Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Gzt.Hasan Tahsin Cad.Basın Sitesi 253 Sok.No 43 Yeşilyurt, Konak
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Ankilozan Spondilit (AS)
  • Beyin Anevrizması
  • Akut Myeloid Lösemi (AML)
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

9 hasta yorumu

Genel skor

D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diğer

21 yaşındayım daha önce küçük yaşta belimde kemik kisti olduğunu öğrendim.2 kere baska hastanede bel ameliyatı oldum ve platin takıldı 10 yıl platin bedenimdeydi. Son yapılan ameliyatta platinler yanlış yere takılması sinire ve atardamara yakın konması ameliyatımi zorlaştırdı. Hasan kamil hocanın öğrencisi beni ona yönlerdidi. Ameliyatım riskli geçti bi platin omiriliğe yapışmış ilk önce Allahım sonra Hasan Kamil Sucu ve İsmaıl Ertan Sevin hocalarım sayesinde hayata yeniden tutundum hepsine minnettarım. Çok şükür yürüyebiliyorum Allah hepsinden razı olsunnn. Beyin ve sinir cerrahisi doktoru arıyorsanız kesinlikle Hasan kamil sucu ve İsmail ertan sevin diyorummm.


Doğrulanmış kullanıcı

Sayın Doç.Dr.Hasan Kamil Sucu ve ekibine eşimin 12 saat süren omur ilik ameliyatında gösterdikleri başarılı performans için çok teşekkür ederim.


M
Doğrulanmış kullanıcı

Bundan 1 yıl önce servikal disk ameliyatı oldum. Beni görünce 70 Yaşında babamda ameliyat oldu şimdi birbirimize elense çekiyoruz. Bana tekrar yaşam sevinci veren hasan Kamil hocama sonsuz teşekkürler. Zaten muayene olunca farkı anlarsınız


Doğrulanmış kullanıcı

MÜZEYYEN AYDIN18 kasım 2014 bir sene önce düşme neticesinde 12ci omurgamda kırık meydana gelmiş.Ağrıları 2 ay önce başladı. Aydın da üç doktora gittim. Üçüde iki ay yatacaksın kırık kaynayacak dediler.2 ay boşuna yatmışım.DOÇENT DR HASAN KAMİL bey betomlama sistemiyle beni sağlığıma kavuşturdu.Doktor beye minnattarım. başarılı ekibine bana yüreğiyle elimi tutan amaliyat hemşiresi Elif AY a çok teşekkür ederim.Sizler var olun beyaz melekler.Nilgün Aydın ın yengesi emekli öğretmen.


Doğrulanmış kullanıcı

mükemmel bir doktor işinde gayet uzman .benim hastalığım yani belde bulunan 3 adet urum vardı. ben bu hastalığımı öğreneli 1 sene oldu bu 1 sene içersinde gitmediğim dr kalmadı her gittiğim dr ameliyat olsan ihtimallde olsa felç kalcağımı söyledive urun doğuştan olduğunu söylediler.En sonunda Sayın Hasan Kamil Sucu ya gittim Allah ondan bir değil binlerce kez razı olsun alanında uzman bir dr 7 saat süren ameliyat sonunda yürüyerek ameliyattan çıktım.bu yaşadığım olayları önce Allaha ´´sonra Hasan beye ve diğer dr lara teşekkür ederim. Hasan beyin hastaya yaklaşımı ve alaksı çok iyiydi. ilk başlarda ağrılarda yürümeye çalıştım ama olmamıştı yürüyemedim ameliyattan 3 gün sonra sayın değerli dr Haasan bey kendisi bana gelerek beraber yürüyecez diyerek koluma girdi ve yürüttü.Anlatılacak o kadar şey var ki satırlar yetmez . Böyle bir hastalığnız varsa kesinlikle HASAN AKMİL SUCU yu tavsiye derim.


Ü

Bundan 3bucuk ay önce servikal dar kanal hastalığı ameliyati sayın hocamz Hasan Kamil SUCU ve ekibi tarafından büyük bi öz veri ile yapılmış olup yavaş yavaş sağlıgima kavuşmaktaym. Hocamız , ekibi ve tüm omurilik ve beyin cerrahisi çalışanlarina sonsuz teşekkürleri bi borç bilirim. Saygılarımla Aydın `dan Ümit YAVUZ


S

hastaya yaklaşımı ve bilgilendirmesi çok iyi bir hekim.Hastasına verdiği güven ve açıklamalarıyla enerji veriyor.Annem 82 yaşında ve onun bel ağrıları ve dik leşebilmesi için gerçekten çok uğraştı.Annem şimdi morali ve dik haliyle gayet iyi ve tabiiki ağrıları da çok azaldı.Yaşına uygun uyguladığı operasyon ile annemi yeniden kazandık diyebilirim,üstelik hastanede yalnızca bir gün kaldı.Kendisine annemiz adına ve evlatları olarak çok teşekkür ediyoruz.Tabii ki dalında yakınlarımıza önerebileceğimiz,bizim BİR numaralı doktorumuz.Kamil beyle tanışmamız bizim için hem şans hem de mutluluk oldu.


M

Bir kaç Üniversite ve bir çok Doktorun yapmak için cesaret edemediği ya da herhangi bir şekilde umut ışığı görmediği Annem Kadriye YANAR'ın boynunda bulunan tümörün ameliyatla alınması işlemini büyük özveri ile çalışıp Profesyonel bir şekilde Ameliyatını yapan başta İzmir Katip Çelebi Üniversite Hastanesi Beyin Cerrahi Servisinde Prof. Dr. Hasan Kamil SUCU'ya olmak üzere, hocamızın ismini bilemediğimiz tüm ekibine, doktor Gökhan Bey'e, hastanede bulunduğumuz sürede tedavimizi bıkmadan, usanmadan yapan ismini sayamadığımız tüm Hemşire hanımlara, ayrıca yardımı bulunan tüm klinik personeline sonsuz Teşekkürler eder minnetlerimizi sunarız. Allah hepsinden binlerce kere Razı Olsun. bu türden rahatsızlığı olan tüm hastalara, başka yerde zaman kaybı yaşamadan Hasan Bey ve ekibine gönül rahatlığıyla kendilerini emanet edebileceklerini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.bütün hastalara Acil Şifalar dileriz. Hepsine geçmiş olsun.


H

konusunda uzman olan başarılı doktorumuzdur.boyun kırığı ameliyetlarda izmirde tek olan doktorumuza teşekkür eder başarılar dilerim


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Ankilozan Spondilit (AS)
  • Beyin Anevrizması
  • Akut Myeloid Lösemi (AML)
Tümünü göster

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar