Mehmet Akif Büyükbeşe, İç Hastalıkları İstanbul

Prof. Dr. Mehmet Akif Büyükbeşe

İç hastalıkları

7 görüş

Adres

İstanbul
Doktor Muayehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

İç Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Hazımsızlık
  • Aşırı Kilo Alımı
  • Tip 2 Diyabet
Tümünü göster

Hizmetler

İç Hastalıkları Randevusu


İstanbul

Doktor Muayehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
B

Çok iyi bir doktor, hastasını dinliyor, anlayışlı, sevecen ve sıcakkanlı. Gebelik şekerim yükseldiği için gitmiştim kendisine, tedavi sürecine başladık. Küçük bir doz kullanıyorum şu anda. Doğumumu o kurumda yapmıştım, şekerim yükselince de acile gittim. Acil hekimi önermişti Mehmet Bey'i ve o şekilde tercih ettim.


S

Mehmet Bey'den çok memnun kaldım. Şeker, insülin direnci şikayeti ile gitmiştim. Gerekli tetkikleri yaparak tedavime başladık. İlk olarak hastaneye başvurmuştum, orada kendisine yönlendirdiler. Tesadüfen gittim ve çok memnun kaldım. Bundan sonraki takibimi de kendisi yapıyor.


M

Ben Mehmet Bey'e gittiğimde şeker rahatsızlığım yoktu .Tansiyonum ve troid vardı.Düzenli tahlil yaptırıyordum,hiçbir sorun yoktu.Ben Avrupa'da yaşıyorum.Tahlil yaptırdım,şeker seviyemin yüksek olduğunu söylediler.Ben İstanbul'a gelecektim.Tavsiye üzerine Mehmet Bey'e gittim.Sorumu söyledim tekrardan kan aldırıp tahliller yaptırdı,doğru olduğunu,şekerimin yüksek olduğunu, 2 aydır olduğunu söyledi.Tedavi altına gireceksiniz dedi.Verdiğim hem şeker, tansiyon ve troid ilaçlarını düzenli kullan dedi ve sonrasında kontrole çağırdı.Kontrole gitmeden 3 gün önce Günde 4 kez şeker takibimi yapmamı istedi.Bu doğrultuda yönlendireceğini söyledi.Şekerim düştü.Şu anda şeker ölçümünü günde 1 kez yapıyorum.Önceki günlere göre şekerim açlık olarak baya düşmüş .Kontrollerim devam etmekte.Önceden şekerim yükseti .Şimdi daha düzenli, şekerim düştü.


H

Çok memnunuz.Şeker ve tansiyon rahatsızlığımla gittim.Şekerim ilk gittiğimde açlık 370'ti .1 hafta içerisinde 230'a düştü.İlaç tedavisine başladım.Çok memnunum.Şekerim düzene girdi ve rahatım.Ben doktora gitmekten ünsilin kullanmaktan korkuyordum ama Mehmet hocanın yanına gittim.Yaklaşımı çok iyi,bir dost bir arkadaş gibi.Kontrollerim devam etmekte.Rutin ölçüleri yapıyor,düzenli ilaçlarımı kullanıyorum,iyiyim.


V

Çok memnun kaldım.Midemle ilgili sıkıntı yaşamadım Akif Bey'in verdiği ilaçlar işe yaradı .Çok kibar bir doktor,davranışları profesyonel.Midemle ilgili olan sıkıntıyı bilmiyordum,hemen buldu ve doğru tedaviyi uyguladı.Yemeklerle ilgili nelere dikkat etmem gerektiğini söyledi ve beni doğru yönlendirdi.2 hafta üst üste gittim.Kontrolüme Eylül ayında gideceğim.


K

Şeker hastalığımı bilmiyordum.Önce jinekoloğuma gittim,beni iç hastalıklarına yönlendirdi. Orada, Akif hocayı buldum.Şeker hastası olduğumu şekerimin yüksek olduğunu söyledi. Kullanmış olduğum kalp ilacının da şekeri yükselttiğini söyledi.İlacımı değiştirdi.Aradığım her anda ulaşabiliyorum.Telefonla dahi hemen yönlendiriyorum.Çok memnnunum doktorumdan.


S

Ben omurilik ameliyatı olacaktım,ameliyat öncesi şekerim yükseldi.Bunun için Mehmet Akif Bey'e yönlendirildim.Şekerim onun bilgisi dahilinde düştü ve ameliyata onay verildi.Daha önce insülin yüksek dozdan veriliyordu.Hocamın bilgisi dahilinde düşürüldü.Şimdi o düşük dozdan devam ediyorum.Ölçümlerim çok iyi, şekerim düştü.Güleryüzlü , bayıldım.Benim oğlum olsun diyorum, o kadar ilgili ki Allah razı olsun.Kontrollerime devam etmekteyim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Hazımsızlık
  • Aşırı Kilo Alımı
  • Tip 2 Diyabet
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (2)