Adres

VM Medical Park Bursa Hastanesi
Fevzi Çakmak Caddesi Kırcaali Mahallesi No:76 Osmangazi, Bursa

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

Hakkımda

Medicalpark Bursa hastanesinde hizmet vermekteyim.


7 hasta/danışan görüşü

Genel skor

F
Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Bursa Hastanesi Diğer

Kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir doktor kendisi. Sabırla sorduğumuz sorulara cevap vermesi, güleryüzlü yaklaşımıyla böbrek taşı ameliyatımızı başarıyla gerçekleştirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Z
Doğrulanmış
Konum: Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Sünnet

Beş buçuk yaşında oğlumu idrarla alakalı bir sıkıntısı ile götürüp sünnet etmesini istedik. Çok korkularım vardı. Benim için zor bir süreç olacak zannediyorken her şey çok iyi gelişti. Doktor beyden çok memnun kaldık. Her yerde söylüyorum. Buraya da yazmak istedim. Sünnet ettirmeyi düşünen varsa hiç tereddüt etmeden doktor beye başvurabilirler.

Doğrulanmış

Başka bir merkezde üreterimdeki taştan dolayi ameliyat olmam gerektiği soylenince daha önce yine böbrek tasi sebebiyle babamı da tedavi eden memnun kaldigimiz özgür beye basvurduk.ameliyatim hakkında aklımda hiç soru kalmayacak şekilde bilgilendirildim,sorunsuz bir ameliyat ve ameliyat sonrasi donemi gecirdim,aklıma takılan soruları sormak için istediğim zaman doktorumla iletisim kurabildim.her gorusmemizde güleryüzle karsilandim.hem tedavisinden hem de hastaya yaklaşımından çok memnun kalarak tedavimi tamamladım.

Doğrulanmış

Daha önce Özgür beye böbrek taşı ameliyatı olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Özel doğuş hastanesine gittim Başka bir hastanede böbregimde 2 cm lik taş olduğunu söylemişlerdi.korktugum için bende doktor arastirmak istedim.Özgur beyde gereken bilgileri verdi.butun herşeyi bana tek tek anlatması bana güven verdi ve ameliyat olmaya karar verdim böbregimde ufak bir delik açarak kapalı yoldan böbrekteki bütün taşları aldı.cok şükür gayet iyiyim çok teşekkür ediyorum Özgür beye.herkese anlatıyorum kendisini.iyi ki kendisine güvenip ameliyatimi olmuşum.

A

Doktor beye babamın prostat rahatsızlığı için gittik. Daha önce gittiğimiz başka bevliyeci ameliyat demişti. Babam ameliyattan korktuğu için kabul etmedi. Özgür hocam ameliyata gerek olmadığını söyledi ve ilaç yazdı. Gerçekten de babamın şikayetleri günden güne azaldı. Hem de çok ilgili biri.

D

Daha önce Özgür beye Ameliyat olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Özel akhisar hastanesine gittim. Öncelikle beni oldukça kibar karşıladı. Daha önce taşın var dedikleri için filmlerimi yanımda götürmüştüm. Bana hastalığımı anlattı ve sistoskopiyle taşı kontrol edeceğini söyledi. Sonra da ağrısız, kesiksiz taşımı aldı. Ameliyat sonrası da kontrollerimde hep aynı ilgiyi gösterdi. Ameliyat olalı 3 ay geçti. Çok şükür gayet iyiyim.

T

Doktorumdan allah razı olsun. Çok memnun kaldım. Çok yetenekli ve güler yüzlü birisi. Hastalıktandan kurtardı beni. Ameliyat sonrası hastanede yatarkende çok ilgilendi sağolsun.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar