Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Adresler

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri:

  • tavsiye üzerine gitmiştim bende tanı koyma ve tedavi konusunda çok başarılı bir doktor tavsiye ederim

  • Rafet bey kulak burun Boğaz alanının yanı sıra burun estetiği konusunda da çok başırılı bir doktor Şanlıurfa da tavsiye edebileceğim tek kbb uzmanı diyebilirim.2 yıl önce ablamın burun estetiğini yapmıştı ve kesinlikle sonuç harikaydı önceki burnu yapay burnu gibi duruyormuş Rafet bey in ameliyatı yapmasından sonra doğal bi görüntü ortaya çıktı. Bence burun estetiği için kbb uzmanı Rafet beye gidilmeli çünkü dış görünüme Önem verdiği kadar burnun iç yapısına da Önem veriyo enazından ameliyat sonrasında olabilecek herhangi bi hasar durumunda tekrar ameliyat olma şansı kalıyo hastaya . Rafet beye hizmetinden dolayı cooook teşekkür eder mesleğinde başarılarının Devamını dilerim.

  • öncelikle şanlıurfalı bir vatandaş olarak şanlıurfa halkı çok şanslı çünkü işinin bu kadar yoğunluğu arasında kendine zaman ayırmayarak profesyonelce çalışan ve tüm hastalarına özenle davrarnan bir doktor bugün bir haftadır kızım ameliyat oldu.ALLAH ıma çok şükür başarılı geçti agrısı devam ediyor ama daha yeni sadece hastanenin en yoğun doktoru olarak bu yoğunlukta hastalarına olan özeni samimiyeti ve başarıları için sonsuz saygılarrr uzmanlık alanı bence az olur o bir profesor

  • kulagımdan rahatsızdım ben urfada ankarada diyarbakırda hangi doktora gittiysem bana ameleyat dedi. kuzenim aracılgı ile rafet hocanın yanına gittim 2 hafta içinde ilac tedavisi ile kendime geldim ve iğlestim. kesinlikle bu doktoru tavsiye ediyorum es ve dostlrımıda hepona yönlendiriyorum.

  • rafet bey konusunda cok uzmanben ve kızım ameliyat olduk..kusursuz bi ameliyat yaptı....