Adres

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi
Saray, Site Yolu Cd No:27, 34768 Ümraniye/İstanbul, Tuzla, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Saray, Site Yolu Cd No:27, 34768 Ümraniye/İstanbul, İstanbul

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi


Saray, Site Yolu Cd No:27, 34768 Ümraniye/İstanbul, İstanbul

Üsküdar Üniversitesi Tıp FakültesiSaray, Site Yolu Cd No:27, 34768 Ümraniye/İstanbul, İstanbul

Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Teoman Benli, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. SSK Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzmanlığını almış...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (3)

15 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

4. seviyede bel kayması şikayetiyle apar topar teoman hocaya gittim. aynı hafta ameliyat oldum. Artık sadece bir doktor değil ailemden biri gibi. ilgilisi ameliyat süreci iyileşme süreci her şeyiyle mükemmel bir prof. doktor.

Ş
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

canım doktorum hayatımdaki en büyük şansım.1997 yılında ameliyatımı yaptı.doğuştan skolyozdum ve omirilik kanalımın sinirlere baskı da yapan çatallı bir kemik vardı ameliyat olsamda olmadamda felç olmayla karşı karşıyaydım %1 şansla girdim ameliyataama canım dr engin muazzam cerrahlıgıyla ameliyattan en sağlıklı şekilde çıktım önce rabbime sonra güzel insana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.rabbim senin ömrüne ömür katsın seni başımızdan eksik etmesin muazzam insan.hem dr hem babacanlığın.bütün zorda kalanlar seni bulsun tanısın sonsuz güvenle seni ellerine teslim etsin..tanıdığım en büyük Ş A N S I M..

B

Bel fıtığı ameliyatımdan sonra skolyoz oluştu bende.Ben yaklaşık 20 yıl önce Teoman Bey'e skolyoz ameliyatı olmuştum. 20 senedir çok çok iyiyim.Çok memnunum kendisinden.Herkese de tavsiye ederim kendisini. Babacan ve iyi kalpli.Gerçekten sevdiğim bir doktor.Gerekli bilgileri verdi.Başka hastalara da tavsiye ederim kendisini.

Ö

Çok memnun kaldım kendisinden.Ben omurilik kemiği kırılmasından dolayı ameliyat oldum. Hem sağlık, hem de psikolojik anlamda ameliyat öncesi de sonrası da beni korkutmadı. Beni gayet rahatlattı. Güvenle girdim ameliyata. Çıktıktan sonra herşey çok iyi gitti.Çok moral verdi.Her türlü yaşayacaklarımı, olabilecekleri anlattı.Güzel bilgilendirdi.Çok memnun kaldım.Ben daha önce de kendisini tavsiye ettim.Yine herkese tavsiye ederim.

N

Teoman Bey ile yaklaşık 15-20 senedir görüşüyoruz..Ben her iki taraftan da kalça protezi ameliyatı oldum.Kızım da aynı problemle alakalı kalça protezi ameliyatı oldu.Çok iyi sonuçlar aldık.Teoman Bey hekimliğinden önce insanlığı, her türlü yardımcı oluşu çok güzel. Çok iyi bir doktor.Kendisinin sağlıklı sıhhatli olmasını diliyoruz. Herşeyi ile çok muazzam bir insan.

T

Bize yakın bir hastaneye gittiğimizde Teoman Bey karşımıza çıktı.Ben çok memnun kaldım Teoman Bey'den. İki defa kalça proteziyle ilgili operasyon yaptı.Mükemmel bir doktor. Ameliyat öncesinde de sonrasında da her konuda mükemmel destek oldu.Canayakın, insancıl davranışları çok önemliydi.İlgili ve şefkatli bir doktor.Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini.Mükemmel bir doktor olduğunu düşünüyorum.Ameliyat sonrasında da aradım, her seferinde destek olmaya, yardımcı olmaya çalıştı.

S

Teoman Bey hayatımızdaki en büyük şansımız.Biz Isparta'da iken kifoskolyoz teşhisi kondu.Teşhisi koyan doktorumuz Teoman Bey'e bir şekilde ulaşmamızı istedi.İnternet üzerinden ulaştık kendisine ve hemen dönüş yaptı sağolsun. 2011 yılından beri irtibat halindeyiz.3 kez kızımızı kifoskolyoz ameliyatı etti.Her zaman duacıyız kendisine.Hala kontrollerimiz devam ediyor.Kontrole geldiğimizde iyi olduğumuzu söyledi.Şu an herhangi sağlık sorunumuz, bir sıkıntımız yok.Teoman Bey'e arada filmlerimizi gönderiyoruz.Kontrol ediyor.Her telefon açışımızda özel numarasından bile gece gündüz hiç çekinmeden aradım. Hiçbir doktorda bunu görememiştim. En güzel tarafı, bizi yolcu ederdi ve dikkatli olmamızı söylerdi.Biz kendisini baba gibi hissettik.Ameliyatlarımız öncesi de sonrası da destekleri çok oldu. Omzunda da ağlamışlığım vardır.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum kendisini. Ailecek minnettarız kendisine.Üzerimizde çok emeği,çok hakkı var. Çok seviyoruz kendisini. Allah kendisine uzun ömür versin ki birbirmizi bırakmayalım.

G

Daha önce farklı bir hastanedeyken tanıyorduk kendisini.Çok iyi bir doktor.İşinin ehli ,yaptığı işi de biliyor. Biz kendisini iki seneden beri tanıyoruz. Bizim protez ameliyatımızı yaptı.Gayet mütevazi,hasta yaklaşımı süper bir insan.Gayet alçak gönüllü, çok düzgün biri.Herkese tavsiye ederiz.

M

Yaptığı ameliyatlarından gayet memnun kaldık.İstanbul'da dört doktor arasındaydı kendisi.Biz kendisini tercih ettik.Çok memnun kaldık.Leğen kemiğimden parça alınarak bacak kesilmeden ameliyatımı yaptı kendisi. Memnun kaldım.Kendi hastasıyla kendi yakınıymış gibi davranıyor.Güleryüzlü,tatlı dilli biri.Ne yapılacaksa herşeyin bilgisini veriyor.Herkese tavsiye ederim kendisini.

I

Geçirdiğim trafik kazası sonrası Teoman Bey'e geldik.Omurgamda kırık vardı.Ameliyat olmadan uyguladığı tedaviyle güzel sonuçlar aldım.Gayet memnunum kendisinden.Çok kibar ve deneyimli olmasından dolayı çok memnunum.Yeterli olarak bilgilendirdi.Başka hastalara da tavsiye ederim kendisini.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular