Doç. Dr.

Tolga Akman

verifiedCreated with Sketch.

Üroloji

7 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 262 profil ziyareti var

Doç. Dr. Tolga Akman, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 2002 yılında Tıp doktoru olarak mezun olduktan sonra aynı yıl içerisinde İstanbul Üniversitesi Üroloji Anabilim… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Y

  Öncelikle beni kabus gibi bir dertten tereyağından kıl çeker gibi kurtardığı için Doktor Tolga Bey'e sonsuz müteşekkirim.
  Çok iyi bir hekim. Kesinlikle tanıdığınızda İyilik meleği diyebileceğiniz ender insanlardan.
  Allah kimseyi sağlık ile imtihan etmesin ancak sağlıkla ilgili yaşadığınız sıkıntılarda da Doktor Tolga bey gibi hekimlere rast getirsin insanı.
  Kimi insan doğuştan yeteneklidir, kimi de çalışarak öğrenir. Doktor beyin yeteneği Allah tarafından verilmiş olmalı ki elleri ile bir çok insanın zahiri rahatsızlıklarına şifa verdiği gibi gönlünün güzelliği ve zenginliği ile, hastalık ve tedavi sürecinizde size göstermiş olduğu özen, itina, sevgi ve güven ile manevi olarakta kalbinize şifa oluyor... İyi ki varlar böyle hekimler. Eşime dostuma tereddütsüz tavsiye edebileceğim işinin ehli mükemmel insan... Allah ellerinizdeki şifaya, aklınızdaki bilgiye, gönlünüzde ki güzelliğe zeval vermesin... Her daim en güzel'e emanet olun.
  Saygı ve sonsuz minnetlerimle...
  Y. Akbas

 • A

  Öncelikle bu siteye, minnetimizi ve teşekkürlerimizi yoğun çalışma tempolarının arasında vakitlerini almadan Doktorlarımıza iletmemize aracı oldukları için çok teşekkür ederim.

  Doktor Tolga Bey; doktor olmak yalnızca hastalığın teşhis ve tedavisinden ibaret değilmiş dedirten, yaklaşımı ve güler yüzü ile güven veren tedavi sürecinizde içinizin rahat olacağı, endişe duymanıza asla imkan vermeyen engin bir bilgiye sahip işinin ehli bir doktor. Öncesinde yıllardır şifa aramak için başvurduğum birçok doktorun olumsuz konuşmalarıyla tamda umudumu yitirdiğim anda karşıma çıkan mütevazi samimi güzel yürekli insan. 4 yıldır birçok hekime gitmeme rağmen bulunamayan sorunu daha ilk muayenede çözen ve güven dolu bir ameliyat ve tedavi süreci yaşamama sebep olarak hayatıma şifa katan, Engin bilgi beceri ve deneyimini o güler yüzü ve içtenliği ile hastalarına umut olarak sunan, tüm erdemleriyle İNSAN olmayı başarmış ve insana insan gibi davranan mükemmel İNSAN… Gerek ameliyat öncesi gerek sonrası verdiği güven ve bilgiler, konuya olan hakimiyeti, o müthiş motive edici tavrı, ilgi ve alakası, enerjisi ile iyi ki varmış iyi ki tanımışım iyi ki benim doktorum diyebileceğim ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim fevkalade bir HEKİM muhteşem bir İNSAN… Kalbi güzel ve iyi niyetli insanlar gittikleri her yere ışığını, huzuru ve bereketini beraberinde götürür. Işığınızı ve hoşgörünüzü yansıttığınız, gönlünüzdeki güzellikleri onlara da geçirdiğiniz servisiniz nezdinde sizinle çalışan tüm arkadaşlarınıza ve o güzel ekibinize ve size çok teşekkür ederim. Kalbinizde taşıdığınız sevgi ve güven tüm çevrenize yayılsın size gelen tüm hastaları şifalandırsın İnşaallah. Allah o şifalı ellerinize kuvvet, bilginize bilgi, ömrünüze ömür, size ve sevdiklerinize iki cihanda saadet nasip etsin. Sizi böylesine erdem sahibi ve güven dolu bir yüreğe sahip olarak yetiştiren anne babanızdan razı olsun… Sizi en güzele ALLAH’a emanet ediyorum. Sevgiler, Saygılar…

 • Sevgili Hocam, 19 Kasımda beni kabus gibi bir böbrek tümöründen kurtardı ve 70 yaşında olmama rağmen ameliyatımın 2.gününde ayağa kalktım. Tüm aşamalarda gösterdiği ilgi ve yaklaşımıyla olaya iyimser bakmama neden oldu. Sayesinde şu an sağlığıma kavuştum. Çok teşekkür ederim. Minnettarım. Saygı ve sevgilerimle.
  Ahmet Krom

 • M

  Doğru ameliyat ve doğru tedavi takibi ile sağlığıma yeniden kavuşamama sebep olan kaliteli tecrübeli anlayışlı ve güvenilir bir hekim. Hayat boyu başarılarınızın devamını dilerim Doktor bey. Saygılarımla

 • M

  Sadece bir cerrah olarak değil hastalarına moral ve motivasyon vermekte de kesinlikle usta bir hekim. Bence de en belirgin özelliği en ufak bir sorunuzda bile ikinci soruyu sormanıza gerek bırakmayacak şekilde aklınızda ki tüm soruları cevaplaması. Doğru teşhis ve doğru tedavi ile sağlınız için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Ülkenin sizin gibi işinin ehli hekimlere her daim ihtiyacı var. Başarılarınızın devamını dilerim. Teşekkürler.

 • H

  Mükemmel bir insan Mükemmel bir doktor. Tüm Üroloji doktorlarına tek geçerim Hocamı. Gerçekten hastasının aklından asla soru işareti bırakmayan ve canı gönülden ilgilenen sorulardan asla bıkmayan tek doktor. Teşekkürler Hocam her daim başarılar dilerim :)

 • C

  harbiden çok çok memnunum hocamdan hastasının aklında soru işareti bırakmayan iyi bir cerrah olması onun en belirgin özelliğidir. ben böyle gördüm en azından.

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç. Dr. Tolga Akman, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 2002 yılında Tıp doktoru olarak mezun olduktan sonra aynı yıl içerisinde İstanbul Üniversitesi Üroloji Anabilim dalında uzmanlık eğitimine başlamış ve 2008 yılında tamamlamıştır. Daha sonra Şubat 2009- Temmuz 2011 tarihleri arasında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman doktor olarak, sonrasında Temmuz 2011- Şubat 2014 arasında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalında Yardımcı Doçent doktor olarak çalışmış, 21 Şubat 2014 tarihinde Doçent doktor ünvanını almıştır.

  Üroonkoloji

  Laparoskopi

  Üriner sistem taş hastalığı cerrahisi (Perkütan nefrolitotomi, fleksible URS vb) ve androloji

  radikal sistektomi

  radikal prostatektomi

  laparoskopik radikal nefrektomi

  laparoskopik /açık parsiyel nefrektomi

  PCNL ve RIRS ameliyatları

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1995-2002
 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 2002-2008
 • Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçentlik Ünvanı, 2014

Deneyimler

 • Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Uzman Doktor, 2009-2011
 • Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi, Yardımcı Doçent Doktor, 2011-2014
 • Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçent Doktor, 2014-2015

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar