Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Kurtköy Ersoy Hastanesi
Kurtköy Mah., Ankara Cd. 390/3, 34912 Pendik/İstanbul, Pendik, İstanbul


Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Normal Randevu


MUAYENEHANE
Bağdat Caddesi Esen Apt No: 351/8 Caddebostan, Kadıköy, İstanbul


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Normal Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Kurtköy Mah., Ankara Cd. 390/3, 34912 Pendik/İstanbul, İstanbul

Ücretler Hakkında

Kurtköy Ersoy Hastanesi


Bağdat Caddesi Esen Apt No: 351/8 Caddebostan, İstanbul

Ücretler Hakkında

MUAYENEHANE

Diğer Hizmetler


Kurtköy Mah., Ankara Cd. 390/3, 34912 Pendik/İstanbul, İstanbul

Ücretler Hakkında

Kurtköy Ersoy Hastanesi


Bağdat Caddesi Esen Apt No: 351/8 Caddebostan, İstanbul

Ücretler Hakkında

MUAYENEHANE

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Yakup Yıldırım, Kurtköy Ersoy Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

1987-1994 Marmara Üniv...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • 1987-1994, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • 1994-1999, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji A.B.D. Asistanlık Eğitimi
  • 2007, Doç.Dr.
Tümünü göster

Deneyimler

  • 1999-2005, Acıbadem Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
  • 2005-2006, Research Fellow Children’s Hospital of Philadelphia/A.B.D.
  • 2006-2011, Sema Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı (Doç.Dr.)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce

Diğer içerikler

Makaleler (5)

24 hasta/danışan görüşü

Genel skor

D
Doğrulanmış
Konum: MUAYENEHANE Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

30 nisan tarihinde saygıdeğer hocam tarafından bacağımda bulunan kemik eğriliğinden mütevellit ameliyat edildim. Ameliyatımın üzerinden yaklaşık 2 ay geçti değneksiz yürümeye başladım bile. Yaptığım onca araştırma ve görüştüğüm onlarca doktor arasından gerek harika kişiliği gerek işinin ehli biri olması gerek verdiği güvenden ötürü ve sayamayacağım onlarca “artı” etkenden ötürü ameliyatımı yakup hocamın yapmasında karar kıldım. Eğer kafasında soru işareti olan birileri varsa onlara ışık olmak adına bu yorumu yazmayı kendime görev bilirim. Her ne kadar kıymeti yeterince bilinmesede inanın alanında bu ülkenin önde gelenlerindendir, kendisine buradan gönül borcumu sunuyorum.

M
Doğrulanmış
Konum: Kurtköy Ersoy Hastanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Ben kalça çıkığı ameliyatı oldum ve protez koyuldu. Hocamız ilk muayene gününden itibaren oldukça ilgili, alakalıydı. Her türlü detayı artı ve eksikleriyle anlattı. Deneyimine güvenim çok fazla. Zor bir ameliyat olduğu için ben bu alanda çok fazla araştırma yaptım, hocamızın bu alanda en iyilerden biri olduğu sonucuna vardık ve Yakup hocamda karar kıldık. İş deneyim ve tecrübesi yanında insani yönleri de takdire şayan. Güler yüzlü, ilgili, hastaya kıymet veren bir doktor. Hiçbir tereddüt olmadan bundan sonra herkese tavsiye edeceğime emin olabilirsiniz. Kendisine şükranlarımı sunuyorum

C
Doğrulanmış
Konum: Kurtköy Ersoy Hastanesi Normal Randevu

Şu hayatından bezmiş, yorgun, yaşlanmış ayaklarımın bir tanesinin toplam 6 çeşit ameliyata ihtiyacı saptandı. Tümünün tek seferde yapılması için karar vermek çok zor oldu. En ufak bir tereddüt duymadan sevgili saygıdeğer Prof.Dr YAKUP YILDIRIM hocamın şifalı ellerine iyi ki teslim etmişim ameliyatımı. Buraya bu teşekkürümü yazmakta epey geciktim, ameliyatımdan 4.5 ay sonrasında geç kalmış bir teşekkür bu benimki,
şimdiye nasip oldu. Yakup hocam iyi ki varsınız. Şimdi sayenizde pıtır pıtır çarşımı pazarımı geziyor, yürüyüşümü yapıyorum.
Sayın Yakup Yıldırım'ın mütevazi, kalender, reklamsız bir cerrah olması ayağımı emanet etme kararımda teknik yanlar kadar kıymetliydi.
Şimdiki aklım olsaydı, ameliyat olmak için emekliliğimi bekleyip 60 yaşa bırakmazdım.
Ayakta kalarak icra edilen bir mesleğim vardı, öğretmendim ve uzun süreler kara tahta önündeydim, tabanlıklarım artık sızılarıma karşı konfor sağlayamıyordu. Ayağımın genetik düz tabanlığı, zamanla ek şekillenmelerin de edinilmesine neden oldu, ikinci ve üçüncü parmaklarım zamanla içe döndü, Haluks Valgus çıkıntım oluştu, küçük parmağımın altındaki tabanım da çöktü ve topuğum adeta genişleyip taştı.
Sonunda topuğumu kaydırmak da dahil olmak üzere çeşit çeşit ameliyata ihtiyaçlı hale geldim. Ameliyat kararım kesindi fakat internette temiz bilgiler bulmak zordu, ameliyat sonrası şipşak kısa sürede ayağa kalkılacağına dair bilgiler benim ayağım için geçerli bilgiler değildi, yanlış bilgiyle doğrusunu ayırt etmek günlerimi aldı.

Yakup hocama güvenme nedenim, yanlızca şifalı ellerinin tecrübeli olmasından sebep değildi, bilim insanı sorumluluğuyla dürüstçe anlattı, bol keseden vaatler vermedi, kişisel metabolizmamın da iyileşme sürecimde belirleyici olduğunu bana ayrıntılı olarak izah etti, bana ayağımın sahipliğini üstlenebilmemin motivasyonunu kazandırdı. Ameliyatımın öncesinde, sürecinde ve sonrasında hep yanımda oldu. Ama kendi hakkımı yemeyelim ben de fizyoterapi egzersizlerimi asla aksatmadım.

Sol ayağımın tüm ameliyatlarını tek seferde yapan, ayağıma yeniden bir biyomekanik tasarlayan sevgili doktoruma tüm samimi duygularımla teşekkür borçluyum ve sağ ayağımın da ameliyatlarını hocamın ellerine teslim edeceğim inşallah.

Z
Doğrulanmış
Konum: Kurtköy Ersoy Hastanesi Diğer

On gün önce annemi iki dizinden ameliyat etti.Tavsiye üzerine gitmiştik çok memnun kaldık.Hocamız doktor kimliğinin yanın da hastaya yaklaşımı moral vermesi ve detaylı açıklamalarda bulunması bizi etkiledi.Rabbim kendisine hayırlı uzun ömürler versin...

E
Doğrulanmış
Konum: Kurtköy Ersoy Hastanesi Normal Randevu

Ayağımda sinir sıkışması nedeniyle gittim doktoruma Allah uzun ömürler versin.sorunsuz sıkıntısız ameliyatimi oldum . işini severek yapan Güleryüzlu samimi içten ayrıca güven veriyor.iyi ki tanımışım Allah eksikliğinizi göstermesin.

R
Doğrulanmış
Konum: Kurtköy Ersoy Hastanesi Diğer

Yakup bey geçirdiğim trafik kazası sonrasında oluşan rahatsızlıklarımla ilgili her şeyi detaylı bir şekilde açıkladı tek çarenin ameliyat olmasına karar verdikten sonra kıkırdak atriskopi ameliyatımı yaptı ayağımın ağrıları neredeyse yok derecesine geldi diğer ayağıma da dondurma ameliyatı oldum o ayağımda yavaş yavaş eski haline geliyor.
Yakup bey gerçekten işinin ehli mükemmel bir doktor işe yaramayan tedavi yöntemlerinden sonra gittiğim için kaybettiğim zamana yanıyorum sadece çeşke daha önce gitseydim

H
Doğrulanmış
Konum: Kurtköy Ersoy Hastanesi Diğer

İki dizde birden şikayetlerim oluşması akabinde Prof. Dr. Yakup beye muayene olduk ve kısa sürede teşhis konarak ik dizden bir anda ameliyat oldum. Teşhisin ardından 2., 3. görüşler olsun diye başka prof. dr.'lara gitsem de Yakup bey kadar güven vermedi. Güven veren ve İnsani yönü güçlü bir Cerrah olduğunu düşünüyorum ve çevreme tavsiye ediyorum. Saygılar......

F

İlgisi ve alakası iyiydi, şimdilik bir sıkıntı yaşamıyoruz.Annemin halluks rigidus rahatsızlığı vardı, ameliyat oldu.Sorduğumun soruların cevabını aldık.Ameliyat sonrası kendisine geldiğimizde her zaman yardımcı oldu.

Y

Gerçekten alanında uzman bir doktor.Güleryüzlü ve gerekeni güzel bir şekilde uyguluyor.Annemin el parmağında iltihap vardı, el parmağı kesildi.Operasyondan önce Yakup Bey bizi bilgilendirdi, daha sonra da güzel şekilde ilgilendi.

H

Menisküs yırtılması yaşadım.Dizimde kıkırdak ufalanmış, onun ameliyatını oldum ve memnnun kaldım.Yakup Bey'in iletişimi çok iyi, biz kendisini çok sevdik.Her zaman görüştük, iki kere de kontrolüm yapıldı.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular