Dr.

Bilge Parlakoğlu

Psikiyatri

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • B

  Mesleğininde çok başarılı , iyi bir terapist. Eşimle aile terapisi ve cinsellik ile ilgili sorunlarımıza gidermekte olağan üstü yol aldık. Çok tesekkur ederim kendisine. Popüler isimler yerine mesleğinin yüz akı doktorları tercih edin. Ben çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 1979 İstanbul doğumluyum. 2004 senesinde İstanbul Tıp Fakültesi' nden mezun oldum. Psikiyatri uzmanlık eğitimimi Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi' nde tamamladım. Uzmanlık eğitimim sırasında psikotik bozuklukluklar, duygudurum bozuklukları, alkol-madde bağımlılıkları, anksiyete bozuklukları, adli psikiyatri, ergenlerde görülen psikiyatrik bozukluklar, cinsel işlev bozuklukları, ilişki sorunları gibi konularda bilgi ve deneyim kazandım. Ek olarak CETAD (Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği) ve İPE (İlişki Psikoterapileri Enstitüsü) eğitimlerini tamamladım. 2010-2013 yılları arasında devlet hizmeti yükümlülüğü için 2 sene Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yaptım. 2013-2015 seneleri arasında Medipol Mega Hastanesi'nde, 2015-2017 seneleri arasında Özel Başakşehir Cerrahi Tıp Merkezi'nde görev yaptım. Kasım 2017'de kendi muayenehanemi kurdum.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • B

   Mesleğininde çok başarılı , iyi bir terapist. Eşimle aile terapisi ve cinsellik ile ilgili sorunlarımıza gidermekte olağan üstü yol aldık. Çok tesekkur ederim kendisine. Popüler isimler yerine mesleğinin yüz akı doktorları tercih edin. Ben çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

  • A

   Güzel Ülkemin doktoru böyle olmalı.Mükemmel bir yaklaşım ve karşılama.Hastasına olan ilgisi fevkalade.Sanki bir dostunuzla sohbet ediyorsunuz güveni veriyor size gerçekten önemli.

  • E

   ilgili ve objektif sorununuz hakkında önce sizden detayları güzelce öğreniyor ondan sonra nedenlerini birlikte konuşarak çözüyorsunuz. yaklaşımı çok olumlu.

  • S

   ben suabat 42 yaşında hayatımın sonuna gelmiştim allah karşıma bir melek gonderdi oda dr bilge parlakoğlu gercekten kalbi soyismi gibi parlak beni ileştirdi vede çok çok çok iyi oldum ondan allah razı olsun evliyse allah mutlu ve bahtiyar etsin bekarsa alah onun karşısına sevdiği ve mutlu edecek bir adam cıkartsın piskiyatrik rahatsızlığız varsa hiç teretutsuz etmeden bu dr gorunur ben mutlu oldum allah onuda mutlu etsin

  • P

   10 numara bir psikiyatr, güzer yüzlü, kibar, iyi bir analist,benim için mükemmel bir insan...tayini çıktı ve maalesef gitti, allah yardıöcısı olsun, zorlukla karşılaşmasın, evladını hayırlı etsin...yolun açık olsun bilge hocam...seni çok özleyeceğim...

  • M

   ben gerçekten psikolojik olarak baya bi kötü durumdaydım ve uzun süre doktor araştırdım kimine gittim bir cogunuda araştırdım her ne kadar psikolojik rahatsızlığım olsada psikiyatriye gidip ilaçlara gömülüp bagımlısı olmak istemedim yada ilaçları kullanarak bütün günümü sersem uyuyarak kendinde olmadan geçirmeyi istemedim sonunda bilge hanımı buldum iyiki ona gitmişim gerçekten alanında uzman ve başarılı bir doktor tam istediğim gibi bir tedaviyle beni iyileştirdi ben kendisine minnettarım meslegindeki başarısının yanı sıra çok iyi bir insan sıçak kanlı hastalarına nasıl yaklaşılması gerektiğini son derece iyi biliyor inanın ben ilk gittiğimde pek acılıp konuşamamıştım afak o sizin yüzünüze duruşunuza baakarak nasıl oldugunuzu anlıyor sanki doktor dediğinde böyle olmalı mükemmel bir doktor tüm samimiyetimle herkese tavsiye ederim doktorumada ayrıcaa teşekkür ederim