Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Online Danışmanlık


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 8 yaşındaki çocuklar
Banka Havalesi

Online Danışmanlık

Online Terapi

Psikoloji Randevusu +63 daha fazla

Randevu

Agte- Ankara Gelişim Tarama Envanteri

Aile Dizimi

Tümünü göster

Psikolog Büşra Arman Karakuş
Halkapınar mah. 1203/1 sokak No:27b Kat : 2, Konak, İzmir


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Banka Havalesi

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Çok küçük yaşlardan itibaren Psikoloji ile ilgilenmeye ve zihnimi bu alana yönlendirmeye başladım. Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2019 yılında ta...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi- Psikoloji bölümü
 • Konak Anadolu Lisesi
 • Nelson-Mandela Schule

Fotoğraflar


Bilinen Diller

 • Almanca,
 • İngilizce

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık


Halkapınar mah. 1203/1 sokak No:27b Kat : 2, İzmir

Ücretler Hakkında

Psikolog Büşra Arman Karakuş

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

30 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

10 yıldır anksiyete nedeniyle ilaç kullanıyordum.Ancak maalesef üstesinden gelemiyordum. Terapi almam gerekiyordu. Burada yaptığım araştırmalar sonucu Büşra hanımı tercih ettim. 6 seans geride bıraktık ve bana çok iyi geldi. Kesinlikle işinin ehli birisi. Kendimle ilgili bazı şeylerin farkına varmamı sağladı. Eğer bu rahatsızlığınız varsa kesinlikle kendi kendine geçmesini beklemeyin.

B
Doğrulanmış
Konum: Psikolog Büşra Arman Karakuş Randevu

7 yıldır panik atak şikayetlerim vardı. İlaç kullanıyordum ama kendimi iyi hissetmiyordum. Gittiğim psikiyatristin terapiye gitmemi önermesi sonucunda terapist Büşra hanımı buldum. Konuşmak bana çok iyi geldi içimde öyle şeyler tutmuşum ki. artık boğazım düğümleniyordu. İlk görüşmeler bol bol ağladım zaten. Öyle iyi geldi ki bana. Şifa oldu. İlacı bıraktım uzun zamandır sadece terapi alıyorum. Haftada 1 buluşuyorduk şimdi 10 günde bire çıkardık. Hayatım kolaylaştı, nefes daralmalarım gitti. Verdiği ödevler de bana çok iyi geldi.

D
Doğrulanmış
Konum: Psikolog Büşra Arman Karakuş Randevu

Büşra hanımla yolum yaklaşık 1 sene önce kesişti. Arkadaşımın tavsiyesi ile başvurdum. Cinsel anlamda bazı zorluklar yaşıyordum bu tüm ilişkilerimi etkilemeye başlamıştı. Terapide çok güzel yol katettim. Şuanda bu konular hayatımın merkezinden gitti, çok daha rahatım. Kendimi ve duygularımı tanıma anlamında bana çok yardımcı oldu. İyi bir rehber ve yol arkadaşı olduğunu düşünüyorum. Buradan tekrar teşekkür ederim.

S
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Büşra hanımı internet üzerinden bulmuştum. İlişkimin bitişini takip eden 2-3 aylık zamanda çok zorlanıyordum sürekli onu düşünüyordum işe gitmek işkence gibi geliyordu. Hayatıma devam edebilmek için birşey yapmaya ihtiyacım vardı. Terapiye gitmek bana iyi geldi. Konuştukça rahatlıyorum. 7 ay oldu bu ayrılık sürecini çok daha iyi idare ediyorum. Kendimle ilgili yaptığım en güzel şeydi terapiye başlamak.

D
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

İnişli çıkışlı bir süreçti benimkisi. Öyle terapiye başladım her şey iyiye gitmeye başladı diyemem. Böyle bir amacımızın da olmadığını söyler Büşra hanım. Bazen devam etmek benim için zordu bile. Beni üzen, konuşmaya dayanamadığım konular oldu. Yavaş yavaş açıldım. Açıldıkça hafifledim diyebilirim. O kadar da kötü bir şey değilmiş bunu konuşmak dedim günün sonunda. Bilgili oluşu kafamda soru işareti bırakmadı. Eğer terapist arıyorsanız tavsiye ederim kendisini.

Y
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

İş hayatımda baş edemediğim durumlar yüzünden başladım terapiye. İş ilişkileri, maddi sıkıntılar, yetersizlik duygularım, iş verenlerim tarafından bolca sömürülmemden ötürü kötü günler yaşıyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle buldum Büşra'yı. 2 yıldır düzenli şekilde çalışıyoruz. Zaman zaman Emdr uyguladı, zaman zaman konuşma şeklinde ilerledi. Bedensel çalışmaları koyması bana çok iyi geldi özellikle. Seansların sadece konuşma üzerine geçmemesi zaman zaman bana öneriler vermesi iyi geldi. Kendimi güçlü hissediyorum başladığım zamana göre çok değiştim. Öğrendiklerimi çevremle de paylaşıyorum. Bu da hoşuma gidiyor. Çok şey öğrendim. Çok çok teşekkür ederim. Bana eşlik ettiğin için.

Ç
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Sınava hazırlandığım için kaygı doluydum. Özel dersler, okul, evdeki çalışmalarım artık o kadar bunalmıştım ki panik atak başlamıştı. Nefesim daralıyor, uykularım bölünüyordu. İnternetten terapist ararken Büşra ablayı buldum. Bir hafta aralıklarla görüştük. Yüzyüze gidiyordum sonra online olarak devam ettim. Yoğun olduğum için daha rahat oldu benim için. İçimi döküyorum, ağlıyorum rahatlıyorum. Yaptırdığı meditasyonlar iyi geliyor. Bazen konuşacak konu bulamıyorum, o zamanlar rahatlatıyor beni. Bunun bir problem olmadığını söylüyor. İllaki bir şeyler buluyoruz. Duygularımı bastırmamaya başladım. Bu iyi geldi bana. Nefes alamadığımda ne yapacağımı artık biliyorum. Kötü hissettiğimde benim için korkunç bir şey olmaktan çıktı bu.

T
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Psikodinamik Psikoterapi

Üniversite öğrencisiyim depresyon ve panik atak şikayetleri ile başvurdum. Sınılarımı fark ettim korumayı öğrendim. Panik atağı öyle bir anlattı ki elle tutulabilir bir şey oldu bu artık benim için. Kabus görmekten uyuyamıyordum onları çalıştık. Artık uykularım daha iyi çok nadir kabusla uyanıyorum. Etrafımdaki insanlar değişimimi fark ediyor eskiden özgüvensizdim. Duygularımı düşüncelerimi saklardım herkesten. Şuan öyle değilim . Terapi sürecine ara verdik şuan kendimi daha iyi hissediyorum. İhtiyaç duyduğumda devam edeceğim çok teşekkür ederim emeklerinize.

G
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık EMDR Terapi

Büşra Hanım'la ilk seansımızdan bu yana çok fazla yol kat ettik. Üstelik tüm seanslarımızı pandemi nedeniyle online gerçekleştirdik. Başta EMDR'nin online işe yarayıp yaramayacağı konusunda tereddütlerim vardı ama bi kaç seans sonra etkisini gördüm. EMDR'nin sonuna geldiğimizdeyse gerçekten işe yaramıştı. Büşra Hanım'a gitmeden önceki ben, gittikten sonraki beni tanıyamadı :) Şimdi annem ve babam da Büşra Hanımla tanıştı ve seanlarına başladılar. Büşra Hanımla alakalı çok iyikim var. Tek keşkem daha önce terapi sürecine direkt onunla başlayamamış olmam. İyi ki Büşra Arman :)

B
Doğrulanmış
Konum: Psikolog Büşra Arman Boşanma Terapisi

14 yaşındaki kızım için terapist ararken denk geldim kendisine. 4 yaşındayken ayrıldık babasıyla ve o günden sonra sadece birkaç defa görüştüler. Haliyle babasızlıktan bir çok sorun çıktı, kızım iyi değildi, huzursuz bir çocuktu. Büşra hanım ona bir abla oldu. Haftada bir seans yaptılar. Bana da ebeveyn danışmanlığı verdi. Bilmediğim o kadar çok şey varmış ki.Doğru bildiğim yanlışları da fark ettim, ben bunları düzeltince kızımla aramda bambaşka bir bağ oluştu. Bu yorumu da kızımla beraber yazıyoruz. Terapistimizi çok seviyoruz. Tavsiye ederiz arayışta olanlara.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Çok küçük yaşlardan itibaren Psikoloji ile ilgilenmeye ve zihnimi bu alana yönlendirmeye başladım. Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2019 yılında ta...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi- Psikoloji bölümü
 • Konak Anadolu Lisesi
 • Nelson-Mandela Schule

Deneyimler

 • Ege Üniversitesi Hastanesi Yetişkin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı
 • Onlıne Danışmanlık

Sertifikalar


Fotoğraflar


Bilinen Diller

 • Almanca,
 • İngilizce

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar