Uzm.Dr.

Candaş Kılıç

Psikiyatri

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 153 profil ziyareti var

Liseyi Ankara Fen Lisesinde okudu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin ardından İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri ihtisa... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (9)

 • Ne yapmam gerekiyor ?

  21 yaşındayım. 8 yıldır sigara, 7 yıl çeşitli uyuşturucular kullandım. Sigarayı hala tüketiyorum. Uyuşturucuyu herhangi bir yardım almadan ev hapsi, çeşitli yollarla uzak durdum ve duruyorum. Fakat 3 ayda birde olsa kullanıyorum. Kullandığım şey en ağırı adını yazmak istemiyorum. İnsanlara güvensizlik,… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Zihninizde kolayca tetiklenen pek çok olumsuz düşünce mevcut, ki bunlar pek çok duygusal acı yaşatır. Kullandığınız uyuşturucular da muhtemelen bu acıları yatıştırabilmek için. Güvensizlik, öz güven eksikliği… Daha fazla

 • içine kapanıklık

  merhaba hocam. benim son zamnlarda işle yaşamış olduğum sorunlar beni çok yıprattı. artık kafamı toplayamıyorum. her türlü yaşadığım olumsuz olaylar sonucunda kötü bir duruma düştüm. hiç kimseyle konuşmak istemyrm, işe gelmek istemyrm, iyice içime kapandım ve hiçbir sey yapma isteğim yok. sizce ne yapmalıyım.… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Yaşadığınız olaylar sizin için ne anlama geliyordu? Bazı olaylar bizi derinden sarsar ve kırılırız, umudumuzu kaybederiz. Eski neşemizi ve ilgimizi kaybederiz, depresif belirtiler ortaya çıkar.
  Uzmanından… Daha fazla

Tüm cevapları kontrol et (9)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Liseyi Ankara Fen Lisesinde okudu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin ardından İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri ihtisasını tamamladı. Siirt Devlet Hastanesi’ndeki mecburi hizmet görevinin ardından Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM (Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi) Kliniği’nde bağımlılık terapisi ve tedavisinde uzman psikiyatrist olarak çalıştı.

  Bilişsel Davranışçı Terapi, Tıbbi Hipnoz, Bilişsel Hipnoterapi, Şiddetsiz İletişim ve Düşünsel Duygulanımcı Davranış Terapisi konularında, özellikle depresyon, panik bozukluk, obsesif kompulsif bozukluk, kaygı bozuklukları, öfke yönetimi, sigara ve madde bağımlılığı, internet-oyun bağımlılığı alanlarında çalışmaktadır.
  Ayrıca eş-partner arası ve ebeveyn-çocuk arası iletişim çatışmaları, çatışma çözümü arabuluculuk konularında çalışmaktadır.

  Halen kendi muayenehanesinde psikiyatrist ve psikoterapist olarak çalışmaktadır.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  CANDAŞ HOCAM İLE BİR ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ İLE TANIŞTIK. İNSANA HUZUR VE GÜVEN VEREN SAKİN YAPISI SAYESİNDE KOLAYCA İLETİŞİME GİREBİLİYORSUNUZ. SIKINTINIZI ANLADIĞINI HİSSEDİYORSUNUZ. GERİSİ KOLAYLIKLA GELİYOR ZATEN. HOCAMA VE VESİLE OLAN ARKADAŞIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

 • çok memnunum

  CANDAŞ HOCAMI DAHİLİYE DOKTORUM TAVSİYE ETTİ. HACETTEPEDEN SINIF ARKADAŞI İMİŞLER. HACETTEPEDE ÇOK PARLAK BİR ÖĞRENCİYDİ, EMİNİM ŞİMDİ DE ÇOK İYİ BİR PSİKİYATR OLMUŞTUR DEMİŞTİ. İYİ Kİ TAVSİYE ETMİŞ. CANDAŞ HOCAM ÇOK GÜVEN VEREN BİR DOKTOR, KAPIDAN GİRER GİRMEZ BENİ İYİ EDER DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM. ÖYLEDE OLDU. SİZİ DİNLEYEN VE ANLAYAN BİR PSİKİYATRİ DOKTORU ARIYORSANIZ CANDAŞ HOCAMA GİDİN. BANA DUA EDECEKSİNİZ.