Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi, İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

25 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Diğer

Prof. Dr. Ercan Özer Hocam ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum, Kendisinin hızlı ve ve doğru teşhisi sonrası yapılan planlama ile Büyüme hormonu kaynaklı makroadenom operasyonum sorunsuz gerçekleşti. Tum süreç boyunca gerek operasyon öncesi gerek post op süreçte desteği, ilgisi ve zamanı için çok teşekkür ederim.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Diğer

Merhabalar.
Yıllar önce eşimin beyninde iki tane bir birine yapışık menenjyon kitlesi tanısı konuldu ve çeşitli hastanelere götürdük kimisi çok riskli dedi kimisi yapamayız dedi kimisi felç kalır dedi ve bir dost tavsiyesi ile Ercan beye ulaştık bir insan bu kadarımı mükemmel olur Allah ondan razı olsun kendisine muayene olduk ve ben bu amaliyatı yapacağımı belirti ama diğerleri gibi abartmadan bize gerekli bilgiyi verdi ve günün sonunda kararımızı verdik iyiki vermişiz çok başarlı bir amaliyatla eşimi tekrar bize bağışladı Allah ondan binlerce kez razı olsun Güler yüzlü Prof Ercan sözer beye ve ekibinne sonsuz teşekkür ediyorum hasta adı HATİCE ÖZTÜRK


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Diğer

Ercan hoca harika bir insan.omurga daralma rahatsızlığım için amaliyat oldum.Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.sağliğima kavuştuğum için minnettarım hocama


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Diğer

3 hipofiz adenomu bir de omur ameliyatımı yaptı doktor bey. 2010 senesinden bu yana aralıklarla iletişimde olduğum ercan bey; türkiye'nin en iyi beyin cerrahlarından biri. teşhisleri çok isabetli, ameliyatlarda zarar oranı çok düşük bir doktor. hastasına boş yere umut vermeyen, oldukça kibar ve güler yüzlü ve tevazu sahibi bir insan. sorduğunuz her soruya olabildiğince açık ve net cevap verir. pek çok operasyon geçirmiş biri olarak prof dr ercan özer'i gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Diğer

17 Ocak 2020 tarihinde Oğlum Mehmet BABADAĞ'ın beynende oluşan kist ve sıvıyı başarılı bir ameliyat ile temizleyerek sağlığına kavuşmasını sağlayan, teşhis ve tedavisi süresince ilgisini eksik etmeyen, değerli Prof.Dr. Ercan ÖZER hocama, ekibine ve hastane personelime sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum. İyiki varsınız.


Ü
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Diğer

6 ayda 2 menengiom ameliyatımızı ve 1 şant operasyonumuzu başarıyla gerçekleştiren hocamız ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. Tanı aşamasından ameliyat sonrası takip ve tedavi süresince ilgi ve Alakası ,her türlü övgüyü hak eden hocamıza sonsuz minnetlerimizi sunarız. İyiki varsınız hocam .


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Beyin cerrahisi

Kam iBabam Ali Pınar'ın olması gereken ameliyatına çok seri bir şekilde karar verildi ve çok kısa sürede sizinle birlikte çalışan tüm beyin cerrahisi bölümündeki doktor hemşire asistanlar ile acil personeli de dahil olmak üzere müthiş bir hafta sonu yaşadık. Emeği geçen herkese teşekkürler. başta Prof Dr Ercan Özer hocamo olmak üzere... İYİ Kİ VARSINIZ....Çalışmalarınızda başarılarınızın daim olmasını dilerim. Hep birlikte nice sağlıklı mutlu huzurlu günler temenni ederim. Mehmet Demirağ.


Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Beyin damar yumağı (AVM) hastalığı

Beyin damarlarında yumaklaşma (AVM Hastası olup)
Önce Allahın izniyle sonra Prof.Dr. Ercan ÖZER Bey'in ve muhteşem ekibi sayesinde iyileştim Üzerimde emeği geçen herkese teşekkür ederim .
Ameliyatıma giren tüm Doktorlarıma Teşekkürlerimi sunuyorum
Benimle ilgilenen tüm hemşire arkadaşlara da minnettarım
Hepinizin elinize emeğinize sağlık hakkınızı helal edin
Yasemin ALTINBAŞ


S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Sayın Ercan Bey; omurilikteki kitle sebebiyle belde ve bacakta yüksek bir ağrı ve his kaybı vardı ve ameliyatı hep öteliyorduk fakat doktorumuz sayesinde hem bütün araştırmalarımız itinayla yapıldı hem de ameliyatımız bekledğimizden daha güzel geçti ve 2 gün sonra taburcu olduk.. her açıdan güvenilir ve hasta dostu bir doktor.. Her şey için çok teşekkür ederiz Sayın Prof.Dr. Ercan Özer’e


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Beyin Tümörlerinin Mikrocerrahi İle Tedavisi

Annemin beyninde bulunan 7 cm ilk tümör ameliyatı için Ercan hocamızı tercih ettik. Müracattan başlayarak taburcu olana kadar hiç bir sorun yaşamadan 3 gün gibi kısa bir sürede sağlığımıza kavuştuk. Minnettar olduğumuz Ercan Özer hocamıza ve Ekibine sonsuz Teşekkürler ederiz. İyiki varsınız ...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar