Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ortocare Clinic Ortopedi ve Ağrı Merkezi
Ressam Halim Sk. No: 7 Kadir Has İş Merkezi B-1 Blok, Bahçelievler, İstanbul


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Banka Havalesi, Kredi kartı

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Ressam Halim Sk. No: 7 Kadir Has İş Merkezi B-1 Blok, İstanbul

Ücretler Hakkında

Ortocare Clinic Ortopedi ve Ağrı Merkezi

Özgeçmiş

Hakkımda

19/07/1979 Osmaniye doğumluyum. 1997-2004 Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum. Uzmanlığımı 2010-2011 Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakülte...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • ▪ 2010-2011 Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi Ve Travmatoloji AD ( uzman )
  • ▪ 2005-2010 Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi Ve Travmatoloji AD ( asistan)
  • ▪ 1997-2004 Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi
Tümünü göster

Deneyimler

  • ● 2020- 2023 Özel İstanbul Şafak Hastanesi
  • ● 2019- 2020 İstanbul ArnavutköyDevlet hastanesi
  • ● 2014(Haziran)-2019 ( Haziran) Kütahya Özel Anadolu Hastanesi
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce

12 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: Ortocare Clinic Ortopedi ve Ağrı Merkezi Randevu

El bileğimdeki parçalı kırık sebebiyle Erman Bey ile iletişime geçtim.Ameliyat olmam gerektiğini söyledi.ameliyat öncesi sorduğum sorulara gayet yeterli ve detaylı açıklama yaptı.Ameliyat sonrasında asistanı aracılığıyla iletişimimiz devam etti ve yaşanan iyileşme süreci boyunca her aşamada sorduğumuz sorulara çok kısa sürede cevap alabildik. aradan 2 ay geçti şu an sorun yaşamıyorum çok memnunum.yaşadığım süreci göz önüne alarak söylemem gerekirse el cerrahisi için herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

A

Menisküs ağrısı için gittim. Kendisi beni ameliyat etti, şu anda rahatım. Başarılı bir doktor. Güler yüzlü anlayışlı ve işini iyi anlatan bir hekim.

M

Diz kapağımda ağrı ile gittim. 1 haftalık tedavi verdi. Geçmişti ama birden teklemeler oldu bacağımda. İğne yapmak gerektiğini söyledi, iğne yaptı. Yırtık var, menisküs var, arkasında kist görünüyor. 3 ay boyunca ayda bir tekrar iğne olacağım. İğneden sonra ağrılarım biraz geçti ama hafif ağrılar var. Dizlik verdi, onu kullanıyorum, biraz dar geldi ama doktorumdan çok memnun kaldım.

Y

Dizim kırılmıştı ameliyatımı gerçekleştirdi. Sonradan diz çapraz bağlarım yırtıldı. Prp tedavisi yaptı. Çok memnunum. Tavsiye ederim. Güler yüzlü sohbet ediyor prp yaptırmadan önce diğer görüştüğüm doktorlar ameliyat demişti. Onun sayesinde tekrar ameliyat olmadan çözüm sundu. Doktordan ziyade ailen biri gibi. İstediğim zaman da ulaşabiliyorum.

A

Belim kırılmıştı bel fıtığından çok zorlandım. Görüştüğüm doktorlar ameliyat önerdi. Erman bey sağolsun beni ameliyat olmadan fizik tedavi ile ilaçlarla iyileştirdi. Konuşken, güler yüzlü çok beğeniyorum. Psikolojikmen de rahatlatıyor.

N

Kolumda incelme vardı. Bacağıma Prp yapılması gerekiyordu. bacağıma prp yapıldı. Koluma iğne yapıldı, ağrılarım iki gün sonra tamamen geçti. Hasta ile çok iyi ilgilenmesini beğendim. Çok memnun kaldım. Başarılı bir doktor.

G

Sağ omzumda kas koptuğu için kas ameliyatı yaptı. Durumum ameliyat öncesi kötüydü bir hafta oldu bir haftadır yatıyorum, güzel geçti memnunum. Çok özverili hastalarıyla güzel ilgileniyor. Konuşkan, ameliyatlarını iyi yapan bir doktor. İşinin ehli. Erman Bey bana göre çok iyi bir doktor.

Doğrulanmış

El elden üstündür diye bir söz Vardır gerçek tende öyle hocam allah razı olsun ameliyat olalı iki ay oldu çok şükür hiç ağrı sızı çekmedim allah yolunuzu hep açık etsin çevremde herkezede Erman hocami tavsiye ediyorum hocam allah razı olsun bütün hastalarinizada allah acil şifalar versin

A

MERHABA BEN GEDİZDEN ALİ ERMAN HOCAMA SONSUZ SAYGILARIMI SUNAR ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPTIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH YAR VE YADIMCISI OLSUN İNŞALLAH ...

A

kolumun kemikleri 3 4 parçaya ayrıldı hiç kimse kolu düzelmez dedi ama o düzeltti Erman çekiç doktorumdan çok memnun kaldım.kendisine çok teşekkür ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular