Prof. Dr.

Mahmut Akyüz

verifiedCreated with Sketch.

Beyin ve sinir cerrahisi

44 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 791 profil ziyareti var

Ödüller: Türk Nöroşirurji Derneği Prof. Dr. Mahir Tevrüz Bilimsel Araştırma Ödülü, 2010 Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Alanında Teşvik Ödülü, 2006 Türk Nöroşirurji Derneği… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
44 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • F
  Yer: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Beyin Tümörü (meningiom)

  63 yaşındayım. Şiddetli baş ağrılarım ve diş tedavimle ilgili gittiğim hastanede, beynimin sol üst kısmında toplardamarların üzerinde bir tümör tespit edildi.
  Bazı cerrahlar yaşımdan ve kitlenin bulunduğu yerden dolayı ameliyatın riskli olduğunu söylediler. Ancak beni alt üst eden bu durumdan kurtulma kararı aldım.
  Daha önce bir komşumun ameliyatınıda çok başarılı bir şekilde yapan sayın Mahmut Akyüz'e daha kendisine gitmeden emindim. Çünkü komşumun tümörü daha büyük, riskli ve tehlikeliydi.
  Ameliyat öncesi muayenede Mahmut Hocamın duruma bakış açısı, bilgisi, zekası ve yorumları beni çok etkiledi.
  07 Mayıs günü çok değerli Mahmut Hocam ameliyatımı oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. İlgili, güler yüzlü, işini titizlikle yapan, bilgi dolu ve mesleğinin en iyilerinden biri şüphesiz. Kendisine emeğinden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. Bir saniye bile düşünmeden kendinizi emanet edebilirsiniz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 • H
  Yer: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Tüberkülüm Sella Meningiom

  Ben Hülya Hazarhun,
  43 yaşındayım. 2 yıldır uzak ve yakın gözlüğü kullanıyordum. Son 1 ay içinde hızla görememeye başladım. Sanki bir sis bulutu herşeyi kapattı ve sağ gözüm hiç, sol gözüm ise çok az görüyordu. Göz sinirlerimin üzerinde bir tümör vardı. Çekilen MR ları İzmir, İstanbul ve Antalya’da bir çok işinde uzman doktorlarla görüştük. Neler olduğunu anlamaya çalışıyorduk ve görüştüğümüz tüm doktorların Antalya’da verdiği tek, en iyi isim Profesör Doktor Mahmut Akyüz’dü. Prof. Dr. Mahmut Akyüz için bu iş çocuk oyuncağı diyorlardı. Bilgisine, becerisine gözünüz kapalı güvenin diyorlardı. Fakat tüm bunlardan önce, benimle beraber acımı hissediyor, bir an önce yardımcı olmak için uğraşıyordu. Şimdi yuvamdayım; çocuklarımın yanında. O, bizim kahramanımız, Rabbimizin bize dokunan eli. Antalya’ya, ve insanlığa bir lütuf.

 • B
  Yer: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Beyin tümörü

  Başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Bu süreç içerisinde gerekli ilgi ve alakayı göstermesi nedeni ile de takdire şayan bir doktor olarak gözlemledik.

 • O
  Yer: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Lomber dar kanal (spinal stenoz)

  Hocam annemin lomber dar kanal ameliyatını yaptı. Son zamanlarda artık ağrıdan dolayı yürüyemez hale gelmişti annem. Hızlı bir şekilde ameliyatı planlayarak gerçekleştirdi. Ameliyatı ve iyileşme süreci çok iyi ve hızlıydı. Emeklerinden ve ilgisinden dolayı hocama çok teşekkür ederiz. Kesinlikle alanında çok çok başarılı.

 • R
  Yer: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Makroadenom

  Hipofiz bezi makroadenom tanısı konmuş ameliyat olmam gerekiyordu ve Mahmut hocamla görüşüp ameliyat tarihi aldık,ameliyat öncesi kendimden çok 7 ve 5 yaşındaki çocuklarımı düşünüyordum,onlardan 1 gün dahi ayrı kalmamıştım,çocuklarım ile ilgili yaptığım bir paylaşımı gören Mahmut hocam "inşallah sevenleri kavuşturacağız" diye özelden bana mesaj yazması beni çok etkiledi,bence bu hasta doktor ilişkisinden daha ileri birşeydi benim için.ilk günden bu zamana ilgisi,istenildiği anda ulaşılabilir olması,bilgisi ve hastayı bilgilendirmesi konusunda çok iyi bir hekim.Dediği gibi şimdi çocuklarıma kavuştum ve buna vesile olduğu için çok teşekkür ediyorum.

 • H
  Yer: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Kanal daralması ve fıtık

  Sayın hocam, babamın kanal daralması ve fıtık ameliyatını gerçekleştirdi. Söylediği gibi bir iyileşme süreci yaşıyoruz. Antalyada ilk akla gelen isim olduğu için tercih ettik ve doğru olduğunu da gördük. Tekrar elinize emeğinize sağlık.

 • B
  Yer: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Ellerde uyuşma ayaklarda güçsüzlük

  Eşimin boyun bölgesinde kanal daralması olduğu söylendi. Hastalığı çok kısa sürede ilerledi. Ellerdeki uyuşmalar ilerleyip, ayaklarda da güçsüzlük başlamıştı. Riskli bir bölge olduğu için açıkçası ameliyattan çok çekiniyorduk.Doktorumuz Mahmut Akyüz ile tanıştıktan o sonra verdiği güven sayesinde ameliyat olmaya karar verdik. 31.01.2018 tarihinde doktorumuz ameliyatımızı gerçekleştirdi. Çok şükür şimdi şikayetleri kayboldu, normal yaşantımıza döndük. Başta doktorumuz Mahmut Akyüz ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz.

 • A
  Yer: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Boyun Fıtığı Ameliyatı

  Annem boyun fıtığı ameliyatı oldu. Doktorunuzdan çok memnun kaldık... hastalığı olan herkese acil şifalar diliyorum.

 • T
  Yer: başka bir yer

  Benim Mahmut hocamla tanısmam 6Eylul2016 Benim hayatımın dönum noktası.Bu hayatta hic bir şeyin sağlık kadar önemli olmadığını anlayan küçücük şeylere takılıp detaylarda boğulan ben Sadece sağlıkli olup 2 tane evladımın birilerinin ellerine düsmemeleriydiTek hayalimRahatsizliğım ani ağır birsey kaldırmakla ortaya çıktı Yaşadiğım şehirde gitmediğim beyin cerrahi kalmadıSon sayın Ali Çetin doktorum elimdeki emar sonuclarına baktı ve Belfıtığı olursam neyaparım derken Anevrizmal kemik kistiolduğunu ve takibe alalım dediDaha sonra eşm tekrar Emar raporu icin gitti zaman Durumun ciddi olduğunu Ve Mahmut hocayı tavsiye etmis Eşim eve geldikden saatler sonra söyleyebildiO anda kendimi unuttum ve çocuklarım çok küçükdü Birisi 9 yasinda digeri sadece 8aylikdı Ben 6 Eylulde Medicalpark hastanesine kendine muayene icin gittim Hocamla konustuk ve bana ameliyat ve oncesinde yine bir açık ameliyat gibi 3 saatlik biyopsi olmam gerekli olduğunu risklerini beyinde hasar oluşabileceğini felc kalabileceğimi tümor kötü huylu olabileceğini söyledi 10 Eylülde ameliyat için hastaneye gittiğim zaman 4günde 7 kilo vermistim vazgeçemediğimÇayın bile tadı yoktuSonrasında biyopsi icin girdiğim operasyondan ameliyat olarak çıkmıstımHocam bunu söyleyince üzerimden kocaman bir dağ kalkmıştıSadece bir gün kaldım Yürüyebiliyrdum Aklımda hiçbir sorum yokdu Ongün sonra tümörün iyi huylu olduğuda kesinlesti Sadece benim hayatımı değil iki tane evladımında hayatını kurtardı Mahmut hocam tek kelime ile de tartışılmaz bilim insanıTUĞBA ÖZDEN

 • M
  Yer: Memorial Antalya HastanesiHizmet: Bel fitigi ve bel kaymasi

  Mahmut hocama bel fıtığı ve bel kayması şikayetiyle geldim kendisi gerçekten ayrıntılı bir şekilde bilgi vererek ameliyat olmam gerektiğini ve platin takılması gerektiğini söyledi. 1 hafta sonrasına gün alarak ameliyatımi oldum. Hastanede 4 gün kaldım. Hastanede kaldığım süre içerisinde ekibiyle birlikte sürekli kontrollerimi yaparak süreç hakkında bilgi verdi. Taburcu oldum ve şu an evimdeyim. Çok rahat yürüyebiliyorum. Mahmut Hocama ve ekibine uzmanlığı becerisi ve tecrübesi konusunda hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Ayrıca hastane yönetimi ve çalışanlarına ilgi ve alakalarindan dolayı çok teşekkür ediyorum. Mahmut hocam gerçekten alanında uzmanlığını ve becerisini bir kez daha kanıtlamış oldu. Kendisine tekrar teşekkür eder Başarılarının devamını diliyorum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Ödüller:

  Türk Nöroşirurji Derneği Prof. Dr. Mahir Tevrüz Bilimsel Araştırma Ödülü, 2010
  Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Alanında Teşvik Ödülü, 2006
  Türk Nöroşirurji Derneği Prof. Dr. Mahir Tevrüz Bilimsel Araştırma Ödülü, 2006
  Santral Sinir Sistemi Cerrahi Derneği Bilimsel Araştırma Ödülü, 2005
  Türk Nöroşirurji Derneği Prof. Dr. Mahir Tevrüz Bilimsel Araştırma Ödülü, 2005
  Türk Nöroşirurji Derneği BOARD Sınav Birinciliği, 2001

Okullar / Eğitimler

 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru
 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık