Doç. Dr.

Nevzat Selim Gökay

Ortopedi ve travmatoloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 834 profil ziyareti var

1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu Lisans eğitimini 2000 yılında başarı ile tamamladı. 2001 ile 2005 yılları arasında, İstanbul Ünivers... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • AMELİYAT GEREKLİ Mİ?

  MERHABA HOCAM... BABAMIN SIRTINDA KUREK KEMIGININ HAFIF ALTINDA CIKAN YAG BEZESI ILE ILGILI BILGI RICA EDİYORDUM..YAĞ BEZESİNİN MİKROPLU OLMADIĞINI VE KÖTÜ BİR DURUM ICERMEDIGINI SOYLEDILER .. FAKAT 08/01/2016 DA BAKILDIGINDA ÖLÇÜLERİ 108X45X110 MM IKEN 06/01/2017 DE 51.6X111X100 MM OLARAK DEĞİŞTİĞİ… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Vücudumuzun çeşitli yerlerinde oluşabilen ve tümör olarak adlandırdığımız kitleler, büyüme ve yayılma (metastaz) potansiyellerine göre iyi veya kötü huylu tümörler olarak sınıflandırılırlar. İyi huylu… Daha fazla

 • OMUZ CIKIGI ...

  iyi günler hocam benim rahatsızlıgım sağ kol omuz çıkığı ilk çıkığım 2003 yılında oldu ve şimdiye kadar 9 10 defa oldu 10,cusu 2,hafta önce oldu buseferki nin farkı omuzumdan tıkırtılıar oluyor ameliyat olmam konusunda uyarılar da bulundular sımdıye kadar sartlar elvermemişti artık çok rahatsızlık vermeye… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  İlk omuz çıkığı sonrasında, dokular yeterli bir düzeyde iyileşmezler ise daha sonradan omuzun en ufak bir hareketle yerinden çıkmasına zemin hazırlanmış olur. Bilinmesi gereken her çıkığın eklem yüzlerine… Daha fazla

Tüm cevapları kontrol et (97)

Hakkımda

Hakkımda

 • 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu Lisans eğitimini 2000 yılında başarı ile tamamladı. 2001 ile 2005 yılları arasında, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlık eğitimini aldı. 2005-2006 yılları arasında Sarıkamış Asker Hastanesi’nde Yedek Subay olarak görev yaptı. 2006-2008 yılları arasında Prof. Dr. Burhan Uslu ve Prof. Dr. Fahri Erdoğan’ın yanında mezuniyet sonrasında üst eğitimini tamamladı. 2008 yılında Hannover Üniversitesi, Annastift Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde fellowship programında çalıştı. 2008 yılında Namık Kemal Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda Yardımcı Doçent kadrosunda Öğretim Üyesi olarak çalışmaya başladı. 2008-2010 yılları arasında Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı, 2012-2013 yılları arasında da Namık Kemal Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanlığı gibi idari görevleri yürüttü. 2013 yılında Doçent ünvanı aldı. Aynı yıl içerisinde, Avrupa Ortopedi ve Travmatoloji Board Sınavını da (EBOT-European Board of Orthopaedics and Traumatology) geçerek eğitiminin akredite edilmesini sağladı. 2014 yılı Ocak ayında itibaren, İstanbul Esenyurt Üniversitesi Ameliyathane Hizmetleri Bölüm Başkanı olarak akademik hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda Özel Esencan Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nde de klinik çalışmalarını sürdürmektedir.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İstanbul, 2000)
 • İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı (İstanbul, 2005)

Deneyimler

 • Sarıkamış Askeri Hastane (Kars, 2005)
 • Memorial Okmeydanı Hastanesi (İstanbul, 2006-2008)
 • Medizinische Hochschule Hannover, Orthopädische Klinik und Poliklinik (Hannover, 2008)
 • Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve tRavmatoloji Anabilim Dalı (Tekirdağ, 2008-2013)
 • İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Spor Yöneticiliği Bölümü (İstanbul, 2013-Halen)
daha fazla

Fotoğraflar

Hasta değerlendirmeleri:

45 görüş

 • DoktorTakvimi.com adresinden ziyaret edin

  Dears , it was from my pleasure to know and meet Dr. nevzat , i will suggest him to our family to be our family Doctor.

 • 5 aydır gitmediğim hastane kalmadı.her doktor meniskus yırtigin var dedi ve ameliyat olman gerekiyor dediler. Ben halen doktor arayisindaydim çünkü ameliyat olmak istemiyodum, esimin sayesinde doktorum Nevzat Selim beye başvurduk. Selim bey yanlış teşhis konulduğunu bildirerek ameliyatsız tedaviye geçtik. İyiki de Nevzat Selim beye başvurmuşum. Teşekkürler.

 • 4 yaşımda kolum kırılmıştı ve yanlış bi kaynama olmuş, doktor arayışı içindeyken bu siteden güzel yorumlar sayesinde Hocamın yanına gittim. Nevzat Selim hocam kolumda kireçlenme oldugunu söyledi bunu bdiğer doktorlar söylememişti. Ve açı kaybı oldugunu ve bunu düzeltebilceğini söyledi. Hocam gerçekten çok ilgili mükemmel bir insan herşeyi en ayrıntısına kadar anlattı hatta film çekerken bile yanıma gelip benimle ilgilendi ve içimi gerçekten rahatlattı. Sırada ameliyat var umarım ondada istediğim sonucu alırım

 • Tavsiye üzerine gitmiştim. Hastasına karşı çok sıcakkanlı ve ilgili bir doktor. Bel ağrımdan dolayı gitmiştim. Tedavimden memnun kaldım ve olumlu sonuç alabildim. memnuniyetimden dolayı tavsiye ediyorum.

 • Kızımın ayağıyla ilgili sıkıntısı vardı. Lisanslı tenis oynuyor ve ayak tabanıyla ilgili sıkıntı yaşamaya başlamıştı. Nevzat hocayı da kızımın Koçu'nun tavsiyesiyle gittik. Eliyle muayene ettiğinde hemen ne olduğunu anladı. Taban düşüklüğü varmış ve tabanlık önerdi. İdman esnasında ağrıları oluyordu.Kullanmaya başladıktan sonra ağrıları sona erdi. Kızımın dirseğinde de sıkıntısı vardı. Lokal dışardan sürünen merhemler ve özel bir aparatla sıkıntısı giderildi. Ben de aktif olarak tenis oynuyorum ve dirseğim de dizde oluşan menisküs yırtığı gibi bir sorun olmuştu. İğne ve ilaç tedavisiyle sorunuma çözüm buldu. Birçok tanıdığıma da tavsiye ettim.

 • Mükemmel bir hoca insani yönü çok fazla ,karşısındakine değer veren bir insan.Genel anlamda hasta olan bir kişinin psikolojisi farklı olur.Hocam hastasını psikolojik olarak çok rahatlatıyor.Ameliyat oldum.Diz kapağıma protez takıldı.Çok şükür sağlığıma kavuştum.Allah kendisinden razı olsun.

 • Kısacası süper bir doktor.Daha öncesinde kalça kırılmasından 2 kere ameliyat oldum.Hiç netice alamamıştım.Her gece ağrılarımdan uyku uyuyamıyordum.Eşimin bir dönem Nevzat beyde tedavi görmüştü.Bunun üzerine bende Nevzat beye gittim.Ameliyat oldum ve çok şükür sağlığıma kavuştum.artık yürümeye başladım.

 • 2 -3 hastaneye gittim.Dirsekten omuza çıkan kemikte 8 tane kırık vardı.Doktorlar riskli olduğu için üstlenmediler.Ama tesadüfen Nevzat beye denk geldim.buda benim şansım sanırım.Kendimi çok şanlı hissettim.Sayesinde kolumu kurtuldu.Sonuçlar çok kötü olabilirdi.Gittiğimde hemen detaylı bilgilendirdi beni.Gittiğim her doktorun verdiği bilgilerle korkum ve endişelerim olmuştu.Nevzat hocamla görüştükten sonra ne zaman ameliyat için geleyim oldum.Allah razı olsun sayesinde sağlığıma kavuştum.Çok ama çok bir ameliyattı.Ama hocam çok rahat üstesinden geldi.Allah razı olsun.

 • İlgi ve alakasından çok memnun kaldım. Omuzum da bağ kopması vardı.Ameliyat oldum.Halen kontrollerim devam ediyor.Hem kendisin hem asistanından çok memnun kaldım.Ailemden ve çevremde bir çok kişiye referans oldum.Bende bir referans ile gitmiştim.Ben doktorumla gurur duyuyorum.Doktoruma çok teşekkür ederim.

 • Doktoruma kalça protezi taktırdım çok memnun kaldım.Ameliyattan sonra çok rahatladım.Tavsiye üzerine gittim.Hoca ile görüştüğümde bana güven verdiği hiç soru işareti kalmadı.Beni çok güzel bilgilendirdi.1 yıl oldu ameliyat olalı hiç sıkıntım olmadı.Allah razı olsun hocama çok teşekkür ederim.

 • Kendisi kendine münasıb çok değerli bir kişilik.Önce karakteristik yapısı sonrası almış olduğu eğitim ve donanımında konusunda hastası olarak hayranlık duygusu ile bağlıyız.Kendisini tanımayan bir sürü eşimiz dostumuza referans olduk.Dizimden menisküs ameliyatı geçirdim.Başarılı bir ameliyattı.Alanından çok bilgili ve başarılı kendilerine çok teşekkür ederim.

 • Bir tanıdığım vasıtasıyla gittim.Gittiğimde şikayeti ile ilgili teşhisi koydu ve beni öncesi ve sonrası hakkında açıklayıcı ve detaylı bilgilendirmesi üzerine bende güven sağladı.Ameliyatımı gerçekleştirdi.Ayağımda 12 kemiğim kırıktı.Sayesinde sağlığıma kavuştum.

 • Çocuklarımın referansı üzerine gittim.Çok ilgili olması ve çok detaylı bir şekilde anlaşılabilir dille bilgilendirmesi bizi ilk olarak tatmin etti. Annemin diz kapağına protez takıldı.Operasyonu çok başarılı geçti onun akabinde referansımız ile bir arkadaşımın annesi de aynı operasyonu geçirdi.Aldığımız neticeler çok başarılı idi.Sonuç itibariyle çok memnun kaldık ki çevremde yönlendirmeler yapıyorum ve buradan herkese tavsiye ederim.

 • Nevzat Selim Gökay her bakımdan Dört dörtlük bir hoca ben kendisine acil olarak gittim kolum kırılmıştı . Doktorun işinin ehli olması çok önemli ben korkarak gitmiştim ancak Nevzat bey ile görüştükten sonra konuşmasından iyi bir hekim olduğunu hissettim. Ameliyat oldum çok da memnun kaldım.

 • Elimde Karpal Tünel sendromu vardı. Ameliyat oldum Nevzat beye tavsiye üzerine gittim . Ameliyat süreci çok iyi geçti memnun kaldım. Her türlü bilgilendirmeyi yaptı hiçbirşeyim sonrasında da olmadı . Hastayla çok ilgili ameliyat sonrasında da çok ilgilendi .

 • Annemin kalçası kırıldı düştü ve Nevzat hocama götürdük ameliyat oldu. Ailecek nevzat beye gidiyoruz . En beğendiğim özelliği çok sakin yumuşak,ılımlı ve güzel yanaşıyor hastaya . Annemin ameliyatından sonra diğer doktorlara kontrol için götürdüm'' bu harika ameliyatı kim yaptı.'' dediler . İnşallah bütün doktorlar Nevzat Selim beyi örnek alırlar.

 • Parmağım kırılmıştı acil olarak Nevzat beye gittim iyi ki gitmişim öyle bir insanı tanıdım süper bir insan . Her şekilde kendisinden memnunum insanlığı olsun hastayla ilgisi alakası olsun çok iyiydi.

 • Bir yakınımızı tavsiyesiyle gitmiştik. Çok ilgili bir doktor,çok da güzel muayene etti. Eşim'in kolunda problem vardı ve daha önce bir çok doktorlara gösterdik sonuç alamadık. Selim Bey lif kopması olduğunu ve platin takılması gerektiğini belirtti. Operasyonun ardından Fizik tedavisine gittik. Kontrollerle tedavimiz devam ediyor ve çok memnun kaldık.

 • Selim Hocamı evimize yakın olduğu için tercih ettik. Farklı bir tarz uyguluyordu tedavilerinde. Eşimin kolu ters çıkmıştı ve katater takarak tedavisi gerçekleşti. Tedavisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Selim Hocam dan çok memnun kaldım. Diz kapaklarımda sıvı tükenmesi vardı. Yürüyemiyordum ve çok ağrılarım vardı. Diz kapağımda bağlarda sorun giderildi ve kıkırdak temizlemesi yapıldı. Yürümelerimde ki sıkıntı giderildi. Doktorumdan çok memnun kaldım.

 • Damadımın önerisiyle gittim. Çok güzel muayene etti. Sol dizimde yırtık vardı ve ameliyat etti. Traşlama yöntemini uygulayacağını belirtti. Arada bir kontrollere gidiyorum. Önceden yürüyemiyordum şuanda bir sıkıntım kalmadı. O kadar doktora gittim ve bu doktorum tedavi etti.

 • Uzun süredir her iki ayağımda hallux valgus ve sağ ayağımda çekiç parmak nedeniyle ağrılarım vardı ama ameliyata cesaret edemiyordum.1 yıl önce diz ağrıları nedeniyle yeğenimin ortopediye gitmesi gerekti ,Dr Nevzat Beye daha önce her iki ayağından hallux valgus ameliyatı olup çok memnun olan bir yakınımın önerisi ile başvurduk.Bu tedavi esnasında Dr Nevzat Beye hekim ve kişi olarak çok güven duydum .Korkumu yenerek ağrımın daha fazla olduğu sağ ayağımdan kasım 2015 te ameliyat oldum.2 ay rapordan sonra tekrar çalışmaya başladım.Ameliyat olalı 3 ayı geçti .İlk 20 günden sonra ağrı kesici ilaç ihtiyacı duymadım..Halen hafif ağrılarım var ama,ağrılarım her geçen gün biraz daha azalıyor.(Ameliyat olmadığım diğer ayağımın ağrısı daha fazla.)Tüm bu süreç için Dr Nevzat bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

 • Ortopedi denilince ilk aklıma gelen prof .dr.NevzatSelim Gökay.Sırf ortopedi değil benim için her konuya vakıf benim hayatımda sağlık üstüne aldığım kararların başında gelir.İki kere ameliyat oldum ikiside şahane ikiside çok başarılı.Ben 2 sene once morbit obezdim dizimdem Selim hoca ameliyat etti 6ay tup mide ameliyati icin bni razi etmeye calisti ve basardi 52 yasindayim 2.hayatimi Selim hocama borcluyum.Su an34 kilo verdim yeniden dogdumSelim hocam iyi ki varsınız....

 • Doktorumdan çok memnunum bence tanıdığım en iyi hekim
  Ayağımdan şikayetçiydim ameliyat oldum ağrılarım kalmadı

 • Gittiğimiz hastanede tesadüfen girmiştik.İşinde uzman olması ,hastalarıyla yakından ilgilenmesi ve en ufak detayla bile ilgileniyor olması daha sonrasında devam etmemezi sağladı.Çapraz yan bağlarında kopma ile ilgili ve menisküs ameliyatı oldu.Netice olarak annem sağlığına kavuştu.Halen kontroller devam ediyor.Tavsiye edebileceğim başarılı bir doktor.

 • Hocam on numara bir bir doktor.2 kere kemikten ameliyat oldu.Oğlum sağlığına kavuştu.Hastasıyla çok ilgili bir doktor ve hekimliğinde de çok başarılı .Araştırmalarım sonucunda oğlumu götürmüştüm.Çok memnun kaldım.

 • Dr. Faruk beyin hastasıydım.Şikayetimle ilgili beni Dr. Nevzat beye yönlendirdi.İlk görüşmede bana çok güven verdi.En doktor olarak daha sonrasında bize dost oldu.Sağ dizime protez taktı.Diğer bacağıma 2 kere iğne tedavisi uyguladı.Ve sol bacağımdan da kapalı menisküs ameliyatı için gideceğim.Ameliyatımda çok başarılı geçti.Tedavim hakkında göstererek detaylı bilgilendirdi ve çok güzel ilgilendi.Artık benim oğlum gibi kendisini çok seviyorum.Çok teşekkür ederim.

 • Referans ile gitmiştik.Çok sıcak kanlı ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve hastasına güven veren bir doktor.Annem kalçasına 2 protez takıldı.Çok önemli bir ameliyattı ve uzun bir süreçti ve bu süreçte bize çok destek oldu.Tedavimizle ilgili adım adım bilgilendirdi.Çok memnunuz.

 • Benim tenis kulübüm var bütün öğrencilerim Dr.Nevzat Selim Gökay'a gitmekte ve herbiri de çok memnun.Spor sakatlıklarını sıfıra indiren bir doktorumuz.2003 yılında ön çapraz bağından ameliyat oldum.Aktif performans tenis oynuyorum ve hiç sorun yaşamıyorum .Kesinlikle çok başarılı bir doktor.

 • Nevzat bey 2 ameliyatımı gerçekleştirdi .1 ameliyatım daha olacak.Nevzat beye gidene kadar 2 sene boyunca hep doktor arayışındaydım ve bir sonuç alamamıştım.Arkadaşımın referansı ile Nevzat beyle tanıştım.Kalça kemiklerimde çürüme başlamıştı.18 yıldır yapamadığım herşeyi artık doktorum sayesinde yapıyorum.Her konuda beni tek tek bilgilendirdi.Bana son derece güven verdi.Gittiğim hiç bir doktorda bu kadar detaylı bilgi veren olmamıştı.Kesinlikle güvenilir ve başarılı bir hekim herkese tavsiye ederim.