Uzm. Dr.

Sinan Sönmez

verifiedCreated with Sketch.

30 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 458 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Sinan Sönmez özel muayenehanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
30 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • K

  Sinan Bey, çok iyi bir doktor. Açıklamaları çok çok mantıklı. Rahat birisi. İyi niyetli. Kendisini çok sevdim. Herkese tavsiye ederim.

 • O
  Konum: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

  Kendisiyle karsilasmis olmak hayattaki sanslarimdan biri. Ne zaman bir cikmaza dussem ayaga kalkmak icin gidiyorum Sinan Bey’e. Zaman zaman yogunlasan anksiyete problemimi ve genel depresif ruh halimi cok iyi analiz edip kafamda hicbir soru isareti birakmayan bir tedavi onerisinde bulundu son gidisimde. Muayenehanesinden ayrildigim andan itibaren iyilesme surecim baslamisti bile. Kendisine sonsuz guveniyorum.

 • B
  Konum: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Psikoterapi

  Çok doktor araştırdım ve doğru Doktoru bulmak için çok uğraştım Sanırım Rabbim bana yardımcı oldu ve yollarımız doktorumuzla kesişti . Mükemmel bir doktor kendisine sonsuz teşekkür ederim

 • D
  Konum: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Kaygı Bozuklukları / Depresyon

  Yaklaşık 2 yıl önce kendimi çok kötü, çaresiz hissettiğim bir zamanda buradaki yorumları da dikkate alarak gittim kendisine. Muayenehanesinden içeri girdiğim andan itibaren beni güler yüzüyle karşılayarak pozitif enerjisini yansıtan, bana güven veren bir psikiyatr Sinan Bey. Bu durum, devam etmem de büyük bir öneme sahiptir ayrıca. Bu zamana kadar tedavimde olumlu ilerlemeler kaydettiğimi düşünüyorum. Her seansın sonunda kendimi iyi hissederek ayrılıyorum. Sinan Bey gerçekten ilgili ve iyi bir doktor.

 • Z
  Konum: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Anksiyete, depresyon, travma sonrası bozukluklar

  Sinan Bey harika bir psikiyatrist. 2 yıldır onunla görüşmeye devam ediyorum. Sayesinde pek çok sorunumun üstesinden geldim, çok yol aldım. Kendime olan öz güvenim arttı. O kadar güler yüzlü, pozitif enerji saçan bir insan ki daha kapısından girerken içiniz ısınıyor. Dünyada beni hiçbir şekilde yargılamadan ve tamamen anlayabilecek, bana yardım edebilecek biri var mıdır derken çok şükür onunla karşılaştım. Düşünmeden tercih edebilirsiniz. Çok teşekkürler Sinan Bey.

 • K
  Konum: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

  Hastasını ayakta karşılaması ve uğurlaması ve yüzünde hiç eksilmeyen o tebessumune hayranım kendinizi önemli ve değerli hissettiriyor. Terapi ve tedavisi karşısında gördüğüm fayda memnuniyetimi artırıyor. Daha önce gidip fayda görmediğim doktorları düşününce düşünmeden Sinan Sönmes'e gidin ben gittiğim için çok mutluyum...

 • D

  Öncelikle bir psikiyatriste ihtiyaç duyuyor ve bir isim ariyorsaniz kesinlikle tavsiye ederim.Sinan Bey'i devlet hastanesinde görev yaptığı dönemde tanıdık ve halen kendisinden annem için destek aliyoruz.Annemin hastalığı sürecinde farklı hastane ve hekimlerden destek aldık ben henüz Sinan Bey kadar iyi bir doktora rastlamadim.Hastanede yardim aldığımız dönemde ilk defa bir doktor bize hastalığın adını,evrelerini nasıl bir tedavi izleyebileceğimizi anlattı.Kendisi hastalarına karşı samimi,insancıl,mütevazi,biten mesai saatine rağmen hastalarina vakit ayirabilecek kadar özverili,bu çalisma prensibinden ödün vermeyen ender bir doktordu hala da öyle.O dönemde hasta memnuniyeti odasinin kapisindaki hasta yoğunluğundan belliydi.Evet şuanda muayenehanesinde kendisini ilk defa ziyaret etmiş ve güler yüzlü, insancıl tavriyla tanışmışsanız,özel muayenehane olduğu için düşünüyorsanız yanılıyorsunuz o her zaman böyle bir doktordu.Biz gayet memnunuz.Sinan Bey iyi ki var.

 • H
  Konum: Sinan Sönmez Muayenehanesi

  Benim sinan beyle ikinci seansım ama gerçekten pozitif insanı motive eden bir insan onunla beraber şu sürecimde kolayca üstesinden geleceğime inanıyorum.

 • .
  Konum: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Psikoterapi

  onu ifade edecek kelimeleri bilmıyorum...Tek kelimeyle ifade edecek olursam IŞIK! Evet benim için yoluma ışık..hayatlarımızın canına okuyup,yaşamdan bizi alı koyan ne kadar düğüm varsa düğümleri bilgisi ve insani yanıyla yardımcı olup çözen büyük bir sırdaş. İyiki tanıdım.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm.Dr. Sinan Sönmez özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi(Psikiyatri İhtisası)

Deneyimler

 • Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi
 • Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Fotoğraflar