Uzm. Dr.

Sinan Sönmez

Psikiyatri

29 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 432 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Sinan Sönmez özel muayenehanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
29 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • O
  Yer: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

  Kendisiyle karsilasmis olmak hayattaki sanslarimdan biri. Ne zaman bir cikmaza dussem ayaga kalkmak icin gidiyorum Sinan Bey’e. Zaman zaman yogunlasan anksiyete problemimi ve genel depresif ruh halimi cok iyi analiz edip kafamda hicbir soru isareti birakmayan bir tedavi onerisinde bulundu son gidisimde. Muayenehanesinden ayrildigim andan itibaren iyilesme surecim baslamisti bile. Kendisine sonsuz guveniyorum.

 • B
  Yer: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Psikoterapi

  Çok doktor araştırdım ve doğru Doktoru bulmak için çok uğraştım Sanırım Rabbim bana yardımcı oldu ve yollarımız doktorumuzla kesişti . Mükemmel bir doktor kendisine sonsuz teşekkür ederim

 • D
  Yer: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Kaygı Bozuklukları / Depresyon

  Yaklaşık 2 yıl önce kendimi çok kötü, çaresiz hissettiğim bir zamanda buradaki yorumları da dikkate alarak gittim kendisine. Muayenehanesinden içeri girdiğim andan itibaren beni güler yüzüyle karşılayarak pozitif enerjisini yansıtan, bana güven veren bir psikiyatr Sinan Bey. Bu durum, devam etmem de büyük bir öneme sahiptir ayrıca. Bu zamana kadar tedavimde olumlu ilerlemeler kaydettiğimi düşünüyorum. Her seansın sonunda kendimi iyi hissederek ayrılıyorum. Sinan Bey gerçekten ilgili ve iyi bir doktor.

 • Z
  Yer: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Anksiyete, depresyon, travma sonrası bozukluklar

  Sinan Bey harika bir psikiyatrist. 2 yıldır onunla görüşmeye devam ediyorum. Sayesinde pek çok sorunumun üstesinden geldim, çok yol aldım. Kendime olan öz güvenim arttı. O kadar güler yüzlü, pozitif enerji saçan bir insan ki daha kapısından girerken içiniz ısınıyor. Dünyada beni hiçbir şekilde yargılamadan ve tamamen anlayabilecek, bana yardım edebilecek biri var mıdır derken çok şükür onunla karşılaştım. Düşünmeden tercih edebilirsiniz. Çok teşekkürler Sinan Bey.

 • K
  Yer: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

  Hastasını ayakta karşılaması ve uğurlaması ve yüzünde hiç eksilmeyen o tebessumune hayranım kendinizi önemli ve değerli hissettiriyor. Terapi ve tedavisi karşısında gördüğüm fayda memnuniyetimi artırıyor. Daha önce gidip fayda görmediğim doktorları düşününce düşünmeden Sinan Sönmes'e gidin ben gittiğim için çok mutluyum...

 • D

  Öncelikle bir psikiyatriste ihtiyaç duyuyor ve bir isim ariyorsaniz kesinlikle tavsiye ederim.Sinan Bey'i devlet hastanesinde görev yaptığı dönemde tanıdık ve halen kendisinden annem için destek aliyoruz.Annemin hastalığı sürecinde farklı hastane ve hekimlerden destek aldık ben henüz Sinan Bey kadar iyi bir doktora rastlamadim.Hastanede yardim aldığımız dönemde ilk defa bir doktor bize hastalığın adını,evrelerini nasıl bir tedavi izleyebileceğimizi anlattı.Kendisi hastalarına karşı samimi,insancıl,mütevazi,biten mesai saatine rağmen hastalarina vakit ayirabilecek kadar özverili,bu çalisma prensibinden ödün vermeyen ender bir doktordu hala da öyle.O dönemde hasta memnuniyeti odasinin kapisindaki hasta yoğunluğundan belliydi.Evet şuanda muayenehanesinde kendisini ilk defa ziyaret etmiş ve güler yüzlü, insancıl tavriyla tanışmışsanız,özel muayenehane olduğu için düşünüyorsanız yanılıyorsunuz o her zaman böyle bir doktordu.Biz gayet memnunuz.Sinan Bey iyi ki var.

 • H
  Yer: Sinan Sönmez Muayenehanesi

  Benim sinan beyle ikinci seansım ama gerçekten pozitif insanı motive eden bir insan onunla beraber şu sürecimde kolayca üstesinden geleceğime inanıyorum.

 • .
  Yer: Sinan Sönmez MuayenehanesiHizmet: Psikoterapi

  onu ifade edecek kelimeleri bilmıyorum...Tek kelimeyle ifade edecek olursam IŞIK! Evet benim için yoluma ışık..hayatlarımızın canına okuyup,yaşamdan bizi alı koyan ne kadar düğüm varsa düğümleri bilgisi ve insani yanıyla yardımcı olup çözen büyük bir sırdaş. İyiki tanıdım.

 • G
  Yer: Sinan Sönmez Muayenehanesi

  Sinan beyin tedavisi ilaç yazıp göndermekten öteye gidemedi. Bir daha ne zaman gelmem gerektiğini dahi söylemedi. Zaman zaman kendimi kotu hissettigim icin size nasıl ulaşabilirim diye sordugumda kendisine sadece mail yolu ile ulaşabileceğimi söylemişti. Daha sonra mail attığımda cevap bile vermedi. Hiç hoş değildi.

 • G

  sinan bey pozitif enerjisi ,insancıl yaklaşımlarıyla harika bir hekim.. varlığı ailemizin tüm sorunlarinda bize güç veriyor..

 • E

  Sinan bey ile ilk görüşmemdi ve çok iyi geldi..samimiyetini hissedebiliyorsunuz.bu aralar beni; en güzel anlıyan insan diyorum...Umuyorumki haftaya tekrar görüşeceğiz.

 • M

  Doktordan öte kardeş abi gibi insana huzur veriyor inanın herkese tavsiye ediyorum insan olarak kendisini hiç tanımadan seviyorum ve mükemmel bir psikiyatris tedavisi çok iyi gidiyor allahımın izniyle

 • Terapi ilk önce bakış açım değiştirdi sonra farkına vardım. .neden niçin önemli deyil sürekli bir cevap aramaktan vazgeçtim. ..korkularım azaldı. ..kendimi keşfettim gerçekte beni....katı kurallarından vaxgeciyorum başka fikirleri dinliyorum. ...plan yapmaktan vaxgeciyorum. ...tedavim sürüyor fakat bambaşka insan oldum ve daha iyi hissediyorum. ..

 • O

  Enerjisi ile dahi birşeyler katan, önemli bir doktor...

  Mutlaka destek alınması gereken biri diyebilirim.

 • G

  Genelde bu tarz siteler hekim seçmemize yardımcı olan yorumları içeriyor. Ben Sinan Bey'i 2014 yılında Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde onca hasta yoğunluğunda tanıdım. Oradaki çalışma şartlarına göre her daim pozitif olan ve 10 dakika içerisine verimli bir hasta ilişkisi sıkıştıran ender doktorlardandı. Her branşta olduğundan daha fazla insan psikoloğuna güvenmek ister sonuçta gerçekten özelini mahremini anlattığın birisi olduğu için. İlaca bağımlı etmeyen ancak ilaç kullanmak gerekiyorsa da bunu nedenleri ile belirttiği için ben kendisine güvendim. Akabinde Nişantaşındaki özel muayenesine gitmeye başladım 1 senedir her hafta kendisi ile bir arkadaş, dost, abi kardeş, hasta doktor ilişkisi içeren diyalog kurdum. Kendisinin doktorluğu uzmanlığı kadar insanlığı benim devam etmeme etkili etkenlerden birisidir. Herkesin acısı, yaşadığı kendisine göre büyüktür. Eğer yardım almak ve iyileşmek istiyorsanız ben Sinan Bey'i seçmenizi canı gönülden isterim emin olun pişman olmayacaksınız.

 • A

  18 yaşındayken yakalandığım ama bilmediğim depresyonumdan 3 yıl ilaç kullanarak Uzm. Dr. Sinan Sönmez'in sabrı sayesinde kurtuldum; çünkü ben bir an önce sonuç almak istediğim için bayağı zorlu geçti. Bir şey sormak için geldiğim her seferde yoğun hasta trafiğine rağmen hiç geri çevirmedi. Depresyona yakalandığım zaman gözlük kullanmaya ve ülserim var diye ilaç kullanmaya başlamıştım. 16 yıl sonra depresyon tedavime başlar başlamaz gözlüğe ihtiyacım kalmamıştı; ama mide yanmalarım devam ediyordu. Sinan Bey, (22-23 yıllık) hekimlik hayatında gözlük kullanımıyla ilgili böyle bir durumla karşılaşmadığını söyledi. İlaç tedavisi bittikten 5-6 ay sonra da artık ne yersem yiyeyim mide yanması yaşamıyordum; yani ülserim geçmişti. İyileşmiştim; ama hayatımı düzenine oturtmak için moral vermesi amacıyla devam etmek için Sinan Bey'den izin istedim ve çok yoğun hasta trafiği (kimi zaman mesai bitimine 1,5 saat kalmasına rağmen 30-40 hasta bakmak gibi) olmasına rağmen kabul etti. O 5-6 dk. içinde iyimserliği ve söylediği birkaç cümle ile bile yeterince destek oldu, birkaç ay boyunca. 2 ay önce de Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden ayrılmış. Kendisine çok teşekkür ederim ve yeni açmış olduğu muayenehanesinde başarılar dilerim.

 • O

  Hastalığım sebebiyle gezmediğim hastane, profesör, doçent vesaire kalmamışken bir arkadaşımın tavsiyesi ile (hasta yoğunluğu sebebiyle) zar zor randevu alabildiğim Dr.Sinan Bey karşılaştığım en samimi, dürüst ve hastasına değer veren psikiyatristtir.Kapısında her daim bekleyen onlarca hastaya ve 5dk lık kısacık muayene süresine rağmen beni her zaman içten bir gülümsemeyle karşıladı, bütün soru ve sorunlarımı anlayışla dinledi ve samimi önerilerde bulundu.kısaca kalbimi fethetti. Uzun zaman sonra hastalığım geriledi ve sağlığıma kavuşmaya başladım. Dün tekrar randevu almaya çalıştığımda Dr.Sinan Beyin artık Okmeydanı Hastanesinde çalışmadığını, Nişantaşın'da özel bir muayenehane açtığını öğrendim.Okmeydanı Hastanesi için büyük bir kayıp fakat kendi hastaları için çok olumlu bir gelişme. Tabi ki hemen arayıp kendisinden randevu aldım. Beni ondan başkasının tedavi edebileceğini düşünmüyorum. Dr.Sinan Bey'e yeni açmış olduğu muayenehanesinde başarılar diliyorum..

 • D

  Psikiyatr tabumu daha ilk muayenede yıkmayı başaran bir insandır. O kadar samimi ve anlayışlıydı ki, muayene öncesindeki gerginliğim karşısına oturunca birden kayboldu. Ses tonu, bakışları ve konuşma tarzıyla bana güven verdi. Bir psikiyatrda olması gereken en önemli özellik olan hastayı rahatlatmayı öylesine iyi başarıyor ki, 10 dakikalık görüşmenin sonunda gülerek ve keyifle çıktım odadan. Devlet hastanesinde bu denli iyi bir psikiyatra danışma olanağına sahip olmak büyük bir şans. Umarım özel sektöre geçmez, çünkü psikiyatri zaten hastaların önyargılı olduğu bir alanda böyle doktorların olması daha da önem kazanıyor. Teşekkür ediyorum kendisine.

 • Z

  Allah Sinan beyden razi olsun her isi rast gelsin insallah panik atagimi 2 defa gitmeme ragmen yenmemi saglayan ilaclarimi minimuma indirmemi saglayan yuzundeki ve konusmasindaki yumusaklik samimiyet ve sevecenlikle zaten hastayi tedavi eden mukemmel insan hayatimizda onun gibi insanlarin eksik olmamasi dilegiyle Allah basarilarinin devamini getirsin gulen yuzunuz kadar hayatinizda hepsize gulsun insallah

 • K

  Ilk defa bugün muayenesinde girdim herkesin de söylediği gibi karşısında ki insanı çok güzel dinliyor insan karşısında kendini çok rahat hissediyor

 • M

  Bir kamu hastahanesin'de Sinan bey gibi bir doktor'un olması zaten büyük bir şans onun hastası olmaksa daha da büyük şans hep gülen yüzüyle zaten tedaviye başlamış oluyor, asla baştan savma yapmıyor işini yıllardır üzerime yapışan ağrılarım sayesinde yok artık mükemmel insan Allah ondan razı olsun...

 • Bir kamu hastahanesin'de Sinan bey gibi bir doktor'un olması zaten büyük bir şans onun hastası olmaksa daha da büyük şans hep gülen yüzüyle zaten tedaviye başlamış oluyor, asla baştan savma yapmıyor işini yıllardır üzerime yapışan ağrılarım sayesinde yok artık mükemmel insan Allah ondan razı olsun...

 • G

  Bir eğitimci olarak ümidimi kaybettiğim bu günlerde Dr. Sinan Sönmez ile karşılaşmak bende yeniden umut ışığı yaktı diyebilirim. Kurumlarımızda böylesine işini severek ve özveriyle yapan hekimlerin de olduğunu görmek başlatılan tedavi öncesinde en iyi ilaçtan daha iyi geldi diyebilirim. Kendisine gösterdiği nezaket, anlayış ve ayırdığı zaman için çok teşekkür ediyorum.

 • C

  Çok az konuşmamıza rağmen oldukça yardımcı oldu, çok doğal ve kibardı. ilaç vermesinin sebebini ve nelere yol açacağını söyledi. ben sormadan bir çok konuya aydınlık getirdi. kendimi çok rahat ifade edebildim.

 • G

  Tşk ederim yolunuz acik olsun mukelme insansiniz doktor rabbimi iznile imanli saglikli huzur yuzunuzde guluculer eskit olmasi ailenize bagislasin saygilar sinan sonmez bey a.e.olun

 • A

  TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL BİR DOKTOR İNSANLARA VERDİGİ HUZURU GÜLER YÜZÜ İLGİSİ . SİNAN BEYİN SAYESİNDE KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM DAİM HASTALARIYLA BİZİMLE OLMASINI İSTİYORUM SAYGILARIMLA

 • N

  SİNAN BEY HAYATIMDA TANIDIĞIM EN iyi DOKTOR :)HİÇBİŞEY KONUŞMASAK BİLE GÜLER YÜZÜ YETİYOR KESİNLİKLE TEDAVİYE BAŞLADIĞIMDAN BERİ SIKINTILARIM KALMADI ÇOK SİNİRLİ YAPIYA SAHİPTİM ARTIK DAHA SAKİN YAKLAŞIYORUM OLAYLARA KENDİMİN HİÇBİRŞEY İÇİN ÜZMEYECEĞİMİ DAHADA İYİ ANLADIM :)

 • G

  Okmeydanı araştırma hastanesinde Sinan beyi tanımam benim için çok büyük şanstı ilk muayeneden bugüne kadar beni tedavi eden doktoruma minnettarım güler yüzlülüğü hastaya ilgisi sabrı verdiği güven duygusu için sinan beye teşekkürlerimi sunarım

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm.Dr. Sinan Sönmez özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi(Psikiyatri İhtisası)

Deneyimler

 • Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi
 • Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Fotoğraflar