Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 318 profil ziyareti var

Maltepe Ersoy Hastanesi’nde Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görevime devam etmekteyim. Görme bozuklukları, katarakt, şaşılık, oküloplasti, retina problemleri, glokom,göz… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
19 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

  Annemin göz rahatsızlığı akabinde Katarakt ameliyatı gerçekleşti. Profesyonelliği mütevazilik le birleştirmiş bir Hekim. Ameliyat sonrası da takipçi ve ilgili .Kendisi ve ekibine teşekkür ederiz.

 • R
  Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Katarakt ameliyatını sormak

  Üç yıldır görme kaybından dolayı bir çok doktor hastane dolaştım 2 defa göz anjusu sayısını hatırlıyamadığım kadar tomogrofi çekildi en son iki üniversite hastanesi ve ünlü bir göz hastanesi tarafında katarat teşhisi konularak ameliyata karar verildi, hocamla tanışmam tamamen tesadüf eseri ben babamın doktoruyla görüşmek için hastaneye gittim doktorun o gün orda olmarığını öğrendim bende gelmişken göze uğrayıp katarat ameliyatının maliyetini sormak istedim bu vesileyle hocamla tanıştım ölçüm alındı hoca gözlerime ışıkla baktığında bende çok az bir katarak olduğunu görme kaybının norolojik olabilecğini daha ilk bakışta anladı daha sonra diğer tetkikleri yaptırdı ve beni yazı yazarak norolojiye gönderdi norolojinin çektirdiği emar sonucunda beynimde 4 cm çapında tümör olduğu tespi edildi gittiğim bunca göz doktorlarına ısrarla görme kaybımın çok çabuk geliştiğini yılda üç defa gözlük değiştirdiğimi söylememe rağmen bu kadar zaman para harcadım en az on doktora gittim beni bunca yıl katarat diye oyaladılar bu kadar zaman ve para harcadım sağlığımdan oldum hocamın bir bakışta anladığı sorunu bu kadar tetkik yapıp anlıyamamaları şaka gibi hocam Allah razı olsun sizden insanlara insanca yaklaşımınızı ve heyecanınızı hiç kaybetmemenizi dilerim ve size çok teşekkür ederim.

 • Ü
  Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Uzak Yakın Mercek Ameliyatı

  Yaklaşık iki senedir uzak yakın mercek ameliyatı olmak İsteyen babam için aramadığımız hastane ve doktor kalmadı....sonunda bir tavsiye üzerine doktor tufan EVCİMAN beyi bulduk....bilgi almak İçin gittiğimizde babam konuşur konuşmaz ben bu doktordan başka doktora ameliyat olmam dedi....bizde şaşırdık...açıklamalarıyla ilgisi ve alakası ile babam gibi şüpheci ve zor beğenen Bi adamı hemen ikna etti ve içini rahatlattı....ve de yardımcısı Buket hanımda ailemizden biriymiş gibi bizimle ilgilendi...birde ameliyat hemşiresi Seçil hanımda babamla ilgilenmiş ve ameliyat esnasında tufan bey ve Seçil hemşire konuşarak her esnada babamın içini rahatlatmış ve huzurlu bi şekilde ameliyatı sonlandırmışlar...Vel hasıl kelam babam her iki gözünden de uzak yakın mercek ameliyatı oldu gözleri gayet iyi morali gayet iyi iki amaliyatta gayet başarılı geçti....tufan EVCİMAN beye ve tüm ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz ....ameliyat olmak isteyen tüm hastalarada kesinlikle tavsiye ediyoruz......

 • Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Miyopi ve hipermetropi kontakt lens tedavisi

  tufan beyi araştırmalarım sonucu ve bazı arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim çok kaliteli doktor ve çok mütevazi bir doktor hastaları ile birebir ilgilenmeyi çok önem veriyor ender tanıyacağım doktorlardan biri gözlerim şimdi eskisinden çok çok daha iyi dünyaya gözlüksüz bakmak kadar güzel ne olabilir ki iyi ki varsınız hocam herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum

 • Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

  tufan beye yoğun tavsiye üzerine gittim ve çok başarılı bir ameliyat geçirdim akıllı lens taktılar şuan çok iyim dünyaya bakış açım değişti herşeyi cam gibi görüyorum çok memnun kaldım çalışanlarıda çok kibar herşey için çok teşekkürler .

 • Z
  Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Mercek değişimi

  Annem ve ablamın mercek değişimi operasyonlarını gerçekleştiren Tufan hocamıza çok teşekkür ederiz. Neşeli, güleryüzlü, anlayışlı tutumuyla ameliyat öncesi ve sonrasını en olumlu şekilde geçirmemizi sağladı. Bu operasyonu geçirmesi gereken herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

 • M
  Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

  Muhsin DURUCAN

  Gittiğim kurumun kapısında “Op. Dr.Tufan EVCİMAN, Göz Hastalıkları Uzmanı” yazılı olduğunu görür gibi oldum. Görevlinin yardımıyla kendisiyle görüştüm. Genç ve dinamik yapısıyla beni içten ve güler yüzle karşıladı! Konuşmasıyla da rahatlattı! Yan odadaki görevlilere yönlendirerek ilgilenmeleri istedi. İşlemler gün gün sürdürüldü. Görevliler her zaman yardımcı oldular.
  Dr. Tufan, Fako yöntemiyle sağ gözümü 12 Ocak 2018 günü, sol gözümü 17 Ocak 2018 günü ameliyat etti. Gözlerime uyan lens (mercek) takıldı. Nasıl mı? Pozitif ve bir arkadaş gibi davranışı ile 15 dakikalık süreçte gerçekleştirdiği işlemleri bana bir bir anlatarak... Bu davranışı bana gönül gücü (moral) oldu!
  Reçete edilen 3 adet damlayı alarak düzenli kullandım. Belirtilen günlerde kontrole gittim. Sonucun İyi olduğu bilgisini aldım! Şimdilere daha net ve güzel gözlerle bakıyorum!
  Kurumu tertemiz ve düzenli gördüm. Tüm çalışanları güler yüzlü ve çağdaş giyimli buldum. Başta doktorum olmak üzere, adını saydıklarıma koşut emeği geçen öteki ekip arkadaşlarına teşekkürler eder, esenlikler dilerim.

 • E
  Yer: Maltepe Ersoy Hastanesi

  Tufan Evciman hocama başka bir Dr tavsiyesi üzerine gittim.Yapılan muayene sonucu; %60 gorme kaybı ve iki gözde de katarakt teşhisi konuldu. Hemen ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Kendisinin insancıl ve hoşgörülü yaklaşımı sayesinde,5 ay önce ameliyat oldum.3 odaklı lens takıldı ve ameliyatim çok başarılı olup kendisine birkez daha minnet ve saygı duydum.İyi niyetle başlayıp,iyi niyetle kendinizi teslim ederseniz, gördüm ki herşey yoluna giriyor. Tekrar tekrar Tufan Hoca ma ve sekreteri Buket Tokgöz hanıma teşekkürü bir borç biliyorum.. Saygıyla ve Sevgilerimle...

 • B
  Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

  Tufan bey rutin göz muayenelerimizi olduğumuz tüm ailemizin göz doktorudur. Başarılı bir ameliyatla hayata daha pırıl pırıl bakıyorum. Enerjisi gencliği uzmanlığıyla dört dörtlük bir hekim, teşekkür ediyorum. Bayser Tabak.

 • G
  Yer: Maltepe Ersoy Hastanesi

  İki yıl önce sadece göz numaramı öğrenmek için aldığım randevu sonrasında yaptığı göz dibi muayenesi ve çektirdiği göz anjiosu ile gözümdeki sıçramış kanseri bulan ve ilgili birimlere yönlendirmesine rağmen takib kısmında bilgisini ve görüşlerini hiç eksik etmeyen hocama tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum.kendisi koyduğu doğru teşhis ile hastalığımın takibini yapmamı sağladı.Gözüme sıçramış olan kanseri bulmakla kalmadı aynı zamanda iki yıldan bu yana düzenli olarak takiplerimi de yapıp durumum hakkında beni bilgilendirdi.en ufak bir sıkıntımda dahi göz onkolojı uzmanından önce kapısını çalıp bilgisine ihtiyaç duyduğum ve güvendiğim tek hekimdir.yaşadığım sürece hastanız olmaya devam edicemve yakınlarıma önereceğim.sizin gibi bi hekimle karşılaştığım için kendimi çok sanslı hissediyorum.hersey için teşekkür ederim.

 • S
  Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

  Annemin katarakt ameliyati icin uzun zamandir guvenilir bir doktor arayisindaydim.Tufan bey tanidigim en samimi en guler yuzlu ve isini buyuk bir titizlikle yapan ender doktorlardan biridir.hersey icin cok tesekkur ederiz. Iyi ki sizi tanimisiz.Ayrica goz bolumu sorumlusu Buket hanimada nezaketi ve ictenliginden dolayi cok tesekkur ederiz.

 • I
  Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Göz Tansiyonu Ameliyatı

  Merhaba hocam... yapmış olduğunuz başarılı operasyon sonucu beni bu sıkıntıdan kurtardığınız için size çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız içinde ayrıca minnettarım

 • C
  Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Şalazyon operasyonu

  3 yil önce gözümde ciddi anlamda batma agri ve görsellik olarak hos olmayan bir enfeksiyon vardi. Zamanla buyuyup kistlestigi icin Tufan bey aldirmam gerektigini uygun gordü ve aldik. Cok memnun kaldim iyiki aldirmisim. Cok iyi bir doktor herkese tavsiye ederim :)

 • T
  Yer: Maltepe Ersoy HastanesiHizmet: Normal kontrol,çok iyi

  Çok memnun kaldım üç yıldır gidiyorum.çalıştığı ekibi de iyi,hastalara insanca davranıyorlar.butun

 • D

  Annem de katarak ve çok riskli glokom vardı. Çok riskli olan ameliyatı için Tufan bey'e çok ama çok teşekkür ederiz. Yakın ilgisi, güvenirliliği, sempatikliği ve yaklaşımı olsun gerçekten tanıdığım en mükemmel ve istisna doktorlardan biri.Hala kendisine tüm aile gitmekteyiz. Çevremdeki herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum .İyi ki tanımışız..iyi ki varsınız..

 • F

  Hem başarılı hem güleryüzlü doktoruma teşekkür yorumları yüzyüze olduğundan gerek , bu sayfada çok fazla hasta yorumu görememek beni şaşırttı.Tam bir ay oldu gözlükleri ,lensleri atalı .Doktoruma o kadar güvendim ki hiç tereddütsüz karar verdim ameliyat olmaya şimdi uzak-yakın-astigmat problemim kalmadı ohhhhh be rahat rahat okuyup,tv seyretmek cep tlf.daki numaraları görebilmek ve gözüne bulaştırmadan kalem çekebilmek .HAYALDİ GERÇEK oldu yarın annem de katarak-yakın-uzak-astigmat ameliyatı için doktorumun maharetli ellerine emanet,çok genç olmasına rağmen bugünden yarın kariyerini nerelere taşıyacağı belli olan istisna doktorlardan biri.Rabbim sağlık sıhhat versin ona ,nazarlardan korusun ,hasta dualarından mahrum etmesin.Gözüm kapalı tavsiye ediyorum yakınlarıma ve size.

 • M

  Tek kelime ile harika bir insan, harika bir doktor..

 • H

  GERÇEKTEN ÇOK MÜTEVAZİ HASTALARLAN İLGİLENEN MESLEĞİNDE BAŞARILI VE ÇOK NAZİK BİR İNSAN

 • A

  Harıka bır doktordur

Hakkımda

Hakkımda

 • Maltepe Ersoy Hastanesi’nde Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görevime devam etmekteyim.

  Görme bozuklukları, katarakt, şaşılık, oküloplasti, retina problemleri, glokom,göz tembelliği,presbiyopi,lazer ve göz içi lensler, alerjik göz hastalıkları, kornea, arpacık gibi hastalıkların tedavisiyle ilgilenmekteyim.

  Doktorluk ve Cerrahlık yaşamım boyunca en önem verdiğim şey, hastalarımın bana güvenmesi olmuştur. Bunu sürdürebildiğim sürece benden mutlu bir insan olamaz.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi
 • İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Deneyimler

 • Özel Maltepe Ersoy Hastanesi
 • Özel Büyükçekmece Kolan Hastanesi
 • Iğdır Devlet Hastanesi

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • Çocuk Göz Hastalıkları

  16 Ağustos 2016

  Çocuklarda çok sayıda göz sorunu görülebilir. Erken tanı ve tedavi göz hastalıklarının önlenmesi açısından önemlidir. Çocukların rutin 12 ay-24 ay...
 • Glokom Nedir?

  16 Ağustos 2016

  Göz tansiyonu olarak bilinen, göz içi basıncı görme sinirine baskı yaparak hasara uğrattığı, oluşan hasar sonucunda kişinin görme alanının yavaş...
 • Göz Kapağı Estetik Cerrahisi

  16 Ağustos 2016

  Göz Kapağı Problemleri Belirgin cilt gevşekliği ve sarkması göz çevresinde ağırlık hissi, kaş, alın ağrısı, görme aksında kirpiklerin...
 • Katarakt Nedir?

  16 Ağustos 2016

  Katarakt,göz bebeğinin arkasında bulunan ve görmeyi sağlayan doğal göz merceğinin saydamlığını kaybederek matlaşmasıdır. Kataraktın Belirtileri...
 • Kuru Göz Ne Demektir?

  16 Ağustos 2016

  Göz, göz yaşı ile sürekli yıkanır. Gözyaşı, pürüzsüz bir yüzey ile net görüntü elde edilmesini, nemli ve rahat kalmasını sağlar. Gözyaşı miktarı azaldığı...
 • Retina Nedir?

  16 Ağustos 2016

  Göz küresinin iç yüzeyini kaplayan ince bir dokudur. Görme hücreleri ve görme sinir liflerini içerir. Retina Dekolmanı (Retina Ayrılması): Retinanın,...