Uzm. Dr.

Zeynep Erdoğdu

verifiedCreated with Sketch.

25 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

İlk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul Bakırköy’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2007 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve… daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Dr. Zeynep Erdoğdu

  Öncelikle zeynep hanımla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tedavi sürecimin her anında beni yalnız bırakmadı gerçekten ihtisasının en iyilerinden... Bir doktordan daha fazlası arkadaş, dost diyebilirim. Gerçekten güler yüzüyle kendinizi iyi hissettiriyor... kendisine minnet duyuyor ve teşekkür ediyorum.

 • H
  Konum: başka bir yer

  Hayatımın en karanlık ve kasvetli döneminde tanıdım Zeynep hanımı. Kendime bile dile getirmekten çekindiğim yaşanmışlıklarımı gönül rahatlığı ile anlatabildim Zeynep hanıma. Anlattıkça aydınlandı karanlık dünyam. Kendimi suçladığımı ve sürekli yargıladığımı gösterdi bana. Bakış açımı değiştirdi. Hayatıma ışık oldu. Sadece özel hayatıma değil iş hayatıma da ışık tuttu. Çok bunaldığım içinden çıkamadığım anlarda bir mesaj ya da bir telefonla imdadıma yetişti. Zeynep hanım gibi profesyonel bir doktoru tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum..

  Zeynep hanım gülen yüzünüz hiç eksik olmasın...

 • 3

  merhabalar yorum yapmadan önce biraz düşündün nereden başlasam diye aklıma ilk gelen Zeynep hanımın içimi ısıtan o içten samimi gülüşü oldu. ilk randevuma gittiğimde sanki birbirimizi çoktandır tanıyormuş gibi samimi davranarak bende güven duygusu oluşturdu .benim için çok önemli olan her zaman ulaşılabilir olması aradığım zaman görüşemiyorsam biliyorum ki müsait olunca bana mutlaka dönecek .telefonda konuştuğum birçok zamanda bile beni sakinleştirmiştir.gerçekten sizinle ilgilendiğini hissettirir.Allah kimsenin başına bu tip rahatsızlıklar vermesin ama Zeynep hanımın olduğunu bilmek bile bana güven veriyor nasıl olsa iyileşeceğim diye şu an eski hayatıma geri döndüm eski enerjim yerine geldi Zeynep hanım sayesinde iyi ki onu tanımışım ilk tedavisi gülen yüzü

 • S

  3 sene öncesine kadar hayata negatif bakan bir insanken Zeynep Hanım'la pozitif bakmaya başladım. Bitmeyecek dediğim okulu beraber bitirdik. Her konuda tam destekçim oldu. Zeynep Hanım'ın samimiyetini hiçbir doktorda görmedim. Kısaca gözünüz kapalı güvenebileceğiniz sayılı insanlardan biridir Zeynep Erdoğdu :)

 • E

  Merhaba öncelikle şunu belirtmek isterim eğer kendinizi çaresiz hissediyorsanız doktor doktor dolaşıp care bulamadıysanız gerçek bi psikatri uzmanı arıyorsanız kesinlikle doğru adres dr zeynep hanim dir. .yaklaşık 10 yıldır anksiyete bozuklugu beraberinde depresyon hastasıydım zeynep hanimla tanışana kadar çeşitli doktorlara giden çeşitli ilaçlar kullanan artık kendimi bu hastalıkla yaşamak zorunda hissedip çaresizlik duyguları içinde yaşayan biriyken zeynep hanimmmla tanışmak kökten hayatımı değiştirdi kendişi bana hem doktor hem arkadaş hemde ailemden biri gibi oldu psikatride farkındalık kazanmak ve telkin tedavinin yarisidır zeynep hanim gerek telkinlerde bulunarak gerekse doğru bir şekilde tedawiimi düzenleyerek gerekse bana icgoru kazanmama vesile olan istediğim ve ihtiyacım olduğu zamanlarda ulaşabildigim doktor gibi doktordur..doktorların HA si sevgili zeynep doktoruma hayatimi ve teşekkürü borç bilirim"

 • C

  Merhaba

  Panik atak hastalığım sebebiyle birçok doktora gittim bunların içinde tanınmış uzmanlarda vardı ancak hiç birinden tedavime yönelik bir çözüm bulamadım bu çözümsüzlük benim piskolojimi git gide daha da içinden çıkılmaz hale getirmişti. Kendi kendime son zamanlarda bu hastalık la ömür boyu yaşayacağım herhalde diye düşünerek piskoloji mi iyice altüst ediyordum.
  Yılmadan internetten ne yapılabilir nasıl atlatabilirim diye araştırırken internette Dr. ZEYNEP ERDOĞDU ya teşekkür eden bir yorum okudum sonra başka bir yorum daha sonra bir tane daha derken 22 adet yorum okudum  o kadar güzel şeylerden bahsediyorlardı ki okuduğum yorumlar neticesinde hastalığımı yenebilmek adına yeniden umutlandım üstelik yenibosna da oturan benim için hastanenin ikitellide oluşu da harika bir durumdu gidip bu hastaneyi görmem ve Zeynep hanımla tanışmam hastalığımı dile getirmem konusunda müthiş bir heyecanla hastanenize geldim
  Daha hastaneye yeni girmiştim ki resepsiyondaki personelin gülen yüzü bana sanki onları uzun zamandır tanıyormuşum ve sürekli buraya gelir gidermişim hissiyatı yarattı çok yönlendirici kibar uslubları ilgili ve alakalı davranışları vardı Hepsine ayrıca teşekkür ederim
  Sonra sıram geldi ve Zeynep hanımla tanıştım ilgisi alakası davranışları mükemmeldi okuduğum tüm yorumlarla kıyasladım ve az bile söylemişler az bile yazmışlar diye düşündüm.
  Doktor Zeynep hanımın ilgi alakası bana sanki akrabam kardeşim ailem gibi yakın ve sıcaktı hiç alışık olmadığım bir doktordu  hastalığım esnasında şifa bulmak adına o kadar çok doktorla konuşmuş ve tanışmıştım ki Zeynep hanım bunlardan hiç birine benzemiyordu ALLAH ondan razı olsun işleri güçleri rast gitsin inşallah … AMİN
  Doktor Zeynep hanım ile İlk seansı tamamladıktan sonra özgüvenim yerine gelmiş daha sakin ve huzurluydum söylediklerini harfiyen uygulama ya başladım ikinci seans günü yaklaştığında asistanı NEZAHAT AY hanım efendi ondanda Allah razı olsun işim gereği susmayan telefonuma aldırmadan bilgilendirmek adına defalarca arayarak bana ulaşıyordu bu ilgisine alakadar olmasına iş disiplinine hayran kalmıştım birçok insan birkere ikikere yada beşkere arar ulaşamadığında denemez bile ama ama nezahat hanım defalarca arayıp bir şekilde ulaşıyordu bu durum çok onur vericiydi kendilerine ayrıca yine teşekkür ederim
  ikinci seans için daha bir öz güvenli ve korkularımdan %70 arınmış olarak hastaneye geldim bu kadar hızlı sonuç alabileceğimizi asla düşünemezdim ömrüm boyunca bu hastalıkla yaşayacağım korkusundan ve panik atağımdan eser kalmamıştı bu benim için bir mucizeydi Allah dert veriyor hastalık veriyor her şey insan içindi belki ama doğru insanı şifayı bulmakta yaratanın rıza sı ile olurdu.
  Zeynep hanım benim için bir lütuftur kendileri bana o kadar çok şeyi geri verdiler ki parayla pulla mukayese edilemez aile düzenim uykularım özgüvenim tavır davranışlarım hayata bakışım durumlar karşısındaki tepklilerim özetle her şeyim hastalık öncesindeki haline vehatta daha iyi bir hale geldi
  İyi ki varsınız Dr. Zeynep ERDOĞDU

 • G

  Merhabalar, Zeynep Hnmla tanışalı tam 3 ay oldu.Ama onu yıllar öncesindn tanıoyormuş gibi güvendim ve sevdim.Çok kötü bi dönemimde tanıştık.Babamı aniden kaybettiğim için panik atak hastası olmuştum. Sürekli ölümden korkan kalp krizi geçiriorum diye sürekli acillerde solugu alan geceleri sabahlara kadar uyuyamadıgım hayatın benim için yaşanmaz bi hal aldıgı bir dönemde bana resmen el uzattı o kabusları içinden çekti çıkardı. Onu görmek bile bana çok iyi geliodu. Atak geçirdigim anda onunla telde konuşmak bile sakinleştiriordu. Öylesine içten samimi güleryüzlü gerçekte işini severek yapan bir doktor.Hiç sıkılmadan bıkmadan dinleyen bi sorunun oldugunda en kötü mesajla geçte olsa sana muhakkak dönüş yapan. İnsana kendini degerli oldugunu hissettiren bir doktor. Tedavimiz hala devam ediyor. Eskiye göre çok çok iyiyim. Dahada iyi olacagıma eminim. Şükürler olsun allahıma onun gibi bir doktoru iyi olmam için karşıma çıkardıgına.Onu çok seviorum.

 • I

  Hayat bazen karşınıza mucizeler çıkarsın istersiniz.Her insan en zor anında bir sihirli değneğin kendisine dokunmasını ve hayatını değiştirmesini ister.O sihirli değnek, bazen anne bazen baba bazen kardeş bazen de sevgili olsun ister.Yani hep beklenti hep beklenti.
  Tam da beklentilerimin yoğunlaştığı,kırılgan,mutsuz,üzgün,değersiz,önemsiz,kıymetsiz yani insanın kendisi için düşündüğü ne kadar olumsuz duygular varsa onları yaşadığım bir dönemde karşılaştım Zeynep hanımla.Benim sihirli dokunuşumu Zeynep hanım gerçekleştirdi. Tanıdığım zannetiğim İlknur'u aslında tanımadığımı,onu ne kadar üzdüğümü gösterdi.Ayna tuttu.İyi ki gitmişim,iyi ki destek almışım,iyi ki tanımışım kendisini.Tüm önyargılardan uzak,ettiği yemine yakışan uzmanlık anlayışıyla hastalarına yaklaşan,ilgilenen,dinleyen Zeynep hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır.
  Gülüşü,samimiyeti,nazikliği,hanımefendiliği,sıcaklığı,ilgisi,insana değer verişi,ilkelerine gösterdiği bağlılığı ile çok sayıda uzmandan ayrılan bir tavrı var.
  Asla vazgeçmeyin! Kendinizden,hayatınızdan ve hayallerinizden asla vazgeçmeyin...
  Geçmez sandığınız her şey Zeynep hanımın sihirli dokunuşuyla sonlanabilir.
  He oldu ki vazgeçmeye karar verdiyseniz, hani karayollarında vardır ya 'Köprüden Önce Son Çıkış' uyarısı :) onu hatırlayın ve son da olsa Zeynep hanımla bir kere konuşun derim.
  Çok ama çok teşekkürler Zeynep hanım.İyi ki varsınız. Nefes alabildiğim sürece hayatımda olun inşallah.

 • D

  üç yıldır doktorum ve bu konuda şanslı oldugumu düşünüyorum en zor dönemimde tanıdım ve kendisene çok şey borçluyum tekrar nefes almamı hayata tutunmamı sağladı iyibir dinliyici ve her zaman biliyorumki ona ihtiyaç duydugumda her zaman yanımda kesinlikle mesleginde başarılı iyiki varsınız Dr.zeynep hn sevgilerimle

 • A

  Herşeyin benim ve ailemin gözünde bitti dediğimiz anda karşılaştım Zeynep hanımla .Beni hayata yeniden kazandırdı aslında tünelin ucunda bir ışık gördü ve bu ışığın sönmesinede izin vermedi .Çok aşamalardan geçtik geçmeyede devam ediyoruz biz bu yolda birlikte ilerliyoruz.Hastanelerden nefret eden ben zeynep hanımın yanına büyük bir zevk ve mutluluk ile gidiyorum .Hasta +doktor=ilaç işte bu teoremi ortadan kaldırıyor Zeynep Hanım .Öyle içten öyle samimi ki sizden ,evinizden ,ailenizden biri .Mesleğini gerçekten severek yapan ve bilgisinide size en güzel, en doğru şekilde yansıtabilen bir hekim .Ben bugün bu aşamada rahatsızlığımın bütün etkilerini silmek adına Zeynep hanımla bu yolda olmaktan çok mutluyum .

Hakkımda

Hakkımda

 • İlk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul Bakırköy’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2007 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikiyatri ihtisasına başladı.

  İhtisası sırasında Adli Psikiyatri Kliniği, Erkek ve Kadın Psikoz Servisleri, Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Eğitim Merkezi (AMATEM), İkinci Basamak Nevroz Kliniği, Duygudurum Bozuklukları – Psikotik Bozukluklar Birimi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim Dalı, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği’nde eğitim gördü.

  “Cinsel suç mağdurlarının sosyodemografik ve klinik özellikleri ile ruh sağlığını etkileyen etmenler” konulu uzmanlık tezini yaparak 2011 yılında psikiyatri ihtisasını tamamladı.

  Bilişsel ve Davranış Terapileri Eğitimi, Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi, Dinamik Psikoterapi Eğitimi, Evlilik ve Aile Terapisi Eğitimi aldı. Hatay Devlet Hastanesi, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi ve Özel Batı Bahat Hastanesi’nde uzman psikiyatri hekimi olarak çalıştı. Şu anda İstanbul Nişantaşı’nda muayenehanesinde psikiyatri uzmanı ve psikoterapist olarak çalışmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
 • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Deneyimler

 • Muayenehane

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar