Zeynep Erdoğdu, Psikiyatri İstanbul

Uzm. Dr.
Zeynep Erdoğdu verifiedCreated with Sketch.

Psikiyatri

25 görüş

Adres

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul
Dr. Zeynep Erdoğdu (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
0850 333.....

Hipnoterapi

Standardize mini mental test

Prolonged exposure terapisi + 36 daha fazla

Psikodinamik psikoterapi

Alexander pratik yetenek testi

Mmpi- minnesota çok yönlü kişilik envanteri

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

İlk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul Bakırköy’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2007 yılında Bakırköy Ruh...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Zihinsel Özür
 • Dehb
 • Agorafobi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
 • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Fotoğraflar


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Dr. Zeynep Erdoğdu

Öncelikle zeynep hanımla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tedavi sürecimin her anında beni yalnız bırakmadı gerçekten ihtisasının en iyilerinden... Bir doktordan daha fazlası arkadaş, dost diyebilirim. Gerçekten güler yüzüyle kendinizi iyi hissettiriyor... kendisine minnet duyuyor ve teşekkür ediyorum.


H
Konum: başka bir yer

Hayatımın en karanlık ve kasvetli döneminde tanıdım Zeynep hanımı. Kendime bile dile getirmekten çekindiğim yaşanmışlıklarımı gönül rahatlığı ile anlatabildim Zeynep hanıma. Anlattıkça aydınlandı karanlık dünyam. Kendimi suçladığımı ve sürekli yargıladığımı gösterdi bana. Bakış açımı değiştirdi. Hayatıma ışık oldu. Sadece özel hayatıma değil iş hayatıma da ışık tuttu. Çok bunaldığım içinden çıkamadığım anlarda bir mesaj ya da bir telefonla imdadıma yetişti. Zeynep hanım gibi profesyonel bir doktoru tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum..

Zeynep hanım gülen yüzünüz hiç eksik olmasın...


3

merhabalar yorum yapmadan önce biraz düşündün nereden başlasam diye aklıma ilk gelen Zeynep hanımın içimi ısıtan o içten samimi gülüşü oldu. ilk randevuma gittiğimde sanki birbirimizi çoktandır tanıyormuş gibi samimi davranarak bende güven duygusu oluşturdu .benim için çok önemli olan her zaman ulaşılabilir olması aradığım zaman görüşemiyorsam biliyorum ki müsait olunca bana mutlaka dönecek .telefonda konuştuğum birçok zamanda bile beni sakinleştirmiştir.gerçekten sizinle ilgilendiğini hissettirir.Allah kimsenin başına bu tip rahatsızlıklar vermesin ama Zeynep hanımın olduğunu bilmek bile bana güven veriyor nasıl olsa iyileşeceğim diye şu an eski hayatıma geri döndüm eski enerjim yerine geldi Zeynep hanım sayesinde iyi ki onu tanımışım ilk tedavisi gülen yüzü


S

3 sene öncesine kadar hayata negatif bakan bir insanken Zeynep Hanım'la pozitif bakmaya başladım. Bitmeyecek dediğim okulu beraber bitirdik. Her konuda tam destekçim oldu. Zeynep Hanım'ın samimiyetini hiçbir doktorda görmedim. Kısaca gözünüz kapalı güvenebileceğiniz sayılı insanlardan biridir Zeynep Erdoğdu :)


E

Merhaba öncelikle şunu belirtmek isterim eğer kendinizi çaresiz hissediyorsanız doktor doktor dolaşıp care bulamadıysanız gerçek bi psikatri uzmanı arıyorsanız kesinlikle doğru adres dr zeynep hanim dir. .yaklaşık 10 yıldır anksiyete bozuklugu beraberinde depresyon hastasıydım zeynep hanimla tanışana kadar çeşitli doktorlara giden çeşitli ilaçlar kullanan artık kendimi bu hastalıkla yaşamak zorunda hissedip çaresizlik duyguları içinde yaşayan biriyken zeynep hanimmmla tanışmak kökten hayatımı değiştirdi kendişi bana hem doktor hem arkadaş hemde ailemden biri gibi oldu psikatride farkındalık kazanmak ve telkin tedavinin yarisidır zeynep hanim gerek telkinlerde bulunarak gerekse doğru bir şekilde tedawiimi düzenleyerek gerekse bana icgoru kazanmama vesile olan istediğim ve ihtiyacım olduğu zamanlarda ulaşabildigim doktor gibi doktordur..doktorların HA si sevgili zeynep doktoruma hayatimi ve teşekkürü borç bilirim"


C

Merhaba

Panik atak hastalığım sebebiyle birçok doktora gittim bunların içinde tanınmış uzmanlarda vardı ancak hiç birinden tedavime yönelik bir çözüm bulamadım bu çözümsüzlük benim piskolojimi git gide daha da içinden çıkılmaz hale getirmişti. Kendi kendime son zamanlarda bu hastalık la ömür boyu yaşayacağım herhalde diye düşünerek piskoloji mi iyice altüst ediyordum.
Yılmadan internetten ne yapılabilir nasıl atlatabilirim diye araştırırken internette Dr. ZEYNEP ERDOĞDU ya teşekkür eden bir yorum okudum sonra başka bir yorum daha sonra bir tane daha derken 22 adet yorum okudum  o kadar güzel şeylerden bahsediyorlardı ki okuduğum yorumlar neticesinde hastalığımı yenebilmek adına yeniden umutlandım üstelik yenibosna da oturan benim için hastanenin ikitellide oluşu da harika bir durumdu gidip bu hastaneyi görmem ve Zeynep hanımla tanışmam hastalığımı dile getirmem konusunda müthiş bir heyecanla hastanenize geldim
Daha hastaneye yeni girmiştim ki resepsiyondaki personelin gülen yüzü bana sanki onları uzun zamandır tanıyormuşum ve sürekli buraya gelir gidermişim hissiyatı yarattı çok yönlendirici kibar uslubları ilgili ve alakalı davranışları vardı Hepsine ayrıca teşekkür ederim
Sonra sıram geldi ve Zeynep hanımla tanıştım ilgisi alakası davranışları mükemmeldi okuduğum tüm yorumlarla kıyasladım ve az bile söylemişler az bile yazmışlar diye düşündüm.
Doktor Zeynep hanımın ilgi alakası bana sanki akrabam kardeşim ailem gibi yakın ve sıcaktı hiç alışık olmadığım bir doktordu  hastalığım esnasında şifa bulmak adına o kadar çok doktorla konuşmuş ve tanışmıştım ki Zeynep hanım bunlardan hiç birine benzemiyordu ALLAH ondan razı olsun işleri güçleri rast gitsin inşallah … AMİN
Doktor Zeynep hanım ile İlk seansı tamamladıktan sonra özgüvenim yerine gelmiş daha sakin ve huzurluydum söylediklerini harfiyen uygulama ya başladım ikinci seans günü yaklaştığında asistanı NEZAHAT AY hanım efendi ondanda Allah razı olsun işim gereği susmayan telefonuma aldırmadan bilgilendirmek adına defalarca arayarak bana ulaşıyordu bu ilgisine alakadar olmasına iş disiplinine hayran kalmıştım birçok insan birkere ikikere yada beşkere arar ulaşamadığında denemez bile ama ama nezahat hanım defalarca arayıp bir şekilde ulaşıyordu bu durum çok onur vericiydi kendilerine ayrıca yine teşekkür ederim
ikinci seans için daha bir öz güvenli ve korkularımdan %70 arınmış olarak hastaneye geldim bu kadar hızlı sonuç alabileceğimizi asla düşünemezdim ömrüm boyunca bu hastalıkla yaşayacağım korkusundan ve panik atağımdan eser kalmamıştı bu benim için bir mucizeydi Allah dert veriyor hastalık veriyor her şey insan içindi belki ama doğru insanı şifayı bulmakta yaratanın rıza sı ile olurdu.
Zeynep hanım benim için bir lütuftur kendileri bana o kadar çok şeyi geri verdiler ki parayla pulla mukayese edilemez aile düzenim uykularım özgüvenim tavır davranışlarım hayata bakışım durumlar karşısındaki tepklilerim özetle her şeyim hastalık öncesindeki haline vehatta daha iyi bir hale geldi
İyi ki varsınız Dr. Zeynep ERDOĞDU


G

Merhabalar, Zeynep Hnmla tanışalı tam 3 ay oldu.Ama onu yıllar öncesindn tanıoyormuş gibi güvendim ve sevdim.Çok kötü bi dönemimde tanıştık.Babamı aniden kaybettiğim için panik atak hastası olmuştum. Sürekli ölümden korkan kalp krizi geçiriorum diye sürekli acillerde solugu alan geceleri sabahlara kadar uyuyamadıgım hayatın benim için yaşanmaz bi hal aldıgı bir dönemde bana resmen el uzattı o kabusları içinden çekti çıkardı. Onu görmek bile bana çok iyi geliodu. Atak geçirdigim anda onunla telde konuşmak bile sakinleştiriordu. Öylesine içten samimi güleryüzlü gerçekte işini severek yapan bir doktor.Hiç sıkılmadan bıkmadan dinleyen bi sorunun oldugunda en kötü mesajla geçte olsa sana muhakkak dönüş yapan. İnsana kendini degerli oldugunu hissettiren bir doktor. Tedavimiz hala devam ediyor. Eskiye göre çok çok iyiyim. Dahada iyi olacagıma eminim. Şükürler olsun allahıma onun gibi bir doktoru iyi olmam için karşıma çıkardıgına.Onu çok seviorum.


I

Hayat bazen karşınıza mucizeler çıkarsın istersiniz.Her insan en zor anında bir sihirli değneğin kendisine dokunmasını ve hayatını değiştirmesini ister.O sihirli değnek, bazen anne bazen baba bazen kardeş bazen de sevgili olsun ister.Yani hep beklenti hep beklenti.
Tam da beklentilerimin yoğunlaştığı,kırılgan,mutsuz,üzgün,değersiz,önemsiz,kıymetsiz yani insanın kendisi için düşündüğü ne kadar olumsuz duygular varsa onları yaşadığım bir dönemde karşılaştım Zeynep hanımla.Benim sihirli dokunuşumu Zeynep hanım gerçekleştirdi. Tanıdığım zannetiğim İlknur'u aslında tanımadığımı,onu ne kadar üzdüğümü gösterdi.Ayna tuttu.İyi ki gitmişim,iyi ki destek almışım,iyi ki tanımışım kendisini.Tüm önyargılardan uzak,ettiği yemine yakışan uzmanlık anlayışıyla hastalarına yaklaşan,ilgilenen,dinleyen Zeynep hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır.
Gülüşü,samimiyeti,nazikliği,hanımefendiliği,sıcaklığı,ilgisi,insana değer verişi,ilkelerine gösterdiği bağlılığı ile çok sayıda uzmandan ayrılan bir tavrı var.
Asla vazgeçmeyin! Kendinizden,hayatınızdan ve hayallerinizden asla vazgeçmeyin...
Geçmez sandığınız her şey Zeynep hanımın sihirli dokunuşuyla sonlanabilir.
He oldu ki vazgeçmeye karar verdiyseniz, hani karayollarında vardır ya 'Köprüden Önce Son Çıkış' uyarısı :) onu hatırlayın ve son da olsa Zeynep hanımla bir kere konuşun derim.
Çok ama çok teşekkürler Zeynep hanım.İyi ki varsınız. Nefes alabildiğim sürece hayatımda olun inşallah.


D

üç yıldır doktorum ve bu konuda şanslı oldugumu düşünüyorum en zor dönemimde tanıdım ve kendisene çok şey borçluyum tekrar nefes almamı hayata tutunmamı sağladı iyibir dinliyici ve her zaman biliyorumki ona ihtiyaç duydugumda her zaman yanımda kesinlikle mesleginde başarılı iyiki varsınız Dr.zeynep hn sevgilerimle


Hizmetler

Transaksiyonel analiz

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Good enough zeka testi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Otizm görüntüleme ve tanısı

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Gessell gelişim testi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Ect(elektrokonvülsif) terapi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Oyun terapisi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Psikoterapi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Benton görsel bellek testi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Wisc-r-çocuklar için zeka testi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Cinsel terapi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Psikanalitik psikoterapi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Cattell 3a zeka testi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Yetişkin terapisi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Varoluşçu psikoterapi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Peabody resim (kelime eşleştirme testi)

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Sanat terapisi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Regresyon terapisi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Gottman çift terapisi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Draw a person

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Psikanaliz

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Fototerapi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Mmpi- minnesota çok yönlü kişilik envanteri

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Eklektik yaklaşım

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Cattell 2a zeka testi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Alexander pratik yetenek testi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Psikodinamik psikoterapi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Hipnoterapi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Standardize mini mental test

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Prolonged exposure terapisi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Bender gestalt motor algı testi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Aile terapisi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Agte- ankara gelişim tarama envanteri

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Porteus labirentleri testi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Louisa duss

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Grup terapisi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Dinamik psikoterapiler

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Bilişsel davranışçı terapi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Çift terapisi

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu


Duygu odaklı terapi (eft)

Nişantaşı Rumeli cad. No:12 Şadırvan Apt. Kat:4 D:10, İstanbul

Dr. Zeynep Erdoğdu

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Dr. Zeynep Erdoğdu

Öncelikle zeynep hanımla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tedavi sürecimin her anında beni yalnız bırakmadı gerçekten ihtisasının en iyilerinden... Bir doktordan daha fazlası arkadaş, dost diyebilirim. Gerçekten güler yüzüyle kendinizi iyi hissettiriyor... kendisine minnet duyuyor ve teşekkür ediyorum.


H
Konum: başka bir yer

Hayatımın en karanlık ve kasvetli döneminde tanıdım Zeynep hanımı. Kendime bile dile getirmekten çekindiğim yaşanmışlıklarımı gönül rahatlığı ile anlatabildim Zeynep hanıma. Anlattıkça aydınlandı karanlık dünyam. Kendimi suçladığımı ve sürekli yargıladığımı gösterdi bana. Bakış açımı değiştirdi. Hayatıma ışık oldu. Sadece özel hayatıma değil iş hayatıma da ışık tuttu. Çok bunaldığım içinden çıkamadığım anlarda bir mesaj ya da bir telefonla imdadıma yetişti. Zeynep hanım gibi profesyonel bir doktoru tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum..

Zeynep hanım gülen yüzünüz hiç eksik olmasın...


3

merhabalar yorum yapmadan önce biraz düşündün nereden başlasam diye aklıma ilk gelen Zeynep hanımın içimi ısıtan o içten samimi gülüşü oldu. ilk randevuma gittiğimde sanki birbirimizi çoktandır tanıyormuş gibi samimi davranarak bende güven duygusu oluşturdu .benim için çok önemli olan her zaman ulaşılabilir olması aradığım zaman görüşemiyorsam biliyorum ki müsait olunca bana mutlaka dönecek .telefonda konuştuğum birçok zamanda bile beni sakinleştirmiştir.gerçekten sizinle ilgilendiğini hissettirir.Allah kimsenin başına bu tip rahatsızlıklar vermesin ama Zeynep hanımın olduğunu bilmek bile bana güven veriyor nasıl olsa iyileşeceğim diye şu an eski hayatıma geri döndüm eski enerjim yerine geldi Zeynep hanım sayesinde iyi ki onu tanımışım ilk tedavisi gülen yüzü


S

3 sene öncesine kadar hayata negatif bakan bir insanken Zeynep Hanım'la pozitif bakmaya başladım. Bitmeyecek dediğim okulu beraber bitirdik. Her konuda tam destekçim oldu. Zeynep Hanım'ın samimiyetini hiçbir doktorda görmedim. Kısaca gözünüz kapalı güvenebileceğiniz sayılı insanlardan biridir Zeynep Erdoğdu :)


E

Merhaba öncelikle şunu belirtmek isterim eğer kendinizi çaresiz hissediyorsanız doktor doktor dolaşıp care bulamadıysanız gerçek bi psikatri uzmanı arıyorsanız kesinlikle doğru adres dr zeynep hanim dir. .yaklaşık 10 yıldır anksiyete bozuklugu beraberinde depresyon hastasıydım zeynep hanimla tanışana kadar çeşitli doktorlara giden çeşitli ilaçlar kullanan artık kendimi bu hastalıkla yaşamak zorunda hissedip çaresizlik duyguları içinde yaşayan biriyken zeynep hanimmmla tanışmak kökten hayatımı değiştirdi kendişi bana hem doktor hem arkadaş hemde ailemden biri gibi oldu psikatride farkındalık kazanmak ve telkin tedavinin yarisidır zeynep hanim gerek telkinlerde bulunarak gerekse doğru bir şekilde tedawiimi düzenleyerek gerekse bana icgoru kazanmama vesile olan istediğim ve ihtiyacım olduğu zamanlarda ulaşabildigim doktor gibi doktordur..doktorların HA si sevgili zeynep doktoruma hayatimi ve teşekkürü borç bilirim"


C

Merhaba

Panik atak hastalığım sebebiyle birçok doktora gittim bunların içinde tanınmış uzmanlarda vardı ancak hiç birinden tedavime yönelik bir çözüm bulamadım bu çözümsüzlük benim piskolojimi git gide daha da içinden çıkılmaz hale getirmişti. Kendi kendime son zamanlarda bu hastalık la ömür boyu yaşayacağım herhalde diye düşünerek piskoloji mi iyice altüst ediyordum.
Yılmadan internetten ne yapılabilir nasıl atlatabilirim diye araştırırken internette Dr. ZEYNEP ERDOĞDU ya teşekkür eden bir yorum okudum sonra başka bir yorum daha sonra bir tane daha derken 22 adet yorum okudum  o kadar güzel şeylerden bahsediyorlardı ki okuduğum yorumlar neticesinde hastalığımı yenebilmek adına yeniden umutlandım üstelik yenibosna da oturan benim için hastanenin ikitellide oluşu da harika bir durumdu gidip bu hastaneyi görmem ve Zeynep hanımla tanışmam hastalığımı dile getirmem konusunda müthiş bir heyecanla hastanenize geldim
Daha hastaneye yeni girmiştim ki resepsiyondaki personelin gülen yüzü bana sanki onları uzun zamandır tanıyormuşum ve sürekli buraya gelir gidermişim hissiyatı yarattı çok yönlendirici kibar uslubları ilgili ve alakalı davranışları vardı Hepsine ayrıca teşekkür ederim
Sonra sıram geldi ve Zeynep hanımla tanıştım ilgisi alakası davranışları mükemmeldi okuduğum tüm yorumlarla kıyasladım ve az bile söylemişler az bile yazmışlar diye düşündüm.
Doktor Zeynep hanımın ilgi alakası bana sanki akrabam kardeşim ailem gibi yakın ve sıcaktı hiç alışık olmadığım bir doktordu  hastalığım esnasında şifa bulmak adına o kadar çok doktorla konuşmuş ve tanışmıştım ki Zeynep hanım bunlardan hiç birine benzemiyordu ALLAH ondan razı olsun işleri güçleri rast gitsin inşallah … AMİN
Doktor Zeynep hanım ile İlk seansı tamamladıktan sonra özgüvenim yerine gelmiş daha sakin ve huzurluydum söylediklerini harfiyen uygulama ya başladım ikinci seans günü yaklaştığında asistanı NEZAHAT AY hanım efendi ondanda Allah razı olsun işim gereği susmayan telefonuma aldırmadan bilgilendirmek adına defalarca arayarak bana ulaşıyordu bu ilgisine alakadar olmasına iş disiplinine hayran kalmıştım birçok insan birkere ikikere yada beşkere arar ulaşamadığında denemez bile ama ama nezahat hanım defalarca arayıp bir şekilde ulaşıyordu bu durum çok onur vericiydi kendilerine ayrıca yine teşekkür ederim
ikinci seans için daha bir öz güvenli ve korkularımdan %70 arınmış olarak hastaneye geldim bu kadar hızlı sonuç alabileceğimizi asla düşünemezdim ömrüm boyunca bu hastalıkla yaşayacağım korkusundan ve panik atağımdan eser kalmamıştı bu benim için bir mucizeydi Allah dert veriyor hastalık veriyor her şey insan içindi belki ama doğru insanı şifayı bulmakta yaratanın rıza sı ile olurdu.
Zeynep hanım benim için bir lütuftur kendileri bana o kadar çok şeyi geri verdiler ki parayla pulla mukayese edilemez aile düzenim uykularım özgüvenim tavır davranışlarım hayata bakışım durumlar karşısındaki tepklilerim özetle her şeyim hastalık öncesindeki haline vehatta daha iyi bir hale geldi
İyi ki varsınız Dr. Zeynep ERDOĞDU


G

Merhabalar, Zeynep Hnmla tanışalı tam 3 ay oldu.Ama onu yıllar öncesindn tanıoyormuş gibi güvendim ve sevdim.Çok kötü bi dönemimde tanıştık.Babamı aniden kaybettiğim için panik atak hastası olmuştum. Sürekli ölümden korkan kalp krizi geçiriorum diye sürekli acillerde solugu alan geceleri sabahlara kadar uyuyamadıgım hayatın benim için yaşanmaz bi hal aldıgı bir dönemde bana resmen el uzattı o kabusları içinden çekti çıkardı. Onu görmek bile bana çok iyi geliodu. Atak geçirdigim anda onunla telde konuşmak bile sakinleştiriordu. Öylesine içten samimi güleryüzlü gerçekte işini severek yapan bir doktor.Hiç sıkılmadan bıkmadan dinleyen bi sorunun oldugunda en kötü mesajla geçte olsa sana muhakkak dönüş yapan. İnsana kendini degerli oldugunu hissettiren bir doktor. Tedavimiz hala devam ediyor. Eskiye göre çok çok iyiyim. Dahada iyi olacagıma eminim. Şükürler olsun allahıma onun gibi bir doktoru iyi olmam için karşıma çıkardıgına.Onu çok seviorum.


I

Hayat bazen karşınıza mucizeler çıkarsın istersiniz.Her insan en zor anında bir sihirli değneğin kendisine dokunmasını ve hayatını değiştirmesini ister.O sihirli değnek, bazen anne bazen baba bazen kardeş bazen de sevgili olsun ister.Yani hep beklenti hep beklenti.
Tam da beklentilerimin yoğunlaştığı,kırılgan,mutsuz,üzgün,değersiz,önemsiz,kıymetsiz yani insanın kendisi için düşündüğü ne kadar olumsuz duygular varsa onları yaşadığım bir dönemde karşılaştım Zeynep hanımla.Benim sihirli dokunuşumu Zeynep hanım gerçekleştirdi. Tanıdığım zannetiğim İlknur'u aslında tanımadığımı,onu ne kadar üzdüğümü gösterdi.Ayna tuttu.İyi ki gitmişim,iyi ki destek almışım,iyi ki tanımışım kendisini.Tüm önyargılardan uzak,ettiği yemine yakışan uzmanlık anlayışıyla hastalarına yaklaşan,ilgilenen,dinleyen Zeynep hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır.
Gülüşü,samimiyeti,nazikliği,hanımefendiliği,sıcaklığı,ilgisi,insana değer verişi,ilkelerine gösterdiği bağlılığı ile çok sayıda uzmandan ayrılan bir tavrı var.
Asla vazgeçmeyin! Kendinizden,hayatınızdan ve hayallerinizden asla vazgeçmeyin...
Geçmez sandığınız her şey Zeynep hanımın sihirli dokunuşuyla sonlanabilir.
He oldu ki vazgeçmeye karar verdiyseniz, hani karayollarında vardır ya 'Köprüden Önce Son Çıkış' uyarısı :) onu hatırlayın ve son da olsa Zeynep hanımla bir kere konuşun derim.
Çok ama çok teşekkürler Zeynep hanım.İyi ki varsınız. Nefes alabildiğim sürece hayatımda olun inşallah.


D

üç yıldır doktorum ve bu konuda şanslı oldugumu düşünüyorum en zor dönemimde tanıdım ve kendisene çok şey borçluyum tekrar nefes almamı hayata tutunmamı sağladı iyibir dinliyici ve her zaman biliyorumki ona ihtiyaç duydugumda her zaman yanımda kesinlikle mesleginde başarılı iyiki varsınız Dr.zeynep hn sevgilerimle


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

İlk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul Bakırköy’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2007 yılında Bakırköy Ruh...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Zihinsel Özür
 • Dehb
 • Agorafobi
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi
 • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Deneyimler

 • Muayenehane

Fotoğraflar