Adresler (5)

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul
İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş (konum)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 11 yaşındaki çocuklar
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Kuantum ve bilimsel koçluk

Koçluk hizmetleri

Doğum psikoloğu + 35 daha fazla

Duygu odaklı terapi (eft)

Hamilelikte psikolojik danışmanlık

Dil terapisi

Tümünü göster
SEYHAN, Adana
ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP) (konum)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit
0850 333.....

Kuantum ve bilimsel koçluk

Doğum psikoloğu

Bireysel terapi + 40 daha fazla

Çocuk gelişim testi

Evlilik terapisi

Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi

Tümünü göster
Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul
İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ (konum)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 11 yaşındaki çocuklar
Nakit
0850 333.....

Aile danışmanlığı

Duygu odaklı terapi (eft)

Bilişsel davranışçı terapi + 41 daha fazla

Emdr terapi

Kanserde psikolojik destek

Randevu

Tümünü göster
Muratpaşa Şirinyalı, Antalya
ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ (konum)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 11 yaşındaki çocuklar
0850 333.....

Kuantum ve bilimsel koçluk

Dil terapisi

Kanserde psikolojik destek + 39 daha fazla

Kişisel inovasyonu yaşam kalitesine dönüştürme becerisi

Regresyon terapisi

Bağımlılık danışmanlığı

Tümünü göster
Kocatepe Mahallesi, Ankara
ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ (konum)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 11 yaşındaki çocuklar
Nakit
0850 333.....

Kuantum ve bilimsel koçluk

Biorezonans

Kişisel inovasyonu yaşam kalitesine dönüştürme becerisi + 39 daha fazla

Regresyon terapisi

Bağımlılık danışmanlığı

Doğum psikoloğu

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

ÖNEMLİ Temel prensibim “Hasta Değilsiniz Mutsuzsunuz” mutsuzluğun getirdiği alışkanlıkları bir hastalık olarak yorumluyorsanız sağlık hizmeti veren p...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Anne - Baba Ayrılığı
 • Motivasyon Eksikliği
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi
 • St Clement Üniversitesi Psikoloji Bölümü
 • İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü

Fotoğraflar


Bilinen diller

Almanca, İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
58 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
U
Konum: ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ Kaygı Bozuklukları

Adil beyle çalışmam bana çok iyi geldi. Bire bir ilgisi. sorunlara sıra dışı yaklaşımı. Sorunları çok hızlı algılaması ve yaklaşım biçimi ilginçti. Çoğu uzmanın yaptığı gibi tavsiyeden ziyade doğrudan bilinçaltına ve gönüle hitap eden bir stratejisi var. teşekkür ederim.

Adil Maviş

Bilinçaltınızla çalışmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim.


E

Adil beye hayattan hiçbir beklentim ve isteğim kalmadığı bir zamanda başlamıştım. İnsanlara ve kendime dair güvenim kalmamıştı ve iyi şeylerin olacağına dair inancımı yitirmiştim. Seanslarda şimdi ve burada oluşu, bana ve kendime alan açmamı sağlaması ile zihinsel kaosumdan sıyrılmayı başardım. Seanslardan sonra hayata dair arzum ve isteğim gelişti, beni yaralayan ve örseleyen anılarımın bende yarattığı olumsuz duygular azaldı. Hayat içerisinde iyi veya kötü diye nitelendirdiğim sınırlarımı dengeye oturttu. Bu alanda güvenebileceğim ve kendimi ifade etmekten çekinmeyeceğim birinin olmasına şükrediyorum. Bilgisine, deneyimine ve donanımına inancım sonsuz. Yaptığı ve benim de kendi hayatımda başarabildiğim her şey için teşekkür ediyorum.

Adil Maviş

En büyük yanılgılarımızdan biri bizi KÖTÜ hissettiren şeylerin mutlak kötü olduğu varsayımıdır. İyi ve kötünün bir kardeş olduğunu anlamamız için bazen bir ömür yetmez. Hayatınızın en büyük sınavı kendi hayatlarımızdır ve kendi hayatımızdaki olumsuzluklarımız (sözde kötülükler) en büyük DERSLERİMİZİ oluşturur.
Teşekkür ederim.
Sevgilerimle..


G

Adil Bey aile dostumuzun referansıyla tanıdım. 5 yıl önce geçirdiğim bir iş kazası ile travma yaşadığımı ve kilitlendiğimi bana fark ettirdi. Kendisiyle çalışmadan önce zihnimin geçmişte yaşadığı olumsuzlukların etkisinde kalmış ve bir tür kısırdöngü içerisindeydim. Kısa bir öndeğerlendirmeden sonra ihtiyaçlarımı çok kısa süre içinde doğru tanımladı. Seanslarımız haftada bir devam ediyordu ve her geçen gün kronikleşen sorunlarım da dahil günden güne önemli ölçüde iyileşmeye başladı. Sanki ben geçmişte yaşıyor ve günümüz için yapmam gereken şeyleri yapamıyor bir türlü kararlarımı eyleme geçiremiyordum. Hayalim ile gerçeklerim arasındaki köprü zedelenmişti ve bu terapiler süresince kendime güvenim geldi. Şu anda geliştirmeye devam ettiğim yeteneklerimi yeniden fark etmeme, yarım bıraktığım eğitimimi devam ettirmeye, kaza sonucu vücudumda kalıcı zannettiğim sosyal hayatımı önemli ölçüde etkileyen ve umutlarımı kaybettiğim bir zaman diliminde adil bey ile yaptığımız çalışmaların olumlu pek çok katkısı oldu. Sayın Adil Maviş bey’e teşekkür ederim.

Adil Maviş

İnsan zihinsel, duygusal ve bedensel aynı sibernetik sistemin parçalarından oluşur. Bu yapının dengesini sağlayan enerji bozulduğunda HASTALIKLAR oluşur. Biz bu hastalıklarla İLAÇLA savaşabiliriz ama bu ilaçların aynı zamanda sorunların direncini arttıracağı da muhakkaktır. Kaleyi içten fetih etmenin yolu BİLİNÇALTI ile çalışmaktır. Bilinçaltınızla çalışmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim.


S

Adil beyle 3 aydır tanısıyorum.Kendi potansiyelimi yüzde yüz yansıtmadığımı düşünerek kişisel gelişim yolculuğuna cıkmıstım.Ama kendime koyduğum engeller, cevrenin etkileri yaşadığım problemler bu konuda bir profosyonelden destek almam gerektiğini gösterdi.Ben de uzun araştırmalar sonucu kendisini internetten arastırarak buldum.Bilinçaltına inerek benim bazı şeylerle yüzleşmemi sağladı.Çalışmalar hala devam ediyor.Kendisiyle tanıstığım için çok memnunum. Kendisine yürekten teşekkür ederim.

Adil Maviş

Bir ilacı 6 aydan daha uzun süre kullanıyor sonra onsuz yapamıyorsanız bu ilacın faydalarından şüphe etmelisiniz. Bu terapistler için de geçerli. Umarım en kısa zamanda beni tüketirsiniz :)
Saygı ve sevgilerimle


T

Eşimle beraber ve çocuğumuzla aile terapisi hizmeti aldığımız Adil Maviş Bey'e ve çalışma ekibine nezaketi, dikkatli ve özenli çalışmaları için teşekkür ediyoruz.Yıllar içinde çözemediğimiz sorunlarımız içinde kaybolmuşken, konuşamazken, her konuşmanın tartışmayla bittiği, mutsuzluktan yorulduğumuz , ne bir arada, ne ayrı kalamadığımız hayatımıza ışık oldunuz.Yorumların önemini biliyoruz, çünkü biz de bir başkasının kendisi için yaptığı yorumları okuyarak karar vermiştik.Umarız doğru adresi arayan birilerine de yazdıklarımız ilham olur.

Adil Maviş

Sorunları çözmenin ilk adımı varlığını kabul etmektir. İkinci adımı ise bu varlığının hayatınıza kattığı anlamı çözmektir. Sorunlar canımızı acıttığı için biz onun nasıl bir hayra hizmet ettiğini fark etmeyebiliyoruz. Zamanla sorunları sorun haline getiriyoruz. Siz Bu farkına vardınız ve ikinci adımı da atıp yardım almayı kabul ettiniz.
Teşekkür ediyorum..


A

Adil beye beni bir başka meslektaşı yönlendirdi. Bazen bazı insanlar hayatınıza bir küçük dokunuş yapar bütün dünyanız değişir yaa işte Adil hocam 'ın bize katkısı böyle oldu abartıyorum diye düşünebilirsiniz ama abartmıyorum Çünkü yaşadıklarımı ve yaşanmışlıkları mı benle yakınlarımı biliyor Biz kavramını O yüzden biz kelimesini kullandım benimle birlikte pek çok yakınıma dokunuşları oldu ve yapmış olduğu uygulamalar terapiler sonucunda farklı kimliklerde farklı kişiler de çok büyük desteklerle bu zor Hayat dilimini bize kolaylaştıran adam güzel insan güzel üstat ve insani bakışıyla muhteşem diyebileceğimiz olayları yaşadık ve hala hayatımızın içindeki yapmış olduğu terapilerin devamı ile yaşıyoruz çok çok teşekkür ediyoruz Allah sonsuz razı olsun ve Önünü yolunu her daim açık etsin temennisiyle herkese tavsiye ediyoruz bir insan ilmini bu kadar güzel bir şekilde insanlık hizmetinde kullanabilir İyi ki varsınız hocam çok teşekkür ediyorum ve ediyoruz saygılar

Adil Maviş

Dualarınızla hatırladınız. Ömür boyu mutluluk olmasa bile ömür boyu umutlu olmak güzel bir şey. teşekkür ederim.
Sevgiler..


E
Konum: İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ Normal Randevu

Adil beye internet araştırmalarım sonucu rastladım. Bir çok terapi sürecinden geçmiş olmama rağmen sonuca ulaşamamıştım. Stres yönetiminde sorunlarımın tavan yaptığı bir dönemde kendini tanıma fırsatı buldum. Bir kaç seansta tahminimden epeyce fazla yol aldım. Seanslar devam ettikçe herşeyin daha da iyi olacağına eminim. Farklı tedavi metodu var. Alışılmışın çok dışında. Ne yapıyor mekanizmayı çözmek mümkün değil ama bilinç altıyla dans ediyor desem yalan olmaz. Seans dışında da sorduğum sorulara elinden geldiğince tüm içtenliği ile yanıtlıyor. Alanında olan uzmanlığının dışında iyi ki tanıdım dediğim nadir insanlardan kendisi. Kendisine teşekkür ediyorum

Adil Maviş

Psikoloji eğitimi insanı anlama tekniklerini öğretiyor ancak eğitim ile sanatı birleştirmezseniz insanı anlama sanatına sahip olamazsınız. Kişi durum ve sorunlarıyla ilgili ne kadar bilinçli olursa beni de o kadar geliştiriyor. Bu nedenle ben de sorunlarımı seviyorum yaratandan ötürü diyorum.
Kalpten yorumlarınız için teşekkür ederim.


N
Konum: ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ EMDR Terapi

Adil beyi 3hafta önce internetten arastirarak tanidim.Kızım kedi korkusu yuzunden sokaga cıkamaz hale gelmisti.2.seansta kafeste kedi sevmeye basladi.Diger cocuklarimlada ilgilendi.Allah razı olsun.Allah tan sonra yardım alacagınız nadir insanlardan biri.Benim sorunum gecmez diyen herkese Adil Mavis beyle görüşün sonra karar verin derim.

Adil Maviş

İnsanın en kıymetli sermayesi herhalde evlatları olsa gerek. Birbirinden değerli 3 evladınızla tanıştırdığınız için teşekkür ederim.
Her sorun "tekamülümüzün" bir parçasıdır. Sizin sorunlarınıza beni dahil etmeniz beni de geliştirir.
Saygı ve sevgilerimle teşekkür ederim.


M
Konum: İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ

38 yaşındayın uzun süredir psikolojik destek akıyorum. Kitap okumsyı seviyorum ve bir gün Adil Maviş hocanın bilinçaltını yönet kitabını raflarda gördüm ve aldım. okuduktan sonra kendi durumumu daha iyi anladım ve internetten arastırdım kendisinden randevu aldım 9 yıldır ilaç kullanarak bir ilerleme kaydedemediğim panik atak sorunum ve uyku problemlerim çok kısa sürede iyileşti. Farklı bakış açısı ve bende uyandırdığı güvenle kullandığım ilacları kendi doktorumun da yardımıyla azaltarak bıraktım. Bana dinlemek üzere özel frekanslar ve kendi sesinden telkinler dinletti. 2 ay uçinde panik ataklarım bitti uykum düzene girdi ve özgüvenim yerine geldi. Allaha şükrediyor ve hocama sevgiyle teşekkür ediyorum.

Adil Maviş

Şifa olsun


I
Konum: İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ

Adil beyi internette kaygı bozukluğunu araştırırken buldum. Daha önceki gittiğim uzmanlardan en belirgin farkı ilk iletişimden iyileşme sürecindeki her aşamada kendisine ulaşılabilir olmam ve sorularıma tatmin edici cevaplar bulmama yardımcı olması oldu. Değişik zamanlarda farklı ilaçlar kullanarak ilerleme görememiş olmanın ümitsizliğe sebep olduğu bir dönemde bir kez de Adil Maviş e gideyim diye düşündüm.iyi ki böyle yapmışım. Sıra dışı teknikleriyle kaybetme ve bağımlılık sorunlarını 4 seansta kontrol altına aldı. İlaç kullanmıyorum ve günden güne özgüvenin artmaya devam etti. Bana yaşattığı bu farkındalık için teşekkür ediyorum.

Adil Maviş

İsmail bey güvendiğiniz ve sonuçlarını paylaştığınız için teşekkür ederim.
Sevgilerimle..


Hizmetler

Bireysel terapi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Çift terapisi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Çocuk ve ergen psikolojisi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Cinsel terapi danışmanlığı

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Bireysel yaşam koçluğu

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Cinsel terapi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Çocuk gelişim testi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Emdr terapi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Evlilik terapisi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Hipnozla doğum

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Kaygı bozuklukları

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Öğrenci koçluğu

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Sigarayı bırakmak

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Ağlama ve öfke nöbetleri

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Bilişsel davranışçı terapi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Çocuklarda uyku problemleri

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Kanserde psikolojik destek

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Regresyon terapisi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Bağımlılık danışmanlığı

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Doğum psikoloğu

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Duygu odaklı terapi (eft)

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Hamilelikte psikolojik danışmanlık

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Dil terapisi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Biorezonans

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Aile danışmanlığı

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Depreyon

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Koçluk hizmetleri

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Normal randevu

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Öğrenme güçlüğü olan çocuklar için özel eğitim

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Psikoterapi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kariyer koçluğu

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Ruhsal özgürleşme

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Yetişkin terapisi

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Hipnoz

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Kuantum ve bilimsel koçluk

Altunizade, Üsküdar, İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL (Üsküdar) Adil Maviş


SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Hipnoterapi

SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Dikkat eksikliği ve hiperaktivite

SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Randevu

SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Aile terapisi

SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Fobilerden kurtulmak

SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ


Kişisel inovasyonu yaşam kalitesine dönüştürme becerisi

SEYHAN, Adana

ADANA Adil MAVİŞ (Seyhan NLP)


Yıldız Posta Caddesi, Gayrettepe/İstanbul, Türkiye, İstanbul

İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ


Muratpaşa Şirinyalı, Antalya

ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ


Kocatepe Mahallesi, Ankara

ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
58 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
U
Konum: ANTALYA Muratpaşa Adil MAVİŞ Kaygı Bozuklukları

Adil beyle çalışmam bana çok iyi geldi. Bire bir ilgisi. sorunlara sıra dışı yaklaşımı. Sorunları çok hızlı algılaması ve yaklaşım biçimi ilginçti. Çoğu uzmanın yaptığı gibi tavsiyeden ziyade doğrudan bilinçaltına ve gönüle hitap eden bir stratejisi var. teşekkür ederim.

Adil Maviş

Bilinçaltınızla çalışmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim.


E

Adil beye hayattan hiçbir beklentim ve isteğim kalmadığı bir zamanda başlamıştım. İnsanlara ve kendime dair güvenim kalmamıştı ve iyi şeylerin olacağına dair inancımı yitirmiştim. Seanslarda şimdi ve burada oluşu, bana ve kendime alan açmamı sağlaması ile zihinsel kaosumdan sıyrılmayı başardım. Seanslardan sonra hayata dair arzum ve isteğim gelişti, beni yaralayan ve örseleyen anılarımın bende yarattığı olumsuz duygular azaldı. Hayat içerisinde iyi veya kötü diye nitelendirdiğim sınırlarımı dengeye oturttu. Bu alanda güvenebileceğim ve kendimi ifade etmekten çekinmeyeceğim birinin olmasına şükrediyorum. Bilgisine, deneyimine ve donanımına inancım sonsuz. Yaptığı ve benim de kendi hayatımda başarabildiğim her şey için teşekkür ediyorum.

Adil Maviş

En büyük yanılgılarımızdan biri bizi KÖTÜ hissettiren şeylerin mutlak kötü olduğu varsayımıdır. İyi ve kötünün bir kardeş olduğunu anlamamız için bazen bir ömür yetmez. Hayatınızın en büyük sınavı kendi hayatlarımızdır ve kendi hayatımızdaki olumsuzluklarımız (sözde kötülükler) en büyük DERSLERİMİZİ oluşturur.
Teşekkür ederim.
Sevgilerimle..


G

Adil Bey aile dostumuzun referansıyla tanıdım. 5 yıl önce geçirdiğim bir iş kazası ile travma yaşadığımı ve kilitlendiğimi bana fark ettirdi. Kendisiyle çalışmadan önce zihnimin geçmişte yaşadığı olumsuzlukların etkisinde kalmış ve bir tür kısırdöngü içerisindeydim. Kısa bir öndeğerlendirmeden sonra ihtiyaçlarımı çok kısa süre içinde doğru tanımladı. Seanslarımız haftada bir devam ediyordu ve her geçen gün kronikleşen sorunlarım da dahil günden güne önemli ölçüde iyileşmeye başladı. Sanki ben geçmişte yaşıyor ve günümüz için yapmam gereken şeyleri yapamıyor bir türlü kararlarımı eyleme geçiremiyordum. Hayalim ile gerçeklerim arasındaki köprü zedelenmişti ve bu terapiler süresince kendime güvenim geldi. Şu anda geliştirmeye devam ettiğim yeteneklerimi yeniden fark etmeme, yarım bıraktığım eğitimimi devam ettirmeye, kaza sonucu vücudumda kalıcı zannettiğim sosyal hayatımı önemli ölçüde etkileyen ve umutlarımı kaybettiğim bir zaman diliminde adil bey ile yaptığımız çalışmaların olumlu pek çok katkısı oldu. Sayın Adil Maviş bey’e teşekkür ederim.

Adil Maviş

İnsan zihinsel, duygusal ve bedensel aynı sibernetik sistemin parçalarından oluşur. Bu yapının dengesini sağlayan enerji bozulduğunda HASTALIKLAR oluşur. Biz bu hastalıklarla İLAÇLA savaşabiliriz ama bu ilaçların aynı zamanda sorunların direncini arttıracağı da muhakkaktır. Kaleyi içten fetih etmenin yolu BİLİNÇALTI ile çalışmaktır. Bilinçaltınızla çalışmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim.


S

Adil beyle 3 aydır tanısıyorum.Kendi potansiyelimi yüzde yüz yansıtmadığımı düşünerek kişisel gelişim yolculuğuna cıkmıstım.Ama kendime koyduğum engeller, cevrenin etkileri yaşadığım problemler bu konuda bir profosyonelden destek almam gerektiğini gösterdi.Ben de uzun araştırmalar sonucu kendisini internetten arastırarak buldum.Bilinçaltına inerek benim bazı şeylerle yüzleşmemi sağladı.Çalışmalar hala devam ediyor.Kendisiyle tanıstığım için çok memnunum. Kendisine yürekten teşekkür ederim.

Adil Maviş

Bir ilacı 6 aydan daha uzun süre kullanıyor sonra onsuz yapamıyorsanız bu ilacın faydalarından şüphe etmelisiniz. Bu terapistler için de geçerli. Umarım en kısa zamanda beni tüketirsiniz :)
Saygı ve sevgilerimle


T

Eşimle beraber ve çocuğumuzla aile terapisi hizmeti aldığımız Adil Maviş Bey'e ve çalışma ekibine nezaketi, dikkatli ve özenli çalışmaları için teşekkür ediyoruz.Yıllar içinde çözemediğimiz sorunlarımız içinde kaybolmuşken, konuşamazken, her konuşmanın tartışmayla bittiği, mutsuzluktan yorulduğumuz , ne bir arada, ne ayrı kalamadığımız hayatımıza ışık oldunuz.Yorumların önemini biliyoruz, çünkü biz de bir başkasının kendisi için yaptığı yorumları okuyarak karar vermiştik.Umarız doğru adresi arayan birilerine de yazdıklarımız ilham olur.

Adil Maviş

Sorunları çözmenin ilk adımı varlığını kabul etmektir. İkinci adımı ise bu varlığının hayatınıza kattığı anlamı çözmektir. Sorunlar canımızı acıttığı için biz onun nasıl bir hayra hizmet ettiğini fark etmeyebiliyoruz. Zamanla sorunları sorun haline getiriyoruz. Siz Bu farkına vardınız ve ikinci adımı da atıp yardım almayı kabul ettiniz.
Teşekkür ediyorum..


A

Adil beye beni bir başka meslektaşı yönlendirdi. Bazen bazı insanlar hayatınıza bir küçük dokunuş yapar bütün dünyanız değişir yaa işte Adil hocam 'ın bize katkısı böyle oldu abartıyorum diye düşünebilirsiniz ama abartmıyorum Çünkü yaşadıklarımı ve yaşanmışlıkları mı benle yakınlarımı biliyor Biz kavramını O yüzden biz kelimesini kullandım benimle birlikte pek çok yakınıma dokunuşları oldu ve yapmış olduğu uygulamalar terapiler sonucunda farklı kimliklerde farklı kişiler de çok büyük desteklerle bu zor Hayat dilimini bize kolaylaştıran adam güzel insan güzel üstat ve insani bakışıyla muhteşem diyebileceğimiz olayları yaşadık ve hala hayatımızın içindeki yapmış olduğu terapilerin devamı ile yaşıyoruz çok çok teşekkür ediyoruz Allah sonsuz razı olsun ve Önünü yolunu her daim açık etsin temennisiyle herkese tavsiye ediyoruz bir insan ilmini bu kadar güzel bir şekilde insanlık hizmetinde kullanabilir İyi ki varsınız hocam çok teşekkür ediyorum ve ediyoruz saygılar

Adil Maviş

Dualarınızla hatırladınız. Ömür boyu mutluluk olmasa bile ömür boyu umutlu olmak güzel bir şey. teşekkür ederim.
Sevgiler..


E
Konum: İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ Normal Randevu

Adil beye internet araştırmalarım sonucu rastladım. Bir çok terapi sürecinden geçmiş olmama rağmen sonuca ulaşamamıştım. Stres yönetiminde sorunlarımın tavan yaptığı bir dönemde kendini tanıma fırsatı buldum. Bir kaç seansta tahminimden epeyce fazla yol aldım. Seanslar devam ettikçe herşeyin daha da iyi olacağına eminim. Farklı tedavi metodu var. Alışılmışın çok dışında. Ne yapıyor mekanizmayı çözmek mümkün değil ama bilinç altıyla dans ediyor desem yalan olmaz. Seans dışında da sorduğum sorulara elinden geldiğince tüm içtenliği ile yanıtlıyor. Alanında olan uzmanlığının dışında iyi ki tanıdım dediğim nadir insanlardan kendisi. Kendisine teşekkür ediyorum

Adil Maviş

Psikoloji eğitimi insanı anlama tekniklerini öğretiyor ancak eğitim ile sanatı birleştirmezseniz insanı anlama sanatına sahip olamazsınız. Kişi durum ve sorunlarıyla ilgili ne kadar bilinçli olursa beni de o kadar geliştiriyor. Bu nedenle ben de sorunlarımı seviyorum yaratandan ötürü diyorum.
Kalpten yorumlarınız için teşekkür ederim.


N
Konum: ANKARA Kızılay Adil MAVİŞ EMDR Terapi

Adil beyi 3hafta önce internetten arastirarak tanidim.Kızım kedi korkusu yuzunden sokaga cıkamaz hale gelmisti.2.seansta kafeste kedi sevmeye basladi.Diger cocuklarimlada ilgilendi.Allah razı olsun.Allah tan sonra yardım alacagınız nadir insanlardan biri.Benim sorunum gecmez diyen herkese Adil Mavis beyle görüşün sonra karar verin derim.

Adil Maviş

İnsanın en kıymetli sermayesi herhalde evlatları olsa gerek. Birbirinden değerli 3 evladınızla tanıştırdığınız için teşekkür ederim.
Her sorun "tekamülümüzün" bir parçasıdır. Sizin sorunlarınıza beni dahil etmeniz beni de geliştirir.
Saygı ve sevgilerimle teşekkür ederim.


M
Konum: İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ

38 yaşındayın uzun süredir psikolojik destek akıyorum. Kitap okumsyı seviyorum ve bir gün Adil Maviş hocanın bilinçaltını yönet kitabını raflarda gördüm ve aldım. okuduktan sonra kendi durumumu daha iyi anladım ve internetten arastırdım kendisinden randevu aldım 9 yıldır ilaç kullanarak bir ilerleme kaydedemediğim panik atak sorunum ve uyku problemlerim çok kısa sürede iyileşti. Farklı bakış açısı ve bende uyandırdığı güvenle kullandığım ilacları kendi doktorumun da yardımıyla azaltarak bıraktım. Bana dinlemek üzere özel frekanslar ve kendi sesinden telkinler dinletti. 2 ay uçinde panik ataklarım bitti uykum düzene girdi ve özgüvenim yerine geldi. Allaha şükrediyor ve hocama sevgiyle teşekkür ediyorum.

Adil Maviş

Şifa olsun


I
Konum: İSTANBUL Zincirlikuyu Adil MAVİŞ

Adil beyi internette kaygı bozukluğunu araştırırken buldum. Daha önceki gittiğim uzmanlardan en belirgin farkı ilk iletişimden iyileşme sürecindeki her aşamada kendisine ulaşılabilir olmam ve sorularıma tatmin edici cevaplar bulmama yardımcı olması oldu. Değişik zamanlarda farklı ilaçlar kullanarak ilerleme görememiş olmanın ümitsizliğe sebep olduğu bir dönemde bir kez de Adil Maviş e gideyim diye düşündüm.iyi ki böyle yapmışım. Sıra dışı teknikleriyle kaybetme ve bağımlılık sorunlarını 4 seansta kontrol altına aldı. İlaç kullanmıyorum ve günden güne özgüvenin artmaya devam etti. Bana yaşattığı bu farkındalık için teşekkür ediyorum.

Adil Maviş

İsmail bey güvendiğiniz ve sonuçlarını paylaştığınız için teşekkür ederim.
Sevgilerimle..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

ÖNEMLİ Temel prensibim “Hasta Değilsiniz Mutsuzsunuz” mutsuzluğun getirdiği alışkanlıkları bir hastalık olarak yorumluyorsanız sağlık hizmeti veren p...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Anne - Baba Ayrılığı
 • Motivasyon Eksikliği
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi
 • St Clement Üniversitesi Psikoloji Bölümü
 • İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü

Deneyimler

 • 1991 ANKARA Adil Maviş Kişisel Gelişim Akademisi
 • 2008 ADANA Adil Maviş Kişisel Gelişim Akademisi
 • 2010 İSTANBUL Adil Maviş Kişel Gelişim Akademisi
Tümünü göster

Sertifikalar


Fotoğraflar


Bilinen diller

Almanca, İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (32)

Makaleler (72)