Uzm. Dr.

Ayfer Aydın

Dermatoloji

54 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 1 789 profil ziyareti var

Uzm. Dr. Ayfer Aydın 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1998-2002 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde uzmanlık eğitimini… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
54 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Dr.Ayfer Aydın MuayenehanesiHizmet: Cilt Bakımı ve Akne Tedavisi

  Senelerdir uğraştığım akne problemim için Ayfe Hanımı ziyarette bulundum sonuçlar çok güzel. Doktor hanımın iletişimi mükemmel.

 • B
  Yer: Dr.Ayfer Aydın MuayenehanesiHizmet: ​Leke Tedavisi

  Merhaba, Dr Ayfer hanıma yüzümdeki sivilce ve güneş lekeleri için geldim.kendisi çok pozitif ve güler yüzlü bir insan. insana olumlu enerji veriyor.Tedaviye yeni başladım ilk günde peeling, froksiyonel lazer ve altın iğne yapti ve kullanmam için bir sürü krem verdi.1 ay ilaçları kullandıktan sonra tekrar kendisine gidicem.Tedavimin olumlu sonuclanacagina inanıyorum.Cünku o güveni verdi.

 • Y
  Yer: Dr.Ayfer Aydın MuayenehanesiHizmet: Cilt Bakımı ve Akne Tedavisi

  Kendisine yüzümde yoğun bir şekilde oluşan iltihaplı sivilcelerim için gittim bir çok dermatolağa gitmeme rağmen hiç bir işe yarar sonuç alamadım ancak Ayfer hanıma gittiğim andan itibaren güler yüzü ve verdiği güvenle gözüm kapalı ne diyorsa yaptım ve uyguladığı kendine özgü tedavis ile çok kısa bir sürede günlük hayatımı etkilemeden Çok büyük bir gelişme katettik kendisine her konuda güvenebileceğim güler yüzlü ve işini seven bir dermatoloğum olduğu için çok mutluyum.

 • Ş

  Hamileliğim boyuncada çok sayıda krem kullanmama rağmen hamilelik sonrasında çok sayıda çatlaklarım oluştu.Bikini giyinemiyordum.Cinsel hayatım bile etkilenmişti.Çıplak aynada kendime bakamıyordum.Bütün vücudum bozuldu kullanmadığım krem kalmadı.Bu konu için internetten çözüm ararken Dr. Ayfer Aydın’ın web sitesinden Ayfer Hanım'ın bu işle ilgilendiğini gördüm ve kliniğini arayarak kendisine ulaştım.Lazer tedavisi uygulayarak birkaç seansta mucizevi bir şekilde çatlaklarım düzeldi.Bu sadece bende bir deri problemi olarak değil ruh sağlığımı bozmuştu.Cinsel hayatımı etkilemişti. Çıplak olmak istemiyordum. Sonrasında da bir arkadaşımın oğlu çok kilo verdiği için çatlakları oluşmuştu onlara tavsiye ettim.Hakikaten Ayfer Hanım'daki lazer makinesi bu konuyu çok iyi çözdü.Çatlak problemi olan herkese Dr. Ayfer Hanım'a gitmelerini öneririm.

 • C
  Yer: Dr.Ayfer Aydın MuayenehanesiHizmet: Yara İzi Tedavisi

  Yüzümdeki sivilce izleri dolayısı ile ziyaret ettim Ayfer Hanımın arkadaşça yaklaşımı moralimi çok yüksek tuttu ve izlerimin ummadığım derecede iyileştiğini gördüm her şey her anlamda mükemmeldi.

 • D

  Biraz esmer bir insanım. Yüzümde biraz lekeler vardı. Hamileyken bu lekelerim arttı ve yeni lekeler oluştu. Yüzüm alacalı bulacalıydı artık aynaya bakmak istemiyordum. Daha önce Amerikan Hastanesinde cilt doktorum olan Dr. Ayfer Aydın’ı aradım. Bir çözümü var mı bunların diye sordum. O da elbette var dedi. Çok sayıda tedavi seçeneği var dedi. Ancak Ayfer Hanım hizmet verdiği kurumdan ayrılmış. Muayenehanesine gittim bende. Daha önce başka bir cilt hastalığım için kendisine gitmiştim ve çok memnun kalmıştım. Lekelerim içinde yine Ayfer Hanım Çözüm oldu. Gerçekten çok iyi bir doktor. İşini çok severek yapıyor ve işini çok iyi bilen bir doktor. Böyle başarılı iş kadınlarına zaten çok saygı duyuyorum. Bir insan ancak Ayfer Hanım kadar bu cilt konusunda iyi olabilir. Onu çok seviyorum ve başarılarının devamı diliyorum.

 • A

  Günde 2-3 kıyafet değişmeme sebep olan koltuk altımdaki aşırı terleme birgün arkadaşımın dikkatini çekti bütün dikkatim kıyafetindeki ıslaklığa kayıyor dedi. Çok utanmıştım ve internetten oturup çok iyi ve işinde başarılı doktor aramaya başladım. Çeşitli sitelerde ve kendi web sitesinde yaptığı işlemleri ve hastalarının yorumlarını okumuştum Dr. Ayfer Aydın’ın. Hiç vakit kaybetmeden muayenehanesinden randevu aldım. Bir defa gitmeyle bu baş belası görüntüden ve azaptan kurtuldum. Dr. Ayfer Aydın’a gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz. Çok teşekkürler Ayfer Hanım iyi ki varsınız.

 • B

  Ayak baş parmaklarımda şişlik ve kızarıklık içinde renk değişikliği olmaya başlamıştı. Birkaç yıl önce tedavi gördüğüm Dr. Ayfer Aydın’ın değerli görüşlerini almak için kendisine gittim. Ayakkabılarımı çıkartırken yüz ifademden tırnak batığın mı var diye sordu. Ayak bakım merkezine gittiğimi belirttim ama olumlu bir sonuç alamıyordum. Çok kısa süren küçük bir operasyonla beni bu dertten kurtardı. Uzun zamandır tırnaklarımı unutmuş gibiyim. O sıkıntıları çeken ben değildim sanki. Elleriniz dert görmesin doktor Hanım.

 • E

  Bir doğum yapmıştım ve güneşe işim nedeniyle çok maruz kalıyordum. Yüzümde irili ufaklı renk değişimleri ve lekeler vardı. Fondoten sürmek leke kapattığı gibi bir yandan da cildime zarar veriyordu biliyordum. Arkadaşıma birgün dertleşirken bana ablasının doktoru olan Dr. Ayfer Aydın’ı önerdi. Aynı şikayetten o da tedavi görmüş Dr.Ayfer Aydın’a mutlaka gitmelisin dedi. Bütün ailesi Ayfer hanıma gidiyormuş ben de hemen muayenehanesini randevu için aradım. Gördüğüm en içten en nazik ve işinin gerçekten ustasıydı. Beni ilk önce rahatlattı sonra da uykularımı bölen yüzümdeki lekelerde beni kurtardı. Soranlara hep Dr. Ayfer Aydın’ı öneriyorum. Teşekkürü bir borç bilirim. Başarılarının devamını dilerim.

 • N

  Göz altımdaki morluklar hem beni çok yorgun hem de çok yaşlı gösteriyordu. Dr. Ayfer Hanım bir solüsyon uyguladı ve göz altlarıma ışık dolgusu yaptı. Bütün yüzüm değişti. Daha genç ve daha canlı duruyorum.Kendisine çok teşekkür ederim.

 • S

  Yüzümde, boynumda ve sırtımda sayılamayacak kadar çok ve içleri koca koca iltihaplar dolu bazıları ağrılı sivilcelerim vardı. Erkek olmama rağmen kapatıcı kullanmaya çalışıyordum. Ama tabii ki verim alamıyordum. Sosyal yaşantımı etkileyen yüzündeki kızarıklıklar ve şişlikler günden güne psikolojimi olumsuz etkiliyordu. Birgün annemin komşusu gitmiş Dr.Ayfer Aydın’a konuşmamıza şahit oldu. Neden gitmiyorsun benim cildim senden daha kötüydü dedi. Çok şaşırdım ve soluğu Dr. Ayfer Aydın’ın muayenehanesinde aldım. Özel bir temizlik işleminden sonra kullandığı peeling ve lazer tedavi uyguladıktan sonra cildimdeki değişime ben bile inanamadım. Hayatım güzelleşti. Dr. Ayfer Aydın’ı şiddetle tavsiye ederim. Sağolun doktor Hanım.

 • N

  Ayak baş parmak tırnağımda batık vardı. Artık yürüyememeye başlamıştım. Bir arkadaşım aynı problem yüzünden Ayfer Aydın’ a gitmiş ve çok başarılı bir sonuç almış. Benim gittiğim kuafördeki pedikürcü ile yıllarca idare etmeye çalıştım ama artık kemiğim bile ağrıyordu. Ayfer Hanım Harika bir doktor. Çok kısa sürede senelerdir çektiğim bu derdi sonlandırdı. Artık sağlığıma kavuştum. Herhalde kimse benim ayaklarımdan çektiğim kadar çekmemiştir. Herkese tavsiye ederim.

 • A

  Gözlerimin altı günden güne siyahlaşıyor ve insanların dikkatini çeker hale gelmiştim. Yaşımın genç olmasına rağmen gözaltı morluklarım beni çok yaşlı ve yorgun gösteriyordu. Sürekli bilgisayar başında çalışmak ve geç saatlere kadar uykusuz kalmak zorunda olduğum bir işim vardı. Bir çözüm bulmalıydım. İnternette araştırma yaparken doktor sitelerinde Dr. Ayfer Aydın yorumlarına ve hasta öncesi-sonrası fotoğraflarına denk geldim. Hemen randevu alıp muayenehanesine gittim. Bana uyguladığı tedavi neticesinde kendime güvenim geri geldi. Dr. Ayfer Aydın’a iyi ki gitmişim. Minnettarım kendisine. Teşekkürler

 • E

  Kızımın yüzündeki sivilceler yüzünden pskilojisi bozulmuştu. Saçlarıyla sürekli yüzünü kapatıyordu. Sadece sivilce değil yüzünde çok sayıda kırmızı kırmızı sivilce izleri de vardı. Kızımın sınıf arkadaşı Dr. Ayfer Hanım’a gitmiş. Dr. Ayfer Hanım akne tedavisi ile özellikle ilgileniyormuş. Hiç ilaç içmeden laze rile akneyi tedavi ediyormuş. Biz de kendisine gittik. Gerçekten bir mucize gibi kızımı tedavi etti. Herşeyden once kızımın psikolojisi düzeldiği için çok mutluyum . sivilce tedavisi basit gibi görünse de hiç de kolay değil ben bunu kızımla anladım ama Dr. Ayfer Aydın bu işin uzmanı. Bu işi hakkıyla çözüyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz

 • Ü

  Yıllardır behçet hastasıyım. Çok sayıda merkezde tedavi oldum hastalığım bir coşuyor bir düzeliyordu. Ağzımda ve genital bölgemde tekrar eden aftlardan, yaralardan bir türlü kurtulamıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Dr. Ayfer Hanım’ dan randevu aldım. Kendisi Amerika’da eğitim görmüş çok bilgili bir doktor. Belkide bana olan yaklaşımından ve verdiği güvenden verdiği tedaviyi harfiyle uyguladım. Uzun zamandır bu kadar rahatım. Bu kadar genç yetenekli ve iyi bir doktor tanıdığım için çok mutluyum. Allah kimseye hastalık vermesin ama bir cilt probleminiz varsa Dr.Ayfer Hanım gerçekten iyi bir doktor. Kendisine başarılarının devamını diliyorum. Teşekkür ediyorum.

 • N

  Saçlarım tutam tutam dökülüyordu. Kel kalacağım diye korkuyordum. Daha once sivilce tedavim için Dr. Ayfer Hanım’a gitmiştim ve çok iyi sonuç almıştım. O yüzden kartını hep saklardım. Saçdökülmesi problemim oluncada hemen kendisine başvurdum. Yine beni mutlu eden bir sonuçla tedavimi tamamladı. Önce baka testler yaptı. Acaba bir hastalığa bağlı bir dökülmemi diye. Sonra altta yatan hiçbir hastalık bulunmayınca bana verdiği solüsyonlar ve ilaçlar ve uyguladığı mezoterapi sonucunda saç dökülmem durdu ve aksine yeni saç çıkışlarım başladı. Saçlarım çok daha gürleşti. Eskiden hep toplardım zayıf olduğu anlaşılmasın diye şimdi rahat rahat saçlarımı açabiliyorum. Doktor hanım iyi ki varsınız size çok teşekkür ederim.

 • P

  Yüzümde çok sayıda siyah ve beyaz noktalar vardı. Çok sayıda doktora gittim. Kremler ve ilaçlar veriyorlardı. Ne yaptıysam bunlardan kurtulamadım. Fondotensiz dışarı çıkamıyordum. Ben fondoten yaptıkça bunlar da artıyordu. Bütün bu sivilcelerimden ve sivilce izlerimden kurtulmaya kesin kararlıydım. Internette iyi bir cilt doktoru bulmaya karar verdim. Araştırmalarım sonunda Dr. Ayfer Aydın’ ı buldum ve kendisine gitmeye karar verdim ve bir randevu alarak ofisine gittim. Doktor hanımın yaklaşımı harikaydı. Bütün bu siyah ve beyaz noktalarımı temizledikten sonra üzerine meyve asitleriyle peeling yaptı ve sonra birkaç kere lazer tedavisi uyguladı. Yüzümde bir tane bile siyah ya da beyaz nokta, komedon, sivilce, sivilce izi kalmadı. En önemlisi fondotensiz dışarıya çıkabiliyorum. Herkes yüzüne sen ne yaptırdın diye soruyor. Daha genç ve güzel görünüyorum. Dr. Ayfer Aydın gerçekten çok iyi bir cilt doktoru. Yüzüm için kendisine çok teşekkür ederim.

 • Y

  Doğum yaptıktan sonra vajinamda bir genişleme ve gülerken ve hapşırırken idrar kaçırmalarım oluyordu. Cinsel hayatımda da eşim söylemesede bir mutsuzluk ve huzursuzluk hissediyordum . Ayfer Hanım'ın lazer ile ameliyatsız vajinal sıkılaştırma yaptığını bir arkadaşım söyledi. O doğum yapmamıştı ama daha sıkı bir vajinası ve daha iyi bir cinsel hayatı olsun diye yaptırmış ve bana çok memnun kaldığını söylemişti. Bende çok kararlı bir şekilde gittim Dr.Ayfer Aydın’a . Bence İstanbul’daki en iyi cilt doktoru Dr.Ayfer Aydın.Beni çok rahatlattı hem cinsel hayatım çok daha iyi oldu hem de idrar kaçırma problemim de ortadan kalktı. Yani tek tedavi ile hem cinsel hayatım düzeldi hem de idrar kaçırma tedavim yapılmış oldu. Kendisine hayran oldum. Kendini çok iyi yetiiştirmiş bir doktor. Aynı zamanda çok pozitif ve insana çok değer veren bir doktor. Kendisine başarılı tedavim için çok teşekkür ediyorum ve kendisine başarılı bir hayat diliyorum.

 • M

  Çocuğumun ergenlik döneminde ortaya çıkan ve yüzünün büyük bir kısmını kaplayan sivilce sorunu vardı. Dönemseldir diye düşündüm pek üstünde durmadım. Sayısı artınca bilindik büyük hastanelerdeki cilt doktorlarına götürdüm. Dahada çok arttı şikayetleri ve artık okula da gitmek istemiyordu. Sosyal yaşantısını çok kötü etkilemişti çocuğumun sivilceler ve izleri ve elimden bişey gelmiyordu. Internette çok iyi bir cilt doktoru araştırırken doktorumuz Ayfer Hanım2a ulaştım. Olumlu yorumlara rağmen acaba diyerek girdiğimiz muayenahaneden büyük bir rahatlama ve çok güzel bir tedavi planıyla çıkmıştık. Günler geçtikçe çocuğumun cildindeki düzelme beni hayretler içinde bırakıyordu. Çok ağır cilt ilaçlarından kurtulmuş ve Ayfer Hanım'ın uyguladığı çok özel tedaviyle sivilcelerini düzeltirken vücudunun başka organlarına zarar vermemiş de olduk. Bana hocamızı bulmak büyük bir şanstı. Minnettarım kendisine bizim güzel ve cana yakın işinin ehli doktorumuz..

 • T

  Genital bölgemi çocukluğumdan beri beğenmiyordum.Bu konuya kafam çok takıktı ve kimseye bişey soramıyordum. Bu problemimi kimseye anlatamadığım için sürekli internette nasıl çözüm bulabilirim diye araştırma yapıyordum. Genital bölge estetiği genital beyazlatma genital bölge labiya minora, genital bölge iç dudakların düzeltilmesi diye sürekli araştırma yapıyordum. Sonunda internetteki bu araştırmalarımdan sonra internette Dr.Ayfer Aydın’ı buldum. Kendisi Amerika’da da çalışmış. Sonra tesadüfen bir arkadaşım botoks için ona gidiyormuş. Çok memnun olduğunu, çok iyi bir insan olduğunu söyledi. Bende hiç vakit kaybetmeden bir gideyim kendisine dedim. Bana uyguladığı işlemlerden çok memnun kaldım. Benim bu çok gizli problemimi lazerle harika bir şekilde çözdü. Hem çok iyi bir insan hem de gerçekten çok iyi bir cilt doktoru. Şuanda benim hayatımda önemli bir yeri oldu. Kendisini çok teşekkür ederim.

 • S

  Başım yıllardır egzama ile dertteydi. Roza denilen bir hastalıkmış gittiğim onca doktordan öğrendiğim kadarıyla. Hiçbir tedavi olumlu sonuçlanmadı. Günlük hayatımı çok olumsuz etkiliyordu. Kaşındığımı ve kızardığımı gören kişiler benimle konuşurken aramıza mesafe koyuyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Spor salonunda birgün arkadaşımla konuşurken neden Dr. Ayfer Aydın’a gitmiyorsun diye sordu. Onlarca doktora gittiğimi birçok farklı kremler ilaçlar losyonlar kullandığımı ve inancım kalmadığını söyledim. Bir kere de Ayfer hanımı dene çünkü gerçekten yönlendirdiğimde tedavisine sonuç alamadığı yakınım yok dedi. Kendisini internette biraz araştırdım son derece olumlu yorumlar okudum ve randevu alıp gitti. Allah beni yönlendiren arkadaşımdan da Dr. Ayfer hanımdan da razı olsun. Hayata doktorumun sayesinde yeniden döndüm sanki. Tedavisine bir de güler yüzünü pozitif enerjisini ve hastaya iyimser yaklaşımı ekleyince iyileşmemek içten değil. Teşekkürü bir borç bilirim.

 • A

  Genital bölgeme kafamı takmıştım. Iç dudaklar çok sarkıktı. Bu benim cinsel hayatımı olumsuz yönde etkiliyordu. Bir çözüm arıyordum. Daha once bir arkadaşım Dr.Ayfer Aydın’a genital bölge estetiği yaptırdığını ve gerçekten çok memnun kaldığını bana söyledi. Bende kendisine hemen kliniğinden randevu alarak kendisine gittim. Kliniğinde bana da çok başarılı işlem uyguladı. Çok kısa sürede tamamladı işlemi. Anestezi almadan, hastanede yatmadan, çok konforlu bi şekilde basit ve güvenilir bir yöntemle sıkıntımı giderdi. Şuan hayatımdaki pozitif enerjiyi de mutluluğu da Dr.Ayfer Hanım’a borçluyum. Amerika’da gördüğü çok özel eğitimlerden olsa gerek bence Türkiye’de böyle bir doktor yok. Iyi ki hayatım hocamla kesişti. Ellerinize sağlık Dr.Ayfer Hanım'a.

 • B

  Genital bölgemde anlayamadığım bişekilde deriden kabarık döküntüler çıktı. Ben de yıllar once bir deri şikayetim için Dr.Ayfer Hanım’a gitmiştim. Kartını sıkı sıkı saklamışım çünkü kendisinden çok memnun kalmıştım. Kendisini aradım muayenehane açtığını söyledi. Bende adresi alıp kendisine gittim. Genital bölgemdeki bu döküntülerin cinsel yolla bulaşmış olabileceğini söyledi ve bu lezyonların sigil olduğunu söyledi. Gerçekten çok seri ve Pratik çalışan bir doktor. Kısa sürede bunları koterle temizledi ve bu lezyonların tekrar etmemesi için vücut direncimi arttırıcı bir tedavi de vererek beni çok rahatlatarak gönderdi. Hakikaten işinin ehli ve insana çok güven veren harika bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • Y

  Bir dergisinin bir ekinde Dr.Ayfer Aydın'ın genital bölgeyi lazerle daralttığını ve bunun aynı zamanda idrar kaçırma problemini de çözdüğünü okudum. Hemen internetten AyferHanım’ın web sitesine girip kliniğin adres ve telefon bilgilerine ulaşıp bir randevu aldım. Iki doğum sonrası genital bölgemde eskisine gore bir gevşeme hissediyordum ve gülerken, hapşırırken, ıkınırken idrar kaçırmalarım oluyordu. Bu beni çok rahatsız ediyordu. Dr. Ayfer Hanım'a gittim ve kendisine çok güvendim. Çok güleryüzlü ve iyi bir doktor ve çok kısa süren ameliyatsız anestezi almadan acısız bir işlemle tedavimi tamamladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • S

  Göz altlarım çok çökündü. Aslında 28 yaşında olmama ragmen bu çöküklük beni yaşlı gösteriyordu. Ben de aynaya baktığımda hep bu boşlukları görüyordum. Dr. Ayfer Hanım benim çok eski bir cilt doktorum. Onu aradım ve göz altı ışık dolgusu yapıp yapmadığını sordum. Ona her konuda çok güvenirim. O sebepten randevu aldım ve kendisine gittim. Göz çevrem çok güzel oldu. Sonunda 28 yaşında gibi görünüyorum. Bütün yüzüm değişti. Bir göz altı dolgusunun insanın yüzünü bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim. Zaten Dr.Ayfer Hanım Amerika’ da kozmetik dermotoloji konusunda çalışmış. O yüzden gerçekten harika şeyler yapıyor ve çok pozitif bir insan.

 • C

  Gece uyuyamadığım nevresimim deydiği anda bile uykumdan uyandığım çok şiddetli tırnak batığım vardı. Sürekli pediküristlere gidiyordum.Sonrasında ayak bakım merkezlerine bir dünya para verdim. Önemli olan sağlığımdı ancak yeterli sonuç alamıyordum. Anlık rahatlama ama birkaç zaman içinde tekrar başa dönen bir sıkıntıydı benim için. Arkadaşım soğuk havada ayağımda terlik görünce neden diye sordu tırnak batığı olduğunu ve dışarı çıkabilmem için bitek açık terlik giyebildiğimi söyledim. Doktoruma neden gitmiyorsun dedi. Kendiside annesini götürmüş. Çok kısa bir işlemle sonsuza kadar bu sorundan kurtulduk şimdi benden sağlam dedi. Hiç tereddütsüz koşarak soluğu hocamın yanında aldım. Dakikalar süren ve sonrasında o gun yapacağım işlerimi etkilemeden gündelik hayata döndüğüm bir işlemle beni hayata sanki yeniden döndürdü. Dr.Ayfer Aydın iyi ki varsınız. Çok teşekkür ederim.

 • N

  Ayak baş parmak tırnağımda batık vardı. Artık yürüyememeye başlamıştım. Bir arkadaşım aynı problem yüzünden Dr. Ayfer Aydın’ a gitmiş ve çok başarılı bir sonuç almış. Benim gittiğim kuafördeki pedikürcü ile yıllarca idare etmeye çalıştım ama artık kemiğim bile ağrıyordu. Ayfer Hanım Harika bir doktor. Çok kısa sürede senelerdir çektiğim bu derdi sonlandırdı. Artık sağlığıma kavuştum. Herhalde kimse benim ayaklarımdan çektiğim kadar çekmemiştir. Herkese tavsiye ederim.

 • K

  Botox yaptırmaktan çok korkuyordum. Dr. Ayfer Aydın’a daha önce kızımı tedavi ettiği için tanıyordum. Bana çok güven veren bir doktor. Ilk defa yüzüme bişey yaptıracağım için onu aradım. Çok doğal olmasınıistiyordum. Ona güvendiğim için bitek kendisine yaptırabileceğimi ve hiç belli olmasını istemediğimi ve mimiklerimin kaybolmasını istemediğimi ona önemle belirttim. Beni çok rahatlattı ve gerçekten harika bir botox yaptı . Bundan sonar yüzüme herhangi bir işlem yaptıracak olursam yine Dr. Ayfer Hanım'a güvenirim. Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin. Çok sevgiler..

 • D

  Her iki ayak baş parmağımda feci bir tırnak batması vardı. Bende bir ayak bakım merkezine gidiyordum. Tellerle ve arasına pamuk yerleştirerek tedavi olmaya çalışıyordum ancak bir türlü sonuç alamıyordum. Sonunda o kadar herkese bu ızdırabımdan bahsediyordum ki kuaförde ayağıma pedikür yapan kız Dr.Ayfer Aydın’ın tırnak batması konusunda çok iyi olduğunu söyledi. Ben de Dr.Ayfer Hanım'ın muayenehanesini arayıp bir randevu aldım. Bana çok kısa süren ve hemen günlük yaşantıma devam edebildiğim bir işlem uyguladı. Batık kısmı çıkarıp tırnak batmasına neden olan kökü temizledi. Beni çok büyük bir ızdıraptan kurtardı. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve tırnak batması olan herkese Dr.Ayfer Hanım’ı öneririm bu dertle yaşamak inanılmaz zor. Çok kısa sürede bu işi çözüyor. Kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm. Dr. Ayfer Aydın 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1998-2002 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde uzmanlık eğitimini , 2017 - University Of Miami Miller School Of Medicine Department Of Dermatology & Cutaneous Surgery ve G.E.S.T Fellow In Surgical and Costetic Dermatology Programlarını tamamlayan Ayfer Aydın kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • 1991-1998 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi İstanbul Tıp Doktoru Eğitimi
 • 1998-2002 Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Dermatoloji Uzmanlık Eğitimi
 • 2017 - University Of Miami Miller School Of Medicine Department Of Dermatology & Cutaneous Surgery
 • G.E.S.T Fellow In Surgical and Costetic Dermatology Program
daha fazla

Yayınlar

 • The current status of palliative care in Turkey: a nurse's perspective.
 • Nurses' perceived barriers to assessment and management of pain in a university hospital.
 • Students' opinions about and expectations of effective nursing clinical mentors.
 • Determining problems experienced by student nurses in their work with clinical educators in Turkey.
daha fazla

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • 2017 - University Of Miami Miller School Of Medicine Department Of Dermatology & Cutaneous Surgery
 • G.E.S.T Fellow In Surgical and Costetic Dermatology Program
 • 2010-2017 AMERİKAN HASTANESİ İstanbul Dermatoloji Uzmanı
 • 2003-2010 MEMORIAL HASTANESİ İstanbul Dermatoloji Uzmanı
 • 2002-2003 TRANSMED KLİNİĞİ İstanbul Dermatoloji Uzmanı
 • 2002-2003 HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İstanbul Dermatoloji Uzmanı
 • 1998-2002 ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İstanbul Dermatoloji Uzmanlık Eğitimi
daha fazla

Sertifikalar

 • Ayfer Aydın, Dermatoloji şu şehirde: İstanbul - Sertifikalar
 • Ayfer Aydın, Dermatoloji - Sertifikalar
 • Ayfer Aydın, İstanbul - Sertifikalar

Fotoğraflar

Makaleler

 • Kadınlarda İdrar Kaçırma Hastalığı ve Tedavisi

  19 Aralık 2017

  İSTANBUL (İHA) - Dermatoloji Uzmanı Dr. Ayfer Aydın, kadınların hayatını olumsuz yönde etkileyen idrar kaçırma problemi ve uygulananuygulanan lazer tedavisi...
 • Altın İğne Lazer Tedavisi

  18 Aralık 2017

  Son yıllarda en popüler olan cilt gençleştirme yöntemidir. İğneler radyofrekans dalgaları ile deri altına 60 dereceye kadar ısı iletir. Bu ısı deri...
 • GENÇ DİNAMİK VE BAKIMLI BİR CİLT İÇİN ERKEKLERE TÜYOLAR

  17 Aralık 2017

  Erkeklerde en az kadınlar kadar cilt ve saç sağlıklarına önem vermeliler. İmaj çağında yaşıyoruz ve dış görüntümüz özellikle ilk karşılaşmalarda çok önemlidir....
 • CİLDİMİZİN GÜNLÜK RUTİN BAKIMI NASIL OLMALIDIR

  16 Aralık 2017

  Bedenimizin bir iç ritmi bir dili vardır ve o bizimle bazı sinyaller vererek konuşur... Nasıl şekerimiz düştüğü zaman bunu hisseder ve acıktım deyip...
 • Sigara ve Deri

  15 Aralık 2017

  Sigara içmek güneş hasarından sonra cilt yaşlanmasının hızlandıran 2. En önemli faktördür. Ciltte ince çizgilenmeleri artırır. Cildin elastikiyetini bozar....
 • Benler

  14 Aralık 2017

  Hangi ben masum, hangi ben riskli? Benlerin değerlendirilmesi konusunda standart A, B, C, D kriterlerimiz var. Bir bene baktığımızda biz şu kriterleri...
 • GENİTAL BÖLGE ESTETİĞİ

  13 Aralık 2017

  Genital bölgegizlive kişiye özeldir. Eskiden yüz, göğüs ve karın bölgelerine yapılan estetik ameliyatlar ağırlıklı iken günümüzde vajinal estetik ameliyatlar...
 • Aşırı Terlemenin Botox ile Tedavisi

  30 Kasım 2017

  "Sürekli ellerim terlediği için insanlarla tokalaşmaktan çekiniyorum. Gömleğimdeki ter izlerinden dolayı kimsenin yanında ceketimi çıkaramıyorum. Ayaklarımdaki...
 • Tırnak Batığı Tedavisi

  30 Kasım 2017

  TIRNAK BATIĞINDA ÇÖZÜM - DOĞRU TEDAVİ NASIL YAPILIR ? Tırnak batıklarında hastaların ilk başvurduğu yer genellikle kuaförlerdir. Pedikürle batık...
 • Sivilce (Akne) ve Sivilce İzlerinin Tedavisi

  30 Kasım 2017

  Akne derimizde bulunan yağ bezlerinin hastalığıdır. Yüzde kızarıklık yağlanma, papuller, pustuller, noduller ve kistler sarı büyük lezyonlarda görülebilir. Klinikte...
 • Genital Bölge Estetiği

  30 Kasım 2017

  Genital bölge gizli ve kişiye özeldir. Çok sayıda kadın Labia Minoraların (İç Dudaklar) biraz büyük veya sarkmış olmasından şikayetçidir. Bazende...
daha fazla

Videolar

Sivilce tedavisinde kullanılan ilaçlar nelerdir?
Sivilce tedavisinde kullanılan ilaçlar nelerdir?
Sivilce nedir?
Sivilce nedir?
Cilt bakımı faydalı mıdır?
Cilt bakımı faydalı mıdır?