Prof. Dr.

Cengiz Başoğlu

Psikiyatri

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 360 profil ziyareti var

Yaklaşık 20 yıldır psikiyatri alanında çalışmaktayım. Halen hem GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Psikiyatri Klinik Şefi olarak hem de muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Yaklaşık 20 yıldır psikiyatri alanında çalışmaktayım. Halen hem GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Psikiyatri Klinik Şefi olarak hem de muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim.

Mezun Olunan Okullar

 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi

Deneyimler

 • Özel Muayenehane

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • N

  İlgili,bilgili,sevecen,esprili,nazik bir arkadaşla sohbet eder gibi rahat olduğum bir doktor. Tedavim daha devam ediyor kendisiyle çok teşekkür ediyorum.

 • Zor zamanlarımızda bana ve aileme yardımcı oldu. Her yönüyle mükemmel bir doktor. Kesinlikle tavsiye edebilirim.

 • Uyku konusunda yaşamış olduğum ve günlük hayatımın her noktasında beni olumsuz etkileyen sorunlarımı ,uyku sağlığı merkezinde çözüme kavuşturan Prof. Dr. Cengiz Başoğlu ve değerli ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.

 • Bana zor zamanlarimda yardimci oldu. Iyi bir insan ve iyi bir Doktor. Kesinlikle tavsiye edilebilecek bir doktor.

  Prof. Dr. Cengiz Başoğlu2015-07-29

  Teşekkürler...

 • Sayın Doktorumun methini Ankara'da duydum tavsiye üzerine gittim bende uyku bozukluğu var 5 seneden beri uyuyamıyorum. Sayın doktorum bana güven verdi hastalarıyla iletişimi süper yanından ayrılırken çok çok memnun ayrıldım. Kendisine burdan çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. Tedavimin kısa bir süre içerisinde olumlu olacağını tahmin edememiştim, hem psikolojik olarak rahatladım hemde uyumaya başladım. Kendisine minnettarım. Allah yolunu açık etsin tedavime devam etmek istiyorum. Saygılarımla

  Prof. Dr. Cengiz Başoğlu2015-07-29

  Çok memnun oldum, geçmiş olsun...

 • Çok memnunum. Hocamız anlama, anlatma ve iletişim konusunda çok iyi ve gayet samimi. Rahatlıkla "iyi ki gelmişim" diyebildiğim bir doktor ve düzenli olarak devam etmeyi içtenlikle istiyorum.

  Prof. Dr. Cengiz Başoğlu2015-07-29

  Çok memnun oldum, geçmiş olsun...

 • Doktorumuzla oğlumun rahatsızlığı için görüştük, kendisinden çok yakın ilgi gördük, hem beni hemde özellikle oğlumu çok ama çok rahatlattı, bizlere güven verdi, kendisinin yanından çok memnun olarak ayrıldık ve beraber çalışmaya karar verdik kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

  Prof. Dr. Cengiz Başoğlu2015-07-29

  Çok teşekkürler...