Adres

Bahçelievler Mahallesi Ressam Halim Sokak No:105/B1 Kadir Has Center, Bahçelievler
Mizmer Bireysel Danışmanlık (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Psikiyatr. Enver Demirel Yılmaz İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da, lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesind...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Sosyal Fobi
  • İlişki Problemleri
  • Sinir Hastalığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
20 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E

Oğluma Hiperaktivite ve dikkat dağınıklığı teşhisi konulmustu. Bir çok yere gittik profesyonel destek almak için. Hiçbiri işe yaramadı ta ki Enver hoca ile tanışana kadar. Doğru yönlendirme ve özel ilgi ile büyük mesafe kat ettik. Emekleri için çok teşekkürler.


E

Çok fazla memnun kaldım kendisi çok iyi. Çok anlayışlı çok ilgili, devamlılığı sağlamayacağımı düşünürken Enver Bey'le devamlılık sağladım, çok da güzel sonuçlar aldım. Çok da memnun kaldım herkes çok güleryüzlüydü. Gittiğim dönemde çok kafam karışıktı ve kötü olduğum bir dönemde gittim. Kendisi bana yardımcı oldu, bitti geçti gitti. Çok teşekür ederim kendilerine.


E

Ender Demirel Yılmaz'dan son derece memnunum. Ticari kaygısı olmayan, hizmet amaçlı çalışan aynı zamanda sonuç odaklı. Ergen oğlumu götürdüm hala daha götürüyorum devam da edeceğim.


H

Daha önce de farklı yerlere de gittim ama memnun kalmadım. Enver Bey oraya gittiğimde ilgili ve alakalıydı, sadece konuşmaya gittim ilk gittiğimde. 20-25 seans gittim hala daha gidiyorum her gittiğimde 5-6 kişi benimle ilgileniyor. Her yere para veriyoruz, ama en azından işini iyi yapan birine verdiğimizde değeri oluyor, gözümüz arkada kalmıyor.


D
Konum: Mizmer Bireysel Danışmanlık

Güvenilir bir yaklaşımla sonuç odaklı davranıyor. Sayesinde çok kısa sürede çok büyük bir gelişme gösterdim.


Ş

Güven veriyor, sonuç odaklı yaklaşımından memnun kaldım. Tedavi biçiminden memnun kaldım. Tedavi sürecim iyiydi, içimde bir takım kaygılar ve korkular vardı bunlara karşı nasıl yaklaşırım konusunda deneyimlerim oldu.


E

İnternetten buldum. Enver Bey bana çok yardımcı oldu, herkes çok güler yüzlüydü, yakınımmış gibi davrandılar. Çok da faydasını buldum. Ben gittiğimde hiç iyi değildim, kafamı toparlamama ve yol göstererek doğru yönde ilerlememe yardımcı oldular. Şu an kendimi çok değişmiş hissediyorum. İyi ki gitmişim iyi ki varlar.


A

Doktortakvimi.com'dan danışanların yorumlarından fikir edinerek tercih ettim. Ben gittiğimde kötüydüm, şu an milyonlarca kez daha iyiyim, bana yardımcı olduğu için. Her bakımdan yardımcı oldu bana.


A

2016 yılında Enver Bey'e gittim, çok ciddi sıkıntılarım vardı. Enver Bey sayesinde ben bu sıkıntılarımı aştım, hayata bakış açım çok değişti, Enver hocama minnet ve sevgilerimi sunuyorum.


BATURHAN BÜYÜKAYKIN
Ben 42 yaşında öfke kontrolu sıfır olan hayatın her anını negatif düşünceler ile yaşamaya çalışan düşünce ve kural bağımlılığı yüzünden bedenimde ve ruhumda aşırı derecede negatif yük taşıyan enerjisi tükenmiş bir birey idim . Ta ki 4 hafta öncesine kadar çünkü Enver hoca ve ekibiyle 4 hafta önce tanıştım . ilk görüşmemizden itibaren yaşantım pozitif yönde o kadar hızlı bir şekilde değişti ki şu an ben bile inanamıyorum . Bence Enver hoca ve ekibi insanlar için gerçekten büyük bir şans .


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Psikiyatr. Enver Demirel Yılmaz İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da, lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesind...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Sosyal Fobi
  • İlişki Problemleri
  • Sinir Hastalığı
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)