Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Anna Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi


Sigortasız hastalar


Psikoloji Randevusu


Online Danışmanlık


Sigortasız hastalar


Online Danışmanlık


Özgeçmiş

Hakkımda

Feyza Uzun lisans eğitimini İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitiminden sonra alanında uzmanlaşmak içi...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji


Hizmetler


Online DanışmanlıkPostane Mah. Erman Aydıner Cad. no :5 Daire:6,

Ücretler Hakkında

Anna Psikoloji ve Danışmanlık Merkezi

6 hasta yorumu

Genel skor

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Psk. Feyza Uzun Online Danışmanlık

Feyza hanım ile tavsiye üzerine randevu alarak seans oluşturmuştum. Kendimle ilgili ifade edemediğim için zorlandığım süreçler vardı. Kendimi anlamama ifade etmeme ve rahatlamama yardımcı olurken kaygılarımı kontrol edebilmemi sağladı.eğer kendinizi mutsuz huzursuz ve kaygılı hissediyorsanız Mutlaka siz de destek almalısınız. Feyza yanımı herkese tavsiye edebilirim.

M

Feyza Hanım'dan gayet memnunum. Sorunları çözme konusunda iyi yol ilerlediğimi düşünüyorum. İnternette Tuzla'da hizmet veren psikologlara baktığımda ilk sırada kendisi çıktı yorumları da güzel olduğu için görüşme sağladım. 3 seans danışmanlık hizmeti aldım 4. seansımızı yapacağız. Seanslardan sonra kendimi iyi hissediyorum. Daha öncesinde kendimi desteksiz buluyorken seanstan çıktıktan sonra rahatlamış hissediyorum.

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Psk. Feyza Uzun Psikoloji Randevusu

yaptığımız seanslardan oldukça memnun kaldım. kendi alanında oldukça profesyonel ve başarılı bir insan. çok güler yüzlü karşısındaki insana önem veren biri. çok iyi bir dinleyici ve verdiği tavsiyeler, yaptığı tespitler altın değerinde. onun sayesinde hayatımın düzelmeye başladığını hissedebiliyorum.kendisiyle karşılaştığım için çok mutluyum.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Psk. Feyza Uzun Randevu

Feyza Hanıma anksiyete kaygı bozukluğu şikayetiyle gittim. Kendisi beni ilgiyle dinledi. Notlarını aldı. Yoğun stres kaygı altındayken düşünceleri ile beni sakinleştirmeyi başardı. Aynı zamanda kaygının çıkış noktalarını iyi tespit ederek kafamdaki soru işaretlerini gidermiş oldu. Kendisine sevgilerimi saygılarımı sunuyorum

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Psk. Feyza Uzun Bireysel Terapi

Kendisiyle şöyle tanıştım,
Geçen kış akşamlarının birinde, çok çaresiz hissettiğim, duygusal yönden ciddi anlamda yıpratıldığım, aldatıldığım, kandırıldığım bir dönemdi. Hiç olmadığım kadar yalnız hissediyordum kendimi. Sanki o an üzerime bir göktaşı düşse, taşın altında kalan ben değil de, üzerime düşen o taş konuşulacaktı ) bu psikolojideyken ve ciddi anlamda duygusal olduğum, kırgın hissettiğim günlerin birinde,  bir sabah uyandım ve artık bu katlanılamayacak hale gelen bu hazımsızlık duygularından-kafamı kurcalayan  hislerden kurtulmak için çözüm arayışlarına girdim. İnternetten numarasını bulduğum gibi kendimi dışarı attım. Nereye yürüdüğümü, kime gittiğimi bilmeden sakin bir yer bulup telefonla aradım . Rica ettim, durumumu izah ettim, kırmadı. Başka güne randevu vermedi ve aynı gün içine bir randevu hazırladı. O an yalnızlık duygusu yavaş yavaş uzaklaştı benden. Dışarılarda bir yerlerde bir insan (işi gereği veya değil) size yardım etmek için bekliyor ve bunu bilmek insanı gerçekten iyi hissettiriyor. Bir çukura düşüyorsun kimse görmüyor bilmiyor, ama hiç tanımadığın bir el uzanıp çıkarıyor seni oradan. Bu duygu çok rahatlatıcı. Fazla içselleştirmiş de olabilirim ama o iyi ki var.

Enerjisi, profesyonel kimliği, olgunluğu beni çok etkiledi. Kendisine minnettarım. Asla çözülmez dediğim bütün sorunlarımı birkaç seansla çözdük.

Beni hayata bağlayan, yaşama enerjisi veren, bana katlanan Feyza hanım'a çok çok teşekkür ediyorum! Seanslarımız devam ediyor, şimdi işlerimle alakalı, ailem ile alakalı sorunlarımı çözmeye başladık. Çok sorunluymuşum onu farkettim ) Bilgilerine ve tecrübelerine hayran kaldığım biri. Başarılarının devamını diliyorum. İyi ki varsınız.

O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Psk. Feyza Uzun Yetişkin Terapisi

İçiden çıkamadığım sorunlarım vardı ve beni anlayan ve nokta atışlarıyla vermiş olduğu değerli olumlamalarıyla bir çok noktaya dokunmanın yanı sıra değerli olduğumu ve önceliklerimin olduğunun
Farkına varmamda büyük rol üstlenmesi herşeye değer oldu. En önemliside sorunlarımı benimle yaşarcasına yanımda olduğunu hissetdirmesi oldu. Hayatımda ilk defa çekinmeden ve tereddüt duymadan kendimi ifade edebildiğim doğru adres olması. Herşey için tekrar teşekkür ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Feyza Uzun lisans eğitimini İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitiminden sonra alanında uzmanlaşmak içi...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji


Diğer içerikler

Röportaj