Kocaeli, Göğüs Cerrahisi

Kocaeli, Göğüs Cerrahisi sorgusu için hiçbir sonuç bulunamadı

Doktor profilini bulamadınız mı?
Şimdi oluşturun

Hasta soruları

 • 68 yaşında bayan ,Kardiyoloji doktoru kalp yağının içinde kıst olduğunu soyledi bilgi vermedi nedir tehlıkelımıdır hangi hastane hangi bolume gitmek gerekir

  DOKTORUN CEVABI:

  Öncelikle geçmiş olsun. Kalbin tam olarak hangi kısmında kist ya da tümör olduğunu anlamak lazım. Kardiyoloji bölümünde tetkikler yapılıp alınması gerekiyorsa da kalp cerrahına başvurmalısınız.

 • Randevu talebi

  Hocam, KOAH tanısı koyulan annem için sizden randevu almak istiyorum ancak mhrs sisteminde adınız gözükmüyor. Nasıl randevu alabilirim ?

  Saygılar

  DOKTORUN CEVABI:

  Geçmiş olsun, ancak maalesef KOAH göğüs hastalıkları doktorlarının tedavi ettiği bir hastalık. Biz daha çok cerrahi durumlarla ilgili hastalıklarla ilgileniyoruz. Yine de bizle ilgili olduğunu düşündüğünüz… Daha fazla

 • göğüste ur

  sol göğüs ucumun altında bir kitle tesbit ettim.sivilceye benzer bir şey. kızarıklık veya ağrımı yok.
  bu ne demektir acaba?

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Serdar Özkan

  geçmiş olsun. maalesef bu şekilde durumunuz ile ilgili teşhis koymak yada bilgi vermek mümkün değildir. Meme ile ilgili hastalıklar Genel Cerrahinin alanındadır.

 • BRONŞEKTAZİ AMELİYATI

  Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapmış olduğunuz bronşektazi ameliyatlarını açık ameliyat olarak mı kapalı ameliyat olarak mı yapıyorsunuz? TEŞEKKÜRLER.

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Serdar Özkan

  açık ya da kapalı operasyonlar hastanın ve hastalığın durumuna göre karar verilmektedir. öncelikli tercihimiz operasyonun kapalı yapılması yönünde olmaktadır

 • tanı konulması

  hocam babamın akciğer kanseri dediler ve 4. evre diyorlar ama babam 9 ay önce böbrek üstü kistten ameliyat oldu bu durum yoktu. 4 ay önce kontrollerde hiç bir sey çıkmadı.. çok şaşkınız.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Sedat Demircan

  HASTAYI görmeliyim.