Op. Dr.

Haldun Seyhan verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Konum: Haldun Seyhan MuayenehanesiHizmet: Sağ omuzda ağrı

  Sağ omuzumda şiddetli ağrıyla doktoruma başvurdum. Tetkiklerden sonra bir iğne yaptı, süper rahatım.
  Teşekkürler Haldun Bey..
  Minnettarım

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Opr.Dr. Haldun Seyhan, kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.

  Hastalıklar

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  20 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Konum: Haldun Seyhan MuayenehanesiHizmet: Sağ omuzda ağrı

   Sağ omuzumda şiddetli ağrıyla doktoruma başvurdum. Tetkiklerden sonra bir iğne yaptı, süper rahatım.
   Teşekkürler Haldun Bey..
   Minnettarım

  • G

   Referansla gitmiştim.Çok insancıl ,güler yüzlü olması hastasını oldukça rahatlatıyor.Her 2 kalçama protez takıldı.Önce ve sonrası çok şükür hocamın sayesinde bir sıkıntı yaşamadım ve çok başarılı geçti.2,5 ay oldu .İyileşme sürecim kesinlikle çok rahat geçiyor.Gönül rahatlıkla bence Haldun beyi tavsiye ederim.hastasının hem rahatsızlığında hemde psikolojik olarak rahatlatan bir doktor.

  • B

   Haldun Beye tesadüfen gitmiştim.Gittiğimde ilgilisi ve alakasından dolayı çok memnun kaldım.Ayağımda ortopetik bir şikayetim vardı.Tedavi gördüm.Sağlığıma önce Allahı'n sonra Haldun beyin sayesinde kavuştum.

  • S

   Doktorumdan çok memnun kaldım.Bacaklarım ağrıyordu.İlaç tedavi gördüm.Şikayetim kalmadı.Öncelikle hastasına olan yaklaşımı ve uyguladığı tedaviden çok memnun kaldım.Çevremde bir çok kişiyi yönlendirdim.Buradan da herkese tavsiye ederim.

  • N

   Öncelikle gittiğinizde sizi ailenizden biri gibi karşılıyor buda insanı son derece rahatlatıyor..Hastanın kafasında hiç soru işareti bırakmıyor.Tıp dilinde değilde hastanın anlayacağı dilde konuşuyor.İlk babamın rahatsızlığı ile tanıştık.Daha sonrasında annemin ve teyzemin iki dizine protez takıldı.Tabii bir çok akrabamız ve tanıdığımızı yönlendirdik.Ve daha sonrasında her birinden teşekkür edildi bize ki çok memnun kaldıklarını dile getirdiler.Bende Hocamda bir çok tedavi gördüm.Gözüm kapalı bu alanda şikayeti olan herkesi yönlendiriyorum ve yönlendiririm.15 senedir hastasıyız.

  • J

   Haldun beyden çok memnunum.3 yıl önce sağ omzumda kas yırtığı vardı.Birçok doktorla gittim.Bir netice alamadım.Tesadüfen Haldun beyle tanıştım.Rahatsızlığımı hızlı bir şekilde tedavi etti.Birçok tedavi gördüm.Hastasına karşı inanılmaz ilgili .Para ile ilgisi yok.İşine özveriyle yapıyor.Hasta sağlığı herşey den önce geliyor.Ben çok Haldun beyden çok memnunum ve yönlendirdiğim herkes de çok memnun kalıyor.Haldun beye güvenim sonsuz gözüm kapalı ne dese hiç düşünmeden tedavi olurum.Saygın ve güvenilir.

  • H

   Ameliyat olduğum ve tedavi gördüğüm kendi branşında on numara ,teşhisi ve tanısı,tedavisi hastaya yakınlığı ile muhteşem bir doktor.Hiç tereddüt etmeden bu branş daki şikayeti olan hasta yakınlarımı ve arkadaşlarımı iç rahatlığı ile yönlendiriyorum.

  • B

   Ben 73 yaşında artık dizleri tutmayan bir bayandım, dizlerim yüzünden yürüyemiyordum resmen evde mahsur kalmıştım . Opr.Dr.Haldun SEYHAN ile tanıştıktan sonra yaşıma rağmen kendisine güvendim ve diz protez ameliyatımı yaptı . Yaptıktan sonra hızlı bir iyleşme süreci gecirdim artık her işimi halledebiliyor rahatlıkla merdiven inip cıkabiliyorum . Bütün yakınlarıma hatta benim gibi sorunu olan herkese içtenlikle tavsiye ederim . Haldun HOCAM her namazımda size dua ediyorum çok teşekkür ederim sayenizde artık her işimi kendim halledebiliyorum iyki varsınız sevgilerimle Kars'tan BAHAR TORAMAN .

  • E

   Emine

   Öncelikle güler yüzlü doktoruma selamlar ;
   12 Nisan 2015 yılında Haldun bey tarafından sağ dizime protez takıldı.Ameliyat öncesi ve sonrası her şey çok güzeldi.Her şey Haldun bey'in ameliyat öncesi anlattığı gibi ilerledi.Ameliyat sonrası hemen ayağının üzerine basacaksın demişti ve öyle de oldu.Ameliyattan 3 ay sonra tamamen herhangi bir baston vs kullanmadan yürümeye başladım.Şuan bir yıldan fazla bir süre geçti her şey çok güzel ,keşke ameliyattan korkmasaydım da daha önce ameliyat olsaydım diyorum.
   Haldun beye her şey için çok teşekkür ederim.

  • B

   Uzun yıllardan tanıdığım, 2012 yılında ailece geçirdiğimiz ağır bir trafik kazasından sonra kırılan femurumun ve topuğumun ameliyatlarını yapıp beni ayağa kaldıran müthiş doktorum.Senin için ne söylesem yine de azdır.Doktorluğun,ameliyat öncesi ve sonrasındaki yakın ilgin için tekrar tekrar teşekkür ederim.Hakkın ödenmez.Meslegindeki başarılarının devamını dilerim.İyi bir ortopedi doktoruna ihtiyacı olan tüm hastalara tavsiye ederim.