Adres

Gaziler Caddesi No:472 Yenişehir, Konak
Özel Ege Şehir Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Hasan Kanyılmaz, Özel Su Hospital'da görev yapmaktadır.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Karpal Tünel Sendromu
  • Lomber Kitle
  • R51 Baş Ağrısı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
T
Konum: Özel Su Hospital Bel Fıtığı Ameliyatı

Gecen yil baska bir prof.Dr. un ust uste yaptigi iki bel fitigi ameliyati sonrasi gecmeyen şikayetlerim nedeni ile Dr. Hasan Kanyilmaz beyle tanisma firsati buldum.1 ay oldu belime platin takildi kendimi cok iyi hissediyorum korkmayin bel fitigindan yada platin takilmasindan Dr.Hasan Kanyilmaz beyi kesinlikle tavsiye ederim. .Guleryüzlu ,dikkatli ,bilgili ,tecrubeli Dr.Hasan beye cok cok tsk ediyorum
hic agrim kalmadi yeniden dogmus gibi hissediyorum 16 yildir bel fitigini cekiyodum. Syg.


Konum: Özel Su Hospital Turgay Dosti Ameliyat Sonrası

Sayın Hasan Bey ile sinir ağrısı sebebiyle tanışma fırsatı elde ettim. Kendisine ve Özel Su Hastahanesi Hemşirelerine ne kadar teşekkür etsem azdır ki devlet hastahanelerinin yapamadığı teşhis ve tedaviyi kendisi çok küçük bir zaman dilimine sığdırarak iyileşmeme vesile oldu. Şahsen beyin ve sinir cerrahisinde şifa arayan hastalara Op.Dr. Hasan Kanyılmaz bey ile iletişim kurmalarını şiddetle tavsiye eder, kendisine bir sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.
(Turgay Dosti- Emekli Esnaf)


H
Konum: Özel Su Hospital Bel fıtığı

Kendisi dün bana bel fıtığı ameliyatı uyguladı ameliyattan sonra tum sikayetlerim gecti Allah doktorumdan bin kere razı olsun. Hasan bey gibi isini severek yapan cerrahlarimizi basimizdan eksik etmesin cok memnunum ben. Guler yuzu naif yaklasimiyla hastasina moral veriyor.


Yaklaşık 10 yıldır bel fıtığı rahatsızlığım vardı.ama son 4 aydır ağrılarım çok artmış ve artık bacağıma vurmuştu.yürüyemiyor topallıyordum.yaşam kalitem iyice düşmüştü.görüştüğüm doktorlar mr da fıtığımın patlayarak siyatik sinire baskı yaptığını ve ameliyat olmam gerektiğini söylemişlerdi.ameliyattan çekindiğim için alternatif tedavilere yönelmiştim ama hiç fayda görmeyince ameliyat olmaya karar verdim...17 Mart 2017 tarihinde özel su hospitalde görevli sayın doktorum Hasan Kanyılmaz a kendimi teslim ettim ve başarılı bir ameliyattan sonra yaklaşık 5 saat sonra kalkıp yürüdüm...ne bir bacak ne bir bel nede ameliyat ağrısı vardı...yeniden doğmuş gibiydim.kendisininde dediği gibi keşke daha önce olsaymışım dedim bu ameliyatı.rahat ve içten yaklaşımı güler yüzü ile gerçekten işini iyi yapan bir doktor...kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum...


T

18.10.2016 tarihinde fıtık ameliyatını kendisi yaptı. Ağrılarimda hicbir hafifleme olmadi ve ikinci ameliyatimi gecirmek zorunda kaldim.Kendisini suclamiyorum.Hatası var yada yok da diyemiyorum.Daha dikkatli olmakta herzaman fayda vardır diye düşünüyorum.Mesleğinde başarılar dilerim.


Ü

Geçen ay olmuş olduğum bel fıtığı ameliyatım başarılı bir şekilde gerçekleşti. Doktorumuza sonsuz teşekkürler. Çok ilgili işini çok iyi yapan ve dahada önemlisii ameliyatdan sonra ne zaman ararsak ulaşılabilen bir doktorumuz. Biz aramasak kendisi bizden daha çok düşünerek bizi aradı. Herkes gönül rahatlığı ile gidebilir. Guler yuzlu ve cok dakik biri. Biz çok memnun kaldık. Tekrar tekrar Hasan Bey e çok teşekkürlerimizi sunarız. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz.. 3. Katın hemşirelerine ve çalışanlarınada ayrıca teşekkür ederiz.


Ş

Arkadaşım vasıtası ile Hasan beyi buldum annemin belinde düzleşme fıtık ve kayma vardı ameliyat oldu ameliyat öncesine göre şu an daha iyi hasan bey doktor olarak çok güvenilir biri işinde uzman bir hekim


N

Tavsiye üzerine gittim Hasan Hocama. Hastasına güzel yanıtlar veren bir hekim. Daha önce gittiğim doktorlar tarafından belfıtıgı ameliyatı teşhisi koyulmuştu fakat Hasan hocam tarafından bel fıtığı olmadıgı söyledi. Egzersizle geçebilecek bir sıkıntı oldugunu belirtti. Sayesinde ameliyat olmaktan kurtuldum.Teşekkür ediyorum.


M

İnternetten araştırdığımda ulaştım hocama. Yorumlarından yola çıkarak tercih ettim. İlgisi çok iyi bir hekim. Eşimin bel fıtıgı rahatsızlıgından dolayı gittik. Ameliyata gerek görmediğini belirtti. Birtakım hareketler verdi ve ilaç tedavisi uygulandı. bu sıkıntı yaşayan tanıdıklarıma tavsiye edebiliyorum.


B

Kendi araştırmalarım sonucunda ve birkaç arkadaşımın gidip de memnun kalmasından dolayı tercih ettim. En yakın akrabalarım gitmişti ve hepsi de çok memnun kaldılar. Bel fıtıgı tedavisi için gittik ve lazer tedavisi uygulandı. Hastamız eski sağlıgına kavuştu. Birtakım ilaç tedavisiylede hastamız gayet iyi oldu.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Hasan Kanyılmaz, Özel Su Hospital'da görev yapmaktadır.


Tedavi edilen hastalıklar

  • Karpal Tünel Sendromu
  • Lomber Kitle
  • R51 Baş Ağrısı
Tümünü göster