Buradasınız: 
Klinikler
Kardiyolog
Kardiyolog Kayseri
Özel Kayseri Anakalp Hastanesi

Kayseri Ana Kalp Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet Tıbbi Biyokimya uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı bulunmaktadır. Ka... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kayseri Ana Kalp Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet Tıbbi Biyokimya uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı bulunmaktadır. Kayseri Ana Kalp Hastanesi Kayseri ilinde Salih Avgun Paşa Cad.no:31 Gevher Nesibe mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Kayseri Anakalp Hastanesi

  Gevher Nesibe Mah. Salih Avgunpaşa Cad. No: 31, Kocasinan

  38010, Kayseri,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hasan Mercan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ELLERİ DERT GÖRMESİN, ALLAH KUVVET VERSİN,23 NİSAN RESMİ TATİL GÜNÜ AKŞAMI DR. ALİ ÖZBEK BEY VE KENDİSİ BAŞARILI BİR OPERASYONLA BABAMI SAĞLIĞINA KAVUŞTURDU, ALLAH BÖYLE DOKTORLARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN....

  • çok memnunum

   hasan mercan hocam cok başarılı ameliyat hususunda profesional maşaallah cok cana yakın güler yüzlü hastasını iyi karşılayan yardımcı olan hocamız ALLAHbaşımızdan eksik etmesin allah ellerine saglık gözlerine ışık versin amin ameliyat oldum şükür şimdi iyim hocamızın sayesinde elbetki herkeze anakalp diyorum hocamızı söylüyorum başka yerde amaliyat olmazdım diyorum memnun kaldıgımı hasan hocamla mustafa kırman hocamı söylüyorum tavsiye ediyorum işlerinde maaşallah profesional diyorum bana soranlara herkeze diyom tavsiye ediyom ben memnun kaldım saglıgıma kavuşdum hocamızın sayesinde diyom ayda bir ptz me baktırıyom diyom hasan hocama saygı ve sükranlarımı sunuyorum ALLAH işini gücünü rast getirsin amin

 • Abdülvedat Öner

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Referans ile gitmiştim.Detaylı muayene edip hastasına detaylı bilgi vererek doğru teşhis koyuyor.Kalbimde rahatsızlığımla ilgili bir netice alamadım.Ama hocamda uyguladığı tedaviden sonuç aldım.Herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Daha önce gittiğim bir hastane idi.Burada tesadüfen gittim.Anjiyo oldum ve başarılı sonuç aldım.Alanında başarılı bir doktor herkese tavsiye ederim. Dr. Abdülvedat beyin başarılarının devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Şükrü Ünal

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Şükrü Hocam daha önce kayınpederime anjio yapmıştı ve çok memnun kaldığımız için kızımın rahatsızlığı için tercih ettik. Beyefendi bir doktor ve hastasını detaylı olarak bilgilendiriyor. Kızıma başka bir doktor tarafından anjio yapılması gerektiği söylenmişti. Şükrü Hocam'a gittiğimizde anjio'ya hiç gerek olmadığını ve normal yaşantısına nasıl devam etmesi gerektiği hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yeme-içmesine dikkat ederek yaşaması gerektiğini belirtti. Sayesinde kızım anjio olmaktan kurtuldu. Apartman komşumuza tavsiye ettim ve tedavisine başlandı ve çok memnun kaldıklarını belirttiler.

  • çok memnunum

   Annemin rahatsızlığından dolayı en yakın hastaneye götürdük. Daha önce babamda gitmişti Şükrü Hocamıza ve çok memnun kalmıştı. Annemin çarpıntısı için gittiğimizde detaylı olarak muayene etti ve ilaç tedavisi uygulandı. Şuanda bir sıkıntı yok sağlığı gayet iyi. Kontrollü olarak devam ediyoruz. Tedavisinden,ilgi ve alakasından çok memnun kaldık.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Burhanettin Kıranatlı

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Anakalp hastanesine gittiğimizde hastane tarafından yölendirildik. İsabetli karar olduğunu düşünüyoruz,iyiki de yönlendirmişler Burhanettin Hocamıza. İlgi ,alakave el becerisi olarak değerlendirildiğinde mükemmel bir doktor.Kayınvalidemin kalp rahatsızlığından dolayı gitmiştik. İlaç verip gönderebilirdi ama anjio olması gerektiğini belirtti. Şuanda sağlığı gayet iyi. Kontrollü olarak ilaç tedavisine devam ediyoruz. Burhanettin Hocam'ı herkese tavsiye ediyoruz.

  • çok memnunum

   Farklı bir şehirde yaşayan ablam'ın tavsiyesiyle gitmiştik. Hastasını karşısına alarak konuşan ve hastasını dinleyen bir doktor. Kalp damarlarımda daralma olduğu için stend takıldı. Şeker hastasıyım ve stend takıldıktan sonra daralma sona erdi. Çok memnun kaldığım için yeğenimi de kalp rahatsızlığından dolayı götüreceğim. Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at