Adres

Özgür Akşan Muayenehanesi
Mi'Marin Medical , Ziya Gökalp Bulvarı No:28 D:1 Alsancak, Konak, İzmir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Randevu

Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

Ameliyatsız Boyun Fıtığı Tedavisi +3 daha fazla

Diskektomi

Omurga Cerrahisi

Tam Kapalı Bel Fıtığı AmeliyatıÖzgeçmiş

Hakkımda

KTÜ Tıp Fakültesi’nden 2000 senesinde mezun olmuştur. Sonrasında Trabzon Arpacılığı Sağlık Ocağında görev almıştır. 2007 yılında İzmir DEÜ Nöroşirurji...

Daha fazla


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Mi'Marin Medical , Ziya Gökalp Bulvarı No:28 D:1 Alsancak, İzmir

Özgür Akşan Muayenehanesi

Diğer Hizmetler


Mi'Marin Medical , Ziya Gökalp Bulvarı No:28 D:1 Alsancak, İzmir

Özgür Akşan MuayenehanesiMi'Marin Medical , Ziya Gökalp Bulvarı No:28 D:1 Alsancak, İzmir

Özgür Akşan MuayenehanesiMi'Marin Medical , Ziya Gökalp Bulvarı No:28 D:1 Alsancak, İzmir

Özgür Akşan MuayenehanesiMi'Marin Medical , Ziya Gökalp Bulvarı No:28 D:1 Alsancak, İzmir

Özgür Akşan MuayenehanesiMi'Marin Medical , Ziya Gökalp Bulvarı No:28 D:1 Alsancak, İzmir

Özgür Akşan Muayenehanesi

346 hasta/danışan görüşü

Genel skor

I
Doğrulanmış
Konum: Özgür Akşan Muayenehanesi Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

Dr. Özgür Akşan sayesinde ameliyat ile bel fıtığı sorunumdan kurtuldum. Özgür beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum! Ameliyata gerek olmayan tedaviler de yaptığını ama benim bel fıtığımın ilerlediğini, geç kaldığımı ve ameliyat olmam gerektiğini bana anlattı. Bacağımdaki devamlı uyuşmadan ve belimde ve bacağımda ağrılardan dolayı 5 dakikadan fazla yürüyemez halde idim. Beni hemen muayene etti ve ardından MR ve BT çekimlerimi yaptırdı. Rahatsızlığımın teşhisini dikkatli bir şekilde bana anlatarak yaptı ve ameliyatın nasıl olacağını karşıma geçip oturarak detaylı bir şeklide anlattı. Tüm sorularımı sordum ve aldığım cevaplarla kendisine güvenebileceğimi anladım. Ameliyatımdan sonra şimdi saatlerce rahat şekilde yürüyebiliyorum çok şükür. Hafif iyileşme ağrılarım devam ediyor. Bir süre sonra onların da son bulacağını biliyorum.
Özgür bey hastası ile çok ilgili bir doktor. Sizi dinliyor, şikayetlerinizi anlatmanıza ve endişelerinizi ortaya dökmenize fırsat veriyor. Tüm sorularınızı cevaplıyor. Seçeneklerinizi, oluşacak senaryoları, ameliyat ve iyileşme sürecinizi anlamanız için sizinle uzun uzun konuşuyor. Karanlıkta kalan hiçbir konu kalmıyor. Doktorunuza güvenmek ve kendinizi ona emanet etmek konusunu biliyorsanız söyleyeyim, orada bir tereddüt kalmıyor. Teşhis ve tanı için gereken testler, MR ve BT çekimleri için hiç yorulmanız gerekmiyor. Özgür beyin ekibi görüntüleme merkezi kapısına kadar sizi bırakıyor ve çekimler tamamlanana kadar refakat ediyor, tekrar sizi kliniğe geri getiriyorlar. Herkes çok yardımcı ve profesyonel. Dr. Özgür Akşan’a ilgisinden ve ameliyatımda gösterdiği hassasiyetten dolayı minnettarım. Şifa arayan herkese Özgür beyi kesinlikle tavsiye ederim.

S
Doğrulanmış
Konum: Özgür Akşan Muayenehanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

5 yıldır yaşadığım bel ağrıları nedeniyle birçok doktora gittim ve ameliyatsız tedavi yöntemlerinin hepsini denedim. Ağrıların günden güne artması ve sağ bacağıma vurarak dayanılmaz hale gelmesi sürecinde tanıdıklarımızın tavsiyesi ile Dr. Özgür Bey ile tanıştık. Yaptığı detaylı tetkikler sonrasında ameliyat kararı aldık ve başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyattan 4 saat sonra ağrısız bir şekilde yürüyebilmek tarifi imkansız bir mutluluk. Şu an istirahat süreci devam ediyor, inşallah birkaç hafta içinde tamamen iyileşeceğim.
Özgür Bey işinde uzman bir doktor. Ancak, bence onu özel kılan uzmanlığına ek olarak taşıdığı diğer özellikler:
* Hastasına ayırdığı zaman içinde hastasını çok güzel dinliyor ve teşhisi hakkında tüm detayları anlatıyor. Bunun için teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanıyor.
* Muayenehanesinde mükemmel işleyen bir sistem kurmuş. Hiçbir karışıklık yok, herşey tıkır tıkır yürüyor. Çalışanları da aynı bilinç ve hassasiyette.
* Pozitif ve net yaklaşımı ile hastasını çok iyi hissettiriyor.
* Yaptığı işin hakkını vererek yapıyor ve inanılmaz titiz çalışıyor. Birlikte olduğunuz her an titizliği ve işindeki özeni hissediyorsunuz.
* Hastasını ameliyat sonrasında da takip ederek tedaviyi garanti altına alıyor.

Herşey için teşekkür eder, sağlıklı ve başarılı günler dilerim.

Doğrulanmış
Konum: Özgür Akşan Muayenehanesi Bel fitigi

Bel fitigi icin yaklasik 6 ay once tanistigim ve o gunden beri sanki bel fitigim hic olmamis gibi yasamami saglayan muhtesem bir doktor.Isini bukadar severek yapan hastalariyla bukadar ilgili alakali ama bir okadar seviyeli laubali olmayan guleryuzlu harika bir kişi.Muayeneye gittiğim her seferde bana destek olan net cevaplarla birlikte isini bukadar profesyonel gerceklestirip size yardimci olan ve bu hizmetini bukadar ust duzey kalitede ve samimi olarak yapabilen cok doktor bulabilirsiniz. Kendisine cok tesekkur ederim.

Doğrulanmış
Konum: Özgür Akşan Muayenehanesi Bel Fıtığı Ameliyatı

5 dakika önce
Sn.Ozgur Aksan ile tanismam 25-06-2018 tarihinde bel fıtığı rahatsızlığım nedeniyle oldu.Yaklasik 30 gündür tarif edemeyeceğim şekilde yaşamış olduğum,belimdeki fıtık nedeniyle sol bacagimda hissetmiş olduğum müthiş ağrılar ve acı ile yanına ulaştım.

25 haziran 2018 tarihinde muayene aynı günde mr,tomografi ve tahliller sonrası teşhis 2 saate konuldu,detaylar tarafima iletildi ve ameliyat gerekliliği kendisi tarafından iletildi.

Öncelikle çok pozitif ,insan,adam gibi adam,gGüler yüzlu,sıcakkanlı ve halden anlayan yaklaşım ve bitmiş olan psikolojime sağlamış olduğu büyük katkı olarak güven verdi ve ameliyata beraberce karar verdik.Kendi muayenesinden tekerlikli sandalye ile yardimcilari Serkan beyin rehberliği ve yardımlarıyla,mr tomografi tahliller 1 saat gibi kısa sürede tamamlandı.Ertesi günkü ameliyat saati bu -2 saatlik süreçte odaya ve ameliyat saatine kadar netleşti,herşey çok hızlı ve net gelişti.

Ertesi gün yine Serkan beyin eşliğinde hastane yatış işlemlerim odaya kadar tamamlandı.

Serkan beye verdiği destek ve yardımlar için ayrıca teşekkür ederim.

Saat 17.30 da ameliyata girdim ve 20.30 da hastanedeki odamda,tüm ağrı ve sikayetlerim ameliyat masasında kalacak şekilde buldum kendimi.Gece 24.00 da bastonsuz ve agrisi yatagimdan ayaga kalktim yurudum ve bugün yani ameliyattan 1 gün sonra baston ve tekerlikli sandalyeyi birakarak yürüyerek acisiz ve ağrısız bir şekilde evimdeyim.30 gündür ilk defa bu gece rahat bir uyku çektim.

Herşeyden önce insan,sıcakkanlı,pozitif,Güler yüzlü,içimizden bir abi,adam gibi adam olan Sn Özgür beye ne kadar teşekkür etsem,dua etsem minnettar olsam azdır.Allah CC.böyle guzel bir insanı ve değerli hekimi karşıma çıkardığı için kendimi çok şanslı ve minnettar hissediyorum.Allah bin kere milyon kere razı olsun.

Yaşamış olduğum acı ve ağrının bana verdiği izdirabin ne maddi nede manevi olarak bir karşılığı yok olarak düşünmekteyim.

Kendimi önce yüce Allah'a sonra Özgür beye teslim ettim ameliyattan 1 gün sonra ayaktayım.

Trilyonlarca teşekürler,Ozgurbey Allah sizden razı olsun.

Yaşadığım bu tecrübeyi şifa arayan hastalar adına paylaşmak istedim,umarım sizlere de şifa ve destek olur.
Dip not olarak belirtmek isterim,son 1 ayda 3 adet Dr ,15 gün fizik tedavi,birsuru bitkisel kür,masaj,ve birçok yöntemle çare aradım.

En son anladim ki çare Özgür beydeymis,kendisine internetteki yorumlar sonrası ulaştım ve bende bu yorumu yapmayı kendimde borc hissettim.

Herkese sağlık ve acil şifalar dilerim.
Tekrar teşekürler Özgür bey size ve o müthiş ekibinize ,organizasyonunuza,

Sağlıklı mutlu günler

Op. Dr. Özgür Akşan

Çok teşekkür ederiz. Çok Geçmiş olsun. Ailenize selamlar.
Özgür AKŞAN

M
Doğrulanmış
Konum: Özgür Akşan Muayenehanesi Randevu

İyiki Özgür beyi tanımışız kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedebileceginiz bir yer ayrıca çok iyi bir doktor özellikle herşeyi uç noktasına kadar incelemesi Harika

S
Doğrulanmış
Konum: Özgür Akşan Muayenehanesi Randevu

Sayın Özgür Bey son derece bilgili ve çok iyi organize bir doktor. Bel fıtığı rahatsızlığı için gittim, gerek üstün bilgisi, gerek insancıllığı ile güler yüzlü çok mükemmel bir doktor. Randevu saati hiç kaymadı, MR çektirmek için de bizi arabayla gönderip getirtmesi ise inanılmaz bir rahatlıklı. Aynı anda 4-5 hastayı yöneterek bütün gün sürebilecek işlemler 2 saat gibi çok kısa bir sürede hiç beklemeden tamamlandı. Tedavime yeni başladı ama çok iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum, doktora güvenmek çok önemli.

Op. Dr. Özgür Akşan

Çok teşekkür ederiz. Saygılar, geçmiş olsun.

Doğrulanmış
Konum: Özgür Akşan Muayenehanesi Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

Almanyada yaşıyorum çık fazla ağrı ile geldim doktor beyin yanına ama daha ilk seansda ağrılarım azaldı .İnsan olarak hastaya yaklaşımı ve tedavi şekli çok başarılı herkese şiddetle tavsiye ederim ameliyat yapmadan tedavi etti beni çok tşkl dr özgür bey ve eşi

Op. Dr. Özgür Akşan

Çok teşekkür, sağlıklı günler dileriz.
Mutlu seneler .

B
Doğrulanmış
Konum: Özgür Akşan Muayenehanesi Bel fıtığı

Bir senelik doktor doktor dolaşmamın ve yanlış teşhislerin sonucunda Özgür Akşan'ı buldum. Yaptığı doğru teşhis sayesinde şu an sağlığıma kavuştum. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

D

Tavsiye üzerine gittik. Çok memnun kaldım. Çok pozitif olması güleryüzlülüğü,ilgili olması ve işinin ehli birisi olması devam etmemi sağladı. Herkese tavsiye ediyorum. Doktorumuzun söylediği şekilde 1,5 ay içinde rahatlarsın dedi. Bel fıtığımdan ameliyat oldum altı tane platin takıldı. Altı ay içerisinde daha da düzelme olur denildi. Gerçekten kendimi daha rahat hissediyorum. Bir sorun olduğu zaman da kolayca iletişime geçebiliyorum.

Doğrulanmış

Ben Singapurda yaşıyorum.son 3 aydır boyun,omuz,kol ve baş parmağımda ağrı vardı. Burda doktora gittiğimde MR çekildi ve doktor bana mutlaka enjeksiyon yöntemiyle tedavi olmamı akabinde uzun süreli fizyoterapi önerdi. Türk doktorlarına danışmadan tedaviye başlamak istemedim.Özgür Beye ulaştım ve yardım istedim.Özgür Bey bana çok yardımcı oldu,MR sonuçlarıma baktı,sorularıma tek tek cevap verdi ve aslında boynumda bir sorun olmadığını söyledi.Telefonda ayrıntılı olarak açıkladı. Yurtdışında yaşayan biri olarak bu benim için çok önemli bir yardımdı.Özgür Bey'e çok teşekkür ederim.böyle işini severek ve çevresine fayda sağlayarak yapan bir doktor,insan çok nadir bulunur.
Saygılar,
Simel Baysal

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

KTÜ Tıp Fakültesi’nden 2000 senesinde mezun olmuştur. Sonrasında Trabzon Arpacılığı Sağlık Ocağında görev almıştır. 2007 yılında İzmir DEÜ Nöroşirurji...

Daha fazla


Diğer içerikler

Makaleler (6)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar