Son 30 gün içerisinde 290 profil ziyareti var

Adresler (2)

Online Görüşme


Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Banka Havalesi

Online Danışmanlık

Online Terapi


Merkez Mahallesi Abide-i Hürriyet Caddesi No:89/1, İstanbul
Bomonti Psikoloji Enstitüsü


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 12 yaşındaki çocuklar
Nakit
0850 333..... Numarayı göster

Psikoloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Klinik Psk. Ülfet Özer İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan hemen sonra İstanbul Haliç Üniversitesi Kl...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Depresyon
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Sosyal Fobi
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü
 • İstanbul Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı

Bilinen Diller

İngilizce

Hizmetler

Online Danışmanlık


Online Görüşme


Online Terapi


Online Görüşme


Psikoloji Randevusu


Merkez Mahallesi Abide-i Hürriyet Caddesi No:89/1, İstanbul

Ücretler Hakkında

Bomonti Psikoloji Enstitüsü

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
19 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
M
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü Psikoloji Randevusu

Birkaç yıl önce bir trafik kazası geçirdim ve bir kayıp yaşadım bu süreçten sonra o kaza ve yaşadıklarım aklımdan çıkmadı kendimi suçladım ve araba süremez hatta arabaya binemez oldum bir süre sonra evden çıkmamaya başladım ve insanlarla ilişkimi kopardım hayata dair beklentilerim ve isteğim kayboldu, ailemin isteğiyle bir destek almaya karar verdim. Bu süreçten sonra hem travmamı hem de arabaya binememe fobimin üstesinden gelmeye başladık. Sosyal hayata katılmaya başladım. Başlarda zor da olsa şimdiler de hayata dair beklentilerim tekrar oluşmaya başladı. Umut ediyorum kısa sürede problemlerimin hepsini çözümlemiş olurum. Güleryüzü anlayışı ve yardımları için teşekkür ederim kendisine.


T
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü Psikoloji Randevusu

Yoğun bir iş temposunda çalıştığım için uyku düzenimdeki bozukluk, işteki huzursuzluklar ve aile hayatımdaki problemler beni oldukça öfkeli biri haline getirdi. Bir arkadaşım önermesi ile kendisinden randevu aldım. Düzensiz hayatım beni haytan soğutan durumlar ve öfkem üzerinde çalıştık hala devam edşyoruz ama en azında iş yerindeki mobing durumunu çözdük ve bununla birlikte öfkem azaldıkça aile yaşantım yoluna girmeye başladı kendisiyle görüşmeye devam ediyoruz. Ülfet hanıma teşekkür ederim her şey için.


E
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü Psikoloji Randevusu

Kendisini internetten bir uzman arayışı içerisindeyken buldum. Üniversite zamanlarımda da olan ama bu kadar üstünde durmadığım ancak çalışma hayatına dâhil olunca toplantılarda veya sunum yapmam gerektiğinde kendimi ifade etmem gereken herhangi bir durumda özgüven eksikliği yaşadığımı bununda çok belli olduğunu fark ettim. Bende yarattığı fizyolojik belirtilerden (ellerde titreme, terleme, yüzümün kızarması midemde kramp bağırsaklarımda hareketlenme) artık utanır, sunum yapmaktan kaçar oldum bir süre sonra toplantı günleri ya da sunum yapmam gerektiğinde rapor almaya başladım ve bunun da bir çözüm olmadığını fark edince işten ayrılmayı düşünmeye başladım. Tam bu noktada bir yardım almam gerektiğine karar verdim ve Ülfet hanımdan randevu aldım. Kısa sürede işe gidebilir ve herhangi bir kaygı durumunda neler yapmam gerektiği hakkında konuşmaya başladık ve EMDR yöntemi ile yaşadığım problemin üstesinden geldim. Bu yorumu yapıyorum çünkü birkaç gün önce yaptığım sunum harika geçti. Her şey için teşekkür ederim Ülfet hanım iyi ki yollarımız sizinle kesişmiş ve birlikte yol almışız. Çevremde herhangi bir destek almasını gerektiğini düşündüğüm herkese gönül rahatlığı öneriyorum bu sebepten buradan da herkese tavsiye ediyorum.


M
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü Psikoloji Randevusu

Daha önce psikiyatriste gidiyordum. Panik atak ve anksiyete tedavisi için ilaç kullanıyordum ancak bunların yeterli olmadığını ve bir psikolog ile korkularımın üzerine gitmem gerektiğini düşündüm psikiyatristim ile görüştüğümde o da benimle aynı fikirde olduğunu belirtince internetten araştırmaya başladım. Kendisinin beni anlayabileceğini ve yardımcı olabileceğini düşününce randevu aldım. İki aydan fazladır kendisiyle görüşüyorum. İş yerinde, evde,yolda, toplu taşımada panik atak geçirme korkusu ya da ben bununla nasıl baş ederim korkusu ile baş etme kısmında inanılmaz yol katettik. Hayatımda olan problemler çocukluğumda yaşadıklarımın gün yüzüne çıkmasından tutun bütün atak sebeplerimi keşfettim. Artık "ya panik atak olur muyum" sorusu zamanla azaldı ve yerine herhangi bir problemimde "ben bunu nasıl çözümlerim" sorusu geldi bu inanılmaz mutluluk verici bir durum benim için. Ülfet hanımla üç aydır görüşüyoruz, EMDR tedavisi ile panik atak nöbetlerimde iyileşme sağladıktan sonraki süreçte sosyal ilişkilerimde iş ve aile hayatımı da yoluna koymak adına bir kitap üzerinden kendimi yeniden keşfetmeye başladım. Başlardaki bunaltıcı sorularıma, nöbetlerime rağmen güleryüzlü, anlayışlı ve bir o kadar da güven vericiydi ki çıktığımız yolda iyi bir danışman oldu bana. Kendine her şey için teşekkür ederim şimdi iki haftaya bir görüşüyoruz. Herkese tavsiye ediyorum ve çok teşekkür ediyorum kendisine her şey için.


M
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü Psikoloji Randevusu

Ülfet hanımı doktor takvimi uzerinden buldum ve yorumları okuyup kendisinden randevu aldim. Asiri stresli ve ofkeliydim her seye cok büyük tepkiler veriyordum. Kendisiyle görüşmeye başladigimizda öfke ve kaygı bozukluğu çalışmaya başladik. Hem emdr hem şema terapi çalıştık birlikte. İlk defa psikologa giden biri olarak kendimi güvende ve rahatlamış hissederek çıkıyorum her seanstan. Kendisine teşekkür ederim güleryüzü ve desteği için.


H
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü Psikoloji Randevusu

Çocukluğumdan beri var olan ancak arkadaş çevremin artması ve iş hayatına girmemle gittikçe büyüyen “ya beni bırakırlarsa! Ya beni sevmezlerse! Ya benimle çalışmak istemezlerse..” diye uzatabileceğim cümlelerle dolu bir düşünce ağının içinden çıkamaz oldum, ilişkilerim değişti çevremden koparsam, işimden ayrılırsam korkusu bende kaygı uyandırıyordu ve bu kaygı da öfkeye yol açıyordu. Bu hayatımın merkezine oturmaya başladığını anlayınca Doktor Takvimi sitesinden kendisini buldum ve çocukluk travmalarımla alakalı olan terk edilme ayrılma kaygısını çalışmaya başladık. İlk seanstan itibaren şema terapi ile birlikte problemlerimin kaynağına inerek çözümleme başladık önceden anlattığım bir anımı birden o an ki seansta anlattığım şeyle bağlayarak sizinle ne kadar ilgili ve konuya ne kadar hakim olduğunu hissettiriyor. Yaşadığım problemlemlere dair daha sağlıklı çözümlemeler ve bunlara uygun davranışlar sergilemek konusunda oldukça yol katettik. Bu süreçte bana çok iyi bir yol arkadaşı oldu. Hala görüşmelere devam etmekle birlikte kendisine burdan da teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.


H
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü

Ülfet hanımla yollarımız bir arkadaşımın tavsiyesi ile kesişti, kendisine ilk gittiğim dönem hayatımın dönüm noktası olan, nereye gittiğimi bilmediğim, kararsız ve her konuda karamsar olduğum bir süreçteydim. Sürekli olumsuz şeyler olacağına dair korkularım vardı ve bu korkularla nasıl başa çıkacağımı bilmiyordum. Geçmişte yaşadığım ve unuttuğumu düşündüğüm olaylar sanki geçmemiş gibiydiler. Ve bu durumun günlük hayatıma kadar etki etmeye başladığını farkedince bir uzman desteği almaya karar verdim. Terapiye başladıktan hemen sonra bile kendimi iyi hissetmeye başladım. Uzun süre seanslara devam ettik ve şu an başladığım noktandan çok farklı bir yerdeyim kendimi tanıyor ve problemlerimle tek başıma nasıl başa çıkacağımı öğreniyorum. Ülfet hanıma teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.


H
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü Kaygı bozukluğu

Ülfet hanıma kaygı bozukluğu sebebiyle başvurduk. Kendisi sorunun tanımlanması ve çözümü noktasında bana çok fazla yardımcı oldu. Artık dışarıya kaygılanmadan çıkabiliyor, metroya dahi binebiliyorum. Geceleri yaşadığım nefes daralması problemim artık kalmadı. Son 1 aydır gece uyanmadan kesintisiz uyuyabiliyorum. Herşey için minnettarım çok teşekkür ediyorum.
Kesinlikle herkese tavsiye ederim


U
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü Birrysel Göruşme

Seanslara gelmeden önce belli bir takım takıntılarım, korkularım ve kaygılarım vardı ülfet hanımla birlikte bunlar üzerinde çalışmaya başladık ve hızlı bir ilerleme kaydettik, kendimdeki değişimden çok memnunum. Okul hayatımdaki düzelmelerden ailem de çok memnun seanslara devam ediyoruz ve kendisine burdan da çok teşekkür ediyorum.


H
Konum: Bomonti Psikoloji Enstitüsü Psikoterapi

Yaklaşık 3-4 yıldır devam eden ama 1 yıldır çok sıklaşan, yapmam gereken işleri etkileyen hatta evden çıkamaz hale getiren bir temizlik takıntım var. O kadar arttı ki çocuklarım ve eşimle sürekli bu sebepten kavga eder hale geldik, bende bir uzman desteği almaya karar verdim bir yakınım tavsiyesi ile kendisiyle görüşmeye başladık, temizlik takıntımla ilgili ciddi ilerleme kaydettik eşim ve çocuklarımla da bu sayede aram düzeldi. Hala seanslara devam ediyoruz, kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Klinik Psk. Ülfet Özer İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduktan hemen sonra İstanbul Haliç Üniversitesi Kl...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Depresyon
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Sosyal Fobi
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü
 • İstanbul Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı

Deneyimler

 • İstanbul Üniversitesi, Genom-İST ‘Hayata Bir Çocuk Bir Çocuğa Hayat’ Projesi Kapsamında Psikolog

Bilinen Diller

İngilizce

İlgili aramalar