Beliz Berktaş Kemik, Psikoloji Ankara

Uzm. Kl. Psk. Beliz Berktaş Kemik

Kaydet

Psikoloji

7 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Psikoloji Randevusu

Randevu

Bender Gestalt Motor Algı Testi +13 daha fazla

Benton Görsel Bellek Testi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Cattell 2a Zeka Testi

Tümünü göster


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Kl. Psk. Beliz Berktaş Bilim Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olup , yüksek lisansını Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tama...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Sosyal Fobi
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


AnkaraAnkara

Diğer Hizmetler


AnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkaraAnkara

7 hasta yorumu

Genel skor

A

Ben Beliz Hanım'dan çok memnun kaldım.Kendisi çok alakalı bi psikolog.Hem güleryüzlü hem de çok güzel ilgileniyor.Sıkıntımla alakalı biraz da olsa olaya bakış açımı değiştirdi.Önceliğin kendim olduğunu anladım. Kendimizi bir türlü görmüyoruz, hep başkaları için yaşıyoruz.Beliz Hanım kendimi görmemi sağladı. Kendisini internetten araştırarak gittim ve seanslardan çok memnun kaldım.

Uzm. Kl. Psk. Beliz Berktaş Kemik

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.


T

Beliz Hanım'dan çok memnun kaldım.Beni çok rahatlattı ve yanından ayrıldığımda kendimi çok aydınlanmış gibi hissettim.Kendisi çok anlayışılı, objektif ve yol gösterici.Beliz Hanım benim öğrencimin arkadaşıydı, onun önerisi üzerine gittim ve seanstan çok memnun kaldım.

Uzm. Kl. Psk. Beliz Berktaş Kemik

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.


D

Beliz Hanım'ı çok seviyoruz, görüşmelerizden sonra kendisinden çok memnun kaldık.Tekrardan bir danışmanlık alsak tek tercihim kendisi olur.Biz Beliz Hanım'a çocuğumuz için gitmiştik.Çocuğumuzun okulunu değiştirmemizi önerdi, biz de değiştirdik ve çocuğumuz şu anda çok mutlu oldu.Bana da çalışmamı önerdi, ben de çalışıyorum ve şu anda çok iyiyiz.Kendisini referans alarak gittik.Beliz Hanım çok ilgili ve çözüm odaklı birisi.Seanslardan memnun kaldık ve desteğinin yeterli olduğunu düşünüyorum.

Uzm. Kl. Psk. Beliz Berktaş Kemik

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Mutlu günler diliyorum.


A

Beliz Hanım bana çok iyi geldi.Kendisini referans alıp gittim.En beğendiğim özelliği çok sıcakkanlı, çok anlayışlı olmasıydı.Kendisi olabildiğince iyi bir psikolog.Seanslardan memnun kaldım ve desteğinin yeterli olduğunu düşünüyorum.


E

Beliz Hanım çok iyi birisi.Sorunları çözme noktasında karşısındakini anlamada bana çok yardımcı oldu.Benim bile kendimle alakalı çözmediğim, bilmediğim şeylerin bilinçaltında açığı çıkmasında yardımcı oldu.Başarılı birisi kendisi.Karşısındaki kişiyi anlamaya da çaba sarf ediyor.Beliz Hanım'ın özellikle karşısındaki kişiyi dinlemesi, kendisinden ziyade beni konuşturması, benim bilinçaltıma inmesi, beni konuşturması en beğendiğim özelliği oldu.Diğer psikologlar da dinliyor ama Beliz Hanım'ın beni konuşturup dinlemesi daha çok hoşuma gitti.

Uzm. Kl. Psk. Beliz Berktaş Kemik

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Ne mutlu sizde bu değişimi görmek. Sağlıklı günler.


I

Ben Beliz Hanım'a ilk gittiğim andan itibaren çok sıcak bir şekilde karşılandım.Ayrıca benimle ilk andan beri çok ilgilendiğini fark ettim.Genel anlamda herşey istediğimden daha da iyi geçti.Görüşmelerimizden sonra kendimi daha öz güvenli ve daha mutlu hissediyorum.Kendisini doktortavimi.com'dan araştırdım ve gittim.Beliz Hanım'ın en beğendiğim özelliği başta çok sıcakkanlı olması oldu.Seanslardan çok memnun kaldım ve seanslar dolu dolu geçti.

Uzm. Kl. Psk. Beliz Berktaş Kemik

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. Sizdeki olumlu değişim bizleri de mutlu ediyor. Mutlu günler diliyorum.


H

Beliz Hanım'dan çok memnun kaldım.Ben bir sıkıntıya girmiştim. Araştırma yaparken ilk kendisi çıkmıştı karşıma.İşyerime de yakın olduğu için gittim ve çok memnun kaldım, Beni takip etti.Bazı olaylar yaşamıştım. Görüşmelerimizden sonra şu an çok iyiyim.Psikolojim bozuk durumda gitmiştim, şu an çok iyi durumdayım.Beni dinlemesi, olaylara karşı nasıl ayakta duracağını öğretmesi güzeldi.Mükemmel biri kendisi.

Uzm. Kl. Psk. Beliz Berktaş Kemik

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Hayat koşturmasında zaman zaman hepimiz zorluklar yaşıyoruz. Tekrar ihtiyaç duyarsanız her zaman beklerim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Kl. Psk. Beliz Berktaş Bilim Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olup , yüksek lisansını Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tama...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Sosyal Fobi
Tümünü göster

İlgili aramalar