Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Online Danışmanlık


Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Online Terapi +70 daha fazla

Psikoloji Randevusu

Randevu

Randevu

Tümünü göster

Optima Psikoloji Merkezi
Büyükşehir mah. Cumhuriyet cad Ekinoks Rezidans E 1 Blok no:137, Beylikdüzü, İstanbul


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Kredi kartı

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online Danışmanlık


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık


Online Danışmanlık


Büyükşehir mah. Cumhuriyet cad Ekinoks Rezidans E 1 Blok no:137, İstanbul

Ücretler Hakkında

Optima Psikoloji Merkezi

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

Özgeçmiş

Hakkımda

Berfin Yılmaz, Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olmuş, aynı zamanda Marmara Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon progr...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Beykent Üniversitesi / Psikoloji
  • Marmara Üniversitesi / Pedagojik Formasyon

Deneyimler

  • UÇİM- Gönüllü Psikolog (İstanbul, 2018)
  • Mardin Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (Mardin, 2019)
  • Mardin Devlet Hastanesi (Mardin, 2019)
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (2)

Röportaj

39 hasta/danışan görüşü

Genel skor

E
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Yakın zamanda çok değer verdiğim birini kaybetmemin ardından hayattan soğudum ve hiçbir şey yapmak istememeye başladım. Bu zor süreçte, Berfin Hanım’la terapiye başladım ve kendisiyle online olarak görüşüyoruz. Bir ay gibi kısa bir sürede, Berfin Hanım sayesinde inanılmaz bir yol katettim. Empatik yaklaşımı, profesyonel rehberliği ve sıcak iletişimi ile bana büyük destek oldu. Her seans, kendimi biraz daha iyi hissetmemi sağladı ve hayata yeniden tutunmamda önemli bir rol oynadı. ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

O
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Psikoterapi

Duygusal dalgalanmalar ve ilişki sorunlarıyla başa çıkmak, benim için gerçekten zorlu bir süreçti. Geceleri uyuyamamak ve sürekli endişe duymak, günlük yaşamımı oldukça etkiliyordu. Ancak, tavsiye üzerine terapi sürecine başladığım Berfin hanım sayesinde artık bu zorluğun üstesinden gelmeye başladım. Kendisi, davranışçı ve şematerapi ekollerini başarıyla birleştirerek(özellikle bu ekolleri çalışan terapist arayışındaydım) benimle empatiyle ilerliyor ve olumlu değişimler yaşamamı sağlıyor. Terapi sürecindeki ilerlemem sayesinde, kendimi daha güçlü ve dengeli hissediyorum. Bu deneyimi, web sitesinde paylaşmak istememin sebebi, başkalarının da benim gibi zorlu süreçlerle başa çıkabileceğine dair bir umut ışığı oluşturmak. Psikoloğumun profesyonel yaklaşımı ve destekleyici tutumu sayesinde, her geçen gün daha iyi hissediyorum. Ona minnettarım ve terapi sürecindeki ilerlememi paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

M
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Psikologumla olan terapi sürecimden son derece memnun kaldım. Kendisi beni anlayışla dinledi ve duygusal olarak destekledi. Acımasız davranışlarım ve kaygı bozukluğumla baş etmem konusunda bana büyük bir rehberlik sağladı. Empati ve profesyonellikle yaklaşması, terapi sürecimi olumlu yönde etkiledi. Kendisine minnettarım ve kesinlikle tavsiye ederim.

I
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Yaklaşık bir sene önce kaygı problemlerimden dolayı seanslarımıza başladık ve görüşmelerimizde psikoloğumun destekleyici tutumu ve yakın takibi bu süreci çok daha rahat olarak yönetebilmeme yardımcı oluyor. Kendisinin yaptığı tespitler ve verdiği öneriler bana farklı bakış açıları kazandırıyor ve gün geçtikçe kendimin daha iyi bir versiyonuna dönüşüyorum. Bu süreçte beraber yol almaktan oldukça memnunum.

M
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Kaygı bozukluğu, yoğun obsesif düşünceler sebebiyle terapi almaya karar vermiştim. iyi ki bu yolda Berfin Hanım karşıma çıkmış. profesyonel bir destek almak istiyorsanız Berfin Hanım’a güvenebileceğinizi söyleyebilirim. Her zaman her şartta bir çözüm yolu olabileceğini, pozitif enerjisi ve akılcı yaklaşımlarıyla göstermeye çalışıyor danışanına. 2,5 aylık terapi sürecimden sonra daha sakin ve dingin düşünebildiğimi, umutlu olduğumu fark ettim. terapi sürecimiz devam ediyor ama bu defa daha sağlıklı düşünerek ilerletebiliyorum süreci, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Y
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Berfin hanıma yüksek anksiyetem sebebiyle başvurdum. Kendisinin profesyonel yaklaşımı, can kulağıyla dinlemesi, her sorusunda farkındalığımın artmasına vesile olmasıyla birlikte oldukça rahatladım diyebilirim. İlaç kullanmayı bile düşünmüştüm ama terapi seanslarımız sayesinde şuan gerek duymuyorum. Kendisine gitmeye devam edeceğim. Seans günlerimizi iple çekiyorum

R
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Berfin hanım hayattaki en güzel şansım diyebilirim. Panik atağım için başvurmuştum kendisine ve bana şefkatle ve çözüm odaklı yaklaşması, nokta atışı sorular sorarak farkındalığımın artmasına yardımcı oldu ve olmaya da devam ediyor. Kendisi baya bilgili bir kadın ve bildiklerini uyguladığı yöntemlerle güzel bir şekilde aktarıyor size. Seanslarımız devam ediyor ve ben gitmeye devam edeceğim.

E
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

4 yıldır mücadele ettiğim anksiyetem ile baş edebilmek için Berfin hanımdan yardım alıyorum. Kendisi gerek hanımefendiliğiyle gerek empati yeteneğiyle bu yolda yürürken bana çok yardımcı oluyor. Genç olmasına rağmen gösterdiği profesyonellik yaşın mesleki açıdan önemli olmadığını gösteriyor :)

Psk. Berfin Yılmaz

Bu yolda size eşlik ettiğim için memnuniyet duyuyorum.. Kıymetli görüşünüz için teşekkür ederim..

C
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Berfin hanım'a bir süredir hem yüzyüze hem online olacak şekilde gidiyorum. Genel olarak stresle baş etme, öfke problemi ve uyku sorunum için gidiyorum. Yaklaşımı, anllattıklarımı ilgiyle dinlemesi, gösterdiği yol ve bakış açısı hayatımı kolaylaştırdı. Göremediğim yerlerden bakmamı sağlayarak bana farklı bir bakış açısı ve farkındalık kattığına inanıyorum. Seanslarımızı keyifle bekliyorum:)

Psk. Berfin Yılmaz

Böyle düşünmeniz beni mutlu etti.. Kıymetli görüşünüz için çok teşekkürler :)

F
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Berfin hanımla tanışmak en güzel şanslarımdan biri diyebilirim. İşinde gayet profesyonel biri ve sizi çok iyi dinliyor. Aile içi ilişkilerimden kalan travmalarım vardı ve artık bu günlük hayatımı etkilemeye başlamıştı. Berfin hanımla çalıştıktan sonra travmalarım artık eskisi gibi canımı yakmıyor. Nasıl baş etmem gerektiğini çok iyi öğrendim bu süreçte. Mesleki hayatında kendisine başarılar diliyorum..

Psk. Berfin Yılmaz

Değerli görüşünüz için çok teşekkürler..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular