Emel Yılmaz, Diyetisyen Bahçelievler

Uzm. Dyt. Emel Yılmaz

Diyetisyen

3 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bahçelievler Mahallesi Şair Orhan Veli Sokak No:10/13 Kaptan Apartmanı, Bahçelievler
Adel Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dyt. Emel Yılmaz, İstanbul Diyet Merkezi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Aşırı Kilo Alımı
  • Tip 1 Diyabet
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Görüşler

5

Genel skor
3 görüş

E
Doğrulanmış kullanıcı

Hamilelik ve Emzirme döneminde aldığım fazla kilolarımı bir türlü veremiyordum. Hem insülin direncim var hemde Hashimato hastasıyım. Denemedigim yöntem kalmadi. Başladığım diyetleri motivasyon eksikliğimden ötürü kısa sürede sonlandırdım. Emel hanımla 25 günde 6 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum. Ama görünüşte 9-10 kilo kadar fark yarattı. Sayesinde sıkılaştım. Emel hanım bilgisi ve başarısının dışında sıcakkanlı, sevecen ve anlayışlı bir Diyet Uzmanı. Neyi neden yaptığınızı bilmek ve işin mantığını kavrayabilmek adına kendisine soramayacaginiz konu yok. Sizi cevapsız bırakmaz. Bence kilo verme sürecinde iletişim, motivasyon ve güven çok önemli.
Emel hanimla hedef koyup bu yolda birlikte yürüyebildigim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Herkese tavsiye ederim. Emel hanımın da dediği gibi : " Şişmanlık kader değildir "


F
Doğrulanmış kullanıcı

Yillardir kilo problemim vardi. Bir türlü kilo veremiyordum. Bir sürü diyetisyen ve diyet listesi denedim. Umudumu kestigim bir anda bir arkadasimin vasitasiyla Emel hanimla tanışantim. Diyete baslayali 2 ay olmasına rağmen oldukça iyi sonuçlar aldım. İşinde cok profosyonel. Ayrica diyetimde kafama takilan bir cok sorunu telefon acarak halledebildim. Allah razı olsun ondan. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edecegim. Pişman olmayacağınız işinin ehli bir insan.


Ö

Emel hanımla yaklaşık 7 ay önce tanıştık.Fazla kilo problemlerim için kendisini ziyaret ettim. Kendim bile zayıflayabileceğime inanamazken şuan itibariyle toplam 31 kilo verdim. Kendisinin tarafıma uyguladığı tedaviden çok memnun kaldım. Halen hastayısıyım ve diyete devam ediyoruz. Sizi çok iyi dinliyor ve çok sevecen bir hanımefendi. Tavsiye ediyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dyt. Emel Yılmaz, İstanbul Diyet Merkezi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Aşırı Kilo Alımı
  • Tip 1 Diyabet
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

İlgili aramalar