Psk.

Günay Baydaroğulları verifiedCreated with Sketch.

Psikoloji, Aile terapisi, Pedagoji

İletişim Bilgileri

Hakkımda

Hakkımda

 • İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu. Aile ve evlilik danışmanı uzmanı.Çocuk ve ergen servis ve polikliniğinde, amatem servisinde, kadın erkek psikoz servislerinde ve polikliniklerinde görüşmeler ile gözlemler ve testler yapmış, vizitlere katılmıştır. Duygudurm bozuklukları, şizofreni ve bipolar vaka durumlarıyla çalışmış. Madde bağımlılığı ile mücadele etme ve kişinin maddeye başlamama konusunda süreklilik kazandıracak olan rehabilitasyon, günaydın toplantılarına ve grup terapilerine katılmıştır.
  Bazı devlet hastaneleri psikiyatri bölümlerinde vaka toplantıları ve klinik görüşmelere katılmıştır, alan çalışması kapsamında anaokulları, özel eğitimde ve endüstri psikolojisi alanında özel şirketlerin insan kaynaklarında kurum danışmanlığı yapmak üzere görev almıştır. Zihinsel, işitsel, bedensel engelli ve yaygın gelişim bozukluğu olan çocuk ve bireylerlerin eğitimleri, takibi ve ailelerin yaşadığı sorunlarla ilgilenmektedir.

  Aile ve Çift Terapisi, çocuk ve yetişkin psikometrik testleri uygulama ve yorumlama, oyun ve sanat terapisi, bilişsel davranışçı terapi, şema terapisi, emdr, çözüm odaklı terapi, cinsel terapi eğitimlerine başlamış ve seanslarını bu doğrultulda almaktadır.
  Kurumsal firmalara danışmanlık vermek amacıyla çalışan psikolojisi üzerine eğitimler vermektedir.
  Özel eğitim merkezinde kurum psikoloğu ve eğitim koordinatörü olarak görev almakta, anaokulunda çocuk-aile eğitimi ve danışmanlığı, psikolojik danışmanlık merkezinde çocuk, ergen ruh sağlığı ve yetişkinlerle bireysel ve çift olarak çalışmaktadır.
  0-18 yaş arası çocuk ve ergenlerdeki özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, duygusal bozukluklar, kaygı bozuklukları, uyum ve davranış bozuklukları ile ilgilenmekte olup çalışmalarında bilişsel-davranışçı terapi, oyun ve müzik terapisi ve özel eğitim tekniklerini kullanmaktadır.

Henüz eklenmiş bir hasta/danışan görüşü yok

Bu uzman için henüz bir görüş yazılmamış. Psk. Günay Baydaroğulları için ilk görüş bırakan siz olun!

Görüşünüzü Paylaşın