Adres

Atatūrk mah. Ölmez sok. No.8, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta/danışan görüşü

Genel skor

S
Doğrulanmış
Konum: Diğer

Cok pismanim.Gögüs estetigi olmustum.Istedigim gibi olmadi.Görünüs güzel degil.Cok üzgünüm.Cok mutsuzum

Doç. Dr. İbrahim Aşkar

Göğüs estetiği ve diğer estetik ameliyatlar her zaman beklentileri karşılamaz. Sizin için problem olan sorunu öncelikle ameliyat eden meslektaşım ile paylaşıp, görüş alışverişinde bulunun. Yada benim görüşümü almak isterseniz. Muayene etmem lazım yada fotograflarınızı göndererek sorunuzu belirtmeniz lazım. Teşekkür ederim.

U
Doğrulanmış
Konum: Blefaroplasti ve yüz germe

Göz kapağı ve yüz germe ameliyati yaptırdım.Son derece memnun kaldim.Mesleğini en başarılı icra eden hekim. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Güleryüzlü ve kibar ,hastalarına çok saygılı.

Doç. Dr. İbrahim Aşkar

Teşekkür ederim. hastalarımın mutlu olması her hekim gibi benim de mutluluk kaynağım. Sizlerle beraber varım. En iyi dileklerimle,

Doğrulanmış
Konum: Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)

Bundan 2ay önce dr.ibrahim aşkar da karın germe ameliyatı ve lipo oldum.Gerek mesleki uzmanlığı,gerek ilgi alakası gerek sakinligi güven vermesi çok çok memnunum.1bucuk yıl önce başka bir yerde aynı sebepden ameliyat olmuştum.Hiç memnun olmadım,bu yüzden elbette tedirgindim.
Daha 2 ay olmasına karşın vücudum form aldı.Bir kaç dr ile görüşmüştüm iyiki onda karar kılmışım.Herkese tavsiye ederim..

Doç. Dr. İbrahim Aşkar

Çok teşekkür ederim. Ameliyattan sonra sizi mutlu görmek benim daha motive ve huzurlu çalışmamı sağlıyor. İyi ki varsınız.

H

Türkiye'de estetik cerrahi konusunda uzman bir doktor. herkese tavsiye ederim gereksiz yere operasyon yapmıyor gerçekten ihtiyacınız varsa sizi doğru şekilde yönlendiriyor.

Doç. Dr. İbrahim Aşkar

Olması gereken size gerekli ameliyatları yapmak. Estetik ameliyatlar da diğer ameliyatlar gibi ihtiyaç üzerine yapıldığında iyi ve yüz güldürücü sonuçlar verir. Teşekkür ederim.

F

Dr.İbrahim Bey çok başarılı ve çok profesyonel bir doktor daha önce defalarca estetik ameliyatı olan biri olarak yaptığı işlemlerden çok memnun kaldım yaptığı tüm işlemler doğal ve hatasız oluyor.Herkese tavsiye ederim.

Doç. Dr. İbrahim Aşkar

Bu yorumları okumak bütün uğraşlarıma değiyor. Cok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Ameliyatlarda yüz güldürücü sonuçlar almak sizin gibi beni de sevindiriyor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar