Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (3)

Adamed Sağlıklı Yaşam Merkezi
Cumhuriyet Mah. Ant sok. 16/B, Kuşadası, Aydın


Sigortasız hastalar


Psikoloji Randevusu


Online Danışmanlık


Sigortasız hastalar


Online Danışmanlık

Randevu


Psikolog Merve Uğurlu
Alsancak Mahallesi Talat Paşa Bulvarı No:49 D:7 K:4 K, Konak, İzmir


Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster
Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Banka Havalesi

Psikoloji Randevusu

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkCumhuriyet Mah. Ant sok. 16/B, Aydın

Ücretler Hakkında

Adamed Sağlıklı Yaşam Merkezi


Alsancak Mahallesi Talat Paşa Bulvarı No:49 D:7 K:4 K, İzmir

Ücretler Hakkında

Psikolog Merve UğurluOnline Danışmanlık


Alsancak Mahallesi Talat Paşa Bulvarı No:49 D:7 K:4 K, İzmir

Ücretler Hakkında

Psikolog Merve Uğurlu

Özgeçmiş

Hakkımda

Psikolog Merve Uğurlu, Ü.Naci Akdoğan Anadolu Lisesi'nden 2.lik derecesi mezun olmuştur. Lisansını İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünde tam...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • İstanbul Aydın Üniversitesi / Psikoloji Lisans
  • Ü. Naci Akdoğan Anadolu Lisesi

Deneyimler

  • Psikologos Bilimsel Araştırmalar Merkezi (İstanbul,2016 )
  • Acıbadem Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık Merkezi (İstanbul, 2017)
  • T.C Bakırköy Adalet Sarayı/ Büyükçekmece Adliyesi 2. Aile Mahkemesi (İstanbul, 2018)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Videolar

Diğer içerikler

Makaleler (2)

12 hasta/danışan görüşü

Genel skor

C

Araştırma sonucunda gittim. Sinir ve anksiyete üzerine gitmiştim, memnun şekilde ilerliyorum. Duygularımı daha kontrol altına alabiliyorum. Önemle, dikkatle dinliyor. Anlatırken kendimi rahat hissediyorum. iyi bir iletişimimiz oluyor. Almış olduğum desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

T

Araştırma sonucunda gittik. Kendisi çok kibar, tatlı, çözüm odaklı biri. Kızım için gidiyorum tedavi sonuç bulduğu halde görüşmek istediğim için ayda bir görüşüyorum. Çocuğumda olumlu geri dönüş aldığım için faydasının olduğunu gördüm.

H
Doğrulanmış
Konum: Adamed Sağlıklı Yaşam Merkezi Psikoloji Randevusu

Her gittiğim seansta iyiki Merve hanim diyorum çok naif konu odaklı çok iyi dinleyici çok iyi motive edici detaylı anlatım ve çok rahatlıkla çekinmeden de kendimi ifade etmemi sağlayan uzman ve sayesinde çok fazla olumlu ilerlemelerle yol aldigimi farkediyorum

N

Merve Hanım güler yüzlü, saygılı, insanın duygularına hitap edebilen ve gerçekten işini profesyonelce yapıyor. Ben çok memnunum. 3 ay görüşme sağladım ve devam ediyorum. Haftada 1 görüşmelere başlamıştım. İlerleyen süreçte 3 haftada bir görüşme sağladım. Şimdi de 7 hafta sonrasında görüşeceğiz. Bana çok iyi geldi. Yaşadığım sıkıntı, streslerin bazılarını içimde çözebileceğim sonuçların var olduğunu gördüm. Güvenimin geldiğini hissettim. Çözümün kendi içimizde olduğunu söylüyordu. Elimden tutup yol gösterenin olması içimizde başarıp harekete geçirmemize destek oldu. Huzurlu ve rahat geçirdim. Geçmişte yaşadığım sıkıntılara göğüs germe gücüm daha fazla oldu. Rahat ve güvenli bir şekilde kendimi koruyabildim. Eskiden yaşadığım olayları şu anda yaşasam zorluklara daha göğüs gerebilirim.

H
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Yaklaşık iki aydır gidiyorum Merva hanım'a ve çok memnunum. Kendime olan bakışımı müthiş değiştirdi ve özgüvenimi geri getirdi. Bu sebeple herkese de tavsiye ediyorum.

Psk. Merve Uğurlu

Görüşleriniz için teşekkür ederim :)

Ö
Doğrulanmış
Konum: Adamed Sağlıklı Yaşam Merkezi Psikoloji Randevusu

Merve hanımla yaklaşık 5-6 aydır devam ediyorum. Benim için karşılıklı enerji çok önemli, merve hanımdan fazlasıyla enerji aldım..Gerçekten öyle kapılar açıldı ki kafamda. Bambaşka bakmayı öğreniyorum hem kendime hem aileme hem de hayata.Ayrı bi bağ oluştu aramızda onun yaklaşımı sayesinde..İlk etapta kaygı bozukluğu için gitmiştim ama şimdi bambaşka şeylerin sorunlarını çözebiliyorum sayesinde. İyi ki tanıdım ve terapiye uzun bir sürede bir sorun olmadığı sürece devam etmek isterim.

A

Biz yaşanan depremden dolayı kızım için kendisinden seans almaya başladık, çok memnunuz, herkese de tavsiye ederim. Kendisi her yönden çok iyi bir uzman, benim kızım normalde bu tür şeylerden korkar ama kendisinin her seansına severek gidiyor ve seanslar da kızıma gerçekten çok iyi geldi, faydasını gördük.

Psk. Merve Uğurlu

Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim :)

F

Ben 5 ay önce annemi kaybettim, annemi kaybettikten 5 ay sonra da abimi kaybetttim. Abimlerle alakalı sıkıntılarım da zaten vardı ve bundan kaynaklı olarak da yıpranma payım vardı, Merve hanım olmasa, kendisiyle konuşmasak atlatamayabilirdim. Allah kendisinden razı olsun, beni ayağa bir şekilde kaldırıyor, kendisi işini çok iyi yapan bir uzman, seanslarımız da zaten hala devam ediyor.

Psk. Merve Uğurlu

Kıymetli görüşleriniz için çok teşekkür ederim :)

E

Çocuğumuz için kendisinden destek almaya başladık, Kahramanmaraş ta yaşanan depremin çocuğun psikolojisinde oluşturduğu olumsuz etki ve yıpranma konusunda seans almaya başladık, bu süreçte bize karşı yaklaşımı oldukça iyiydi, henüz daha başlangıç aşamasındayız, seanslarımıza hala devam ediyor, şuana kadar Merve hanım gayet başarılı ve yaklaşımı gayet iyi.

Psk. Merve Uğurlu

Görüşleriniz için teşekkür ederim :)

M
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Merve Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. gerçekten kendimi tanımam ve problemlerimi tek başıma halledebilmem konusunda çok yardımcı oldu. kendimi ruhen ve bedenen hafiflemiş hissediyorum

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular