Op. Dr.

Müjdat Ök verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Müjdat Hocamız daha önce de babamın diz atroskopisini başarıyla uygulamıştı. Kendisine kalça problemlerinden dolayı bir kaç kere muayeneye gittim. Alanında oldukça iyi özellikle diz ve kalça konusunda çok önde olan Müjdat Hocamızın insanlığı da cana yakınlığı ve samimi oluşu aynı zamanda yardımseverliği de gerçekten çok iyi .Gerek babam gerek ben Müjdat Hocanın muayene ve ameliyatlarından hep memnun kaldık ..Saygılarımızla...

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Opr.Dr. Müjdat Ök kendi muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

  Hastalıklar

  Hizmetler

  Müjdat Ök Muayenehanesi

  Metroport Busidence Bahçelievler Mh Yanyol Sk No:14/B D:502, 34000 İstanbul

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  11 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Müjdat Hocamız daha önce de babamın diz atroskopisini başarıyla uygulamıştı. Kendisine kalça problemlerinden dolayı bir kaç kere muayeneye gittim. Alanında oldukça iyi özellikle diz ve kalça konusunda çok önde olan Müjdat Hocamızın insanlığı da cana yakınlığı ve samimi oluşu aynı zamanda yardımseverliği de gerçekten çok iyi .Gerek babam gerek ben Müjdat Hocanın muayene ve ameliyatlarından hep memnun kaldık ..Saygılarımızla...

  • G

   --Gülten YILMAZ

   Benim sorunum, Halluks Vulgus rahatsızlığını en derinden yaşayan bir olarak ameliyat olmam gerektiğini biliyordum.
   Ailemden yalnız annem ameliyat olmam konusunda destek verdi, Diğer aile fertlerimin ameliyat olmamam konusunda endişeleri ya daha kötüsünü yaşarsın diye endişeleri vardı. Ama ben kararlıydım. Bir yıla yakın hep doktor araştırıyordum. Benim için maddi ve manevi açısında çok önemli güven, samimiyeti ve içtenlik ameliyat öncesi ve sonrası çok önemli süreçtir. Allah’ıma hep dua ederdim.
   Zorlu bir süreç olacağı konusunda içimde hep korkularım, ameliyatım nasıl geçer iyi sonuç alırmıyım pişman olurmuyum ameliyat öncesi ve sonrası nasıl olurum diye hep düşünce içindeydim.
   Araştırmam sonucunda saygıdeğer Dr. Müjdat ÖK hocamı tanıma fırsatını Allah’ım bana gösterdi.
   03.11.2014 tarihinde ameliyat oldum çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Sonuçlarını eniyi yaşayan bir olarak iyileşme süresince güven ve samimiyet sonsuzdu ayak sağlığıma kavuştum şimdi çok mutlu oldum böyle rahat ve güzel geçeceğini eniyi hekimime önce Allah’ıma sonrada doktorum Sayın Müjdat ÖK hocama sonsuz Şükranlarımı ve saygılarımı sunarım. (Ayrıca ekibine de saygı ve Teşekkürlerimi sunarım. )
   İyi ki varsınız Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

  • A

   Ekim 2013 yılında abimin ön Çapraz bağ ameliyatını yaptı ve iyileşme Sürecinde de hasta takibini düzenli bir şekilde yaptı. Ameliyat oldukça başarılı geçti, iyileşme süresi hızlı oldu. Kendisine tüm ameliyat öncesi ve sonrası verdiği destek için çok çok teşekkür ediyorum. Hastalarınızı Gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz gözünüz arkada kalmasın. Kendisine saygılarımı sunuyorum ve bundan sonraki süreçte kendisine ve ekibine başarılarının Devamını diliyorum.

  • E

   Sevgili kurtaricim Mujdat bey..... ben 77 dogumlu, doğuştan kalca cikikligi olan ve yillar sonra rahatsızlığı nuksenden bir hastayım. Bacagimim sadece % 10'u nu nu kullanabiliyordum...Müjdat bey'le gorustukten sonra asla baska bi Dr arayisina girmedim. Gerek guven veren hali ve gerek guler yuzlu samimiyeti... bence bu çok onemli, sordugunuz sorulara cevap alabilmek... ve sonunda büyük gün geldi ve kalça protezimizi gerceklestirdik... kendisine guvenmekte ne kadar da haklıymış im.. ameliyatim'dan sonraki 5. Gunumde bogazda kahvaltiya gidicek kadar bi mucize gerceklesti benim icin.. 15 gun sonradinda da is hayatima geri done bildim... bugun uzerinden tam 2 ay gecti. Ve hayat bana sahane... tekrardan cok cok tesekkur ediyorum kendisine. Iyiki varsiniz Müjdat bey.... sevgiler....

  • M

   Merhaba ben Müjgan Sağın şiddetli diz ağrısıyla geldiğim doktorum Müjdat Ök'ün bana 14.11.2014 tarihinde yaptığı menüsküs yırtılması ve kireç temizleme ameliyatıyla ağrılarım sona erdi. Kendisine çok teşekkür ederim . Benim için en iyi hekim Müjdat Ök'tür .
   Saygılarımla

  • M

   3 kasım 2014te annemize yapılan diz protezi operasyonunu başarı ile gerçekleştiren doktorumuza sonsuz teşekkürler.ameliyat öncesi açıklamaları sonrasındaki ilgi ve özenine,evimize kadar gelip pansuman yapma inceliğini göstermesine ayrıca teşekkürler.annemiz ikinci haftada yardımsız yürümeye başladı.bu da başarının en büyük göstergesidir.ARDA AİLESİ

  • Ü

   Şubat ayında iki dizinden de protez ameliyatı olan annemi, bugün kontrol maksadı ile Bahçelievler deki Metroport Busidence de bulunan yeni ofisine gittiğimizde, Müjdat bey anneme ve bize ilk günkü ilgi alaka ve samimiyeti ile annemi kontrol etti ve birkaç egzersiz hareketi tavsiye etti.
   Annem ameliyat tan önce en basiti bir odadan odaya yürümesi çok zaman alırken şimdi evin işlerini, pazar alışverişini çok rahat yapabiliyor. Allah razı olsun Müjdat beyden. Teşekkürler.

  • B

   Talihsiz bir kaza sonucu omzumu kirdiktan sonra Mujday Bey'i tanima firsatim oldu. Kendisi bana SAHANE bir ameliyatla protez koydu. Diger doktorlar hareketimin sinirli kalacagini soyleseler de ben alti ay gecmeden her isimi kendim yapabilir hale geldim. Mujdat Bey'e sonsuz tesekkurler...
   Birsen Karaosman (ogretmen)

  • H

   Müjdat Hoca benim en değer verdiğim insanlardan biri. O benim için sadece doktor değil aynı zamanda çok sevdiğim abim. Ekip arkadaşı Dr. Haldun Seyhan da öyle. Gencecik yaşta karşılaştığım hastalık hem vücudumu hem psikolojimi fazlasıyla yıpratmıştı. Çok şanslıyım ki onlarla tanıştım. Hala daha görüşürüm. Gözünüzü kırpmadan onlara danışabilirsiniz. Çünkü bir doktorda önce vicdan olacak ve onlar pırlanta gibi kalbi olan insanlar.

  • Ü

   05.02.2014 günü ethica hastanesinde, annemin iki dizine protez ameliyatı yapan 10 numara doktor. ilgi, alaka ameliyat öncesi ve sonrası çok iyi. şu an evimizdeyiz walker ile yürümeye başladı, ağrıları var(ameliyat olalı 1 hafta olmadı) lakin hem doktordan hemde hastaneden çok çok memnun kaldık.