Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi
Turabiye Mh. 52/4 Sk.No:62 Saray Plaza B Blok No:20, Seferihisar , İzmir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Psikoloji Randevusu

Randevu


Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkTurabiye Mh. 52/4 Sk.No:62 Saray Plaza B Blok No:20, İzmir

Lotus Sağlıklı Yaşam MerkeziTurabiye Mh. 52/4 Sk.No:62 Saray Plaza B Blok No:20, İzmir

Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi


Online Danışmanlık

Özgeçmiş

Hakkımda

2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Mastern eğitimi almak için gittiğim Bangor Üniversitsi’nde Klinik Psikoloji al...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (3)

Röportaj

16 hasta/danışan görüşü

Genel skor

D
Doğrulanmış
Konum: Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi Diğer

Wonderful personality. Seemed truly interested. Very knowledgeable. Already scheduled another appointment. She made me feel comfortable talking about my concerns

A
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Nur is an exceptional therapist with great emotional intelligence. She creates a safe space for clients to open up and provides a collaborative approach to therapy. Her positivity, empathy, and compassion have been instrumental in helping me navigate through difficult times. I highly recommend Nur to anyone seeking a skilled and compassionate therapist.

Ö
Doğrulanmış
Konum: Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi Randevu

Psikiyatri bölümüne karşı açıkçası hep çekimser hâldeydim fakat Pazartesi yüz yüze ilk görüşmemizi gerçekleştirdik..Bana uygun görülen süre içinde ve sonrasında tam anlamıyla güzel günler yaşayacağımı hissediyorum.. Gerçekten çok ilgili ve iyi eğitimli bir insanın beni dinlediğini,bana yardımcı olmak istediğini bilmek bir nebze de olsa yüreğimi ferahlatıyor.. Teşekkür ediyorum..

S
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Kendisiyle ilk karşılaşmamdan itibaren bana ne kadar iyi geleceğini anladığım bir psikolog Nur Hanım. Güleryüzlü, enerjisi yüksek, iletişimi çok kuvvetli. Kabul edemediğim bazı durumları bana o kadar kibar ve naif bir şekilde anlattı ki artık inkar edemedim, kabullendim. Tedavi için süreç başladı. Ortalama 8-10 seans görüştük. Şuan çok ama çok iyiyim Nur Hanım sayesinde, kendisini çok teşekkür ediyorum. İçiniz çok rahat bir şekilde görüşebilirsiniz. Çekinmeyin, adım atın :)

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Nur hanımla terapiye başladığımda pandemi sürecindeydik hem o zamanların zor şartları hem de kendimde hissettiğim duygularla başa çıkmamda Nur hanımın büyük katkısı oldu. Uzun bir süre terapiye devam ettim. Birlikte çeşitli yöntemler deneyerek daha iyi hissetmem, sorun olarak gördüğüm şeyleri aşmam ve terapi odasından çıktıktan sonraki hayatımı daha kaliteli geçirmem adına Nur Hanımın katkısı çok büyük. Kendine buradan da bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Her şey için tekrardan çok teşekkürler.

M

Nur Hanım'la 2 senedir görüşme sağlıyorum. Kendisiyle görüşme sağladığımdan beridir sıkıntılarımda çözülme rahatlama konusunda bana destek oldu. Genel olarak seanstan sonra rahatlamış bir şekilde yanında ayrılıyorum. Yol kat ettiğimizi zaman içerisinde birlikte sebeplerimize bakarak anlayabiliyoruz. Nur Hanım gayet sıcakkanlı, sizi anladığınızı hissettiren, kesinlikle soğuk durmayan, yanında rahat edebildiğim bir uzman. Kendisinden aldığım danışmanlık hizmetinden memnunum.

D

Nur Hanım'dan çok memnunduk. 1 sene kendisinden destek aldık. Kızımda gayet olumlu iyi gelişmeler oldu, faydasını gördük. Kendisi yurt dışına gittiği için seanslarımızı sonlandırdık. Nur Hanım son derece tecrübeli, konusunda hakim bir uzman. 16 yaşındaki kızım için özellikle ergen terapisi olarak referans ile kendisine ulaştık. Gayet iyi bir süreç geçirdik. Sonrasındaki aşamalarda destek almamız gerektiğinde bize yardımcı oldu. Nur Hanım'la birebir ebeveyn olarak görüşme sağladığımızda beni çok güzle yönlendirdi. Nasıl yaklaşmam gerektiğini, daha sağlıklı iletişim kurabilmek adına bilgilendirdi. Ortak seanslarımızda sın derece hızlı bir şekilde ilerledik. Kızımda kendisini çok seviyordu.

K
Doğrulanmış
Konum: Lotus Sağlıklı Yaşam Merkezi Psikoloji Randevusu

Nur Hanım ile Nora Psikoloji aracılıgı ile tesadüfen tanışma fırsatı buldum. Kendime iyi gelmediğim, kötü hissettiğim, çaresiz hissettiğim bir dönemde terapiye başladım. En başta fark ettiğim şeylerden biri iyi ki başladığım oldu. Kendisi danışanını dinleyen, anlamaya çalışan, insanı değerli gören ve degişebilme kapasitesinin olduğuna inanan biri. Dahası danışanı güçlendirme yolunda adimlar atan farklı ekolleri kullanip danışanı için en uygununu bulmaya çalışan bir psikolog. Nur hanım sayesinde kendimi keşfettim, yeni yollar çizdim ve halen o yolları fark etme aşamasındayım. Bir insanın hayatına yapabilecegi en büyük yatırım kendini keşfetmesine ve değişmesine olanak sağlayacak bir psikolog ile karşılaşmak olurmuş. Bu benim içinde Nur Hanım oldu bunu diyebiliyorum çünkü uzun bir süredir kendisinden terapi alıyorum. Nur Hanım'ın yeni ofisinden bahsedecek olursam eğer, insanı sıkmayan çok ferah bir yer.

R

Nur Hanım'dan terapi almaya başladığım zaman çok fazla kendimi karşı ilgili davranmazdım terapi almaya başladıktan sonra birey olduğumun farkında vardım. Yaklaşık 1 senedir terapilerime devam ediyorum. Çoğu korkumu, kaygımı yendim problemlerimin üstesinden beraber geldik. En büyük problemim iç sıkıntısıydı onu da Nur Hanım'la aşmış olduk. Kendisi hem olaylara karşı bakış açısı hem de kişiye yaklaşımı açısına benim herkese tavsiye edebileceğim bir psikolog. Kendisini 1-2arkadaşımad tavsiye ettim onlar da çok memnunlardı.

C

Nur Hanım'dan uzun zamandır terapi alıyorum. Kendisinin yaklaşımı iyi. Nur Hanım çevreme önerdiğim bir psikolog. Kendisinden çok memnunum. Birçok farkındalık kazanmamı sağladı. Bu yolculuğa kendisiyle çıkmak çok güzel ve keyifli. Hiçbir zaman yalnız olmadığımı biliyorum ve ne olursa olsun her şeyi rahat bir şekilde paylaşıp hiç yargılanmayacağım bir süreç yaşıyoruz. Daha iyi hissetmem rağmen uzunca bir süre kendisiyle seanslarıma devam etmeyi düşünüyorum. Nur Hanım'dan 1 buçuk seneden fazladır danışmanlık hizmeti alıyorum ilk zamandan bu zamana kadar kendisini sürekli geliştirdiğini anlayabiliyorsunuz asla durağan bir insan değil. Sürekli eğitimler aldığını biliyorum. Sürekli kendisine bir şeyler katmaya çalışıyor bu da yansıyor. Kendisiyle daha iyiye giden sürecimiz oldu.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar