Nur Büyükbebeci Kaya, Psikoloji İzmir

Psk. Nur Büyükbebeci Kaya

Kaydet

Psikoloji

6 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Lotus Sağlıklı Yaşam ve GTOS Terapi Merkezi- Turabiye mah. 52/4 Sokak No:62 B Blok B20 (Adliye Karşısı) Seferihisar/ İzmir.

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi, Nakit

Online Terapi

Online Danışmanlık


Özgeçmiş

Hakkımda

2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Mastern eğitimi almak için gittiğim Bangor Üniversitsi’nde Klinik Psikoloji al...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Sınav Kaygısı
Tümünü göster

Hizmetler


Lotus Sağlıklı Yaşam ve GTOS Terapi Merkezi- Turabiye mah. 52/4 Sokak No:62 B Blok B20 (Adliye Karşısı) Seferihisar/ İzmir.Lotus Sağlıklı Yaşam ve GTOS Terapi Merkezi- Turabiye mah. 52/4 Sokak No:62 B Blok B20 (Adliye Karşısı) Seferihisar/ İzmir.

6 hasta yorumu

Genel skor

O

Çocukluktan beri yaşadığım korkuları 1,5 aylık bir süreçte beraber aştığımız için Nur Hanım'a çok teşekkür ederim. Doktortakvimi.com'da gördüm, daha sonrasında da kliniğiyle iletişime geçerek görüşme sağladım. Psikoloji alanında olması gereken ilk izlenim rahat diyalog kurabilmek. Korkmadan, saklamadan ilk gördüğüm andan itibaren yıldızımın uyuşmasıyla başladım. Birlikte diyalog kurarken dinlemesi, onaylaması yeterli. Günümüz şartlarında bu kadar rahat konuşamıyorsunuz. İnsanlar ya yargılıyor ya da eleştiriyorlar. İlk seanstan sonra gönül rahatlığıyla gittim. Seanslardan memnunum.


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık Psikoloji Randevusu

2 seans yapmamıza rağmen çok etkili bir iletişim oldu. Çok sevecen ve alanında uzman birisi Nur Hanım. Gönül rahatlığı ile randevu alabilirsiniz. Katkıları için ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendi benliğimi bulmamda yardımları ve tavsiyeleri benim için çok değerliydi.


F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Nora Psikoloji Terapi Eğitim Danışmanlık Psikoterapi

Cok zorlu bi sürecin icindeyken adeta güneşimiz oldu bizim Nur hanım kızım Nur hanımın vesilesiyle artık yürüyebiliyor size minnetarım iyiki hayatımıza girdiniz.


T

3 seans kadar Nur Hanım'la görüşme sağladıktan sonra kendimi oldukça rahatlamış hissettim. Danışanına olan yaklaşımı iyi bir psikolog kendisi. O sıcaklığı duygusal olarak Nur Hanım'dan alıyor ve bunu hissediyorsunuz. Empatisi de bu anlamda çok güzeldi kendimi yanında rahat ifade edebildim diyebilirim. Ayrıca herhangi bir önyargı da hissetmedim. Sayesinde hayata ve insanlara olan bakış açılarım değişti. Kendimi daha iyi tanımaya, olaylara verdiğim tepkilerin farklı olmasına yardımcı oldu. Destekleriyle beraber insanlarla aramdaki ilişki ve duygu durumum olumlu seyretmeye başladı.


C

Sınava hazırlandığım bu dönemde beni çok iyi yönlendirerek hissettiğim sorunları aşmama yardımcı oldu Nur Hanım. Sınava dair kaygı hissediyordum ve bunu yenmeme destek oldu. Yaklaşık 3 seans kadar görüşme sağladık kendisiyle. Bende psikolog olmak istiyorum ve bu konuda beni oldukça güzel yönlendirdiğini söyleyebilirim. Sayesinde artık deneme sınavlarında daha başarılı olmaya başladım.


M

Gayet iyi bir terapi süreciyle Nur Hanım'dan destek aldım. 4-5 kere görüşme sağladık kendisiyle ve genel olarak kendi isteğimle artık ihtiyaç duymadığım için süreci bitirme kararı verdim. Daha önce de farklı danışmanlıklardan deneyim elde etmiştim ama Nur Hanım bu anlamda bana çok daha canayakın geldi. Danışanına yardım etmeye çalıştığını gerçekten görebildiğiniz bir psikolog kendisi. Sayesinde hayata artık daha pozitif bakmaya başladım.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Mastern eğitimi almak için gittiğim Bangor Üniversitsi’nde Klinik Psikoloji al...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Depresyon
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Sınav Kaygısı
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (3)