Son 30 gün içerisinde 126 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Mecidiyeköy, Cemal Sahir Sokaği No:2, 34394 Şişli/İstanbul, Şişli, İstanbul
Özel Çevre Hastanesi


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı

Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Mersin'de 1989 yılında doğdu. Hatay ve Tarsus'ta ilk ve ortaöğrenimini tamamladıktan sonra Adana Fen Lisesi'nde öğrenim gördü. Ardından 2006 yılında M...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Leke Tedavisi
  • Göğüs Estetiği
  • Bölgesel Yağlanma
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

  • ADANA FEN LİSESİ

Fotoğraflar


Hizmetler


Mecidiyeköy, Cemal Sahir Sokaği No:2, 34394 Şişli/İstanbul, İstanbul

Ücretler Hakkında

Özel Çevre Hastanesi

6 hasta yorumu

Genel skor

H

Meme küçültme ameliyatı için tavsiye üzerine gittim kendisine. Biraz zor bir ameliyattı ama çok başarılı geçti. 3 ay oldu ameliyat olalı. Hiçbir sorun yaşamadım. Gerek ameliyat öncesinde gerek sonrasında çok detaylı bilgiler verdi. Aklımda herhangi bir soru işareti olmadan girdim ameliyata. Hastaya karşı çok samimi, yakın davranan bir doktor. Çok detaylı, hastanın anlayabileceği şekilde bilgiler veriyor. İstediğim her saatte gerek gündüz gerek gece sorun yaşamadan ulaşıp bilgi alabildim. Bıkmadan, usanmadan sorularımı yanıtladı. Çok memnun kaldım ameliyat sürecinden. Tedavi sonrası da elini üzerimden çekmedi. Her zaman ulaşabildim.


Z

Burun ameliyatı için gittim. Hiçbir sağlıksal şikayetim yoktu, sadece estetik açıdan başvurdum. Rinoplasti ameliyatı oldum.Ameliyattan önce de,sonra da çok detaylı ve açıklayıcı bilgilendirmede bulundu. Bu yüzden hiç korkmadan, bir endişe yaşamadan girdim ameliyata.Sonrasında ağrım hiç olmadı. Başarılı geçti ameliyat. Süreçte hiçbir sorun yaşamadım. Ali Bey çok güleryüzlü ve kibar bir doktor. Çok yardımcı oldu. Aklıma takılan birşey olduğunda kontroller dışında da ulaşım anlamında hiçbir sorun yaşamadım. Sonrasında çevremden de yönlendirdiğim kişiler oldu.


N

Ali Cem Bey'den çok memnun kaldım. Kendisi rinoplasti ameliyatımı yaptı. Ameliyat öncesinde, sırasında ve sonrasında çok ilgilendi. Süreç içerisinde fazlasıyla bilgilendirdi. Ali Cem Bey kibar, düşünceli, iletişimi, eli ve çalışması gayet iyi olan bir doktor. Tekrar estetik operasyonu düşünürsem kendisini tercih ederim. Ali Cem Bey'i 10 üzerinden puanlayacak olursam 10 tam puan verebilirim.


B

Ali Cem Bey meme büyültme ameliyatımı yaptı. Yapılan ameliyattan çok memnun kaldım. 3 yıl öncesinde yaptırmıştım. Kendisi güleryüzlü, sıcak, samimi, cerrahi başarısı yüksek, hastaya olan yaklaşımı çok iyi olan bir hekim. Hastası olduğunuz zaman kendinizi güvende ve rahat hissediyorsunuz.


Y

Ali Cem Bey sayesinde iyi bir burun estetiği ameliyatı geçirdim. Çok memnun kaldım. Sonraki süreçte hiçbir sorun yaşamadım. Birçok yere gittim. Kontrollerimi yaptırdım. Ali Cem Bey iyi bir doktor. Kendisiyle güzel bir dostluğumuz oldu.


A

Ali Cem Bey ile Mersin'den tanışıyoruz. Kendisi dudak, burun dolgusu işlemlerimi yaptı. Gerek yapılan uygulamalardan gerekse hastaya olan yaklaşımından çok memnun kaldım. Ali Cem Bey sıcakkanlı ve samimi bir doktor.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Mersin'de 1989 yılında doğdu. Hatay ve Tarsus'ta ilk ve ortaöğrenimini tamamladıktan sonra Adana Fen Lisesi'nde öğrenim gördü. Ardından 2006 yılında M...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Leke Tedavisi
  • Göğüs Estetiği
  • Bölgesel Yağlanma
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

  • ADANA FEN LİSESİ

Deneyimler

  • Hatay İskenderun Devlet Hastanesi 2013
  • NCR International Hospital

Fotoğraflar


İlgili aramalar