Doç. Dr.

Burak Ersoy

verifiedCreated with Sketch.

12 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 440 profil ziyareti var

Doç. Dr. Burak Ersoy, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra ihtisasını Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • G

  Essiz bir doktor. Tibbi olarak en saglikli ve guncel yaklasimi, isteklerim ile de bir araya getirip, hastasi icin en dogru cozumu bularak aynaya her bakisimda cok mutlu olmami sagladi ve sayesinde artik gercek anlamda nefes alabiliyorum hayat kalitemi yeniden kazandim. Kisisel yaklasiminin yani sira egitim hayatinin zenginligi ile de muthis guven veren bir doktordur.

 • S

  Doktor Burak Bey burun ameliyatımı yapmıştı 2016 senesinde hem ameliyattan hem de kendisinin davranışı açısından çok memnun kaldım. Bu konuyla alakalı öneri isteyen çevremdeki yakınlarımı kendisine yönlendirdim ve benden sonra yönlendirdiğim 2 kişi ameliyat oldu onlar da gayet memnunlar. Ameliyat sonucundan memnunum. Kendisinin davranış ve tutumundan ayrıca memnunum.

 • I

  Çok memnun kaldık tedasüfen tanıştık bilgisinden ve açıklamalar yapmasından memnun kaldım baya güzel iş çıkardı kızımın parmağı kopmuştu uzun bir süreçti ama olumlu sonuçlandı.

 • Ç

  Çok memnunum ameliyat oldum ameliyat sonrası hiç şikayetim olmadı ödemim olmadı burun estetiği ameliyatı oldum nasıl olduğumu anlamadım bile 5 ay oldu ben ameliyat olalı hiç bir şikayetim yok beni görenler çok beğeniyor muhteşem olmuş ameliyatın diyorlar kendisine çok teşekkür ederim.

 • M

  Oğlum internetten araştırarak ve danışanlarıyla iletişime geçerek tercih etti, yaptığı ameliyatlar güven verdi, oğlumun göğüslerinde yağ birikintisi vardı spora gidiyordu göğüslerinin görüntüsünden çirkin olduğun için aldırdı ameliyattan 3 ay sonra oğlum kendisini toparladı. Şu anda hiçbir sorun yok.

 • N

  Çok memnun kaldık tedavi ile ilgli operasyonla ilgili bilgiler verir hastayı bilgilendirir soğuk değil cana yakın bir insan eşimin göğsü alınıp silikon takıldı operasyon sonrasında da 4-5 ay oldu her şey gayet güzel gelişiyor şu ana kadar ki değerlendirmeleri başarılı buluyoruz Burak Bey'i başarılı buluyoruz.

 • Y

  Elmacık kemiğinde kırık ve gözünde kayma vardı oğlumun bununla ilgili operasyon geçirip memnun kaldık. Herhangi bir sıkıntımız olmadı ameliyattan sonra kısa sürede iyileşti ve ameliyat sonrası iz kalmadı ameliyat olduğu belli değil sürecin tamamen toparlanması için biraz zamana ihtiyacımız var.

 • R

  Muayene sürecimle başlayan operasyon ve kontrollerim sırasında devam eden ilgi ve alaka yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum, süreçle ilgili gerçekten açıklayıcı ve bilgilendirici oalrak süreçle ilgili en yararlı desteği sağladı. Estetikle ilgili her türlü konuda da Burak hocamıza danışabilir ve kendisinden destek alabilirsiniz. 6 ay boyunca kontrollerimi sağladı gelişimim kişisel olarak şahsi telefonu üzerinden de takip edildi danışmak istediğim her türlü konuyu danıştım kendisine ve muayene sürecim bittikten sonra da her türlü soru ve konu ile ilgili kendilerine danışabildim.

 • Z

  Daha önce geçirdiğim bir burun estetiği operasyonu vardı bu operasyonumun sonucu çok kötüydü burun deliklerim adeta kapanmış durumdaydı ben zor bir operasyon olan estetiği yeniden yapma yani 2. bir operasyon olarak Burak Bey'le tanıştım ve çok şükür çok iyi bir sonuç aldım ve hatta şu an beni tanımayanlar burnumun estetik olduğunu tahmin edemiyorlar. Doğal bir buruna sahip oldum tanıyanlar da daha önceki burnumun durumunu bildikleri için şu anki halime bakarak çok şaşırıyorlar. Burun estetiği ile ilgili herhangi ihtiyacı olan herkesi Burak Bey'e yönlendiriyorum. Özgüvenimi kazandırdığı için Burak Bey'e sonsuz teşekkürler.

 • A

  Güzel başarılı bir operasyon başardık kendisiyle deri nakli ameliyatı oldum ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası ameliyat hakkında detaylı olarak bilgilendirdi tedavide 2 hafta pansumanımı kendi yaptı ameliyatan sonra panuman olmadı başarılı bir sonuç 2 ay sonra kontrolüm var.

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç. Dr. Burak Ersoy, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi'ni bitirdikten sonra ihtisasını Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda tamamladı.

  Asistanlığının 4. senesinde ERASMUS ile Almanya’nın Aachen şehrinde RWTH Üniversite Hastanesi Plastik Cerrahi, El Cerrahisi ve Yanık Merkezi Anabilim Dalı’nda üç ay süreyle çalıştı. 2009 senesinde Hamburg’da rekonstrüktif meme cerrahisi referans merkezi olarak bilinen Diakonie-Klinikum Alten Eichen Hastanesi’nde, 2010 yılı içerisinde de Amerika’nın Grand Rapids şehrinde Blodgett Hastanesi’nde ve Kanada’nın Banff şehrinde Mineral Springs Hastanesi’nde meme estetiği ve rekontrüksiyonu üzerine çalıştı. Aynı yıl içerisinde maksillofasiyal cerrahi alanında Boston’da Harvard University Massachussetts General Hospital’da ve Boca Raton, Florida’da Sanctuary Center’da çalıştı. 2015 yılında Paris‘de Hopital Saint-Louis‘de vücut şekillendirme (post-bariyatrik cerrahi) konusunda ve yine bir ay süreyle Londra‘da St. Thomas Hastanesi‘nde rekonstrüktif mikrocerrahi ve meme cerrahisi alanlarında aktif olarak çalıştı.

  Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Dudak Damak Yarıkları Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, American Society of Plastic Surgeons (ASPS), American College of Surgeons (ACS), European Association of Plastic Surgeons (EURAPS) ve International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) gibi çeşitli ulusal ve uluslararası bilimsel kuruluşların üyesidir.

  2013-2016 yılları arasında Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak hizmet veren Dr. Ersoy ekim 2016 itibarıyla Acıbadem Atakent Hastanesi'nde görev yapmaktadır.

  Dr. Ersoy, estetik cerrahi, medikal estetik, meme rekonstrüksiyonu, cilt kanserleri, post-bariyatrik vücut şekilendirme ve kanser sonrası mikrocerrahi onarım konuları ile ilgilenmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • İstanbul Özel Alman Lisesi
 • Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi