Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Online Danışmanlık


Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Banka Havalesi

Online Terapi

Psikoloji Randevusu

Randevu +11 daha fazla

Aile Danışmanlığı

Bilişsel Davranışçı Terapi

Bireysel Terapi

Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

Diğer Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzman Klinik Psikolog Eda Yılmaz, Bahçeşehir Üniversitesi’nde tam burslu olarak başladığı Psikoloji bölümünden 2015 yılında mezun olduktan sonra uzman...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Bahçeşehir Üniversitesi, Psikoloji B.A. 2015
  • Okan Üniversitesi, Klinik Psikoloji M.A. 2017

Deneyimler

  • Hiwell, 2020-... Klinik Psikolog
  • Gümüş Güneş Psikolojik Danışmanlık Merkezi, 2019-2021, Klinik Psikolog
  • Frontal Denge, 2018-2019, Klinik Psikolog
Tümünü göster

Fotoğraflar

Diğer içerikler

Makaleler (7)

Röportaj

27 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M

Eda hanıma kendimle ve etrafımla olan ilişkimi iyileştirmek adına başvurdum. Kendisini terapist olarak çok faydalı buluyorum, birçok sorunumu çözdüm. Objektif olması en beğendiğim özelliği ve sakinliği. Tavsiye ederim.

E
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Eda Hanım gerçekten inanılmaz birisi. 1 yıldır beraber çalışıyoruz ve yolumuz kesiştiği için çok şanslı hissediyorum. Tüm sabırsızlığıma rağmen süreci çok iyi yönetti. İhtiyacıma yönelik seanslarımızda farklı yöntemler denemekten çekinmedi, kısacası benim için elinden geleni yaptı ve yapıyor. Hayatımın her alanında desteğini güçlü bir şekilde hissettirdi, beni karanlık kuyulardan aldı. Kendisine güvenim tam ve beni çok iyi anladığını düşünüyorum. Resmen kendimle yeniden tanıştım ve barıştım. Çoğu platforma yorum bırakan birisi değilim fakat destek arayışı içinde olup, yorumları okuyan varsa kendisine bir şans versin derim. İyi ki varsınız, iyi ki bu meslektesiniz hocam.

Y
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Eda Hanımla dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu tanısı ile seanslara başladım. Terapiye başladığım günlerde gerçekten kötü bir dönemdeydim. Eda Hanım ile olan seanslarımız bu dönemden sağlıklı bir düşünce yapısıyla çıkabilmem adına bana çok katkı sağladı. Kendisi her zaman çok nazik ve çok güzel bir iletişim diline sahip. Daha ilk seansta kendimi güvende ve iyi hissettiğim bir alan yarattı. Yaklaşık 5 aydır düzenli olarak seanslarımıza devam ediyoruz. Her hafta bana sorduğu sorular ile hayatta aslında çok da üstünde durmadığım ama benim için çok önemli olan noktaları farketmemi sağladı. Her gün ruhumun iyileştiğini daha da hissettiğim, kendimi bulma yolculuğumda kendisinin katkısı çok büyük. Eda Hanım bir psikologdan da öte bu yolculukta sizin doğru yolları görebilmeniz için size sorular soran, düşündürten bir yol arkadaşı diyebilirim. Kendinizi bulma, anlama ve iyileştirme yolculuğunuzda güler yüzü ve nezaketiyle Eda Hanımı kesinlikle tavsiye ederim.

H
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Terapi esnasında güvende hissettiren , profesyonelliğinden şüphe etmediğim bir psikolog.

A
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Öfke problemim vardı kendisine yorumlar aracılığıyla ulaştım seanslarım güzel geçiyor süreçten memnunum teşekkürler.

H
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Eda hanım ile yaklaşık 6 aydır çalışıyoruz. Her hafta anlaştığımız saati 1 dk bile geçirmeden arar beni. Onunla iletişim halindeyken kendimi olabildiğince rahat ve güvende hissederim. Seans esnasında gözden kaçırdığım detayları bulur ve sonra baktığımda görürüm ki asıl üzerinde durmam gereken yer orasıdır. Bana çok iyi geldiğini hissediyorum ve kendine iyilik yapmak isteyen herkesin de Eda hanım ile tanışmasını diliyorum.

D
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Diğer

Eda Hanımın görüşlerini belirterek, sorunlarımı çözmeye yönelik öneriler sunarak süreci geliştirmesi benim için büyük fayda sağlıyor.

Z
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Normal Randevu

Yaklasik 1 senedir Eda Hanim ile surecime devam ediyorum. Yukse anksiyete, endise, kontrolculuk ve daha baslarda bilmedigim ama terapi sureci boyunca beraber buldugumuz konularda calisiyoruz. En baslarda kendime uygun bir terapist ararken cok zorlanmistim ama Eda Hanimi bulmamin en buyuk sanslarimdan biri oldugunu dusunuyorum. Terapi oyle bir surec ki, terapistinizle kurdugunuz bag ve iletisim cok onemli oluyor. 2 hafta once onun soyledigi bir seyler zihninizde geziyor ve sizi baska yerlere getirebiliyor. Ya da terapistinizle kurdugunuz o ozel ve guvenli bag, sizi diger iliskilerinizde de kendi ihtiyaclarinizi tanimaniza, gormenize ve oncelik vermeye yoneltiyor. Eda Hanim tum bu sureclerde cok iyi bir yol arkadasi oluyor size. Her zaman dakik, her zaman dikkatle dinler, haftalar once anlattiginiz bir detayi bile hatirlar. Siz zor bir konudan bahsederken bile sizinle konusurken ekrana yaklasir, sanki daha yakin durur size ve ilgisini ve destegini online seansta bile hissedersiniz. Bir seyler anlattiginizda onlar boyle masada durmaz, alir ucundan tutar sizinle. Eda Hanim'in alana dair bilgisini, etik anlayisini, sefkatle sizi tutusunu, sinirlarini cok iyi bilmesini cok taktir ediyorum. Dogru bir terapist ile, terapi insanin kendisi icin yapabilecegi en iyi sey olabilir. Eminim Eda Hanimla calismak bana iyi geldigi gibi baskalarina da iyi gelir. Sevgiler

Ö
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Yaklasik bir yildir Eda Hanimla online terapi sürecindeyiz ve hayatimda simdiden bircok seyin degistigini hissediyorum. Terapi sirasinda Eda Hanim hem beni sordugu sorularla bazen hic beklemedigim ancak düsünmem gereken konulara yönlendiriyor, hem de aciklamalariyla karsilikli bir tartisma sürdürmemizi sagliyor. Eda Hanim daha önce farkina varmadigim ancak hayatimda büyük bir kontrole sahip bir cok semami ve reaksiyonlarimi görmemi sagladi, su ana kadar tüm sürecten cok memnunum ve terapiye devam edip bu sürecin hayatima daha ne sekillerde olumlu etki edecegini görmeye can atiyorum.

E
Doğrulanmış
Konum: Online Danışmanlık Online Terapi

Hayatımda değişimi ve terapinin etkisini hissediyorum. Bireysel farkındalığımda ciddi bir artış sağladı.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular