Adres

Erdem Güven Muayenehanesi
Zorlu Center Levazım Mahallesi Koru Sokak No:2 Terasevler.D: 9 Zincirlikuyu, Beşiktaş, İstanbul

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Meme Protezi

Normal randevu

Vücut Şekillendirme


Hizmetler

Diğer Hizmetler


Zorlu Center Levazım Mahallesi Koru Sokak No:2 Terasevler.D: 9 Zincirlikuyu, İstanbul

Erdem Güven MuayenehanesiZorlu Center Levazım Mahallesi Koru Sokak No:2 Terasevler.D: 9 Zincirlikuyu, İstanbul

Erdem Güven MuayenehanesiZorlu Center Levazım Mahallesi Koru Sokak No:2 Terasevler.D: 9 Zincirlikuyu, İstanbul

Erdem Güven Muayenehanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç.Dr. Erdem Güven kendi özel muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.


İlgi alanları

16 hasta/danışan görüşü

Genel skor

I
Doğrulanmış
Konum: Erdem Güven Muayenehanesi Vücut Şekillendirme

bir hastası olarak tedavim sırasında gördüğüm son derece efendi, saygılı, nazik, hasta mahremiyetine özen gösteren bir doktor olduğu. Karın germe ameliyatımı yaptı ve ameliyat sırasında ortaya çıkan fıtık boğmasına varacak fıtığımı da tedavi etti. Ameliyatımın 1. haftasından itibaren dik durabilmeye, rahat yürümeye başladım, başarılı bir ameliyat yaptı. Kendisi ne kadar övülse azdır.

S
Doğrulanmış
Konum: Erdem Güven Muayenehanesi Normal randevu

Öncelikle Erdem Hocama çok teşekkür ediyorum. Operasyon sonucum hayal ettiğimden bile güzel oldu. Meme dikleştirme ameliyati oldum. Kendisi inanilmaz ilgili ve işinde çok çok iyi. Ne istediğinizi çok fazla anlatmanıza gerek yok, kendisi muayene ettikten sonra size en uygun işlemi en güzel şekilde yapıyor olacaktır. Sorunsuz iletişim, sorunsuz ameliyat ve mükemmel sonuç:)

A
Doğrulanmış
Konum: Erdem Güven Muayenehanesi Diğer

Öncelikle Erdem Hocama buradan saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisine 4 yıl önce burun ameliyatı oldum. Hiç bir şekilde ağrı,sızı ve başka bir sıkıntı yaşamadım. Her soruma bunalmadan sıkılmadan cevap verdi. Kendisi gerçekten çok güvenilir, saygıdeğer bir doktor. Ülkemizde böyle doktorların olması çok gurur verici. Kendisine tekrardan çok teşekkür ederim.

E
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

2010 VE 2011 DE MEME CA OPERASYONU OLDUM .CİLT KORUMALI MASTEKTOMİ VE DİĞER MEME MAMOPLASTİ OPERASYONUNDA ESTETİK CERRAHIMDI.BEN HEMŞİREYİM HİÇ DÜŞÜNMEDEN NAİF ELLERİNE VE TECRÜBESİNE TESLİM OLABİLİRSİNİZ. ALLAH YOLUNU AÇIKETSİN.

A
Doğrulanmış
Konum: Erdem Güven Muayenehanesi Normal randevu

Merhabalar
Sevgili Erdem Hocama 15 yıl önce karnımdaki sarkma ve çatlaklar dolayısıyla gitmiştim ve tekrar hamile kalmayı düşünmediğimi belirtmiştim. Çok başarılı bir karın germe ameliyatı yapıldı. Dümdüz, istediğim gibi bir karına sahip olmuştum.
Tekrar 15 yıl sonra 2018de hamile kaldım ve doğum yaptım. Bu defa mememde sarkma ve karnımda deformeler oldu. Yine, yeniden hocamla görüştük:) Meme dikleştirme, karın germe ve liposuction işlemleri yapıldı. Beni yine istediğim forma kavuşturdu... Çok başarılı bir ameliyat geçirdim ve sonrasında ağrı, acı asla duymadım. Bu benim için inanılmazdı. Hocamın ellerine sağlık:) Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Doktor arayan arkadaşlarıma, kesinlikle tavsiye ediyorum. Hiç şüpheniz olmaksızın kendinizi hocama emanet edebilirsiniz.

Doğrulanmış
Konum: Erdem Güven Muayenehanesi

çok kıymetli sevgili doktorum Doç.Dr.Erdem Güven hocama burdan çok ama çok teşekkür ediyorum.Göğsum den iki kere kitle ameliyat olmuştum tek göğsüm içi boşalmış ve doğumlar sonrası emzirmenin verdiği sarkmalarda eklenince bu kararı aldık sayın doktorum Doç.Dr.Erdem ile birlikte. ve ameliyatimi gerçekleştirdi. ilgi ve alakasina başarısına ve durusuna hayran kaldım .ne söylesem az olur.başarılarının devamını dilerim. iyiki sizinle karsilastim .mesleğini seven ve icra derler tabiri söylemi ile. Herkese kesinlikle tereddüt etmeden tavsiye ediyorum. cok mutluyum. Erdem Güven hocam .

H
Doğrulanmış
Konum: Erdem Güven Muayenehanesi

Erdem bey Allah tuttuğunuzu altın etsin.siz en zor en ihtiyacımız olduğu bir anda karşımıza çıktınız. Yaptığınız saatler süren başarılı mikro cerrahi ameliyat sonrasında kızım sayenizde hayata yeniden tutundu.allah ne muradınız varsa versin.siz çok başarılı Ender bulunan bir hekimsiniz.yolunuz hep açık olsun.ailece size sonsuz minnettarız

E
Doğrulanmış
Konum: Erdem Güven Muayenehanesi Göğüs Kası Protezi

Hayatımda olduğum ilk ameliyat olduğu için nerdeyse bütün doktorları araştırdım diyebilirim Nerde eğitim almışlar ne ameliyat yapıyor sonra Erdem beyi buldum 1 sene İnstagram sayfasını takip ettim yaptığı operasyonları görünce ofisine gittim o kadar güzel karşıladı ki benim doktorun olmalı dedim iyi ki de oldu Erdem bey inanılmaz mütevazı başarılı ve ilgili bir doktor ameliyatınızı o yapacaksa çok şanslısınız demektir hiç bir konuda korkmanıza gerek yok o size yardımcı olacak ve rahat edicesinizdir tamamen güvenebilirsiniz

Doğrulanmış

Erdem hoca ile tanısmadan önce, meme büyütme operasyonu hakkında üç doktor ile daha görüşmüştüm. ancak hiç birinden eletrik alamamıştım, üstelik çok da korkuyordum. Erdem bey ile tanıştığımda ' evet burası doğru adres' dedim. üstelik kendisini bu sitede buldum.
operasyon öncesi de sonrası da hiç bir sorun yaşamadım. Hatta benden sonra bir arkadaşımda benim önerim ile Erdem beye meme büyütme operasyonu geçirdi, o da çok memnun kaldı. Erdem bey kendinizi rahatlıkla teslim edeceğiniz bir hekimdir.
Yalnız ameliyat sonrası 10 gün gerçekten acılı geçti, bilginiz olsun.

Z
Doğrulanmış

Erdem Hocama göğüs ve göz kapağı olmak üzere iki ayrı ameliyat oldum. Adı üzerinde ameliyat, herkes gibi benimde endişe ve korkularım vardı. Şimdi çok memnunum. Hocama, çok teşekkür ederim. Ameliyattaki başarısı ve her daim eksilmeden devam eden ilgisi , güler yüzü için. Kendimi şanslı hissediyorum. Kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

Sıkça Sorulan Sorular