Op. Dr.

Hakkı İzmirli verifiedCreated with Sketch.

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi

İletişim Bilgileri

 • Özel Levent Hastanesi

  Eski Büyükdere Caddesi No: 39 4.Levent, Kağıthane

  Sigorta/Ödeme: Nakit, Kredi kartı


En Güncel Görüş

 • Güler yüzlü hastası ile ilgilenen bir doktor. Geçirdiğim operasyondan çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Op. Dr Hakkı İzmirli kimdir?
   Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ ilkokul eğitimini İstanbul’ da Taksim İlkokulu’nda, ortaokulu Beyoğlu Ortaokulu’nda, lise eğitimini Taksim Atatürk Lisesi’nde ve sonra İstanbul Üniversitesi’nde tıp eğitimini tamamlamıştır. Estetik ve Plastik Cerrahi ihtisasını Kocaeli Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Derince Eğitim Araştırma Hastanesi'nde mecburi hizmetini bitirmiştir. Dr. İzmirli, görevine şu an İstanbul'da Özel Levent Hastanesi'nde devam etmektedir.

   Estetik cerrahi tıbbın, bilimle sanatı harmanlayan bir dalıdır. Bu nedenle ben estetik cerrahiyi sadece bir tıbbi bilim olarak değil, aynı zamanda sonuçta uyum arayışı rehberliğinde olan sanatsal bir bilim olarak görmekteyim. Güzellik, mutlak bir standardı olan kurallar topluluğundan ziyade, kişinin ahenk ve mutluluğunu kapsayan daha geniş bir olgudur. Güzellik sadece bir ideal midir ya da daha doğrusu günlük yaşamda değişik şekillerde karşılaştığımız temel bir insan ihtiyacını somutlaştırmak mıdır?

   Plastik cerrahinin son yıllardaki gelişimi ile birlikte hastaların faydalanabileceği bilgi miktarı da büyük oranda artmıştır. Bizim plastik cerrah olarak belki de hastalarımıza iletmemiz gereken en önemli gerçek, cerrahi prosedürlerin sınırları ile ilgili olmalıdır.

   Plastik cerrah kimi zaman, beden ve ruh olarak gerçekçi beklentilerle gelip aynı zamanda da idealizasyonları olan, hem bilinçli hem de bilinçsiz bireylerle uğraşan “canlı doku heykeltraşı” olarak görülmektedir. Bu açıdan, estetik beklentileri değerlendirirken cerrahın sınırlamalarının doğru anlaşılması oldukça önemlidir.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  1 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Güler yüzlü hastası ile ilgilenen bir doktor. Geçirdiğim operasyondan çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.