Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

507. Sokak No:3 Üçyol, Konak
Özel Egepol Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Çağdaş gelişmeleri izlemek için tıbbi yayınlar dışında yurtiçi ve yurtdışı kongre ve eğitim programlarını yakından takip ediyorum. Başta beyin tümörle...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Beyin Tümörleri
Tümünü göster

Hizmetler


507. Sokak No:3 Üçyol, Konak

Özel Egepol Hastanesi

22 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Egepol Hastanesi Diğer

4 temmuz 2022 tarihinde yürüyemeyecek kadar kötü durumdayken hasan beye randevu aldım. Tetkiklerden sonra dar kanal ve fıtık teşhisi konuldu..5 temmuzda yatış ve ameliyat oldum 6 temmuzda yürüyerek hastaneden çıktım. Hasan beye ve ekibine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Allah razı olsun, rabbim her daim sağlık sıhhat versin, sayesinde sağlığıma kavuştum.


F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Egepol Hastanesi Randevu

Size burada yaza yaza bitiremem hocamı. Bacağıma vuran ağrılardan dolayı oturamıyordum o kadar kötü durumdaydım kendisine randevu alıp gitmiştim iykide gitmişim, bel fıtığımın olduğunu ve patladığını söylemişti ameliyat olmam gerektiğini söylemişti. Ameliyata korkarak yaklaşsamda oldum ve Allah a şükür tüm ağrılarımdan kurtuldum. Her zaman yanınızda olan ve hatasıyla arkadaş olan birisi. Ameliyat olduktan sonra sürekli ilgilenen birisi. Ameliyat olalı daha 2.ayım dolmadan koşmaya mesleğine geri dönmeye başladım. Yeriniz bende çok ayrı Çok teşekkür ederim hocammm.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Egepol Hastanesi Diğer

Yilbasi gunu ani gelişen Bel fitigi sebebi hastaneyi arayarak Doktorumuz Hasan bey muayene talebimizi geri cevirmeyerek muayene sonucunda Bel fitigi opr onerdi. Operasyon sonucunda annemin sol bacaga vuran agri, uyuşmalari dinmiş rahatlamişti. İyi ki denk geldik Elleri dert gormesin hocamizin saygi sevgi ve minnetlerimizi iletiyorum. Saolun hocam.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Egepol Hastanesi Randevu

2019 yılı ekim ayından beri sure gelen esimin boyun fitiginin ağırlaşması nedeniyle 2020 temmuz ayinda kola vuran ve cekilmez olan boyun ağrıları sebebiyle hasan beye başvurduk.kendisi bizimle oldukça ilgilendi ve sakin tavırlarla ameliyat olması gerektiğini açıkladı.ameliyata karar vermemize muteakip kendisini arayarak haber verdim sağolsun ertesi güne ameliyatı planladı.su anda ameliyat- sonrası 25.gun eşim boyuluk kullanmakta hala ancak eski ağrılarından eser kalmadı.amliyatin verdiği rahatsızlık dışında çok şükür şikayeti yok ve giderek iyi olmakta .hasan beye çok teşekkür ederiz gözünüz kapalı kendisine güvenebilirsiniz.isinde oldukça iyi


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Egepol Hastanesi Diğer

Nisan başında annemin şiddetli ağrı ve kasılmalarından dolayı egepole gittik. Hasan bey röntgen ve emar istedi. Çok ilgisiz bir doktordu ağzından zorla laf aldık. Anneme 2 tane fıtığın var ameliyat edelim seni beline platin takalım kurtul dedi. Daha sonra başka bir doktora gittiğimizde anneme 6 fıtığın var ve omuriliğinde kanal daralması var dedi. Hasan beyde aynı emara baktı diğer 2 doktorda ama Hasan bey teşhisi koyamadı asık suratı ve ilgisizliğide cabasıydı.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Egepol Hastanesi Randevu

Hasan bey alanında oldukça tecrübeli, bilgili, her sorunuza zamanında yanıt veren bir hekimdir. Yaptığım spordan dolayı aldığım travma ile oluşan 2 boyun fıtığım ve kireçlenmelerimi temizlemiş ve ağrılarımdan beni kurtarmıştır. Muayene olmaya gittiğimde çok stresli ve korkarak gitmiştim ancak kendinisin sakin ve pozitif tavrı benim ameliyata karşı olan korkumu ve çekingenliğimi yenmeme sebep olmuştur. Ameliyatım sonrasında da sizin değerli olduğunuzu ilgisi ile hissettirmiştir. Herşey için çok teşekkür ederim. Kimse ağrı çekmek zorunda değil Hasan beye gözünüz kapalı güvenebilirsiniz . Sevgiler


G
Konum: Özel Egepol Hastanesi Diğer

Annem yıllarca ertelediği bel fıtığı ameliyatını, tavsiye üzerine ulaştığımız Hasan beyin güvenilir ve samimî yaklaşımı sonrası olmaya karar verdi. Başarılı bir ameliyat sonrası tüm şikayetlerinden kurtulmuş olup, Hasan bey ve emeği geçen tüm Egepol hastanesi çalışanlarına sonsuz teşekkürler ederiz. İyi ki varsınız.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Egepol Hastanesi Kraniosinostoz Ameliyatları

Hasan Hocamız sayesinde bebeğimiz sağlığına kavuştu. 6 aylıkken kraniosinostoz ameliyatı oldu ve bir anne olarak kendimi daha şanslı hissedemezdim bu da hocamızın sayesinde oldu. Şuan da 10 aylık ve kafa şekli gayet normale döndü. Teşhis konması ve sonrasında ameliyat olana kadar ki süreçte Hasan Hocamız her konuda bizi aydınlattı. Çok şükür ameliyat çok başarılı geçti ve kısa sürede oğlumuz kendini toparladı. Ameliyat izimiz bile şuan da belli belirsiz. Hocamıza ve ekibine herşey için teşekkür ediyoruz ve de bizim gibi bu durumla karşı karşıya kalan ebeveynlere tavsiye ediyoruz.


N

Çok memnunum.Allah razı olsun,bana hiç bir doktor ameliyat önermedi. Hem yaşımdan dolayı hem de şeker ve tansiyonum olduğu için ameliyatımın riskli olduğunu söylediler.Belden aşağı felç kalacağımı belirttiler. Daha önce de bel ameliyatı oldum ama ameliyat sonrası ağrılarım devam etti.3 gün sonra hastaneden çıktım ama sanki hiç ameliyat olmamış gibi şiddetli ağrılarım vardı.İnternetten araştırarak gittim Hasan Bey'e.Daha önce klozete oturamaz hale geldim, ihtiyaçlarımı gideremiyordum,yatakta gece dönemiyordum,gece kalkıp ağrıdan ağlıyordum. Hasan Bey'in ameliyatı sonrasında çok iyi oldum.Allah razı olsun,tüm hastalara tavsiye ederim.Tüm şikayetlerim geçti.Çok rahatlıkla ev işlerimi yapabiliyorum,kişisel ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum,rahat uyuyabiliyorum, yatakta dönebiliyorum.Ben Hasan Bey'e gittiğimde düştüğümden dolayı belimde 3 yerden kırık var dedi.Ameliyatla yapay kemik koyup alttan ve üstten hiç çıkmasın diye vidaladık dedi.3 ay evde yattım.2 gece hastanede kaldım.Ertesi gün yürüyerek eve geldim,merdivenlerden çıktım, yavaş yavaş eve geldim,rahatlıkla uyuyabildim.Ameliyattan 20 gün sonra kontrole gittim.Ameliyatın başarılı olduğunu yavaş yavaş, dinlene dinlene merdiven çıkabilirsin dedi, eskiye göre çok şükür çok çok iyiyim.


E

Biz doktorumuz Hasan Bey'den çok memnun kaldık .Babam çok kötüydü.Babamın omurilik kemiğinde kırık vardı.Kemiğin arasına dolgu yapılarak babam sağlığına kavuştu.Şimdi çok rahat .Doktorumuzdan çok memnunuz. Güleryüzlü,tatlı dilli,saygılı.Biz çok memnun kaldık. Hasan Bey'i ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.3 kez kontrole gittik,kontrol etti,çok iyi olduğunu söyledi.İlerleyen süreçte de rahatsızlık hissederse babamın gidebileceğini söyledi.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Çağdaş gelişmeleri izlemek için tıbbi yayınlar dışında yurtiçi ve yurtdışı kongre ve eğitim programlarını yakından takip ediyorum. Başta beyin tümörle...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Bel fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Beyin Tümörleri
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (3)

İlgili aramalar