Son 30 gün içerisinde 991 profil ziyareti var

Adres

Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Çankaya, Ankara
Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Lazerle Yüz Estetiği

Burun Estetiği

Yüz Gerdirme +21 daha fazla

Randevu

Boyun Germe(Kozmetik Cerrahi)

Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti)

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Ted Ankara Kolejindeki üniversite öncesi eğitimimi takiben, 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde meslek hayatıma başlangıç yaptım. ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Yüz Estetiği
 • Yüz Kırışıklıkları
 • Burun eğriliği
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp eğitimi, 1998 - 2004
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Eğitimi, 2004 - 2010
 • Cleveland Clinic Foundation - Estetik Cerrahi Üst ihtisası, 2010 - 2011


Videolar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
145 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
A
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Burnumda deviasyon problemi ve burun eti problemi vardı. Yani birtakım nefes alma problemlerim vardı, aynı zamanda opera bölümünde okuyorum. Bizim bölümümüz için bu tarz ameliyatlar riskli olabiliyor, özellikle yanlış yapıldığında ve alanı genişletici olmadığında çok sıkıntı çeken tanıdıklarımı biliyorum. Lakin bu ameliyatı iyi ki yaptırmışım diyorum. Nefes alma problemimin çözülmesine ek olarak yüzüme çok yakışır doğal bir burnum da oldu. Özellikle ses sanatçılarının korkmadan kendini teslim edebileceği bir doktor.
Henüz iyileşme aşamasında olmama rağmen çok rahat atlattım, kısa sürede güzel toparladım bu yüzden Ozan hocama çok teşekkür ederim.


G
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Meme Büyütme

Titiz, kalite standardı yüksek ve detaycı bir insanımdır; bunu bildikleri için çevremdeki insanlar tercihlerimi çok önemserler, ben seçtiysem mutlaka bir bildiğim vardır diye düşünürler :) Meme büyütme işlemi için yaklaşık 1 aylık araştırmam sırasında tesadüfen Ozan Bitik ismi ile karşılaştım. Hakkında yapılan yorumların hepsi de olumluydu, ne var ki yaptırmayı düşündüğüm meme büyütme ameliyatı ile ilgili tek bir yorum vardı, genelde yorumlar yüz ve burun ameliyatları ile ilgiliydi. Yüz cerrahisini iyi yapabilen bir cerrah meme büyütme ameliyatını zaten yapabilir diye düşünerek yola çıktım.
Hocamızın muayenehanesini aradım, Duygu Hanım ile görüştüm. Yurt dışında yaşadığımı, sadece ameliyat için TRye gelebileceğimi, bu sebeple uzaktan bilgilendirilmek istediğimi söyledim. Duygu Hanım’ın iletişimi çok içtendi ve hemen Ozan Hocamın cep telefonu numarasını verdi. Ozan Hocama WhatsApp mesajı gönderdim, tam 2 dakika sonra mesajımı yanıtladı. Bu benim için çok değerli bir kriterdi, yurt dışında yaşadığım için doktorun ulaşabilirdiği ameliyat sonrası süreç için çok kıymetliydi. (Daha önce başka bir hekimlere mesaj atmış ve 2-4 gün aralığında yanıt alabilmiştim). Her sorumu açık ve anlaşılır şekilde gecikmeden yanıtladı. İçim ısındı diyelim, 1 ay sonrası için kendisinden muayene ve ameliyat randevusu aldım.
24 Kasım tarihinde muayene 26 Kasım tarihinde Bayındır Hastanesi’nde meme büyütme ameliyatı oldum. Henüz çok yeni olmasına rağmen çok memnun kaldım. Kollarımı kaldıramam, ağrıdan duramam, geceleri uyuyamam sanmıştım; çok şükür beklediğimden çok daha iyi durumdayım. Sabah ameliyat oldum, öğlen ayaklandım, keyfim yerinde, elleri dert görmesin..
Hocamızın hem profesyonelliğinden hem beyefendiliğinden hem de ameliyat sonrası halimden çok memnun kaldım. Henüz şiş hali ile bile beklediğimden daha güzeller!
Uzun uzun yazmak istedim özellikle çünkü insan karar vermeden önce tecrübe etmiş kişilerin yorumlarını bilmek istiyor. Ozan Hocama güvenmekle iyi etmişim, her anlamda harika bir insan, yolu açık olsun!
Meme büyütme ameliyatı olmak isteyenlerin Ozan Hocam ile tanışmalarını kesinlikle tavsiye ediyorum!


B
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi

Ozan Hocam hastasıyla son derece ilgili bir doktor ve işinin ehli. İşini gerçekten severek yaptığını çok rahat görebiliyorsunuz. Burun ameliyatım olalı tam 2 ay oldu, onca hastasının arasında dahi sürekli ilgilenir, son durumu öğrenir. Burnumu gören kimse ameliyat olmuşsun demiyor, sende bi güzellik var diyorlar. O kadar doğal ve güzel bir burun yaptı. Ellerinize sağlık hocam


Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Rinoplasti

Ozan beyle 3 ay önce tanıştım ve iyiki tanışmışım iyiki benim doktorum olmuş.İşinde oldukça profesyonel ve burun ameliyatımdan sonra hiç bir problem yaşamadım .Ağrı morarma vs .olmadı .sadece biraz şişlik o kadar.Ve burnum oldukça doğal ve havalı Ozan hocam ve ekibine teşekkürler


G
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi

Değerli ozan hocamla 10 yıl önce başka bir hekime yaptırmış olduğum burundan nefes problem sebebiyle ameliyatımın başarısız olması sebebiyle tekrar ameliyat olmak üzere arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım ve muayene oldum. Değerli hocam o kadar nazik o kadar kendinden emin ki sizi fazlasıyla rahatlatıyor. Ozan hocama hem nefes problemim hemde burun şeklim sebebiyle tek bir ameliyat oldum ve sonuçtan çok fazlasıyla memnunum. Ozan hoca ile ilgili en özet bilgi, yaptığı her operasyon onun bir imzası ve yaptığı ameliyatın sonuna kadar arkasında olan çok sağlam duruşa sahip bir hekim. Ayrıca ameliyat öncesinde ameliyat sürecine ve sonrasına ilişkin size ne söz verdi ise sözlerinin arkasında o kadar fazlasıyla duruyor ki ve yaptığı operasyona o kadar güveniyor ki bu durumda size ayrı bir güven aşılıyor. Değerli Ozan hocam tabiki tıbbi bilgi anlamında da fazlasıyla donanımlı ki elbette bu da biz hastaları için ayrı ve en önemli güven konularından birisi. Son olarak da Ozan hocamı birçok hekimden ayıran bu kadar güzel özelliğinin yanında bir de maddi kaygılarının kesinlikle 1. 2. ve hatta 3. planda bile olmayışı ve tüm bunlara ek olarak hasta psikolojisinden o kadar iyi anlıyor olması değerli doktorumu daha da ayrıcalıklı bir konuma getiriyor. Ozan hocanın saymakla bitmeyen o kadar olumlu özelliği (her zaman güler yüzlü oluşu, çok pozitif oluşu ve birçok özellik) var ki bunlar yazmakla bitmez ancak sizde tanıdığınızda bunların hepsini göreceğinize eminim. Sonuç olarak değerli Ozan Hocamı burun nefes problemi ve burun estetiği konusunda hiç tereddütsüz şiddetle tavsiye ederim. Herşey için teşekkürler çok değerli doktorum.


A
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Randevu

Doktor Ozan Bitik'i ziyaret ettim çünkü bir rinoplasti ameliyatına ihtiyacım var. Doktordan sıcak bir karşılama aldık. O gerçekten samimi ve sıcak bir insan. Sorularımızı iyi bir şekilde yanıtladı ve uzmanlığı ile uygulamayı iyi bir duygu ve korkusuz bıraktım.


E
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Merhaba ,sevgili Ozan hocamla tanışmam 3ay önce oldu.Kendisi tarafından burun operasyonu geçirdim sonucun böyle olacağını inanın ben bile tahmin edemiyordum .Ameliyat sonrası hiç bir komplikasyon yaşamadım hatta morarma bile olmadı.Uzun araştırmalar sonucu tanıştım Ozan hocamla ,sadece bir görüşme bana yeteri kadar güven vermişti .Sonuç şahane oldu :)gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir isim Ozan bitik.
Bu arada başka bir şehirde olmak sizi tedirgin etmesin iletişim konusunda hiçbir problem yaşamadım.Sayenizde kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum:) :)


Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Burnumdan bir defa ameliyat geçirmiştim hem nefes alma sorunum vardı hem de şeklinden memnun değildim. Oldukça zor bir operasyon olacaktı ve bir türlü bazı doktorlarla görüşsem de cesaret edemiyordum. Ozan Bey ameliyatım konusunda oldukça detaylı bilgilendirme yaptı. Ilk günden itibaren her sorumu özenle cevapladı. Ameliyatım çok uzun sürecekti ve oldukça zor işlemler yapılacaktı ancak Ozan Beye sonsuz bir güven duyduğum için cesaretle oldum ameliyatımı. Su anda 1 aydan biraz fazla bir süre geçti, oldukça rahatladı nefes almam ve şekli çok doğal çok güzel oldu. Operasyonum çok başarılı geçti. Emekle ve titizlikle gerçekleştirdi doktorum operasyonu. Sonraki süreçte de hep ilgisi iyileşme sürecimde devam etti. Ozan Bey oldukça başarılı, özenli mesleğini çok severek yapan bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ameliyat olmayı düşünen herkese Ozan Beyi tavsiye ediyorum. Ahu Tüzün Demirdamar


E
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Merhaba! Burun estetiği yıllardır düşündüğüm ama bir türlü cesaret edemediğim bi olaydı ta ki Ozan hocayla karşılaşana kadar. Sakinliği ve bilgisiyle Bana verdiği güven ve o çok tatlı konuşması sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Her şey beklediğimden de iyi ve hızlı geçti. Ameliyat öncesinde de sonrasında da Ozan bey her zaman o güveni verip içimi rahatlattı. Ameliyat olalı üç ayı geçti şimdilik hiçbir sorunum yok hala ufak şişlikler olmasına rağmen bende ve gören herkeste çok beğeniyor. Herhangi bir sorum olduğu zaman doktorum bir telefon kadar uzakta başka ülkede yaşamama rağmen. Ozan hoca o kadar tatlı ve kibar ki ameliyat öncesinde de sonrasında da onu sık sık rahatsız edip yüzlerce soru sormama rağmen o hiç üşenmeden her seferinde aynı kibarlığıyla cevap verdi. Burdan da ona çok teşekkür ediyorum bu cici burnum için ellerinize sağlık :) ayrıca çalışanları da çok kibar :)


Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Burun estetiği yıllardır düşündüğüm, bir türlü ikna olamayıp ertelediğim bir istekti benim için. Olumsuz durumlardan korkan biri olduğum için birçok doktordan randevu aldım ama yine de emin olamadım. Ta ki Ozan hocayla görüşene dek. Muayenehaneden adımınızı attığınız an gerek çalışanların güler yüzlülüğü gerek Ozan hocanın ilgisi sayesinde kendinizi tam bir prenses gibi hissediyorsunuz :) Ozan hocanın sakinleştirici tavrı, kendinden emin halleri sayesinde 4.dakikada falan "Peki ameliyatı ne zaman yapıyoruz?" demiştim. Kendisi bile şaşırmıştı diye hatırlıyorum:) Ameliyat sonrasında aklıma takılan en ufak bir detayı bile sormak için her arayışımda aynı nezaketle ve sevecen ses tonuyla sabırla cevapladı beni. Şu an 6.ayıma girmek üzereyim ve ben söylemesem kimsenin estetik olduğunu fark etmediği minnoş bir buruna sahibim Ozan hocam sayesinde:) Aklınızda estetik varsa Ozan hocayla görüşmeden karar vermeyin, derim.
Düzce'den selamlar :)


Hizmetler

Lazerle Yüz Estetiği


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Burun Estetiği


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Yüz Gerdirme


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Randevu


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Boyun Germe(Kozmetik Cerrahi)


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti)


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Endoskopik Estetik Cerrahi


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Kaş Kaldırma Kozmetik Cerrahisi


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Meme Estetiği


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Meme Büyütme


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Meme Küçültme


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Kozmetik Cerrahi


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Göz Kapağı Estetiği


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Dolgu


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Yağ Enjeksiyonları


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Kulak Estetiği


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Karın Germe - Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Redüksiyon Mammoplasti (Meme Küçültme)


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


PRP


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Botoks


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Dudak Büyütme


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Abdominoplasti


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Kaş Estetiği


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi


Yüz Estetiği


Kızılırmak mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:3, Ankara

Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
145 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
A
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Burnumda deviasyon problemi ve burun eti problemi vardı. Yani birtakım nefes alma problemlerim vardı, aynı zamanda opera bölümünde okuyorum. Bizim bölümümüz için bu tarz ameliyatlar riskli olabiliyor, özellikle yanlış yapıldığında ve alanı genişletici olmadığında çok sıkıntı çeken tanıdıklarımı biliyorum. Lakin bu ameliyatı iyi ki yaptırmışım diyorum. Nefes alma problemimin çözülmesine ek olarak yüzüme çok yakışır doğal bir burnum da oldu. Özellikle ses sanatçılarının korkmadan kendini teslim edebileceği bir doktor.
Henüz iyileşme aşamasında olmama rağmen çok rahat atlattım, kısa sürede güzel toparladım bu yüzden Ozan hocama çok teşekkür ederim.


G
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Meme Büyütme

Titiz, kalite standardı yüksek ve detaycı bir insanımdır; bunu bildikleri için çevremdeki insanlar tercihlerimi çok önemserler, ben seçtiysem mutlaka bir bildiğim vardır diye düşünürler :) Meme büyütme işlemi için yaklaşık 1 aylık araştırmam sırasında tesadüfen Ozan Bitik ismi ile karşılaştım. Hakkında yapılan yorumların hepsi de olumluydu, ne var ki yaptırmayı düşündüğüm meme büyütme ameliyatı ile ilgili tek bir yorum vardı, genelde yorumlar yüz ve burun ameliyatları ile ilgiliydi. Yüz cerrahisini iyi yapabilen bir cerrah meme büyütme ameliyatını zaten yapabilir diye düşünerek yola çıktım.
Hocamızın muayenehanesini aradım, Duygu Hanım ile görüştüm. Yurt dışında yaşadığımı, sadece ameliyat için TRye gelebileceğimi, bu sebeple uzaktan bilgilendirilmek istediğimi söyledim. Duygu Hanım’ın iletişimi çok içtendi ve hemen Ozan Hocamın cep telefonu numarasını verdi. Ozan Hocama WhatsApp mesajı gönderdim, tam 2 dakika sonra mesajımı yanıtladı. Bu benim için çok değerli bir kriterdi, yurt dışında yaşadığım için doktorun ulaşabilirdiği ameliyat sonrası süreç için çok kıymetliydi. (Daha önce başka bir hekimlere mesaj atmış ve 2-4 gün aralığında yanıt alabilmiştim). Her sorumu açık ve anlaşılır şekilde gecikmeden yanıtladı. İçim ısındı diyelim, 1 ay sonrası için kendisinden muayene ve ameliyat randevusu aldım.
24 Kasım tarihinde muayene 26 Kasım tarihinde Bayındır Hastanesi’nde meme büyütme ameliyatı oldum. Henüz çok yeni olmasına rağmen çok memnun kaldım. Kollarımı kaldıramam, ağrıdan duramam, geceleri uyuyamam sanmıştım; çok şükür beklediğimden çok daha iyi durumdayım. Sabah ameliyat oldum, öğlen ayaklandım, keyfim yerinde, elleri dert görmesin..
Hocamızın hem profesyonelliğinden hem beyefendiliğinden hem de ameliyat sonrası halimden çok memnun kaldım. Henüz şiş hali ile bile beklediğimden daha güzeller!
Uzun uzun yazmak istedim özellikle çünkü insan karar vermeden önce tecrübe etmiş kişilerin yorumlarını bilmek istiyor. Ozan Hocama güvenmekle iyi etmişim, her anlamda harika bir insan, yolu açık olsun!
Meme büyütme ameliyatı olmak isteyenlerin Ozan Hocam ile tanışmalarını kesinlikle tavsiye ediyorum!


B
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi

Ozan Hocam hastasıyla son derece ilgili bir doktor ve işinin ehli. İşini gerçekten severek yaptığını çok rahat görebiliyorsunuz. Burun ameliyatım olalı tam 2 ay oldu, onca hastasının arasında dahi sürekli ilgilenir, son durumu öğrenir. Burnumu gören kimse ameliyat olmuşsun demiyor, sende bi güzellik var diyorlar. O kadar doğal ve güzel bir burun yaptı. Ellerinize sağlık hocam


Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Rinoplasti

Ozan beyle 3 ay önce tanıştım ve iyiki tanışmışım iyiki benim doktorum olmuş.İşinde oldukça profesyonel ve burun ameliyatımdan sonra hiç bir problem yaşamadım .Ağrı morarma vs .olmadı .sadece biraz şişlik o kadar.Ve burnum oldukça doğal ve havalı Ozan hocam ve ekibine teşekkürler


G
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi

Değerli ozan hocamla 10 yıl önce başka bir hekime yaptırmış olduğum burundan nefes problem sebebiyle ameliyatımın başarısız olması sebebiyle tekrar ameliyat olmak üzere arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım ve muayene oldum. Değerli hocam o kadar nazik o kadar kendinden emin ki sizi fazlasıyla rahatlatıyor. Ozan hocama hem nefes problemim hemde burun şeklim sebebiyle tek bir ameliyat oldum ve sonuçtan çok fazlasıyla memnunum. Ozan hoca ile ilgili en özet bilgi, yaptığı her operasyon onun bir imzası ve yaptığı ameliyatın sonuna kadar arkasında olan çok sağlam duruşa sahip bir hekim. Ayrıca ameliyat öncesinde ameliyat sürecine ve sonrasına ilişkin size ne söz verdi ise sözlerinin arkasında o kadar fazlasıyla duruyor ki ve yaptığı operasyona o kadar güveniyor ki bu durumda size ayrı bir güven aşılıyor. Değerli Ozan hocam tabiki tıbbi bilgi anlamında da fazlasıyla donanımlı ki elbette bu da biz hastaları için ayrı ve en önemli güven konularından birisi. Son olarak da Ozan hocamı birçok hekimden ayıran bu kadar güzel özelliğinin yanında bir de maddi kaygılarının kesinlikle 1. 2. ve hatta 3. planda bile olmayışı ve tüm bunlara ek olarak hasta psikolojisinden o kadar iyi anlıyor olması değerli doktorumu daha da ayrıcalıklı bir konuma getiriyor. Ozan hocanın saymakla bitmeyen o kadar olumlu özelliği (her zaman güler yüzlü oluşu, çok pozitif oluşu ve birçok özellik) var ki bunlar yazmakla bitmez ancak sizde tanıdığınızda bunların hepsini göreceğinize eminim. Sonuç olarak değerli Ozan Hocamı burun nefes problemi ve burun estetiği konusunda hiç tereddütsüz şiddetle tavsiye ederim. Herşey için teşekkürler çok değerli doktorum.


A
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Randevu

Doktor Ozan Bitik'i ziyaret ettim çünkü bir rinoplasti ameliyatına ihtiyacım var. Doktordan sıcak bir karşılama aldık. O gerçekten samimi ve sıcak bir insan. Sorularımızı iyi bir şekilde yanıtladı ve uzmanlığı ile uygulamayı iyi bir duygu ve korkusuz bıraktım.


E
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Merhaba ,sevgili Ozan hocamla tanışmam 3ay önce oldu.Kendisi tarafından burun operasyonu geçirdim sonucun böyle olacağını inanın ben bile tahmin edemiyordum .Ameliyat sonrası hiç bir komplikasyon yaşamadım hatta morarma bile olmadı.Uzun araştırmalar sonucu tanıştım Ozan hocamla ,sadece bir görüşme bana yeteri kadar güven vermişti .Sonuç şahane oldu :)gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir isim Ozan bitik.
Bu arada başka bir şehirde olmak sizi tedirgin etmesin iletişim konusunda hiçbir problem yaşamadım.Sayenizde kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum:) :)


Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Burnumdan bir defa ameliyat geçirmiştim hem nefes alma sorunum vardı hem de şeklinden memnun değildim. Oldukça zor bir operasyon olacaktı ve bir türlü bazı doktorlarla görüşsem de cesaret edemiyordum. Ozan Bey ameliyatım konusunda oldukça detaylı bilgilendirme yaptı. Ilk günden itibaren her sorumu özenle cevapladı. Ameliyatım çok uzun sürecekti ve oldukça zor işlemler yapılacaktı ancak Ozan Beye sonsuz bir güven duyduğum için cesaretle oldum ameliyatımı. Su anda 1 aydan biraz fazla bir süre geçti, oldukça rahatladı nefes almam ve şekli çok doğal çok güzel oldu. Operasyonum çok başarılı geçti. Emekle ve titizlikle gerçekleştirdi doktorum operasyonu. Sonraki süreçte de hep ilgisi iyileşme sürecimde devam etti. Ozan Bey oldukça başarılı, özenli mesleğini çok severek yapan bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ameliyat olmayı düşünen herkese Ozan Beyi tavsiye ediyorum. Ahu Tüzün Demirdamar


E
Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Merhaba! Burun estetiği yıllardır düşündüğüm ama bir türlü cesaret edemediğim bi olaydı ta ki Ozan hocayla karşılaşana kadar. Sakinliği ve bilgisiyle Bana verdiği güven ve o çok tatlı konuşması sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Her şey beklediğimden de iyi ve hızlı geçti. Ameliyat öncesinde de sonrasında da Ozan bey her zaman o güveni verip içimi rahatlattı. Ameliyat olalı üç ayı geçti şimdilik hiçbir sorunum yok hala ufak şişlikler olmasına rağmen bende ve gören herkeste çok beğeniyor. Herhangi bir sorum olduğu zaman doktorum bir telefon kadar uzakta başka ülkede yaşamama rağmen. Ozan hoca o kadar tatlı ve kibar ki ameliyat öncesinde de sonrasında da onu sık sık rahatsız edip yüzlerce soru sormama rağmen o hiç üşenmeden her seferinde aynı kibarlığıyla cevap verdi. Burdan da ona çok teşekkür ediyorum bu cici burnum için ellerinize sağlık :) ayrıca çalışanları da çok kibar :)


Konum: Doç. Dr. Ozan Bitik Muayenehanesi Burun Estetiği

Burun estetiği yıllardır düşündüğüm, bir türlü ikna olamayıp ertelediğim bir istekti benim için. Olumsuz durumlardan korkan biri olduğum için birçok doktordan randevu aldım ama yine de emin olamadım. Ta ki Ozan hocayla görüşene dek. Muayenehaneden adımınızı attığınız an gerek çalışanların güler yüzlülüğü gerek Ozan hocanın ilgisi sayesinde kendinizi tam bir prenses gibi hissediyorsunuz :) Ozan hocanın sakinleştirici tavrı, kendinden emin halleri sayesinde 4.dakikada falan "Peki ameliyatı ne zaman yapıyoruz?" demiştim. Kendisi bile şaşırmıştı diye hatırlıyorum:) Ameliyat sonrasında aklıma takılan en ufak bir detayı bile sormak için her arayışımda aynı nezaketle ve sevecen ses tonuyla sabırla cevapladı beni. Şu an 6.ayıma girmek üzereyim ve ben söylemesem kimsenin estetik olduğunu fark etmediği minnoş bir buruna sahibim Ozan hocam sayesinde:) Aklınızda estetik varsa Ozan hocayla görüşmeden karar vermeyin, derim.
Düzce'den selamlar :)


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Ted Ankara Kolejindeki üniversite öncesi eğitimimi takiben, 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde meslek hayatıma başlangıç yaptım. ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Yüz Estetiği
 • Yüz Kırışıklıkları
 • Burun eğriliği
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp eğitimi, 1998 - 2004
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Eğitimi, 2004 - 2010
 • Cleveland Clinic Foundation - Estetik Cerrahi Üst ihtisası, 2010 - 2011

Deneyimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

SertifikalarVideolar


Bilinen diller

İngilizce

Ödüller

 • BEST OF TURKEY JUNIOR AWARD ESTETİK PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ ULUSAL KONGRESİ , OCAK 2013, İSTANBUL/TURKİYE
 • BEST COSMETIC PAPER AWARD 2012 AMERİKAN PLASTİK CERRAHİ DERNEĞİ KONGRESİ, EKİM 2012, NEW ORLEANS / AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Diğer içerikler

Yayınlar (27)

Makaleler (20)