Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 21 ziyaret var

Doç.Dr. Bülent Çitgez, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Meme ve Endokrin Cerrahisi konusunda hizmet vermektedir. Facebook:Bülent Çitgez Instagram:drbulentcitgez twitter:@BulentCitgez www.bulentcitgez.com Hakkında Lise:… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (9)

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç.Dr. Bülent Çitgez, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Meme ve Endokrin Cerrahisi konusunda hizmet vermektedir.
  Facebook:Bülent Çitgez
  Instagram:drbulentcitgez
  twitter:@BulentCitgez
  www.bulentcitgez.com

  Hakkında
  Lise: Çavuşoğlu Koleji -1994
  Üniversite: İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 2000
  Uzmanlık: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi, Genel Cerrahi Kliniği - 2008
  Doçentlik: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi, Genel Cerrahi Kliniği - 2016


  Çalıştığı kurumlar:
  • İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi, Genel Cerrahi Kliniği 2002-2008
  • İstanbul Büyükçekmece Devlet Hastanesi, Genel Cerrahi 2009
  • İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi, Genel Cerrahi Kliniği 2009- Halen

  Mesleki ilgi alanları: Meme ve Endokrin Hastalıkarı

  Yabancı dil: İngilizce bilmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Lise: Çavuşoğlu Koleji -1994
 • Üniversite: İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 2000
 • Uzmanlık: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi, Genel Cerrahi Kliniği - 2008
 • Doçentlik: İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi, Genel Cerrahi Kliniği - 2016
daha fazla

Deneyimler

 • İstanbul Büyükçekmece Devlet Hastanesi, Genel Cerrahi 2009
 • İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi, Genel Cerrahi Kliniği 2009- Halen
 • İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi, Genel Cerrahi Kliniği 2002-2008

Hastalıklar

 • Meme Kanseri
 • Paratiroid Hastalıkları
 • Hipertiroidi
 • Guatr (yumrulu)
 • Hiperparatiroidizm
 • Tiroid Guatr
 • Paratiroid Kanseri
 • Tiroid Nodülü
 • Tiroid Kanseri
 • Meme Hastalıkları
 • Fibroadenom
 • Tiroid Hastalıkları
 • Surrenal Hastalıklar
 • Tiroitte Sinir Monitorizasyonu
 • Böbreküstü Bezi (Cushing, Feokromasitoma) Hastlıkları
daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

İnsanlarda hastalığa yol açan etkenleri ortadan kaldırma, ve insanlara yardımcı olmak amacıyla Genel Cerrahiyi tercih ettim.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Merkezinde insan olan her meslek zordur. Mesleğimizle ilgili ise bazen tüm gün çalışmak zorunda kalmanız, hastaların hastalığı kabullenemesi, özel hayatın yok olması gibi zorlukları mevcuttur.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Şifa bulan hastaların yüzündeki mutlu ifade, işini güzel yapmanın verdiği huzur ve insanların sizin hakkınızdaki güzel duygular mesleğin güzel yanlarını oluşturmaktadır.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Meme tümörü nedeniyle tedavi ettiğimiz ve takiplerinde bir problem görülmeyen bir hastamın çocuğuna benim ismimi vermesi beni çok duygulandırmıştı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
157 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Tiroidektomi

  Ben Özge Akgün 20 yaşındayım tiroid papiller ca hastasıydım. Biyopsi sonucumda bunu görünce çok kötü oldum. Doktor arayışına girdim ve Bülent Bey i bulmam resmen tesadüf oldu her zaman hayırlısını istedim ve Allah ın benim önüme çıkardığı bir mucize.internetteki yorumlardan çok etkilenmiştim devlet hastanesindeki bir doktorun nasıl böyle ilgili olacağını düşündüm ve bu siteden mesaj attım o gün beni aradı Bülent Hocam gerçekten çok şaşırmıştım Samatya da başka bir doktor ile tetkik lerimi yaptırmıştım ama aklımda hep bir soru işareti vardı sonra Bülent Bey ile görüştüm bir insan bu kadar mı gerçekçi ve rahatlatıcı olur bi doktordan daha fazlasıydı benim için sorduğum sorulara bıkmadan cevap verdi gece gündüz ne zaman mesaj atsam hep bana döndü cevap verdi. Allah ondan razı olsun kendisi ve ekibi inanılmaz iyi insanlardı çok memnun kaldım . Tiroid papiller ca tanısı ile 15 Ocak saat 7.20de ameliyathane ye indim ilk hastası bendim. Şuanda taburcu oldum haftaya kontrolüm var. Bu dönemde insanın en başta moral e ve güvene ihtiyacı oluyor Bülent Bey o güveni sağlıyor ve o morali kat kat veriyor. Herkese tavsiye ediyorum. Bülent beyden daha iyisini bulamazsınız emin olun. Tekrardan Allah razı olsun. Bülent Bey ve tüm ekinine her şey için çok teşekkür ederim... Özge Akgün.

 • Z
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Mastektomi

  Annemin ameliyatını yapan Dr. Bülent Bey'e güler yüzlü, ilgili ve derğerli yaklaşımından dolayı çok teşekür ederim.

 • O
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Meme Cerrahisi

  Sol memedeki kitleyle başladi bizim hikayemiz ilk duyduğumuzda kabullenmek zor oldu sonrasinda araştirma içinde bulduk kendimizi ve şükürler olsunki BÜLENT ÇİTGEZ hocam çıktı karşımıza surecimizi öyle bi yoluna koydu ki gözümüz kapali emanet ettik kendimizi patoloji terapi derken ameliyat günümüz geldi bütün endişelerimizi birakip güvenli ellerine teslim ettik kendimizi çok başarili bi ameliyat gerçekleştirdi.Sizi karşimiza çikarana ŞÜKÜRLER OLSUN hocam siz mükemmel bir insansiniz BÜLENT ÇITGEZ.

 • O
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Randevu

  Bülent beyi bulmamız tamamen tesadüf oldu o bize Allahın bir lütfu eşim sol memesinde ve koltuk altında fark ettiği kitleleri zaman kaybetmeden araştırma içine girdik o hastane bu hastane derken bülent bey karşımıza çıktı.tedaviyi hiç bekletmeden bizzat kendi başlattı biyopsi kemoterepi ve en sonunda ameliyatımızı yaptı ve patoloji sonucumuzda temiz geldi.ALLAH razı olsun Bülent beyden gerçekten işinde profosyonel bi doktor hastaya yaklaşımı güler yüzü detaylı anlatımı inanın hiçbir sorunuz cevapsız kalmaz her şey için çok teşekkür ediyorum hocam başarılarınızın devamını diliyorum.

 • S
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Meme Cerrahisi

  Herkese merhabalar:Meme CA tanısı ile ameliyat olmam gerekiyordu ve iyi bir cerrah arayışı içerisine girmiştim birkaç doktor gezdikten sonra tavsiye üzerine Bülent hocaya gittim iyiki tanıdım dediğim değerli doktorlardan biri mesleki tecrübelerinin yanı sıra çok insancıl güleryüzlü sıcak sammi tavırlarıyla kendimi rahat hissetmemi sağladı ve bütün sorularıma cevap aldım kendinden emin ve net birşekilde yapacağı işlemi anlatıp müthiş bir güven oluşturdu dr arayışım bitmişti artık emin ellerdeydim ve ameliyatım başarılı birşekilde yapıldı kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum ALLAH razı olsun hocam ellerinize emeğinize sağlık Seher SUDA.

 • A
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

  Merhaba , Sol memedeki kitle şikayeti ile doktora gittim ve biyopsi sonucu kötü huylu kanser teşhisi kondu. tedavimi gerçekleştire bileceğim , güvene bileceğim, bu konuda işinin ehli bir doktor arayışı içine giriyor insan ister istemez… Hocam Bülent bey’e de, bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine gittim. İyi ki kendisini tanımak şerefine nail oldum. Yapılan tetkikler sonucu kısa bir zaman önce 12 Aralık’ ta Bülent hocam beni ameliyat etti ve sayesinde mememin şeklinde bir bozulma olmadı.. “Kanseri tedavi etmek, Kanserli hastayı tedavi etmek anlamına gelmez!” Bunun bilincinde olan, işinin ehli bir doktor kendisi BÜLENT ÇİTGEZ. Hastasına sıcakkanlı, samimi davranışları ve en önemlisi güler yüzü ile insanı, psikolojik olarak da tedavi eden bir hekim.. Tedavim boyunca ve ameliyatımda gösterdiğiniz ilgiye, alakaya, hastane personelinize, ekibinize ve özellikle de size çok teşekkür ederim hocam. Şimdi tek duam patoloji sonuçlarımın iyi çıkması. Ve bu süreç zarfındaki tedavimde ameliyat kadar sıkıntısız bir şekilde ilerlemesi... Benim gibi bu hastalıktan muzdarip olan hastalar, önce Allah’ın izni sonra sizin Şifalı ellerinize bırakırlarsa kendilerini, sıkıntılarından eser kalmayacaklarına emin olabilirler, bu hastalık süresince hastalıklarını daha kolay atlatabilirler… Allah razı olsun her şey için, tekrar TEŞEKKÜRLER…

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2018-01-03

  Öncelikle bu güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Samimi sözlerinizi okuduğunuzda inanın tüylerim diken diken oldu.Hem cerrahi işlemden, hem de sonraki tedaviden de fayda görmenizi tüm kalbimle diliyorum. Geçmiş olsun.

 • E
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Meme Kanseri

  Değerli hocam annem için bizimle beraber vermiş olduğunuz savaş için kalpten teşekkür ediyorum . İstanbul'da hatrı sayılır doktorlarımızın tesbit edemediği hastalığı sizle tesbit edip sizinle yendik çok şükür iyiki varsınız.

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-12-22

  güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 • Y
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Tiroid amaliyatı

  bülent bey e şimdiden ilgi ve alakası için çok çok teşekkür ederim. tiroit amaliyatı için gün bekliyoruz saygılar

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-12-22

  çok geçmiş olsun.

 • G
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Meme Cerrahisi

  Annemle öğrenmiş olduk meme kanserini,süreçlerini.Ama eğer Bülent Bey gibi idealist cerrahlarımız varsa korkunuz güvene ve mücadeleye dönüşüyor.Hastalarına olan iyi davranışı,sorularımıza her zaman güzel bir dil ve anlayışla cevaplaması,hastalık aşamasının hepsinde çok iyi bir yardımcı diyebilirim. Kendisine ve ekibine emekleri için ailem adına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-12-22

  Her zaman söylediğim gibi, hastayla empati kurulduğu zaman engelleri daha kolay aşabiliyoruz. Çok geçmiş olsun.

 • T
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Tiroid Cerrahisi

  Sakarya da yaşıyorum. 1 ay önce zehirli guatr tanısı konuldu ve ayrıca sol lobumda bulunan nodul nedeniyle ameliyat olmam gerektiği söylendi. Ameliyat denilince ister istemez duraksiyor insan. Ben de bu alanla ilgili doktor arayışına girdiğimde Bülent hocamın ismini çok duydum. Randevu aldık muayene için ve muayene sürecine kadar da aklımdaki soru işaretlerini Bülent hocamın ilgi ve alakasıyla yavaş yavaş silmiştim. Kendisiyle tanıştığımda gösterdiği ilgi ve güleryüzü nedeniyle ameliyat için kesin kararımı verdim. 5 gün oldu ameliyat olalı ve ağrı vs. herhangi bir huzursuzluk durumum yok. Bir tek hafif bir ses çatallanması var ama onun da geçici bir durum olduğunu düşünüyorum. Kendisine ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgisinden ötürü teşekkür ederim.

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-12-22

  Patolojinizde temiz geldi. Geçmiş olsun.

 • B
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Troid ameliyatı

  Benim canım doktorum hayatımda tanıdığım en mütevazi en sıcak en iyi doktor daha geçen hafta troid ameliyatımı olmama rağmen kendimi sayesinde çok çok iyi hissediyorum. Onun varlığını bildiğim için patolojiden gelecek sonuç beni korkutmuyor çünkü biliyorum ki Bülent hocam sayesinde sonuç ne olursa olsun çabucak aşacağım. İyiki varsınız

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-12-22

  Çok geçmiş olsun.

 • N
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Meme ultrason

  Dr Bülent citgez mükemmel bir doktor. hepimiz işimizi yaparız anne çocuğuna bakar esnaf bir şeyler satar öğretmen ders anlatir ve olamasi gereken olmuş olur.ama bide samimiyet içtenlik sahip çıkma kendini iyi hissetmek vardır bu da yapılana değer katar.cok saygı duydum keşke herkes bu şekilde sahip çıksa yaptığı işe Allah razı olsun :)

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-12-22

  Her şey karşılıklı konuşup anlaşmaya bakar. Geçmiş olsun.

 • Z
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

  Bülent Bey harika bir doktor. Sakin, samimi ve hastasını sakinleştirmeyi çok iyi biliyor. Bir daha genel cerraha gitmem gerekirse kesinlikle kendisine giderim. Çok memnun kaldım.

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-12-22

  Teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 • M
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Meme Cerrahisi

  Rutin muayene sırasında göğsümde kümeselleşmiş kireçleme çıktı ve ameliyatla alınması gerektiğini söyledi doktor. Hem acil alınmalı deyip, hem memografi vs testler için uzun süreli randevular verildi.
  Bir çok doktora gittim ama hiç biri güven vermedi. Hatta beni takip eden doktoruma ameliyatımı siz yapacaksınız degilmi diye sorduğumda, ekibim girer, müsait olursam ben girerim dedi.
  Ne yapacağımı şaşırdım.
  Güvensiz bir ortamda bıçak altına yatacak olmak çok güç.
  İnternetten araştırma yaparken Bülent Çitgez hocama rastladım. Kendisine yapılan olumlu yorumlar bile içime ferahlık verdi.. Randevu alıp gittim ve hayatımda gördüğüm en samimi, sıcak, insana yüzde yüz güven veren bir doktorla karşılaştım. Hem rahatsizligimla ilgili net bilgiler verdi, hemde bunu çok kolay bir şekilde aşacağımıza beni ikna etti, tıpkı bir psikolok gibi..
  Ameliyatımı oldum, çok memnunum, Allah razı olsun hocamdan.. Herkese tavsiye ederim, bıçak altına yatmak kolay degil, insan sadece doktoruna güvenmek istiyor. Bülent bey yıllardır tanıdığınız bir dost gibi güven veriyor insana..

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-12-22

  Gülen yüzünüz solmasın Melek hanım. Geçmiş olsun.

 • C
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Papiller Troit Ameliyatı

  Doktor takvimine çok tesekkur ediyorum böyle mukemmel bir doktoru bulmamda yardımcı oldu.Bülent hocama çok çok teşekkür ediyorum. Korkularımı yenmemde yardimci oldu. Diğer hastaların ameliyat sonrası yaşadığı ses kısıklığı vs. sıkıntıların hiçbirini yaşamadım. Ameliyat sonrasi hormon dengesi değisikligi nedeniyle elbetteki şikayetlerim oldu ama bunun geçici durum olduğunu düşünüyorum. Hocamın takibi sayesinde atlatacağım. Bülent hocamiyi ki tanımışım sizi tekrardan teşekkürler. Saygılar

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-10-05

  Her şey gönlünüzce olsun. Geçmiş olsun.

 • Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: meme muayene.

  11 yildir 2 gogsumdede kistler var. Baska bir doktora giderken yillar sonra arkadasim tavsiye etti iyikide etmis bundan sonraki doktorum bulent hoca cok samimi , guleryuzlu ve ilgili bir doktor allah razi olsun kendinden cok memmun kaldim. Basarilari daim olsun insaallah.

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-10-05

  Teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 • F
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Memede Kist

  Göğsümde kist var şikayetim ile gittim doktora ve ameliyat olmam gerekiyordu. Ameliyatım çok güzel geçti ve hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Aklımda olan soru işaretlerini Doç. Dr. BÜLENT ÇİTGEZ giderdi. Kendisinin güler yüzü, samimiyeti ve hastaları ile ilgilenişi gerçekten oldukça iyi. Bülent Bey'e canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum. Sevgiler
  Feyza ŞENTÜRK

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-10-05

  Geçmiş olsun.

 • Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Meme Cerrahisi

  Kanser denen illeti yendiysem eski sagligima kavustuysam bu önce rabbimin sonra da sevgili doktorum BÜLENT CITGEZ sayesinde olmuştur.sonsuz teşekkürler saygılar hocam.en kısa zamanda ziyaretinize gelicem

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-10-05

  Her zaman beklerim. Geçmiş olsun.

 • Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Tiroit ameliyatı

  Annem 25 yıl sonra ikinci kez yine bıçak altına yattı. Çok uzun süren bir operasyonun ardından kavuştuk anneme cok şükür. Ameliyatımızı başarıyla sonlandıran bülent hocamız ve tüm ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler ediyoruz. Dilerim herkes annem gibi sağlığına kavuşur evine döner. Şimdi tek duamız pataloji sonuçlarımızın iyi çıkması... hocamız bize bu süreçte çok yardımcı oldu elleri dert görmesin Allah hepsimden razı olsun. Bundan sonra da aynı yardım ve öz veriyi göstereceğinden eminim. Dilerim bundan sonra herşey daha güzel olur. Tekrar tekrar teşekkürler.

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-10-05

  iyi düşünelim, iyi olsun. Geçmiş olsun.

 • Z
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Hiperparatroid

  Hiperparatroid rahatsızlığım sonucu adından çokça bahsedilen ve teşekkür yazılarını da çokca okuduğum;bunca memnuniyetin karşılığını, insanlığı ve doktorlugundaki becerisi göz ardi edilemeyecek;takdiri sonuna kadar hakeden değerli doç.Dr. Bülent Çitgeze teşekküru borç bilirim..Ameliyat sonrası ve öncesinde ilgisi devlet hastanesini özel hastane kategorisine taşıdı..Ülkemizin yetiştirdiği değerli sihirli eller allah başımızdan sizleri eksik etmesin.

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-10-05

  Sizin duyarlılığınız bizim işimizi kolaylaştırıyor. Geçmiş olsun.

 • Z
  Yer: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma HastanesiHizmet: Randevu

  Annem 5 yıl önce meme kanseri ameliyatı ve onkoloji tedavisi görmüştü maalesef 5 yıl sonra diğer memeye sıçramış kontrollerde erken teşhisle farkedildi ve yine maalesef onkoloji doktorumuzdan hiçbir açıklama görmediğimiz gibi tekrar ameliyat olucakmı sorusu karşısında çok kötü azarlandık bir başka hastaya kızıp o gün acısını bizden çıkarttı derdimizemi yanalım azarlanmamızamı bilemedik ama rabbim Bülent hocayı Hızır gibi yetiştirdi o kadar güzel ilgilendiki bir an derdimizi unutturdu ameliyatı yaptı halen tedavimiz devam ediyor Allah bin razı olsun hocamızdan memleketin ve özellikle onkolojilik hastaların böyle güzel yürekli doktorlara çok ihtiyacı var başarılarının devamını diliyorum rabbim yardımcısı olsun inşaallah

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-10-05

  Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 • annem troit ameliyatı oldu bülent beyin yanında kanserden supheleniliyordu .. bülent bey in üstüne önümüzde dr tanımadık bu kadar iyi bu kadar sıcak kanlı ve bir o kadardada işine sadık disiplinli işinde on numara bir insan .. ve allaha hamdolsun ki sonuç temiz çıktı ameliyat da çok riskliydi ama bülent bey başardı ellerine sağlık hocamın...güler yüzünüz herşeye değer ...

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-10-05

  Geçmiş olsun, patolojinin de temiz çıkması ayrıca sevindirici oldu.

 • Z

  Hayatımda tanıdığım en mükemmel doktorlardan biri gerçekten tek biz değil herkes Bülent Hoca yı çok seviyor hastası olsun olmasın herkese çok güler yüzlü ve çok ilgili davranıyor tanıdığımız için çok mutluyuz

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-07-28

  teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 • H

  Hayatımda en değer verdiğim insan Annem Önce Allah tabiki sonra da kendisinin sayesinde yeniden can buldu.15 Şubat 2012 Doç. Dr Bülent Çitgez tarafından paratiroid adenomu ameliyatı oldu. Halen kendisinin takip hastasıdır. Değeriniz kelimelerle anlatılmayacak kadar yüce gözümüzde. Doktorluğunuz ,kişiliğiniz, güler yüzünüz ilgi ve alakanızla , samimiyetinizle iyi ki varsınız hocam. Saygılarımla. Hülya OTU

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-07-28

  Ne mutlu ki annenize böyle ilgili bir evladı var umarım herkesin çocuğu annesini böyle düşünüp ilgilenir. Geçmiş olsun.

 • 5 haziran 2017 tarihinde Dr. Bülent bey oğluma meme ameliyatı oldum. Meme kanseri olduğumu öğrendiğimde kime ameliyat olacağımı kesinlikle bilmiyordum. Oğlumun araştırması sonucunda doktorumuzla tanıştim. Genel cerrah olmanın yanısıra​ bir psikolog gibi beni rahatlatti ve ameliyata korkusuzca girdim. Çok şükür ameliyatim da güzel geçti. Bu süreçte aklımıza takılan bütün sorularımıza da içtenlikle cevap verdi. Allah ondan razı olsun. İşi gücü rast gitsin.
  - Gülten Sefaye ERSOY

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-07-28

  Gülen yüzünüz hiç solmasın. güzel yorumunuz için de teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 • Çok mutsuz,telaşlı,endişeli durumda geldik yanınıza ..Annemle beni sıcak,güler yüzlü karşıladınız ..Bir dost, yakınız gibi ilgilendiniz....Hic düşünmeden güvenle girdik ameliyata...elleriniz dert görmesin..Allah sizin gibi doktorları ikicihanda bahtiyar etsin...sizi tanımamıza vesile olan dr mert Tanal' a ve sizlere sonsuz tesekkürler..

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-07-28

  Teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 • B

  Bir insan tanıdım ki, asil, efendi, açıksözlü, samimi , net, sıcacık , güleryüzlü ve kararlı... dünyanın başıma yıkıldıgını hissettiğim bir anda allah karşıma çıkardı... çok dr. gezdim... bülent hocanın verdiği netliği göremedim...çift taraflı mastektomi ( meme alınması) amelıyatımı tereyağdan kıl çeker gibi yaptı... ilgisini hiç esirgemeyen , nadir hekimlerden... ayrıca 7/24 ulaşılır olması en önemli bir tutumu... eger meme ca. probleminiz varsa hiç düşünmeden gözükapalı gideceğiniz bir cerrah... allah razı olsun... emeğine bilgisine sağlık...

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-07-28

  güzel yorumunuz için teşekkür ederim. İnanın okurken tüylerim diken diken oldu. Geçmiş olsun.

 • S

  Meme kanseri teşhisi ile dünyam başıma yıkıldıği anda hasta yorumlarını okuyarak ulaşmıştım kendisine.hayatimizda özellikle devlet hastahanesinde pek sık rastlayamadiğimiz insan olabilen mutevazi ,hastasına önem veren kapısını çalmaktan hiçbir zaman cekinmeyeceginiz ender insanlardan.Tarif edilemeyecek gerçek bir hekim.hipokrat yeminini boşuna etmediği için ne mutlu sayın doktoruma.yardimlariniz ve başarılı operasyonunuz için sonsuz teşekkürler hocam.Allah size herşeyin en güzelini nasip etsin inşallah.saygilar. Nilgun Gunter.

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-07-28

  Çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 • M

  Ben daha önce çok doktora gittim fakat hiç birinden de olumlu sonuç alamadım. Daha sonra şans eseri Bülent Hocaya denk geldim ve iyiki de gelmişim. Kişiliği sevecenligi ilgi alakası ve bilgisiyle gerçekten mükemmel bir doktor.. Bende hep özel hastaneler daha iyidir yanılgısı vardı ve o bunu yok etti. Hiç bir özel hastanede bulamayacağınız güveni rahatlığı kesinlikle onda bulabilirsiniz. Sizinle özel doktorunuz gibi ilgileniyor .Daha önce hiçbir doktora güvenip de ameliyati kabul etmemiştim. Bugün benim ameliyatimin beşinci günü ve gündelik hayatıma nerdeyse döndüm bile. Benim tek korkum ameliyat izinin kötü görünecek olmasiydi ama Bülent Hoca sağolsun orda da büyüklüğünü gösterdi ve çok mükemmel bir şekilde dikmis on gün sonra mezuniyetim var ve istediğim elbiseyi giyebilecem sayesinde..Çok mükemmel bi insan kendisine çok teşekkür ederim ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. İyiki varsın doktorcum :))

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-07-28

  Geçmiş olsun.

 • H

  Yorumlardan dolayı tercih ettiğim , merak ettiğim ve iyi ki tanımışım dediğim muhteşem, duyarlı , gerçekten insan gibi insan dedirtecek kadar güven verici bir doktor , özel hastanelere bile gitseniz bu kadar hizmet alamazsınız... tekrar tekrar teşekkürler , yolunuz yolumuz hep açık olsun. Tüm hastalara da acil acil şifalar İnşallah...

  Doç. Dr. Bülent Çitgez2017-07-28

  Teşekkür ederim. Geçmiş olsun.