Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 484 profil ziyareti var

1980-1986 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim görerek, 1986'da Tıp Doktoru oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
28 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Yer: Cemal Aygıt MuayenehanesiHizmet: Göz kapağı düzeltme

  Göz kapağı düzletme ve devamında ameliyatsız cilt gençleştirme işlemleri yaptırdım. Cemal bey hem konusuna hakim, hem de işlemler sırasında tatlı tatlı sohbet ederek uygulama süresinin rahat geçmesini sağlıyor. Sonuçlar da çok başarılı.

  Cemal Aygıt2018-05-16

  Gerek göz kapaklarınıza uyguladığım işlemden, gerekse ameliyatsız cilt gençleştirme kürünüzün sonucundan memnun kalmanız sevindirici. Gençleştirme kürlerinize aksatmadan geldiğiniz için teşekkür ederim. Övgüleriniz içinde ayrıca teşekkür eder, sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • Yer: Cemal Aygıt MuayenehanesiHizmet: Güçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme)

  Genelde meme operasyonlarından korkulur ama Cemal beyle tanıştıktan sonra ilk görüşmeden sonra hemen güven duyup operasyon olmaya karar verdim. Ameliyattan sonra çok doğru karar verdiğimi anladım . Ameliyattan sonra halk arasında anlatılan hiç bir agri yoktu. 1 hafta icinde hemen normal hayatima dondum.
  Dogalliktan yanaysaniz, agridan korkuyorsaniz mutlaka Cemal hocamizi secmelisiniz ! :)

  Cemal Aygıt2018-05-03

  Öncelikle, sizin karar süreciniz ve ameliyat sonrası yaşadığınız olumlu durum beni çok mutlu etti. Söylediğiniz gibi pek çok hasta ameliyattan önce başkalarından duyduğu bazı bilgilerle korkuya kapılabiliyor. Bu nedenle sizin bu geri bildiriminiz son derece önemli. Teşekkür eder sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • P

  Dr.Cemal beyin uygulamalarından çok memnun kaldım. Cerrahi ve medikal işlemlerinde çok başarılı sonuçları..

 • Dr Cemal beyi tanımadan önce Botox ve dolgudan hiç memnun olmadım Cemal beyin yaptığı işlemlerden çok memnun kaldım iyiki Cemal beye gitmisim ellerine sağlık. Erhan VURAL

  Cemal Aygıt2017-02-24

  Erhan Bey, Botilinum toksin uygulamamdan memnun kalmanız çok sevindirici. Hasta memnuniyetimizin yüksek olması ve sizlerin bu olumlu dönüşleri bize moral veriyor. Teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.

 • Cemal Aygıt hocamızı tanımadan önce botox ve dolgu deneyimlerim olmuştu. Maalesef istediğim sonucu bir türlü anlamamıştım.
  İş disiplini, kullandığı malzeme ve teknikleri bıkmadan anlatması,güler yüzü, mutevaziligi ile karsilasinca doğru adreste olduğumu anladım.
  Kaybettiğim güveni tekrar kazandirdiginiz için sonsuz teşekkürler. Emeğinize sağlık... Hilal Tek

  Cemal Aygıt2016-12-17

  Hilal hanım, uyguladığım tedavilerden memnun kalmanız beni çok sevindirdi. Övgüleriniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim. Görüşmek dileği ile.

 • K

  Canım Doktorum iyki seni tanımışım diyerek başlamak istiyorum sözüme.Gerek insan olarak güler yüzlülüğü ve sakinliği gerekse işinde başarısı asla tartışılmaz. Muayene olmak için ilk randevumu alıp görüştüğümüzde bana ameliyat öncesini,ameliyatı ve ameliyat sonrasındaki süreci ayrıntılarıyla anlattı. Cemal Bey' ye, randevu alması biraz zor olsa da hastasını sabırla dinleyen, ilgili, sakin, pozitif, işini iyi bilen ve sonuçtan memnun kalacağınız bir doktordur. Ben kendisine 1 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum, sonuçtan görüntü olarak çok memnunum. Hastasının beklentilerini dikkate alarak hastasının yaşına vücuduna en uygun işlemi yapıyor. Benim ameliyatımdan önce benim isteklerimi de dinledikten sonra vücudumun yapısına en uygun protezin hangisi olduğunu anlattı ve beraber seçtik. Ameliyat sonrası 1-2 gün olan klasik ameliyat ağrısı dışında hiçbir sorunla karşılaşmadım. Buradan kendisine ve ekibine bir kez daha teşekkür ederim. Bu konuda operasyon olmayı düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

  Cemal Aygıt2016-07-21

  Katya hanım, hakkımda yazdıklarınız gerçekten beni memnun etti. Sizin gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası süreçte yaşadıklarınıdan mutlu olmanız, ameliyatınızın başarılı ve sorunsuz geçmesi benim için son derece önemli. Tavsiyeniz için de ayrıca teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

 • Meme protezi yaptırmak için çok uzun zaman düşündüm birçok doktorla görüştüm hiç kimse içime sinmedi!! En son bi arkadaşımın tavsiyesiyle cemal hocayla görüşmeye gittim.Yapacağı işlemleri tek tek izah eden ve sizin kaygılarınızı,sorularınızı çok nazik ve açıklayıcı bir dille anlatan mükemmel bir insan ve doktor bence:) ilk görüşmede ameliyat için gün aldım 2 ay geçti ameliyat olalı ve ben görünüşümden çok memnunum☺️İyiki varsınız cemal hocam❤️

  Cemal Aygıt2016-06-16

  Deniz hanım, öncelikle şahsıma duyduğunuz güven ve tedavi sürecinizden memnuniyetiniz beni çok gururlandırdı. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
  Sizin bu değerli görüşleriniz, benzer problemleri olan hastalar için de aydınlatıcı olacaktır. Sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • S

  Merhabalar... 4 yıl önce meme büyütme ameliyatı oldum. Bu süre zarfında hiçbir sorunla karşılaşmadım Cemal bey sayesinde özgüvenim yerime geldi diyebilirim çok memnunum. Çok ilgili, mütevazi ve en önemlisi insana güven verebilen alanında en iyilerden birisi. Doktorumu herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Her şey için tekrar teşekkür ederim. iyi ki sizi tanımışım hocam.

  Cemal Aygıt2016-05-02

  Seda Hanım, dört yıl gibi uzun bir süre önce yapmış olduğum ameliyattan halen memnun olmanız beni de çok mutlu etti. Meme ameliyatlarında geç dönem sonuçlar son derece önemlidir. Şahsımla ilgili görüşleriniz ve tavsiyeniz beni ayrıca gururlandırdı. Çok teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

 • S

  Cemal Bey'le tanışmam telefonda oldu. Kendisini meme büyütme ameliyatı ile ilgili bilgi almak için aradığım tüm endişeli sorularıma sakin ve içten bir şekilde yanıt veren bir hekimle karşılaştım. Yaptığım araştırmalar sonrası koltuk altından izsiz ameliyat tekniği ile ilgili alanında en uzman kişi olduğunu öğrendim ve ameliyat oldum. Ameliyat olana kadar hala bir takım endişelerim vardı, başka yerlerde ameliyat olan kişilerden aldığım duyumlar nedeniyle ancak ameliyat sonrası iyi ki Cemal Bey'e ameliyat olmuşum dedim. Çünkü onların yaşadığı sıkıntıları, ameliyat sonrası ben hiç yaşamadım ve direnlerim çıkar çıkmaz günlük hayatıma aynı şekilde geri döndüm. Cemal Bey gerçekten işinde başarılı, güven veren ve kendinizi çok rahat hissettiren bir hekim.

  Cemal Aygıt2016-04-06

  Senem Hanım, kafanızdaki endişeleri giderebilmiş olmam ve sonuçta çevrenizdekilere göre daha iyi bir sonuç almış olmanız benim için son derece önemli. Ameliyat öncesi ve sonraki süreçlerdeki memnuniyetiniz beni de mutlu etti. İçten paylaşımınız ve yorumunuz için teşekkür ederim.

 • E

  Meme büyütmede daha doğal sonuçlar için 2 yıl önce meme protezinden kaçtım ve yağ enjeksiyonu yaptırdım. Hem yanlış teknik hem de kendi dokularımın verdiği tepki nedeniyle vücudumun bir çok bölgesinde yara izi kalmakla birlikte, bu izler keloide dönüştü. Bunlar için başka hekimlerde tedavi gördüm ancak iyi sonuç alamadım. Yapılan yağ enjeksiyonundan da eser kalmadı. Tekrar ameliyat olmak için cesaret edip, bu sefer protezde karar kıldım. Vücudumun keloid üretmesi sebebiyle, başka bir hekim tarafından Cemal Bey'e yönlendirildim. Koltuk altından yerleştirildiği takdirde herhangi bir problemle karşılaşmayacağım konusunda uzun uzun konuştuk. Hem ameliyat öncesinde, hem ameliyat sonrası dönemde güler yüzüyle ve bilgisiyle her zaman yanımda oldu, ilgisini eksik etmedi. Süreç aynı söylediği gibi işledi. Şu an hala keloidlerim için tedavi görüyorum ve ilk seansta bile, daha önce gördüğüm birçok tedaviden daha iyi sonuç aldım. Daha önce yaşadığım kötü tecrübe sonrasında kendisini tanımak büyük bir şans. Plastik cerrahiye yolu düşen tüm yakınlarıma şiddetle tavsiye ediyor, kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

  Cemal Aygıt2016-03-14

  Ece Hanım, sizi ameliyat öncesi aydınlatabilmiş olmak ve göğüs büyütme ile ilgili kullandığım yöntemden memnun kalmanız beni sevindirdi. Özellikle vücudunda iz kalma riski olan sizin gibi hastalarda "Koltuk altından izsiz meme büyütme ameliyatı" ideal bir seçim oluyor gerçekten. Önceki ameliyatınızdan kalan izlerde gelişen keloid'in tedavisi de oldukça önemli tabii ki, uyguladığım yöntemden memnun kalmanız ve iyileşme sürecine girmeniz beni ayrıca sevindirdi. Tavsiyeniz için ayrıca teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

 • A

  Bir tanıdığım daha önce ameliyat oluştu ve önerisiyle gittim. İlk başta tedirgin oluyor insan ameliyat öncesinde sonuçta bir operasyon geçiriyorsunuz.Hocam çok rahatlattı beni psikolojik olarak. Operasyon öncesi dediklerinin hepsi gerçekleşti. Sonuç memnuniyet vericiydi. Tam istediğim gibi oldu. Birkaç arkadaşım aynı ameliyatı başka doktor'a oldu ve içlerinden en memnun olanı ben oldum. Diğer arkadaşlarıma göre iz kalmayan benim ki oldu. Koltuk altımdan girildi ve hiç izim kalmadı,ayrıca doğal durdu. Soran herkese tavsiye ediyorum.

  Cemal Aygıt2016-03-04

  Arman Hanım, ameliyat ettiğim bir hastamın tavsiyesi üzerine gelmeniz ve sizin de ameliyat sürecinden ve sonucundan memnun kalmanız beni gururlandırdı ve mutlu etti. Ameliyat sonrası geç dönemde izsiz ve doğal bir görünüm elde edilmiş olması ayrıca önemli tabii ki. Geri bildiriminiz ve tavsiyeleriniz için de çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

 • U

  Eniyihekim sitesi tarafından ulaştım Hocama. Daha önce geçirmem gereken operasyon genel cerrah tarafından yapıldı ve aslında genel cerrah değilde Plastik cerrah tarafından yapılması gerekliydi. Cemal Hocamın hastaları tarafından yorumlarına bakarak gitmeye karar verdim.Yüzümde ben vardı ve daha önce doğru olmayan bir işlem yapılmıştı. Hocam Yarama büyüteçle baktı ve nasıl bir işlem yapılacapını belirtti. Yarım saatlik bir görüşmemiz oldu tedavi sürecim olmadı. Ameliyat olmama karar verdiğim zaman Cemal Hocam'a gideceğim. Yakınım sorun yaşarsa tavsiye ediyorum.

  Cemal Aygıt2016-01-19

  Uğur Bey, yorumunuz için teşekkür ederim. Tedavi sürecinizde de sizin yanınızda olacağımı bilmenizi isterim. Geçmiş olsun, sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • Y

  Kısa bir süre önce uzun yıllardır düşünüp fakat bir türlü cesaret edemediğim göğüs büyütme ameliyatımı sonunda oldum.Doktor seçimi konusunda son derece tereddüt ediyordum. Şunu söylemeliyim ki Cemal hocayi seçmekle en doğru kararı vermişim.Doktor beyin sıcak, samimi, güler yüzlülüğü, mütevaziliği ve güven verici tavırları benim bu ameliyatı olmama fazlasıyla etken oldu.Tam istediğim gibi bir doğal bir sonuç ile karşı karşıya kaldım. Çok memnunum.Çok başarılı, profesyonel ve alanında uzman bir Doktor Cemal hoca.Herkese Cemal hocayı tavsiye ediyorum.Tekrar çok teşekkürler Cemal hocam.

  Cemal Aygıt2016-01-05

  Yeliz Hanım; gerek şahsımla ilgili nazik ve olumlu görüşleriniz, gerekse yapmış olduğum ameliyatla ilgili memnuniyetiniz beni son derece mutlu etti. Sizlerden bunları duymak ne güzel. Çok teşekkür eder, sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • S

  Cemal Aygıt Hocayı tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi,göstermiş olduğu ilgi alaka çalışma şekli,disiplini,herşeyi detaylı takip etmesi ve birebir kendisinin ilgilenmesi beni çok memnun kıldı. Ayrıca iyileşme süreci ve her konuda çok memnunum aksi bir durumla hiç karşılaşamadım sürecin ne olduğunu ne yaşayacağınızı biliyor ve düzenli bir şekilde tedavi sürecini devam ettiriyor. Cemal Bey hasta doktor ilişkisini çok iyi ayarlayabiliyor. ciddiyeti bir diğer yandan sıcakkanlı oluşu çok güzel ve insana güven veriyor. Benim içinde en önemlisi güven vermesi oldu kendinizi teslim edebiliyorsunuz .

  Cemal Aygıt2015-12-30

  Semra Hanım, gerek planlama gerekse tedavi ve takip süreçlerindeki bu olumlu izlenimleriniz beni mutlu etti. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim, beni gururlandırdınız. Sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • T

  Goguslerimle ilgili asiri derecede kompleksim vardi.Iki yildir estetik olmayi dusunuyordum bu surecte bir cok uzmanla gorustum cok arastirmalar yaptim.Istedigim gibi olurmu,operasyon sonrasi agrim olur mu,his kaybi yasarmiyim,iz kalir mi?..vs.Cemal bey ile gorusmeye gittigim anda benim icin dogru hekimin o olduguna karar verdim.Gorusmemizden iki ay sonrada ameliyatim gerceklesti.Iyiki Cemal bey tarafindan ameliyatim gerceklesmis.Cok kolay iglesme sureci geciriyorum Hic bir sancim olmadi.Yaralarim hizli bir sekilde iglesiyor.Hislerimde hic bir kaybim yok.En onemlisi sekli kesinlikle harika..Gogus estetigi olmak istiyorsaniz Cemal bey ile bir on gorusme yapmadan kimseyle gorusmeyin derim.Cemal bey hastasini cok iyi analiz edip hasta memnuniyetine onem veren son derece titizlikle calisan bir uzman. Hatta gerekirse dr beyden rica edin benim goguslerimin ilk halini ve son halinin fotograflarini gostersin ki ne demek istedigimi daha iyi anlayabilirsiniz.(Tutku)

  Cemal Aygıt2015-12-29

  Tutku Hanım, öncelikle ayrıntılı bilgilendirmeniz ve süreçlerdeki memnuniyetinizi dile getirmenizden dolayı çok teşekkür ederim. Hastalarımın sizin gibi sonuçlar elde etmesi beni de çok mutlu ediyor. İşini severek yapan bir kişi olarak, bu yorumlar da benim için çok değerli. Sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • E

  İnternetten ve Eniyihekim.com üzerindeki araştırmalarımdan ve hasta yorumlarından yola çıkarak kendisini tercih ettim. Muayenehanesine gittim. Çok samimi geldi ve güven verdi. Botoks ve PRP işlemlerini yaptırdım sonuç çok güzel oldu. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kontrollerime de kendisi çağırdı. Gayet ilgili. Tavsiye ediyorum herkese. Birkaç tanıdığıma da tavsiye ettim, gidiyorlar.

  Cemal Aygıt2015-12-26

  Esin Hanım uyguladığım işlemlerden memnun kalmanız beni çok sevindirdi. Görüş ve yorumlarınız bizler için çok önemli. Tavsiyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

 • Y

  Kısa bir süre önce, göğüs büyütme ve mastopeksia ameliyatları oldum. Cemal Beyin başta güler yüzlülüğü olmak üzere işçiliğinden çok memnun kaldım. Ameliyat öncesi ve sonrası verilen hizmetten çok memnun kaldım. Başta tereddütlerim ve korkularim vardı ama bunları verilen üstün hizmet kalitesi sayesinde yendim. Her şey için teşekkürler hocam. Hiç tereddütsüz Cemal Hocayi tercih edebilirsiniz.

  Cemal Aygıt2015-11-02

  Öncelikle samimi yorumlarınız ve içten iltifatlarınız için çok teşekkür ederim. Geçirmiş olduğunuz özellikli meme ameliyatının sonucundan ve bu süreçten memnun kalmış olmanız beni çok sevindirdi. Bunları okumak bana enerji veriyor. Sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • M

  Merhaba, ben de Cemal hocama yaklasik 4 ay once gogus buyutme ameliyati oldum. Tam vucut olculerime gore ve cok dogal oldu. Cok memnunum ve mutluyum. 1 hafta once de gogsumdeki yanik izi icin deri nakli ameliyati oldum. Ve surec cok iyiye gidiyor. Hicbir sekilde bir endisem yok. Cemal hocama cok guveniyorum ve cok seviyorum. Bu ameliyatlarin sureclerinde benimle hep ilgilendi. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum!! Sevgilerle..

  Cemal Aygıt2015-09-28

  Maris Hanım, sorunlarınızın çözüm sürecinden ve ameliyat sonuçlarından memnun olmanız beni sevindirdi. Doğal ve bütünle uyumlu sonuçlara ulaşmak bizler için en önemli unsur. Güzel yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

 • P

  cemal beye kulağımda oluşan keloid sorunu için gittim gittiğim bütün doktorlar olumlu bi cevap vermezken cemal bey ameliyat etti ve kulağımdaki o kocaman et parçasından kurtuldum keloidi olan bütün hastalara şiddetle tavsiye ederim herşey için cok teşekkür ederim cemal bey

  Cemal Aygıt2015-09-07

  Pınar Hanım merhaba. Keloid vücudun bir iyileşme problemi olduğundan gerçekten ciddi bir sorun olabiliyor. Tedavinizin başarılı olmasına ve memnun kalmanıza sevindim. Sağlıklı günler dilerim.

 • Ç

  Doktorumun bir makalesini okuyarak gitmeye karar verdim. Çok rahatlatıcı ve profesyonel bir doktor. Hastasını terapiye gitmiş gibi hissettiriyor. Yüzümde sivilce izleri ve lekeler vardı. Yüzümdeki şikayetim için 3 kere prp için gittim. Yüzümde hiç bir şekilde iz kalmadı ve bir işlem yapıldığı kesinlikle anlaşılmıyor. İşlem sonrasında hemen günlük hayatıma devam ettim. Bir kere botoks yaptırdım ve boynumda katlanmalar vardi çizgi halinde bunlar içinde dolgu yaptırdım. Kesinlikle artık güneşte çok rahat dolaşabiliyorum. Bir çok doktora gittiğim hiç Cemal bey gibisine denk gelmedim. Acı eşim çok düşüktür çok az bir acıyı bile çok çabuk hissederim. Çok rahatlatıcı bir ses tonu var işlem yapılırken konuşarak hastasını rahatlatıyor. Ücret olarak da bir çok yere göre çok daha uygun ve ücret konusunda hastalarına yardımcı oluyor. Cemal bey benim için son noktam. Dalında kesinlikle ve kesinlikle çok başarılı bir doktor.

  Cemal Aygıt2015-09-08

  Çiğdem Hanım öncelikle övgüleriniz için teşekkür ederim. En önemlisi yaptığım tedavi ve hekim olarak benim yaklaşımımdan sizin memnun kalmanızdır. Şahsıma duyduğunuz güven beni onurlandırdı gerçekten. Ben her zaman sizin yanınızda olacağım. Sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • B

  Yaklaşık 4 yıl önce bir başka hekim tarafından yapılan, çok başarılı olmayan ve görünüm olarak beni mutsuz kılan meme protezi ameliyatım, Prof.Dr.Cemal Bey tarafından tekrarlandı.Yeni bir meme protezi (Bu kez anatomik olan) yerleştirildi.Şu anki görünümden memnunum.Doktoruma çok teşekkür ediyorum, güzel günler diliyorum...

  Cemal Aygıt2015-05-27

  Birsen Hanım, bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Komplike bir durum nedeniyle yaptığım ameliyatta başarılı bir sonuç ve hasta memnuniyeti benim için son derece önemli. Ben de çok mutlu oldum. Sağlıklı günler dilerim.

 • S

  Saçlarımın incelmesinden dolayı prp uygulaması yaptırdım ve daha ilk seans sonrasında fark etti. Doktorum Cemal Aygıt'a hem güzel uygulaması hem de detaylı bilgilendirmesi ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Prp ihtiyacı duyanlara hem işlemi hem de doktorumu tavsiye ederim, çok etkili.

  Cemal Aygıt2015-04-30

  Emir Bey, yaptığım uygulamanın hızlı netice vermesi ve memnun kalmanız çok sevindirici. Tedavinizi aksatmadığınız sürece kalıcı sonuçlar elde edeceğimizi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 • A

  bir sağlık personeli olarak sayın hocama bacaklarımdaki çarpıklık sorunuyla müracaat ettim.
  piyasa şartları göz önüne alındığında bir profesör kimliğinin bu kadar mütevazi hijyen etik kurallar güler yüzüyle verd iği moralle karnımdan aldığı yağları çarpık olan ayak bileklerime küçük bir ameliyatla enjekte edip bacaklarımdan memnun olmamı sağladı ameliyat bitip parasını aldıktan sonra ilgilenmeyen sorumsuz bir kişiliğin dışında hastayı zorlada olsa ücretsiz 4.....5 kez muayyene edip kontrol eden yaptığı işin sonuna dek arkasında olan yüreği fikri zikri elinin dilinin ayarı oratk olan nadir BİR TÜRK HEKİMİ memnuniyet devam edince göz altı torbalarıyla sıkıntı yaşayan 45 yaşındaki eşimin sorununu halledip 5...6 yaş genç ve düzgün bir yüze kavuşmasını sağladı.KENDİSİNE VE EKİBİNE ŞÜKRAN SEVGİ SAYGILARIMI ARZ EDİYOR ALLAH KENDİSİ GİBİ İNSANLARI HEKİMLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN herkese hekimimizin branşlarıyla ilgili her konuda güvenebilrsiniz diyoruz saygılarımızla
  sALİHA TÖGL
  aYHAN TÖGL

  Cemal Aygıt2015-04-27

  Saliha Hanım ve Ayhan Bey, ameliyat sonucunda memnun kalmanız beni mutlu etti. Sizlerden bu cümleleri duymak da beni gururlandırdı. Teşekkür ederim.

 • G

  Merhabalar... Ben de 1buçuk yıl önce cemal hocama burun estetiği ameliyatı oldum. Çok memnunum. Memnun olmamın sebebi ise burun kırılmadan yapıldı. Ve çok doğal sonuç elde edildi. Cemal hocama çok teşekkürler :)

  Cemal Aygıt2015-04-27

  Gülay Hanım, burun estetiği ameliyatınızdan geç dönemde de memnun olmanız ve sonucu doğal bulmanız ne kadar güzel, mutlu oldum. Bilgilendirmeniz için ben teşekkür ederim.

 • Cok endiseli takıntılı biri olarak cemal beye gittim.sikayetim yuzumdeki lekeler ve kırışıklıklardı.Ilk tanıştığım andan itibaren doktor beyin sıcak ve samimi tavrı rahatlatıcı konusmaları ile prp yapmaya karar verdim.Kanım alınacak ve yüzüme enjekte edilecekti.Benim icin korkunç bu islem o kadar cabuk bitti ve o kadar memnun kaldım ki ikinci prp ye kosarak gittim .Artık lekelerimi kapatmak icin kat kat fondeten sürmüyorum.Ve artik guvenebilecegim bir doktorum var.

  Cemal Aygıt2015-04-27

  Çiğdem Hanım sorunlarınızın giderilmiş olması ve memnuniyetiniz beni mutlu etti, teşekkür ederim. Doktorunuz olarak sorunlarınızın çözümünde her zaman yanınızda olacağım.

 • K

  PRP uygulaması yaptırdım ve çok memnun kaldım. Diğer benzer uygulamalara göre çok daha az acı hissettiren ve sonuçları çok iyi olan bir uygulama. Bunda en büyük pay Prof. Cemal Bey'in kullandığı teknik..
  Hiç tereddüt etmeden yaptırmanızı tavsiye ederim..

  Cemal Aygıt2015-04-27

  Aslı Hanım, PRP uygulama şeklim ve sonucundan memnun kalmanıza sevindim. Olumlu dönüşleriniz benim için son derece önemli, teşekkür ederim.

 • H

  Sac dokulmesi problemim icin prp uygulamasi yaptirdim. 3.seansin sonunda sacimda belirgin bir canlanma ve dokulmesinde azalma oldu. Yaptirmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  Cemal Aygıt2015-04-27

  Hazar Bey, Saç PRP uygulamasından memnun kalmanız ve sonucun yüz güldürücü olması beni çok mutlu etti. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

 • N

  allah onu başımızdan eksik etmesin

  Cemal Aygıt2015-04-27

  Nail Bey sağolun. Bir hekim olarak gurur duydum bu ifadenizden. Yeni muayenehaneme de ziyarete beklerim. Sağlıklı günler dilerim.

Hakkımda

Hakkımda

 • 1980-1986 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim görerek, 1986'da Tıp Doktoru oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başladı. 1993 yılında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu. 1995 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. 1999 yılında Doçent, 2005 yılında da Profesör oldu. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda çalıştı.

Okullar / Eğitimler

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Uzmanlık,
 • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı,
 • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı,
daha fazla

Makaleler

 • İZSİZ MEME BÜYÜTME AMELİYATI

  26 Mayıs 2017

  Meme büyütme ameliyatı düşünenlerin en sık sorduğu soru: İZSİZ MEME BÜYÜTME AMELİYATI MÜMKÜN MÜ? Evet, mümkün… İzsiz Meme Büyütme Ameliyatı...
 • HÜCRESEL TEDAVİ

  14 Nisan 2017

  Vitiligo derinin renk kaybına uğramasıyla oluşan beyaz lekelerle seyreden bir deri hastalığıdır. Deride pigment üreten ve deriye rengini veren melanosit...
 • PRP UYGULAMASI

  14 Nisan 2017

  PRP Platelet (trombosit) yönünden zengin plazma anlamına gelir. Bir kişiden alınan az miktarda kanın bir seperasyon sistemi yardımı ile bileşenlerine ayrıştırılması...
 • HAPPY LIFT

  14 Nisan 2017

  Yüzyıllardır bilim adamlarının üzerinde sürekli çalıştığı bir konu var: Genç kalmak ve gençleşmek! 21. yüzyıla gelindiğinde bilim adamları hala bu işin...
 • GÖZALTI IŞIK DOLGUSU

  14 Nisan 2017

  Gözaltındaki morluklar, çökmeler neden olur? Gözaltlarında, derin dokudaki hacim kaybına bağlı oluklar meydana gelir. Kalıtsal sebepler, zamanın etkileri...
 • ENDOPEEL

  14 Nisan 2017

  Kısaca Endopeel: Ham maddesi yer fıstığından elde edilen ve yağ asitlerinden oluşan Endopeel tıbbı bir lifting yöntemi. Son yıllarda kullanımı gittikçe...
 • AQUAFILLING / POPO

  14 Nisan 2017

  Aquafilling ile kalça dolgusu; ameliyat olmak istemeyen, anesteziden çekinen, günlük hayatına hızla dönmek isteyenler için ideal bir yöntemdir. Bir...
 • AQUAFILLING / GÖĞÜS

  14 Nisan 2017

  Değişik sebeplerle cerrahi girişimlerden kaçınan, ancak; göğüslerindeki hacim veya şekil bozukluğu olan kişiler için Aquafilling iyi bir seçenek olmaktadır....
 • Genç kalmanın ve gençleşmenin yeni adı!

  7 Nisan 2017

  Yüzyıllardır bilim adamlarının üzerinde sürekli çalıştığı bir konu var: Genç kalmak ve gençleşmek! 21. yüzyıla gelindiğinde bilim adamları hala bu işin...
 • Meme Estetiği

  8 Temmuz 2016

  Meme Büyütme Ameliyatı Meme Büyütmede Kişiye Özel Farklı Yöntemler Nelerdir? Meme Büyütme ameliyatı sadece hacimsel büyütme değil, meme şeklinin...
 • AMELİYATSIZ YÜZ GERME VE SIKILAŞTIRMA - VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

  8 Temmuz 2016

  HIFU Yüksek yoğunluklu fokuslu Ultrasonsistemidir.Bu cihazların derin etkili başlıkları ileyüz ve boyunda dermis ve SMAS(Superficial Muscular Aponeurotic...
 • Botoks Uygulamaları ( Yüz Estetiği ve Aşırı Terlemede )

  8 Temmuz 2016

  Botulinum toxin (BTX) protein yapısında bir nörotoksin olup,Clostridium botulinumisimli bakteri tarafından üretilir. 1980'li yıllardan beri ilaç olarak...
daha fazla