Son 30 gün içerisinde 273 profil ziyareti var

Adres

Fahrettin Kerim Gökay cd. Şehit Emre mete sk no:2 kat 4 daire 14 İslamoğlu apartmanı, Kadıköy , İstanbul
Ekrem Keskin Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit
0850 333.....

Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Ekrem Keskin 1986 yılında İstanbul’da doğdu. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Tıp Doktor...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Burun eğriliği
 • Meme Protezi
 • Yüz Estetiği
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği
 • Haydarpaşa numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hizmetler

Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu


Fahrettin Kerim Gökay cd. Şehit Emre mete sk no:2 kat 4 daire 14 İslamoğlu apartmanı, İstanbul

Ekrem Keskin Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
24 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
G
Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi meme protezi ve burun estetıgı

Kendisiyle 2019 ocak ayında tanışıp 6 nisan 2019 da amelıyat oldum.2 amelıyatımıda aynı anda yaptı burun ve meme protezi (dikleştirme dahil ) 6 saat süren operasyondu ama o kadar başarılıydıki sureci cok guzel gecırdım.Çok korkak bir insan olarak nasıl karar verdin derseniz Ekrem hocayla tanısınca bunun ne demek oldugunu anlarsınız .Çünkü bana göre işin en iyilerinden ve en önemlisi ben ne istersem onu yaptı beni yönlendırdı gerisini ona bıraktım.Çünkü benim istediğim önmeli olsada bide isin insana yakısan kısmı var ve bu onu cok ıyı bılıyor anlıyor size bir abi dost gibi davranıyor.Neyin size yakısıcagını dırek soyluyor.Sizi geçiştirmek için cevap vermiyor.Ameliyat sonrası her soruma sıkıntıma hıc sıkılmadan anında donus yaptı.Nasıpse kasımda bacak germe amelıyatı olucam ve hhıc korkmuyorum.Hocam ellerınıze saglık iyi ki varsınız.


I
Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi

Ekrem Bey çok ilgili ve aynı zamanda her zaman hastalarıyla çok ilgilidirBen gıdı lipoliz için üşenmeden Avrupa'dan onun muayanesine gitmiştim...Ekrem Bey kesinlikle Avrupa Yakasında da klinik açmalı.:) Doktora o kadar çok soru sordum ki gıdı lipoliz için hiç sıkılmadan her soruma cevap verdi.Ve gıdım eridi istenilen sonuca geldi.İyi ki de Ekrem Beyi tanımışım.Bundan sonra benim doktorum olur kendileri..Eğer geçici doktor aramak istemiyorsanız kesinlikle Ekrem Bey.Şimdi gençlik aşısı için gideceğim...


D
Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

Hemen ertesi güne randevu alabildim. Çenemde hiç hoşuma gitmeyen marionet çizgilerim beni rahatsız ediyordu ve çene dolgusu istiyordum. Çeneme beni çok memnun bırakan ek dolguları yaptı. İsteğim üzerine çeşitli estetik ameliyatlarla ilgili bilgi verdi.


B
Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi Revizyon Burun Estetiği

Ameliyat sonrası 1. Haftamızda burun atelini aldırdık.Atelimizi çıkartırken ben bu kadar hafif ve ağrısız geçirceğimi düşünmemiştim.Teşekkürler Hocam


S
Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi Dudak Dolgusu

Ekrem doktor ile bir arkadaşım sayesinde tanıştım. İyi ki !!! Üst dudağımda doğuştan bir orantısızlık , asimetri vardı . O kadar orijinal bir dudak oldu ki , beklediğimin kat kat üstnde . Efsane diyebilirim . Bu 2. yaptırışım oldu , o kadar da doğal en yakınlarım bile farketmedi . Ayrıntılı bir” ne yapılabilir çalıştayından “ sonra size en uygun ve doğal olanı, açık sözlülükle söylüyor . Binbir özenle uygulama yapıyor ve takibini de unutmuyor . Güler yüzüne ve ilgisine zaten diyecek bir şey yok . Çok teşekkür ederim .


Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi Meme Küçültme

Pazartesi meme küçültme ve karın bölgeme vaser liposuction ameliyatı oldum bugün üçüncü günüm çok rahat geçti ameliyat sonrası ağrım çok hafif oldu rahat kalkıp uzana biliyorum 30 yıldır taşıdığım yükten kurtardı beni ne kadar teşekkür etsem azdır. Böyle işini aşkla yapan hekime rastlamak zordur ben şanslıyımki Dr Ekrem beye denk geldim her şey için çok sağolun :)


A
Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi Kontrol Randevusu

Sevgili Ekrem Keskin’e 1 buçuk ay kadar ve gerek ameliyat sürecinde gerek öncesi ve sonrasında verdiği detaylı bilgiler, ilgisi güleryüzü ve vermiş olduğu güven hissiyle gözüm kapalı ameliyatı girdim. İyi ki ameliyat olmuşum ve Ekrem Bey’e olmuşum diyorum. Ameliyat sonrası süreçte hiçbir problem yaşamadığım gibi, kendisi benimle olan kontağını özenle sürdürdü. En ufak probleminizde size ilgiyle açıklama yapan ve sorununuzu çözen, aradığınızda rahatlıkla ulaşıp, telefon üzerinden de görüşebileceğiniz ehil bir doktor. Ben ameliyatımdan da Ekrem Hocadan da çok memnunum.


E
Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi Burun Estetiği

Bundan 1 ay önce Ekrem Bey'e burun ameliyati yaptırdım. Ameliyatım ve sonrası gayet sorunsuz geçti. Şuan tam istediğim gibi çok doğal duran bir burnum var ve rahatca nefes aliyorum. Hem ameliyat öncesinde hem de ameliyat sonrasi süreçte çok ilgili kendisi. Herkese Ekrem Beyi öneriyorum.


Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi Meme Büyütme

Almanyada geliyorum Dr. ekrem keskini internette baya arastirdim yaptigi estetiklerin resimlerini gördüm ve meme büyütme diklestirme estetigimi yaptirmaya karar verdim.
Cok memnun kaldigim bir ameliyat oldu, cok ilgili bir doktor sorularimin cevaplarini aldim aklimda hic soru isaretleri kalmamist.
En önemlisi hastalarina karsi cok ilgili bir Doktor saat kac olursa olsun kendisine telefonla her an ulasabiliyordum.
Kisacasi cok memnunum yaptigi ameliyattan tam istedigim sonucu aldim ve kararimdan pisman degilim


S
Konum: Ekrem Keskin Muayenehanesi

Ekrem hocayı internet üzerinden buldum gerçekten çok cana yakın birisi ve hastasiyla çok ilgili ve çok iyi bir cerrah jonokomasti ve liposuction ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım

Op. Dr. Ekrem Keskin

Teşekkür ederim. Çok geçmiş olsun


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Ekrem Keskin 1986 yılında İstanbul’da doğdu. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Tıp Doktor...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Burun eğriliği
 • Meme Protezi
 • Yüz Estetiği
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği
 • Haydarpaşa numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği
Tümünü göster

Deneyimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (2010)
 • Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği (2011-2013)
 • Haydarpaşa numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği (2013-2015)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (23)

Makaleler (1)