Op. Dr.

Mehmet Sürmeli verifiedCreated with Sketch.

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • C
  Konum: Op. Dr. Mehmet Sürmeli MuayenehanesiHizmet: Meme Dikleştirme

  Mehmet bey öyle ilgili ve işini seven bir doktor ki ameliyata tereddütsüz girdim, sonuçtan da çok memnun kaldım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

 • Hakkımda

  Hakkımda

  Op.Dr. Mehmet Sürmeli 2005 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce Tıp bölümünden mezun olmuştur. 2005-2012 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığını tamamlayan Op.Dr. Mehmet Sürmeli kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.
  Ana uğraş alanları:
  Estetik yüz ve boyun gençleştirme ameliyatları,
  Göz kapağı estetiği,
  Estetik burun ameliyatları,
  Meme küçültme ameliyatları,
  Meme dikleştirme ameliyatları,
  Silikon implant ile meme büyütme ameliyatları,
  Popo şekillendirme ameliyatları,
  Yağ enjeksiyonu ve dolgu ile dudak dolgunlaştırma ve kırışıklık tedavisi,
  Botox uygulamaları ile kırışıklık tedavileridir.

  Bunlara ek olarak damak-dudak yarıkları, yüz kırıkları, kepçe kulak onarımı ve el cerrahi ile ilgili ameliyatlar yapmaktadır.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  12 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • C
   Konum: Op. Dr. Mehmet Sürmeli MuayenehanesiHizmet: Meme Dikleştirme

   Mehmet bey öyle ilgili ve işini seven bir doktor ki ameliyata tereddütsüz girdim, sonuçtan da çok memnun kaldım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

  • Daha önce 3 kez mehmet sürmeli hocam ile estetik ameliyatı geçirdim çok memnun kaldım.Hasta ile doktor arasında başarılı bir iletişim sağlayabilen değerli bir doktor. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

  • 2 ay önce burun ameliyatı oldum gözü kapalı güvenilebilecek işinin ehli biri. Elleriniz dert görmesin hocam tekrar teşekkürler.

  • B

   3 ay önce burun ameliyatı oldum. Mehmet Bey sağ olsun çok ilgilendi ilk önce sorunlardan ve yapacaklarından bahsetti ameliyata hiç zorlanmadan gönül rahatlığıyla kabul ettim. İyileşme sürecinde çok çabuk toparlandım bahsedildiği gibi hiçbir şekilde uzun süreli morluklar, şişlikler oluşmadı. Burnum dışarıdan fark edilmeyecek kadar doğal ve sağlıklı nefes alabileceğim şekilde oldu. En önemlisi hiçbir zaman iletişim sıkıntısı yaşamadım kafamda oluşan bütün soru işaretlerine en güzel şekilde cevap aldım. Düşünenler için kesinlik tavsiye ederim işini çok hassas ve en iyi şekilde yapan bir doktor. Mesleki hayatı boyunca çok iyi yerlere gelmesi dileğimle çok teşekkür ediyorum.

  • 1ay önce burun ameliyatı oldum ve çok memnunum , Mehmet beye çok teşekkür ederim ilgi ve alakasından dolayı , gercektende mükemmel bir cerrah çok teşekkürler

  • 15 gün önce meme küçültme ameliyatı oldum şimdiden dikişlerim neredeyse iyileşmek üzere çok başarılı bir ameliyat oldum doktorumuzda gerçekten aşırı ilgili kendisine çok çok teşekkür ediyorum ve herkese Mehmet beyi tavsiye ediyorum. Saygılar .

  • Doktorum .Mehmet sürmeli meme küçültme ameliyatı oldum ve bir hasta ancak bu kadar memnun olur daha 3 hafta oldu ameliyat olalı ve ben çok iyiyim doktorum çok ilgili sürekli irtibat halindeyiz bence siz en iyi doktorsunuz Mehmet bey hayatinizda başarılarınızın devamını dilerim

  • M

   Dr Mehmet Bey'le 90 yaşındaki babaannemin yüzünde kötü bir kist çıkması sonucu tanıştık.Çok başarılı bir ameliyat geçirdi.Daha sonra 9 yaşındaki kızımın yüzünde ne olduğunu anlayamadığım çok kötü görünen birşey çıktı.sonuçta kız çocuğu yüzünde iz kalması konusunda çok endişeliydim. Mehmet bey süper bir ameliyat yaptı ve şu an hiç iz kalmadı.Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi de çok iyiydi. Daha sonra uzun zamandır istediğim ama cesaret edemediğim Göğüs büyütme ameliyatı için kendisine danıştım.bana çok güven verdi ve sonunda olmaya karar verdim.Çok başarılı bir ameliyat geçirdim.Ameliyat sonrasını bile çok rahat atlattım. Dikiş izlerim tam olması gereken yerde.herhangi bir kayma yok.Eli o kadar düzgünmüş ki daha önce yaptıran arkadaşlarımınkini görünce daha iyi anladım.Ellerinize sağlık ailemizin doktoru

  • E

   2 ay önce burun ameliyatı oldum Mehmet Beye, emeğinden ve ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Beklediğimden daha iyi bir sonuç aldım, iyileşme süreci de gayet rahat geçti ve sosyal hayatımı olumsuz etkilemedi. Operasyon geçirdiğim beni tanıyanlar dışında anlaşılmıyor. Morluklarım yok denecek kadar azdı onlar da kısa sürede geçti. Rahatça nefes alıyorum. Ve gün geçtikçe burnunuzun şekli biraz daha oturuyor, 6 ay tamamlanınca daha iyi olacağını düşünüyorum. Benim için de güzel bir anı olmuş oldu aynı zamanda :) Mehmet Beyi tanımak da işin diğer güzel yanı tabi :) Size vaadlerde bulunmak yerine işini iyi yapmayı tercih ediyor ve sanırım doktorlara yorulmak yasak ki her gittiğimde enerjisinden bir şey kaybetmemiş oluyor. İletişim sıkıntısı yok ve istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Ameliyat olmaya çekinen ya da doktor araştıran arkadaşlarıma rahatlıkla tavsiye edebilirim. Mehmet Bey hem çok tecrübeli hem de çokca ismi zikredilen doktorlardan geri kalır bir yanı yok. Maddi olarak da çok uygun. Elinize ve yüreğinize sağlık Mehmet hocam her şey gönlünüzce olsun.

  • M

   Yaklaşık 1 ay önce burun estetiği ameliyatımı yaptı mehmet bey. Önceden nefes alma ve estetik sıkıntısı yaşıyordum. Şu an burnumun şeklinden ve nefes almamdan okadar memnunum ki ne kadar teşekkür etsem azdır. Sağolun hocam elinize sağlık.