Prof. Dr.

Necmettin Kutlu

verifiedCreated with Sketch.

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi

4 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Son 30 gün içerisinde 305 profil ziyareti var

Prof. Dr. Necmettin Kutlu, Medicana Beylikdüzü International İstanbul Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Medicana Beylikdüzü International İstanbul

  Hayatımda tanıdığım en harika insan o sadece bir doktor değil bence o bir baba gibi merhamet dolu biri. 2 kere operasyonumu gerçekleştirdi ve ikisinde de çok ama çok ilgiliydi

 • D

  Sevgili doktorum o kadar ince o kadar kibar bir insan ki. Ameliyatımı çok başarılı bir biçimde gerçekleştirdi, 2. Günü ayağa kalktım. Gerek ilaç seçimi olsun gerek bilgi birikimi olsun, hepsinde çok başarılı bir hekim. İyi ki tanışıp Necmettin hocam da karar kılmışım diyorum. Tüm ekibinden, Medicana international personelinden çok memnun kaldım.

 • K

  1 temmuz 2014 te burun ameliyati oldum.necmettin beyden ve hastaneden cok memnun kaldik.ameliyat sonrasi agrisiz kanamasiz hic sorun cikmadan gecti.sekil konusunda cok net konusmadim sadece dogal olmasini istedim elimle cizsem belki bu kadar istedigim goruntuyu yapabilirdi necmettin bey. Tabi bu gorecelidir... 1 ay sonra arkadasim da ayni ameliyati gecirdi ondada ayni memnuniyet mevcut.guvenerek gidebilceginiz cok ilgili kibar bi doktor.

 • A

  27.8.2014 Tarihinde Eşimin Baş dönmesi nedeniyle yere düşüp burnunun üst kısmında ciddi şekilde açılma olmuşve kanama devam ediyordu.Acilen Medicanaya ulaştığımız andan itibaren gerek acilde çalışan personelin ve gerekse Prof.Dr.Necmettin Kutlu hocamın hastaya yaklaşımı ve güven verici tavrı ,Bize tüm endişe ve üzüntülerimizi unutturdu.Sabırla ve itina ile açılan yaraya gerekli cerrahi müdahaleyi yaparak evimize gönderdi.Eşim ve Ben KUTLU hocam gibi doktorları karşımıza çıkardığı için ALLAH'ımıza şükrettik.Teşekkürler tüm Acil çalışanları ,Teşekkürler saygıdeğer Hocam iyiki varsınız.

Hakkımda

Videolar

Estetik Operasyonları
Estetik operasyonları
Vücut Şekillendirme
Vücut şekillendirme