Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Levent Mahallesi 4. Gazeteciler Sitesi. Ebulula Mardin Cad. No : 135, Beşiktaş , İstanbul
Fors Estetik Polikliniği

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

4 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Gynecomastia rahatsızlığımdan dolayı bir arkadaşım aracılığı ile kendisini tanıma ve tedavi olma fırsatım oldu. Kendisine hayat boyu minnettar kalacağım . Plastik Cerrahi 'de ihtiyacı olan herkes için doğru adres olduğunu söyleyebilirim .Hem muayene hem de ameliyat sırasında göstermiş olduğu ilgi , alaka ve şefkatli tutumu hiç unutamayacağım. İyi ki varsınız Hocam . Sonsuz saygı ve sevgilerimle

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Cosmic surgery

Well this surgeon is absolutely Amazing. I went for cosmetic surgery from the UK. His English is limited but his wife speaks fluent English. It was a smooth process from start to finish. If you are looking for surgery abroad in a 10 Star hospital then i would definitely recommend this surgeon. Thank you very much.

C

Ben CÜNEYT ERCAN GÜVEN ayak parmaklarımda oluşan yaradan sonra ayağım greft amaliyatına uygun hale geldi .Ve bu ameliyat için doktor aramaya başladım.Yaklaşık 5 -6 doktorla görüştüm ,hepside insanlıktan nasibini kaybetmiş ve hastaları birer para makinası olarak görüyorlardı .Kalp doktorum murat beye danıştığımda bana İLKAY hocamı tavsiye etti ve numarasını verdi. Hemen aradım bende inanamadım ama hemen cevap verdi,sanki telefonda bir doktorla değilde kırk yıllık samimi bir dostumla konuşuyormuş hissini hissettim o anda ve dakika ilkay hocaya hiç görmeden güven duygusu hissettim. muayenehasine gittim ve birkaç gün içinde ameliyatımı yaptı.İşin bundan sonraki kısmı çok daha ilginç ilkay hocam ameliyattan sonra günün hangi saati onu ararsam arayayım o an meşgulse bile daha sonradan muhakkak cevapladı.Hastalarına bu kadar aileden biri gibi davranan ve samimiyetiyle onların iyileşmesi için uğraşan İLKAY HOCAMA teşekkürlerimi bir borç bilirim ve kendisine en derin saygılarımı bildiririm. Allah ondan razı olsun iyiki İLKAYhocayı tanımışım ve ameliyatımı ona yaptırmışım.Hastanın doktora güven duyması kadar güzel bir şey yok.İLKAY HOCAM alanında çok başarılı ve en önemlisi İNSANİ YÖNÜNÜ KAYBETMEMİŞ BİRİ allah yar yardımcısı olsun.

M

harika ötesi mükemmel DR İlkay Hüthüt dünya durdukça siz varolun hocam herkese istisnasız öneriyorum ben rinoplsti ve deviasyon ameliyatı oldum hem rahat nefes alıyorum hem çok güzel burnum oldu.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

Tümünü göster

İlgili aramalar