Dyt.

Ayşe Didem Güler Avcı

Diyetisyen (beslenme uzmanı)

43 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 362 profil ziyareti var

2014 Yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Birçok devlet ve özel hastane stajından sonra Çamlıca Erdem Hastanesinde ve Hekimler Tıp Merkezinde… daha fazla

Randevu al

Çok kolay

Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Hepsi bu kadar!

Güvenilir

Aldığınız randevu hekimin/uzmanın takviminde görünecek. Otomatik SMS size randevunuzu hatırlatacak.

Ücretsiz

Hastaların/danışanların randevu oluşturması ücretsizdir. (Muayene ücretlerini öğrenmek için hekiminize/uzmanınıza başvurun)

Hasta, Danışan Soruları (4)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • 2014 Yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Birçok devlet ve özel hastane stajından sonra Çamlıca Erdem Hastanesinde ve Hekimler Tıp Merkezinde görev yaptım. Şuanda kendi özel kliniğimde devam etmekteyim. Kişiye özel ve yaşam tarzınıza uygun diyetinizle birlikte profesyonel cihazda segmental yağ kas ölçümü takibi yapmaktayım.
  Beslenme ve Diyetetik alanındaki seminer ve kongrelere katıldım ve katılmaya devam ediyorum.

Okullar / Eğitimler

 • Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (İstanbul, 2014)

Deneyimler

 • İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi
 • Ateşehir Memorial Hastanesi
 • Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastanesi
 • Çamlıca Erdem Hastanesi
 • Hekimler Tıp Merkezi
daha fazla

Makaleler

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Beslenme diyetetik bölümü tüm toplumu ilgilendiren ve sağlıklı beslenme toplumsal olarak çoğu hastalıkla ilişkilendirilebilen bir alan olduğu için

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Zorluklarından en önemlisi mesleki yetkisi olmayan bazı kişilerin sosyal medya ve ekranlarda yanlış yorum yaparak halkı yanıltması
Danışanların diyete uyum sürecini devam ettirebilmek

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

1.Danışanların hedefe ulaştığındaki mutluluğu
2.Kişilerin sağlıklı beslenme kurallarını yaşam tarzı haline getirmelerini sağlama
3.Kişilerle iletişim halinde olma

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Birçok var. Birnevi insanların hayatlarına dokunuyoruz. Bundan sonraki yaşantılarını bambaşka bir birey olarak geçiriyorlar. Unutamadığım vakalardan biri 75 kg vererek hayatımıza daha sağlıklı bir şekilde devam eden danışanım.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
43 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Yer: Diyetisyen Didem Güler Avcı Diyet Beslenme Danışmanlık MerkeziHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  didem hanım’la geçirdiğim zamandan ve bana sunduğu donanımıyla güleryüzünden o kadar memnun kaldım ki, sayesinde hedefimin üstünde bi kilo kaybı yaşasam da yeniden kilo alıp yanına gitmek istiyorum????

 • S

  Didem Hanım'ın 4 aydır danışanıyım. 9 kilo verdim sayesinde. Çok güler yüzlü ve ilgili bir diyetisyendir. Sadece muayene günü değil hafta arasında da mutlaka arar sorar .Kendisiyle tanıştığım için çok memnunum Çevremde ihtiyacı oanlara da gözüm kapalı tavsiye ediyorum kendisini.

 • E

  Didem Hanım'a referans üzerine gittim . Çok memnun kaldım. Mesleki konusunda bilgili sorularıma net cevaplar veriyor. Çok güler yüzlü danışanlarına saygılı. Bir soru sormak istediğimde ulaşabiliyorum kendisine ,sadece seanslarla sınırlı kalmıyor görüşme. Herkese tavsiye ederim.

 • F

  Didem Hanım'dan çok çok memnunum sayesinde 1 ayda 8 kilo verdim. Çok güler yüzlü tatlı dilli bir insan. Ailece gidiyoruz biz Didem Hanım'a. Hepimiz çok memnunuz. Herkese tavsiye ederiz. Aç kalmadan sağlıklı bir şekilde besleniyoruz.

 • Ç

  Gayet iyi hizmet veren bir diyetisyen. Hizmetinin yanında moral ve motivasyon olarak da danışanlarını yükseltiyor. Ayrıca çok güler yüzlü bir insan. Gayet sağlıklı bir şekilde kilo vermeme yardımcı oldu ve kolay kolay da kilo almıyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • S

  Didem Hanım ile farklı bir kurumda çalışıyorken tanışmıştım 3,5 yıl önce. 97,5 kilodan 75 kiloya indim. Hiç sporsuz söylediklerine tam uyarak bu kiloyu verdim. Daha sonra bıraktım gitmeyi kendi özel hayatımda da bir takım sorunlar oldu yemeğe başladım yine kilo aldım. Şimdi yeniden görüşmeye başladık 96,5 kilo ile başladım kilo vermeye başladım 2,5 ayda 88 kiloya düştüm devam ediyorumda gitmeye. Hedefimiz 74 kilo... Herkese tavsiye ederim.

 • B

  Didem Hanım'la internette tanıştım. Online diyet aldım kendisinden. Problemlerimi ve öğrenci olduğumu anlattım. Benimle çok güzel ilgilendi her hafta ölçüm istedi. Her hafta diyetimi durmumuma göre değiştiriyordu . Danışanları ile çok güzel ilgilenliyor. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • S

  7 senedir bir çok diyetisyen gezdim. Kronikleşen bir kilo verememe problemim vardı belirli bir kilonun altına inemiyordum. Didem Hanım'ıda internette gördüm. Her hafta ziyaretlerimiz vardı. 63 kilo ile başladım 3 aylık bir sürede 56 kiloya düştüm. İlk bir ay boyunca benden kaynaklı kilo verememe durumum oldu ama sonrasında çok güzel kilo verdim. Kişiye özel listeler hazırlıyor. Herkese tavsiye ediyorum.

 • O

  Güler yüzlü, ilgili bir diyetisyen. Hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Programı çok güzel eksik ya da fazla değil. Diyet programlarını uygulayabiliyorum ama ben arada kaçamak yapıyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • S

  Hamileliğimden sonra yağ oranım fazlaydı kilom fazla yoktu. Didem Hanım'da sadece yağ kaybetmemi sağlayacak bir diyet verdi. Kalıcı bir şekilde yağ kaybetmemi sağladı. Herkese tavsiye ederim.

 • S

  Son 5 senedir kendimce diyet yapıyordum ama kilo veremiyordum. Didem Hanım'la tanıştım Temmuz ayında. Bu süre zarfında 13 kilo verdim. Hedefime 2 kilo kaldı daha sonra koruma programına geçeceğiz. Çok memnunum kendisinden hiç bir sorunum sıkıntım yok. Herkese tavsiye ederim.

 • P

  Son derece memnun kaldım. Çok şeker çok ilgili takibini yapabilen bir diyetisyen. Sürekli danışanlarının motivasyonunu sürekli yüksek turtuyor iletişimi kopartmıyor. Normalde yapamadığım diyeti Didem Hanım sayesinde yaptım. Herkese tavsiye ederim.

 • B

  Didem Hanım'ın 1 aydır danışanıyım. Gerek iletişim olarak gerek kişisel program hazırlama açısından çok memnunum. İstediğim gibi ilerliyoruz bu süreçte. Herkese tavsiye ederim.

 • Ö

  İnternet üzerinden araştırarak gittim Didem Hanım'a. İlk ön görüşme yaptık kendisi ile benim çekincelerim vardı. Çünkü diyalog işi bir diyetisyenle çalışmak ne kadar profesyonel olursa olsun duvar gibi olan insanlar var. Daha önce tecrübe ettim ve mutsuzdum. Çalıştığım şirketin bu konu ile ilgili bize sunduğunu diyetisyenimiz olmasına rağmen ben reddettim,çünkü uyuşamadık. İlk görüşmede ne kadar tatlı bir insan olduğunu gördükten sonra danışanı oldum. 12 seanslık bir program yaptık son seansıma gidicem bu hafta ve yaklaşık 10 kilo vermiş olacağım. Hiç bu kadar kolay ve rahat bir kilo verme süreci geçirmemiştim. 3 ay sürdü bu sürede ne zorlanma ne yorgunluk oldu. Didem Hanım saat saat danışanın neler yaptığını neler sevdiğini öğrenmek istiyor buna göre program uyguluyor. Herkese tavsiye ederim. Eşimde gitmeye başlayacak.

 • M

  Didem Hanım'dan çok memnun kaldım. Çok yararlı bir süreç geçirdik birlikte çok faydalı oldu. Şu anda koruma programını uyguluyorum. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • Ö

  Didem Hanım'a araştırarak gittim. Çok memnun kaldım, süper ilgili bir insan. Diyetisyen danışan gibi değilde arkadaşça yaklaşıyor danışanlarına. Alanında çok yetenekli olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • B

  Didem Hanım çok ilgili bir diyetisyen. Kilo vermeme çok yardımcı oldu işinde başarılı. Çok memnun kaldım kendisinden. Herkese tavsiye ederim.

 • S

  Didem Hanım'a tesadüfen gittim. Çok fazla memnunum kendisinden. Mesajlarıma her zaman cevap veriyor, çok cana yakın. Bir çok diyetisyene gittim ama sadece Ayşe hanımda zayıfladım. Herkese tavsiye ederim.

 • E

  Güler yüzlü ilgili bir diyetisyen. Danışanlarının motivasytonunu yüksek tutmaya çalışıyor. Danışanları ile sürekli iletişim halinde mesaj ile. Verdiği programlar rahatlıkla uygulanabiliyor. İstediğimiz bir şey olursa ilave ediyor sevdiğimiz yiyeceklerden uzak kalmıyoruz. Herkese tavsiye ederim.

 • G

  Kendisi ile Ağustos sonundan bu yana çalışıyorum, ilk başta seanslık devam etme düşüncem olmasına rağmen kendisinin bende oluşturduğu güven ile paket aldım. Henüz hedeflediğim kiloya düşemedim ama birebir de hiçbir öğünü kaçırmadan listeye her hafta düzenli uyabiliyorum denemez. Ama gözle görülür bir yol da katettim. Umarım paket sonunda daha da güzel sonuçlar elde etme fırsatım olur.
  Didem Hanım çok güleryüzlü, danışanına karşı samimi ve içten davranan ilgili bir uzman. Listeleri o haftaki yoğunluk durumumuza göre revize edebiliyor. Zorlandığımız haftalarda Whatsapp üzerindede destek verebiliyor.
  Ofisinin yeri çok merkezi, bu da bir avantaj. Toplu taşımaya çok uygun. Zayıflamak isteyenlere Didem Hanım'ı tavsiye ediyorum, kendisinden çok memnunum

 • C

  Yaklaşık 3 aydır Didem Hanım'ın danışanıyım. Kendisi işinin ehli, hem insan psikolojisinden, hem de fizyolojisinden çok iyi anlıyor. Verdiği tavsiyeler ve listeler doğrultusunda 17 kilo verdim, ve kilo vermeye devam ediyorum. 22 yaşındayım 183 boyundayim 147 kilodan 130 kiloya kadar düştüm. Hedefim 90 kilo olmak.
  Didem Hanım'ın tavsiyeleri ve danışmanlığı eşliğinde hedefime ulaşacağımdan şüphem yok.

 • G

  Tavsiye üzerine gittim.Kilo vermek ve sağlıklı yaşam için tercih ettim.Ünsilin direncim yüksek olduğundan geç kilo veriyorum.Sürekli takip etmesi,yönlendirmesi,güler yüzlü olması beni mutlu etti.Sürekli iletişim halindeyiz.Bu durum beni motive ediyor.Dediklerini birebir uyguladım bu sayede 110 kilo iken 4 ayda 90 kiloya düştüm.Beni yönlendirmesinden çok memnunum.Yakınlarıma da tavsiye ettim.Gidenlerde memnun.İhtiyacı olan herkese tereddütsüz öneririm.

 • N

  İnternetten araştırarak gittim.Kilo vermek ve sağlıklı yaşam için tercih ettim.Güler yüzlü olmaları ve konuşmaları beni motive etti.İlk görüştüğümüzde benimle konuşup günlük hayatımızla bağlantılı yaşam tarzıma uygun diyet listesi hazırladı.Vemiş oldukları diyet listesine bağlı olarak 3 ayda 15 kilo verdim.Ve her anlamda ne şekilde kilo kaybı olur şeklinde bilgilendiriyordu.Sıklıkla takip ediyor.ihtiyacım olan her an ulaşabiliyorum.Psikolojik olarakda karşısındakini motive ediyor.Diyetin yanı sıra diyebilirim ki psikolojik destekte gördüm.Tansiyon hastasıydım, kendileri sayesinde bunu da sağlıklı beslenerek dengeledik.Bir çok rahatsızlığım kilo vermem sayesinde geçti.Vermiş olduğum kilolarda yağ kaybım oldu.Bir çok danışanıyla muhabbetim oldu.Memnunlar.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum kesinlikle sonuç alacaklarınıda düşünüyorum.

 • T

  Doktortakvimi.com sitesinden danışların yaptıkları yorumlardan fikir edinerek tercih ettim.Kilo verebilmek ve sağlıklı yaşam için gittim.Öncelikle destekleyici güleryüzlü ve sürekli takip halinde olması beni memnun etti.Danışanını bırakmayan sonuç odaklı olmayı inandıran bir danışman.Daha cok sıkı takipte olması gün içerisinde de sıkmadan ne yediğime dair bilgi istemesi,günlük kalori ihtiyacımı hesaplaması ve buna göre yönlendirmesiçok güzeldi.Vermiş oldukları diyetli listesi ve yanı zamanda yapmış olduğum yürüyüşlerle 1 ayda 2.5 kilo verdim.Kilo vermek isteyen ve sağlıklı yaşam için herkese tavsiye ederim.

 • C

  İnternet üzerinden araştırarak ve bana yakın olduğu için kendisine gittim.Danışmanıma istediğim saatte ulaşabiliyordum ve görüşmelerimiz seanslar ile sınırlı kalmıyordu. 3 ayda 11 kilo verdim.Bunun 9 kg kadarı yağdı.Seanslardan memnun kaldım.Neticeden çok memnun kaldım ve kendisini arkadaşımada tavsiye ettim.

 • G

  Ayşe Hanım'la 3 haftadır çalışıyoruz. Daha yeni başladım ama yeni başlamama rağmen ciddi ilerleme kaydettik. Daha önce de bir diyetisyen deneyimim olmuştu ciddi korkularım vardı kilo vermem kilo alırım diye çünkü daha öncebunu yaşamıştım. Metabolizmam yavaş çalışıyor ve yavaş kilo veriyorum. Ayşe Hanım bunu önceden tespit etti ve nokta atışı yaptı. Ben çok mutluyum zayıfladığımı hissediyorum. Çok memnunum kendisinden çok iyi bir diyetisyen danışman. Danışanlarıyla konuşuyor ve problemlerini dinliyor, ezbere diyet yazıp uygula gel demiyor. Kişiye özel liste hazırlıyor.

 • İ

  Ayşe Hanım'la Temmuz ayından beri çalışıyoruz. Ve gerçekten sağlıklı beslenme konusnda bana yardımcı ve aydınlatıcı oldu. Diyet listelerini tamamen benim sevdiğim istediğim şeylere göre ayarlıyor ve uygularken zorlanmıyorum. Kendisinden çok memnunum.

 • B

  7 yaşında ki oğlum için gidiyoruz. Obezite sorunumuz var. Bu süreçte hem bana hem oğluma yaklaşımı çok naif özellikle çocuklara karşı yaklaşımı ve iletişimi çok güzel. Kişiye özel listeler hazırlıyor sevdiği ürünleri de muhakkak diyet lsitesine ekliyor. Soğuk ruhsuz reçeteler vermiyor yapılabilir listeler veriyor. Daha önce de diyet denemelerimiz oldu ama başarız olmuştuk. Başarılarının devamını diliyorum.

 • L

  Ayşe Hanım işinde son derece başarılı bir diyetisyen. Uzun zamandan beri çabalayıp veremediğim kilolarımı kendisi sayesinde çokta uzun bir süre olmadan verdim. Daha önce de bir kaç diyetisyen tanıdım fakat Ayşe Hanım'da kadar başarılı olamadım. Gerek tecrübesi ve bize olan yaklaşımı gerekse ofis içerisindeki ekipmanlarıyla son derece profesyonel çalışıyor.

 • B

  Çok iyi bir insan ve işini çok güzel yapabiliyor.Önemli olan işini severek yapıyor buda başarılı olmasında çok büyük etken olduğunu düşünüyorum.Diyet konusund bilgisi çok zengin. Çok sıcak kanlı danışanlarına karşı. Soru sorduğunuz da size açıklayacarak cevap veriyor. Gerçekten kendisinden çok memnunum . Herkese tavsiye ederim. Bende arkadaşımın tavsiyesi ile gittim.