Dyt.

Ayşe Didem Güler Avcı

Diyetisyen (beslenme uzmanı)

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • E

  Ben çok memnunum Çok kısa zamanda zorlanmadan kolay bir şekilde kilo verdim. Çok anlayışlı ve güleryüzlü her sorunuma çözüm buluyor. Bakı kurmuyor. Verdiği liste çok güzel kolay zorlanmadan uyum sağlıyorum. Sürekli iletişim halinde de oluyoruz. İçki içtiğim zaman ertesi güz için telafi adına farklı alternatifde öneriyor. Tavsiye üzerine gittim.Çevremdekilere tavsiye edyorum. Çok memnun kaldım.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 2014 Yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Birçok devlet ve özel hastane stajından sonra Çamlıca Erdem Hastanesinde ve Hekimler Tıp Merkezinde görev yaptım. Şuanda kendi özel kliniğimde devam etmekteyim. Kişiye özel ve yaşam tarzınıza uygun diyetinizle birlikte profesyonel cihazda segmental yağ kas ölçümü takibi yapmaktayım.
   Beslenme ve Diyetetik alanındaki seminer ve kongrelere katıldım ve katılmaya devam ediyorum.

  Röportaj

  Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

  Beslenme diyetetik bölümü tüm toplumu ilgilendiren ve sağlıklı beslenme toplumsal olarak çoğu hastalıkla ilişkilendirilebilen bir alan olduğu için

  Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

  Zorluklarından en önemlisi mesleki yetkisi olmayan bazı kişilerin sosyal medya ve ekranlarda yanlış yorum yaparak halkı yanıltması
  Danışanların diyete uyum sürecini devam ettirebilmek

  Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

  1.Danışanların hedefe ulaştığındaki mutluluğu
  2.Kişilerin sağlıklı beslenme kurallarını yaşam tarzı haline getirmelerini sağlama
  3.Kişilerle iletişim halinde olma

  Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

  Birçok var. Birnevi insanların hayatlarına dokunuyoruz. Bundan sonraki yaşantılarını bambaşka bir birey olarak geçiriyorlar. Unutamadığım vakalardan biri 75 kg vererek hayatımıza daha sağlıklı bir şekilde devam eden danışanım.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  61 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E

   Ben çok memnunum Çok kısa zamanda zorlanmadan kolay bir şekilde kilo verdim. Çok anlayışlı ve güleryüzlü her sorunuma çözüm buluyor. Bakı kurmuyor. Verdiği liste çok güzel kolay zorlanmadan uyum sağlıyorum. Sürekli iletişim halinde de oluyoruz. İçki içtiğim zaman ertesi güz için telafi adına farklı alternatifde öneriyor. Tavsiye üzerine gittim.Çevremdekilere tavsiye edyorum. Çok memnun kaldım.

  • G

   İnternetten araştırma üzerine gittim. İşinde uzman olması çok iyi. Sonuca ulaştırıyor. Bu zamana kadar bu şekilde başarı elde etmemiştik. Sıcakkanlı birisi. 5 haftada10 kilo verdik. Eşimde bende çok kolay uyum sağladık. Hiç hissetmeden kilo vermiş olduk. Eşimde 9 kilo verdi. 34 yaşındayım. Bu zamana kadar hiç böyle olmamıştım. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum.

  • B

   Bir siteden araştırma yaptım. Gelen teklifleri değerlendirdim. Teklif gelenleri internet üzerindede araştırdım. İlk gittiğimde de gayet samimi profesyonel işini bildiğini yansıttı bana. Şubat ayının başlarında başladım 92 den 84 kiloya düştüm yaklaşık 8 kilo kadar verdim. Harfiyen uyguladım listeyi kafama takılan soru işaretinde iletişim halinde olduk. Alternatifleri sormak için ulaştım. Ben bu diyet konularında çekingenim. Kendisi ikna ve profesyonelliği ile beni çok etkiledi. İşinin uzmanı. Farklı yaklaşımlara açık bir diyetisyen. İşine hakim olmaı beni etkileyen noktalardan arasında oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

  • F

   Yaklaşık 2.5 aydan beri gidiyorum. Bizim bildiğimiz sağlık konularını hayata geçirmemizi sağladı. Sağlıklı bir şekilde kilolarımızı verdik. Çok ilgili. Özellikle bilgisine çok güvendik. Kalıcı kilo verdik. Bütün gayretiyle bize yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Güleryüzlü de etkin oldu. İstediğimiz zamanda çok rahat ulaştık. Geri dönüş sağladı bize. O açıdan bir problem yaşamadık. Güvenimiz dahada sağlamlaştı. Listeleri eşimle birbirimize destek vererek aç kalmadan dengeli bir şekilde beslendik. Ben 60.kilodan 58.4 e düştüm. Eşimde 8 kiloya kadar verdi. Sağlıklı beslenmeyi hayata geçirdik. Bundan sonraki ömrümüz sağlıklı geçeceği için çok mutluyuz. Ayşe Hanım bu duruma önderlik etti. Seve seve kendisini herkese tavsiye ediyorum.

  • F

   Ablam araştırmıştı. Gittim ön görüşme yapıldı. Tartıldıktan sonra yağ ölçümeri yapıldıktan sonra liste hazırlandı. Ben işimden dolayı cuma günleri müsait olabiliyorum. Cumaları gitmeye başladım. Fakat sağlık problerinden dolayı bi ara gidemedim. 2 ay içerisinde 10 kilo verdim. Zaten liste bana uygun hazırlandı. Çok güleryüzlü ve ilgiliydi. Çalıştığımdan dolayı şunu yapamam dediğinden farklı tavsiyelerde bulundu. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.

  • Z

   Ayşe Hanım'a ilk başta kardeşimin eşi gitmişti. Sonra kardeşim gitti. Teyzemin kızıda gitti. Ve bende devam ediyorum. Yani ailecek gidiyoruz. Çok memnunum 3 ay içerisinde 11 kilo verdim. Ayşe Hanım bizim öğünlerimizi takip ediyor. Fotoğraflarını atıyorum. Devamlı soruyor. Takip ediyor. Hepimiz kilo veriyoruz. Listeler çok güzel aç kalmadan verdim. Kilom baya vardı. Tansiyon hastasıyım. Yüksekti tansiyonum. Kilom düşünce baya fark etti. Daha rahat yürümeye başladım. Gittiğimizde çok güleryüzlü karşılıyor. 107.2 ile başladım. şuan 95 e düştüm. Cumartesi günü yine gideceğim dahada vermiş olacağım. Ayşe Hanım'ı çok seviyorum. Herkesinde gitmesini istiyorum. Herkese tavsiye ederim. Ben gerçekten çok memnun kaldım.

  • M

   Tavsiye üzerine gittim. İlk önce moralim çok bozuktu kızım tavsiye etti. "Anne benim arkadaşım gitti ve memnun kaldı.Sende git ."dedi. Ben şeker hastası olduğum için hiç kilo veremiyordum. Daha öncede çok denedim. Ama olmadı. Ayşe Hanım dünyanın en tatlı insanı. Moralim bozuk olduğunda sakın ha sakın ha vereceğiz bu kiloları diye beni hep ikna eder moralimi yerine getirir. Kilo problemi yavaşlığı kendimden kaynaklanıyor. Bu yüzden bana hep destek oluyor. Torun baktığım için misafirlerim geldiğinde uyum sağlıyamıyorum veremiyorum ama dediklerini yaptığımda veriyorum. Hayatımda ilk defa kilo veriyorum. Daha öncede diyetisyene gittim. Ama Ayşe hanımdan sonuç aldım. Hiç psikoloğa gitmenize gerek yok Moralinizi hep yüksek tutuyor. Sohbet ediyor. Psikolojinizi düzeltiyor. Gerçekten idealist bir insan. Bana çok iyi geldi. 2 torun bakıyorum yorgun oluyorum. Hep alternatif sunuyor. Bununla bunun yerini değiştir böyle yap daha iyi olur diyip kalıbın dışına çıkıyor. Çok farklı bir insan. Sanki aileden biri ile konuşuyorum. Kilomu da veriyorum. Pasif jimnastiğede ihtiyaç duymuyorsunuz. Ayşe Hanım'da para tuzağı diye bir şey yok. Gerçekten idealist biri. veriyorum. Vermesemde hep destek oluyor. çok çok iyi verdim. Ocakta başladım. 3 ayda 78 den 72 ye düştüm. Yağdan verdim. Çok memnun kaldım. Herkesede tavsiye ediyorum.

  • S

   Araştırarak gittim. Ayşe hanımın progrmından memnun kaldım kısa süre içerisinde istediğim kiloya ulaştım. İnsanlara olan yaklaşımları mesleğini sevmesini işinin uzmanı olmasını çok beğendim. Verdiği listlere zorlanmadan kolay uyum sağladım. Sürekli iletişim halinde olduk. Kendisinden memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

  • E

   Araştırarak gittim. Çok güleryüzlü ve samimi. İşini gerçekten çok iyi yapıyor. Kilo alıp veriyordum sıksık. Motivasyonumun bozmamı söyledi. Sınav haftalarında kilo alıyordum. Destek oldu bu süreçte uyum sağlamam kolay oldu. Okulum ve gerek yaşamım üzrerine kişiye özel liste hazırlandı. İstediğim zaman ulaşıyordum. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

  • A

   Araştırarak gittim.Kilo vermek ve sağlıklı yaşam için terich ettim Didem hanım'ı.Sağlıklı bir şekilde kilo verdim. 10 ayda 29.5 kilo verdim.Herhangi bir problem,sorun yaşamadan.Güler yüzlü,ilgili,danışanlarına vakit ayırmasından memnun kaldım.İşini tam anlamıyla yapıyor.Diyet yaptığım süreçte beni sürekli arayıp sorması.İşini gayet iyi yapıyor.Tebrik ederim.İhtiyaç duyduğum heran ulaşabiliyorum.Hazırlamış oldukları diyet listesi günlük hayatımla bağlantılı olduğundan uygularken zorlanmadım.Maddi durumuma uygun diyet listesi hazırladı.Tüketemediğim besinlerde alternatifler sundu.Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum.Bir kaç arkadaşımı da yönlendirdim.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

  • M

   Ben 2 aydır danışanıyım.2 ayda 10 kilo vedim.Benim için mutluluk verici bir durum.Diyetisyene gitme sebebim sigara kullanıyordum.Yaklaşık 1 yıl önce sigarayı bıraktım.Sigarayı bıraktığım için 15 kilo aldım.Bu beni kara kara düşündürüyordu.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Didem Hanım'la görüşme kararı aldım.Ortalama ayda 5 kilo verdim.Kiloyu verirken bana verdiği diyet listesini ve sporu eksiksiz olarak uyguladım.Kendilerinden çok memnunum.1 yıl daha danışanı olmaya devam edicem.Kilom ne zaman stabil olursa kilo kontrolü için devam edicem.İhtiyaç duyduğum heran ulaşabiliyorum.Hatta 2-3 gün arayla kendisi beni arayor,takip ediyor.Hatta her dün ne yediğimi dahi atıyorum whatsaptan takip ediyor beni.Yediklerimde gönderdiğim resimlerlede daha az yesek daha iyi olur diyor.Ben kendim başladıktan sonra annemide götürdüm danışanı oldu.Yengemide götürücem.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

  • E

   Tavsiye üzerine gittim. Kendisinden çok memnun kaldım. Çok güleryüzlü tatlı dilli bir insan. Bundan önce on onbeştane diyetisyen değiştirdim. Ayşe hanımdan memnun kaldım. İnsanlarla kırıcı olmadan iletişim kuruyor. İletişimi gerçekten çok güzel. Zorlanmadan yapabileceğim bir diyet listesi uygulandı. 3 ay kadar gittim. Kaçırmalarıma rağmen 7 kilo verdim. aydır gidiyor. 2 arkadaşımıda yönlendirdim. Tavsiye ettim. Memnun kaldılar.

  • N

   Tavsiye üzerine gittim. Çok güzel onun denetiminde 9 kilo kadar verdim. 3 ayda verdim. Çok içten ve samimi davranıyor. Katı değil kesinlikle Zaman zaman whatsapptan arayıp soruyor. bilgi alıyor. Liste çok güzel sıkıcı değil aç kalmadan uyuım sağladım. Herşey yolunda tavsiyede ettim. Görsel olarakda etkileniyorlar. Herkesede tavsiye ediyorum.

  • E

   İnternet üzerindeki yorumarı okudum. Gitmeye karar verdim. Çok detaylı dinliyor. Hiç bir şeyi ezbere yazmıyor. Benim sevdiğim şeyleri vermeye çalışıyor. 2 ayda 6 kilo yağdan verdim. Sporada gittim 600 gr. kadar kas yaptım. Liste sıkıcı değil arada değişikler oldu gayet memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

  • S

   Araştırma üzerine yorumları okuyara gittim. İlgili çok samimi içten birisi. Kişiye özel liste yapıyor. Randevu dışında da takip ediyor. Listelerden memun kaldım. Sıkılmadan uyguladım. Uymadığım alanlar olmasına rağmen 8-9 hasftada 5.30 kilo kadar verdim. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.

  • B

   Eşim siteden araştırdı. Hamile olduğum için ben kilomu korumak amaçlı tercih ettim. Kişiye göre hareket edip ona göre listeler hazırlıyor. Empati kuruyor. Güleryüzlü ve anlayışlı.Şu anda ideal kilodayım. Yönlendirmeleriyle devam ediyorum. Diyet listesine kolay uyum sağladım. İstediğim saatte mesaj yolu ile kendisine ulaşıyorum. Kendisini tavsiye de ediyorum zaten.

  • F

   İnternette gördüm. Gitmeye karar verdim. Ayşe Hanım çok bilgili. Planladığı şekilde gitmezse daha yoğun bir şekilde takip ediyor. Mesela son bir aydır ne yiyip ne içiyor isem fotoğraflarını atmamı istiyor. Yarın bu şekilde ilerliyelim. Bunun yerine bunu yiyelim gibi alternatifler sunuyor. Sürekli iletişim halinde oluyoruz. Şuanda devam ediyorum. 2 ayda 6 kilo kadar verdim. Zaten listelerine kolay uyum sağlıyorum. Kontorole gittiğimden daha çok ilgileniyor. Daha önce diyetisyen deneyimim olmuştu. Ama bu şekilde olmamıştı. Ayşe Hanım'dan çok memnun kaldım. Arkadaşımada önerdim. Herkese tavsiye ediyorum.

  • G

   2 aydır gidiyorum.Araştırmalarım sonucunda gitmeye karar vermiştim ve doğru bir karar vermişim çok memnunum. 8 kilo verdim. Cana yakın ve çok ilgili. Gün içerinde soruyor takip ediyor uyum sağlayamadığım alanlarda değişiklikler oluyor. Listeyi benim isteklerim doğrultusunda hazırlamaya çalışıyor. Seçenek ve alternatifler koyuyor. Kolay uyum sağladım. Devam ediyorum. Herkesede tavsiye ediyorum.

  • E
   Yer: Diyetisyen Didem Güler Avcı Diyet Beslenme Danışmanlık MerkeziHizmet: Kilo Verme Diyetleri

   didem hanım’la geçirdiğim zamandan ve bana sunduğu donanımıyla güleryüzünden o kadar memnun kaldım ki, sayesinde hedefimin üstünde bi kilo kaybı yaşasam da yeniden kilo alıp yanına gitmek istiyorum

  • S

   Didem Hanım'ın 4 aydır danışanıyım. 9 kilo verdim sayesinde. Çok güler yüzlü ve ilgili bir diyetisyendir. Sadece muayene günü değil hafta arasında da mutlaka arar sorar .Kendisiyle tanıştığım için çok memnunum Çevremde ihtiyacı oanlara da gözüm kapalı tavsiye ediyorum kendisini.

  • E

   Didem Hanım'a referans üzerine gittim . Çok memnun kaldım. Mesleki konusunda bilgili sorularıma net cevaplar veriyor. Çok güler yüzlü danışanlarına saygılı. Bir soru sormak istediğimde ulaşabiliyorum kendisine ,sadece seanslarla sınırlı kalmıyor görüşme. Herkese tavsiye ederim.

  • F

   Didem Hanım'dan çok çok memnunum sayesinde 1 ayda 8 kilo verdim. Çok güler yüzlü tatlı dilli bir insan. Ailece gidiyoruz biz Didem Hanım'a. Hepimiz çok memnunuz. Herkese tavsiye ederiz. Aç kalmadan sağlıklı bir şekilde besleniyoruz.

  • Ç

   Gayet iyi hizmet veren bir diyetisyen. Hizmetinin yanında moral ve motivasyon olarak da danışanlarını yükseltiyor. Ayrıca çok güler yüzlü bir insan. Gayet sağlıklı bir şekilde kilo vermeme yardımcı oldu ve kolay kolay da kilo almıyorum. Herkese tavsiye ederim.

  • S

   Didem Hanım ile farklı bir kurumda çalışıyorken tanışmıştım 3,5 yıl önce. 97,5 kilodan 75 kiloya indim. Hiç sporsuz söylediklerine tam uyarak bu kiloyu verdim. Daha sonra bıraktım gitmeyi kendi özel hayatımda da bir takım sorunlar oldu yemeğe başladım yine kilo aldım. Şimdi yeniden görüşmeye başladık 96,5 kilo ile başladım kilo vermeye başladım 2,5 ayda 88 kiloya düştüm devam ediyorumda gitmeye. Hedefimiz 74 kilo... Herkese tavsiye ederim.

  • B

   Didem Hanım'la internette tanıştım. Online diyet aldım kendisinden. Problemlerimi ve öğrenci olduğumu anlattım. Benimle çok güzel ilgilendi her hafta ölçüm istedi. Her hafta diyetimi durmumuma göre değiştiriyordu . Danışanları ile çok güzel ilgilenliyor. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

  • S

   7 senedir bir çok diyetisyen gezdim. Kronikleşen bir kilo verememe problemim vardı belirli bir kilonun altına inemiyordum. Didem Hanım'ıda internette gördüm. Her hafta ziyaretlerimiz vardı. 63 kilo ile başladım 3 aylık bir sürede 56 kiloya düştüm. İlk bir ay boyunca benden kaynaklı kilo verememe durumum oldu ama sonrasında çok güzel kilo verdim. Kişiye özel listeler hazırlıyor. Herkese tavsiye ediyorum.

  • O

   Güler yüzlü, ilgili bir diyetisyen. Hiç bir sıkıntı yaşamıyorum. Programı çok güzel eksik ya da fazla değil. Diyet programlarını uygulayabiliyorum ama ben arada kaçamak yapıyorum. Herkese tavsiye ederim.

  • S

   Hamileliğimden sonra yağ oranım fazlaydı kilom fazla yoktu. Didem Hanım'da sadece yağ kaybetmemi sağlayacak bir diyet verdi. Kalıcı bir şekilde yağ kaybetmemi sağladı. Herkese tavsiye ederim.

  • S

   Son 5 senedir kendimce diyet yapıyordum ama kilo veremiyordum. Didem Hanım'la tanıştım Temmuz ayında. Bu süre zarfında 13 kilo verdim. Hedefime 2 kilo kaldı daha sonra koruma programına geçeceğiz. Çok memnunum kendisinden hiç bir sorunum sıkıntım yok. Herkese tavsiye ederim.

  • P

   Son derece memnun kaldım. Çok şeker çok ilgili takibini yapabilen bir diyetisyen. Sürekli danışanlarının motivasyonunu sürekli yüksek turtuyor iletişimi kopartmıyor. Normalde yapamadığım diyeti Didem Hanım sayesinde yaptım. Herkese tavsiye ederim.