Dyt.

Ayşe Didem Güler Avcı verifiedCreated with Sketch.

Diyetisyen

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • E

  Ben çok memnunum Çok kısa zamanda zorlanmadan kolay bir şekilde kilo verdim. Çok anlayışlı ve güleryüzlü her sorunuma çözüm buluyor. Bakı kurmuyor. Verdiği liste çok güzel kolay zorlanmadan uyum sağlıyorum. Sürekli iletişim halinde de oluyoruz. İçki içtiğim zaman ertesi güz için telafi adına farklı alternatifde öneriyor. Tavsiye üzerine gittim.Çevremdekilere tavsiye edyorum. Çok memnun kaldım.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 2014 Yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Birçok devlet ve özel hastane stajından sonra Çamlıca Erdem Hastanesinde ve Hekimler Tıp Merkezinde görev yaptım. Şuanda kendi özel kliniğimde devam etmekteyim. Kişiye özel ve yaşam tarzınıza uygun diyetinizle birlikte profesyonel cihazda segmental yağ kas ölçümü takibi yapmaktayım.
   Beslenme ve Diyetetik alanındaki seminer ve kongrelere katıldım ve katılmaya devam ediyorum.

  Röportaj

  Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

  Beslenme diyetetik bölümü tüm toplumu ilgilendiren ve sağlıklı beslenme toplumsal olarak çoğu hastalıkla ilişkilendirilebilen bir alan olduğu için

  Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

  Zorluklarından en önemlisi mesleki yetkisi olmayan bazı kişilerin sosyal medya ve ekranlarda yanlış yorum yaparak halkı yanıltması
  Danışanların diyete uyum sürecini devam ettirebilmek

  Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

  1.Danışanların hedefe ulaştığındaki mutluluğu
  2.Kişilerin sağlıklı beslenme kurallarını yaşam tarzı haline getirmelerini sağlama
  3.Kişilerle iletişim halinde olma

  Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

  Birçok var. Birnevi insanların hayatlarına dokunuyoruz. Bundan sonraki yaşantılarını bambaşka bir birey olarak geçiriyorlar. Unutamadığım vakalardan biri 75 kg vererek hayatımıza daha sağlıklı bir şekilde devam eden danışanım.

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  61 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E

   Ben çok memnunum Çok kısa zamanda zorlanmadan kolay bir şekilde kilo verdim. Çok anlayışlı ve güleryüzlü her sorunuma çözüm buluyor. Bakı kurmuyor. Verdiği liste çok güzel kolay zorlanmadan uyum sağlıyorum. Sürekli iletişim halinde de oluyoruz. İçki içtiğim zaman ertesi güz için telafi adına farklı alternatifde öneriyor. Tavsiye üzerine gittim.Çevremdekilere tavsiye edyorum. Çok memnun kaldım.

  • G

   İnternetten araştırma üzerine gittim. İşinde uzman olması çok iyi. Sonuca ulaştırıyor. Bu zamana kadar bu şekilde başarı elde etmemiştik. Sıcakkanlı birisi. 5 haftada10 kilo verdik. Eşimde bende çok kolay uyum sağladık. Hiç hissetmeden kilo vermiş olduk. Eşimde 9 kilo verdi. 34 yaşındayım. Bu zamana kadar hiç böyle olmamıştım. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum.

  • B

   Bir siteden araştırma yaptım. Gelen teklifleri değerlendirdim. Teklif gelenleri internet üzerindede araştırdım. İlk gittiğimde de gayet samimi profesyonel işini bildiğini yansıttı bana. Şubat ayının başlarında başladım 92 den 84 kiloya düştüm yaklaşık 8 kilo kadar verdim. Harfiyen uyguladım listeyi kafama takılan soru işaretinde iletişim halinde olduk. Alternatifleri sormak için ulaştım. Ben bu diyet konularında çekingenim. Kendisi ikna ve profesyonelliği ile beni çok etkiledi. İşinin uzmanı. Farklı yaklaşımlara açık bir diyetisyen. İşine hakim olmaı beni etkileyen noktalardan arasında oldu. Herkese tavsiye ediyorum.

  • F

   Yaklaşık 2.5 aydan beri gidiyorum. Bizim bildiğimiz sağlık konularını hayata geçirmemizi sağladı. Sağlıklı bir şekilde kilolarımızı verdik. Çok ilgili. Özellikle bilgisine çok güvendik. Kalıcı kilo verdik. Bütün gayretiyle bize yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Güleryüzlü de etkin oldu. İstediğimiz zamanda çok rahat ulaştık. Geri dönüş sağladı bize. O açıdan bir problem yaşamadık. Güvenimiz dahada sağlamlaştı. Listeleri eşimle birbirimize destek vererek aç kalmadan dengeli bir şekilde beslendik. Ben 60.kilodan 58.4 e düştüm. Eşimde 8 kiloya kadar verdi. Sağlıklı beslenmeyi hayata geçirdik. Bundan sonraki ömrümüz sağlıklı geçeceği için çok mutluyuz. Ayşe Hanım bu duruma önderlik etti. Seve seve kendisini herkese tavsiye ediyorum.

  • F

   Ablam araştırmıştı. Gittim ön görüşme yapıldı. Tartıldıktan sonra yağ ölçümeri yapıldıktan sonra liste hazırlandı. Ben işimden dolayı cuma günleri müsait olabiliyorum. Cumaları gitmeye başladım. Fakat sağlık problerinden dolayı bi ara gidemedim. 2 ay içerisinde 10 kilo verdim. Zaten liste bana uygun hazırlandı. Çok güleryüzlü ve ilgiliydi. Çalıştığımdan dolayı şunu yapamam dediğinden farklı tavsiyelerde bulundu. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.

  • Z

   Ayşe Hanım'a ilk başta kardeşimin eşi gitmişti. Sonra kardeşim gitti. Teyzemin kızıda gitti. Ve bende devam ediyorum. Yani ailecek gidiyoruz. Çok memnunum 3 ay içerisinde 11 kilo verdim. Ayşe Hanım bizim öğünlerimizi takip ediyor. Fotoğraflarını atıyorum. Devamlı soruyor. Takip ediyor. Hepimiz kilo veriyoruz. Listeler çok güzel aç kalmadan verdim. Kilom baya vardı. Tansiyon hastasıyım. Yüksekti tansiyonum. Kilom düşünce baya fark etti. Daha rahat yürümeye başladım. Gittiğimizde çok güleryüzlü karşılıyor. 107.2 ile başladım. şuan 95 e düştüm. Cumartesi günü yine gideceğim dahada vermiş olacağım. Ayşe Hanım'ı çok seviyorum. Herkesinde gitmesini istiyorum. Herkese tavsiye ederim. Ben gerçekten çok memnun kaldım.

  • M

   Tavsiye üzerine gittim. İlk önce moralim çok bozuktu kızım tavsiye etti. "Anne benim arkadaşım gitti ve memnun kaldı.Sende git ."dedi. Ben şeker hastası olduğum için hiç kilo veremiyordum. Daha öncede çok denedim. Ama olmadı. Ayşe Hanım dünyanın en tatlı insanı. Moralim bozuk olduğunda sakın ha sakın ha vereceğiz bu kiloları diye beni hep ikna eder moralimi yerine getirir. Kilo problemi yavaşlığı kendimden kaynaklanıyor. Bu yüzden bana hep destek oluyor. Torun baktığım için misafirlerim geldiğinde uyum sağlıyamıyorum veremiyorum ama dediklerini yaptığımda veriyorum. Hayatımda ilk defa kilo veriyorum. Daha öncede diyetisyene gittim. Ama Ayşe hanımdan sonuç aldım. Hiç psikoloğa gitmenize gerek yok Moralinizi hep yüksek tutuyor. Sohbet ediyor. Psikolojinizi düzeltiyor. Gerçekten idealist bir insan. Bana çok iyi geldi. 2 torun bakıyorum yorgun oluyorum. Hep alternatif sunuyor. Bununla bunun yerini değiştir böyle yap daha iyi olur diyip kalıbın dışına çıkıyor. Çok farklı bir insan. Sanki aileden biri ile konuşuyorum. Kilomu da veriyorum. Pasif jimnastiğede ihtiyaç duymuyorsunuz. Ayşe Hanım'da para tuzağı diye bir şey yok. Gerçekten idealist biri. veriyorum. Vermesemde hep destek oluyor. çok çok iyi verdim. Ocakta başladım. 3 ayda 78 den 72 ye düştüm. Yağdan verdim. Çok memnun kaldım. Herkesede tavsiye ediyorum.

  • S

   Araştırarak gittim. Ayşe hanımın progrmından memnun kaldım kısa süre içerisinde istediğim kiloya ulaştım. İnsanlara olan yaklaşımları mesleğini sevmesini işinin uzmanı olmasını çok beğendim. Verdiği listlere zorlanmadan kolay uyum sağladım. Sürekli iletişim halinde olduk. Kendisinden memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

  • E

   Araştırarak gittim. Çok güleryüzlü ve samimi. İşini gerçekten çok iyi yapıyor. Kilo alıp veriyordum sıksık. Motivasyonumun bozmamı söyledi. Sınav haftalarında kilo alıyordum. Destek oldu bu süreçte uyum sağlamam kolay oldu. Okulum ve gerek yaşamım üzrerine kişiye özel liste hazırlandı. İstediğim zaman ulaşıyordum. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

  • A

   Araştırarak gittim.Kilo vermek ve sağlıklı yaşam için terich ettim Didem hanım'ı.Sağlıklı bir şekilde kilo verdim. 10 ayda 29.5 kilo verdim.Herhangi bir problem,sorun yaşamadan.Güler yüzlü,ilgili,danışanlarına vakit ayırmasından memnun kaldım.İşini tam anlamıyla yapıyor.Diyet yaptığım süreçte beni sürekli arayıp sorması.İşini gayet iyi yapıyor.Tebrik ederim.İhtiyaç duyduğum heran ulaşabiliyorum.Hazırlamış oldukları diyet listesi günlük hayatımla bağlantılı olduğundan uygularken zorlanmadım.Maddi durumuma uygun diyet listesi hazırladı.Tüketemediğim besinlerde alternatifler sundu.Takibinden ve yönlendirmesinden memnunum.Bir kaç arkadaşımı da yönlendirdim.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.